רשימת תוספים הנבדקים בבדיקת דם חי לפוגשי סרטן והיכן להשיג (רשימה מתעדכנת)

האם יש בדיקה פשוטה וחדשנית שיכולה להצביע על יעילות והתאמה אישית של תוספי תזונה לפוגשי סרטן?

כן! פוגשי סרטן כבר לא צריכים לנחש איזה חומר יעבוד בשבילם! בדיקת CTC) Circulating Tumor Cells) – בדיקת תאי גידול חיים בדם (בזמן אמת)- הינה בדיקת דם ("ביופסיה נוזלית") הבודקת רגישות של התאים הסרטניים הספציפיים של פוגש הסרטן למגוון חומרים. ועל כך בכתבה שהבאנו לפני מספר חודשים.

"התמדתי לקחת את החומר שהומלץ לי בבדיקה ואכן התוצאות הראו עצירה ואף נסיגה של הגידול" – עדות של לקוחה, אוגוסט 2020.

באם עברתם בדיקת דם חי (CTC) לזיהוי התאמת תוספי תזונה לתאי הגידול שלכם, בוודאי תרצו לדעת היכן ואילו תוספים מומלצים לרכישה.

ריכזנו עבורכם את רשימת החומרים הנבדקים והתוספים העדכניים המומלצים על ידינו עבור כל חומר.

באם לא עברתם את הבדיקה ואתם שואלים את עצמכם האם רשימה זו יכולה לתת לכם מושג לגבי חומרים טבעיים בעלי מנגנונים אנטי סרטניים שונים? התשובה היא- כן!

כמובן, הבדיקה עשויה לסייע לכם לדייק את רשימת התוספים המומלצים שיעבדו עבורכם, לחסוך לכם הרבה אנרגייה ולשפר את התוצאות.

ניתן להיעזר בנו באיתור התוספים העדכניים בהתאם לחומרים שנבדקו, בהזמנתם, ובהנחיות לגבי המינון.  כמו כן אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא ייעוץ נטורופתי יכול לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. צוות ייעוץ נטורופתי אישי לשירותכם. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-9569449, לכתוב לנו, או להגיע אלינו לקליניקה בראשון לציון. נוכל לעזור לכם בפענוח תוצאות הבדיקה – ללא תשלום. 

בבדיקה נבדקים 50 תוספים טבעיים, ויש אפשרות גם להוסיף תוספים יחודיים שלכם. הנה הפרטים לגבי 21 התוספים הראשונים. המשך יבוא.

אז בואו נתחיל…

Agaricus Blazei Murill פטריית אגריקוס

פטריית אגריקוס מכילה בסיבים תזונתיים, חלבון ואנזימי עיכול כמו פרוטאז, עמילאז וטריפסין. אגריקוס עשירה בנוגדי חימצון, כמו ויטמיני  C, D ו-B12 החשובים במניעת נזק חמצוני ל-DNA ובהפיכת הרדיקלים החופשיים המסוכנים למולקולות יציבות. כמו כן, אגריקוס עשירה בחומצה פולית ופוליפנולים אשר מסייעים לטיפול במחלות לב וכלי דם וסכרת.

שימושים עיקריים: פטריית אגריקוס נחשבת נוגדת סרטן ונוגדת גידולים, יש לה פעילות אנטיבקטריאלית, פעילות אנטיויראלית, היא מווסתת רמות סוכר בדם, משפעלת מערכת חיסון, מורידה לחץ-דם ותורמת להורדת ערכי הכולסטרול בדם.

איך צורכים? יש לצרוך פטריות מרפא רק אם אכלתם פטריות בעבר ואין לכם רגישות. ההמלצה הכללית הטיפולית היא 2*3 ליום, כחצי שעה לפני האוכל עם מים.  באם אתם צורכים פטריות נוספות התייעצו איתנו לגבי מינון.

איזה סוג של פטריית אגריקוס מומלץ? 

אנו ממליצים על מיצוי איכותי זה.

חומצה אלפא ליפואית Alpha lipoic Acid ALA

חומצה אלפא-ליפואית היא חומר כימי דמוי וויטמין. מקורות במזון: שמרים, כבד, כליות, תרד, ברוקולי. היא מיוצרת גם במעבדה.

שימושים עיקריים: לחומצה אלפא ליפואית תפקיד חשוב בניטרול הרעלת מתכות כבדות בגוף כגון כספית, קדמיום נחושת ועודפי ברזל. חומצה אלפא ליפואית היא מסיסת מים וגם שומן דבר המאפשר לה לתפקד כמעט בכל חלק מהגוף כנוגד חמצון חזק. בנוסף, לחומצה אלפא ליפואית תפקיד חשוב בייצור אנרגיה בשרירים. היא מסייעת בשמירה על חילוף חומרים בריא וערכי סוכר תקינים בדם, תומכת במערכת העצבים ובכבד, משמרת אנרגיה תאית ותומכת בתפקוד המיטוכונדריה (איבר הנשימה של התא)- לתפקוד המיטוכנדריה משמעות גדולה בהתמודדות הגוף עם גידולים.

איזה סוג של חומצה אלפא ליפואית מומלצת? אנו ממליצים על תוסף RALA (הנקרא גם R-ALA, או R-Lipoic Acid). זוהי הצורה הפעילה הביולוגית של חומצה אלפא ליפואית (Alpha Lipoic Acid, ALA) וזוהי גם הצורה שנמצאת באופן טבעי בגוף ולכן נספגת היטב.

(Amygdalin (B17 אמיגדלין

B17 נמצא בחלק מהאגוזים ובגלעינים של פירות רבים. התוסף מופק מגלעיני משמש מר. בפרוטוקולים טיפוליים הוא לעתים קרובות מוזרק לוריד וזו נחשבת הצורה המומלצת לצריכתו. בהיעדר אפשרות לטיפול דרך הוריד (לידיעתינו זמינה רק בחו"ל בשעת כתיבת מסמך זה) ניתן לצרוך B17 בכמוסות מרוכזות.

שימושים עיקריים של B17:  אמיגדילין לא עוזר לכולם אבל למי שנמצא בבדיקה כמתאים יש לו אפקט ישיר על תאי הגידול. הפעילות האנטי סרטנית של תוסף זה הינה חסימת מסלולי גדילה בגידול.

איזה סוג של B17 מומלץ?  אנו ממליצים להתחיל בגלעיני משמש מרים (הרחבה) ולהמשיך בכמוסות שהינן מרוכזות בהרבה.

יש לצרוך תוסף זה בליווי בעל מקצוע מכיוון שהינו רעיל.
אין לצרוך B17 ביחד עם טיפול כימותרפי כדי להימנע מעומס רעלים על הגוף ובייחוד על הכבד.

להרחבת קריאה

Angiostop אנגיוסטופ- מלפפון ים יפני (Trepang)

אנגיוסטופ הינה פורמולה המבוססת על תמצית מלפפון ים יפני. מדובר למעשה בייצור ימי שיש לו מבנה דומה לשריר הלב.
ישנם כ -1,250 מינים של מלפפוני ים. יצור ימי זה יכול להיות נצרך כמזון, והוא נחשב מעדן בחלקים מסוימים של אסיה. מלפפוני ים מכילים חומרים תזונתיים רבים הכוללים ויטמין A, ריבופלבין, ניאצין ותאמין, כמו גם שפע של מינרלים. מלפפוני ים מכילים גם חלבונים עשירים בגליצין, חומצה גלוטמית וארגינין, כולם תורמים לחסינות התא. תוספי מלפפון ים משמשים טיפול במשך מאות שנים ברפואה הסינית העתיקה בגלל תכונותיהם נוגדות החמצון, האנטי דלקתיות ותומכות חיסון.

שימושים עיקריים: מלפפון ים נחשב כ"מאתחל" תאים עוצמתי: הוא שומר על פעילות אופטימלית של תאי T ותאי הרג טבעיים, מסייע בהשמדת תאים לא רצויים ותומך במניעת התפשטותם. בנוסף הוא נחשב כמסייע בשיפור טבעי של רקמות חיבור ובריאות המפרקים, נוגד חומצה טבעי אשר מקדם תהליכי התחדשות וחידוש רקמות. הוא עוזר גם לוויסות חילוף החומרים של הפחמימות ולשמירה על רמות כולסטרול בריאות ורמות סוכר בריאות בדם.

הוא מקדם היווצרות רקמת עצם ובכך מונע הזדקנות של רקמות עצם וסחוס, יש לו תרומה להחלמה לאחר פציעות ספורט. הוא מכיל סידן זמין ביולוגית בצורה של יונים. הפעילות האנטי סרטנית של תוסף זה הינה חסימת מסלולי גדילה בגידול.

איזה סוג מומלץ?  על פי המידע שברשותנו, נכון לזמן כתיבת מסמך זה התוסף אנגיוסטופ לא זמין לרכישה. אנגיוסטופ הכיל 250 מ"ג מלפפון ים יפני בכמוסה. כתחליף נמליץ על תמצית מלפפון ים מניו זילנד אשר הינה אף מרוכזת יותר ומכילה 500 מ"ג מלפפון ים יפני בכמוסה.

Apigenin אפיגנין

אפיגנין הינו פלבנואיד (חומר הצבע ונוגד חמצון בצמח) שמיוצר מאשכוליות ואשר ניתן למצוא אותו גם בצמחים רבים אחרים. אפיגנין הוא מעכב חזק של ציטוכרום פי 2 סי 9  (CYP2C9), אנזים האחראי על חילוף החומרים של תרופות רבות בגוף.

שימושים עיקריים: אפגנין גורם לאוטופגיה (סוג של מערכת מיחזור פסולת תאית) בתאי לוקמיה, מה שעשוי לתמוך בתפקיד אפשרי ככימותרפיה טבעית עם אפקט ישיר על התאים הסרטניים. אפגנין עשוי להפוך מצב של עמידות לתרופות בתאי גזע סרטניים.
נמצא כי אפגנין מונע נזק כלייתי הנגרם על ידי ציקלוספורין (Ciclosporin) אצל חולדות.

איזה סוג מומלץ? אנו ממליצים על התוסף הזה.

הערות: לאפיגינין יש קונטראינדיקציה עם התרופה הכימותרפית Vincristine. כמו כן, מכיוון שהמוצר מיוצר מאשכוליות יש לו התנגשות עם תרופות רבות ולכן יש לקבל ייעוץ בטרם משתמשים בו.

Aromat8- PN™ ארומט 8/ Astro Clear

מחקרים מראים כי ליגננים ו- 8-PN יכולים לתמוך בתהליך הטבעי של הגוף בפעילות ארומטאז בריאה ולהפעיל פיטו-אסטרוגן (למשל, enterolactone) ובנוסף יש להם פעילות נוגדת חמצון.

שימושים עיקריים:: פורמולה טבעית זו עשויה לתמוך בבריאות לב וכלי דם, עצם, שד וערמונית ולעזור בהקלה על חוסר נוחות של גיל המעבר.. הפורמולה עשויה להיות יעילה בעיקר לסוגי סרטן הרגישים לאסטרוגן (שד, ערמונית) וכן לסרטן לבלב.

מרכיבים: תמצית ליגנן אשוחית נורבגית, 8-פרנילנרינגנין (מתמצית כשות)

מה מומלץ? אסטרו קליר (לשעבר Aromat8-PN ™ ו- FlashArrest) הינה פורמולה ייחודית המכילה: כשות (HOPS) ותמצית ליגנין צמחי בכמות קלינית.

Artecin® ארטסין

תמצית צמח Artemisia annua (שמות נוספים: Chinese wormwood ,Sweet Annie) הידוע כתומך בפעילות מערכת העיכול (מריר ומעודד הפגת גזים), מעודד הפרשת אנזימי עיכול במערכת העיכול ומיצי מרה. נמצא כי במקרים מסוימים, כגון בסרטן המעי הגס,  לצמח השפעה ישירה על תאים סרטניים.

תועלות עיקריות: מנגנון הפעילות של הצמח (במידה ונמצא מתאים) הינו: הרג תאי הגידול.

איפה להשיג ארטסין? ניתן להשיג את הפורמולה ארטסין כאן, יש משלוח ישיר לארץ.

Artesunate ארטסונאט

ארטסונאט הינה תמצית ארטימיסינין חצי סינטטית שמוצתה במים והייתה נפוצה בשימוש נגד מלאריה. התרופה נמצאת ברשימת התרופות החיוניות של ארגון הבריאות העולמי, התרופות החשובות ביותר הנדרשות במערכת בריאות בסיסית. התרופה משמשת בעיקר לטיפול במלריה עמידה בפני תרופות והוכיחה שהיא חזקה מאוד מכינין. התרופה מומלצת כעת על ידי ארגון הבריאות העולמי לטיפול במלריה קשה. מלבד המלריה, Artesunate משמש גם לטיפול בזיהום המיסטוביום Schistosoma. מלבד זאת, Artesunate עוברת גם מחקר ובדיקות מוקדמות לטיפול בסרטן. נצפה במודלים ניסויים כי ל- Artesunate השפעות נוגדות סרטן ובעיקר נצפו תוצאות מבטיחות לטיפול בסרטן המעי הגס. התרופה זמינה תחת שמות גנריים שונים.
נמצא כי במקרים מסוימים לצמח השפעה ישירה על הרג תאים סרטניים.

התרופה ניתנת בהזרקה ע"י רופא.

איך להשיג ? נכון לזמן כתיבת מסמך זה החברה Ancalima לא מייצרת את התרופה. מומלץ להשתמש בכמוסות ארטסין (ראו למעלה) המכילות את אותם חומרים פעילים.

Ascorbic Acid חומצה אסקורבית- ויטמין סי

חומצה אסקורבית הינה ויטמין סי. ויטמין זה הינו חיוני ביותר לגוף האדם אולם גוף האדם לא יודע לסנטז אותו בעצמו ולכן אנו חייבים לצרוך אותו מבחוץ דרך מזון או תוספים. חוסר קיצוני בוויטמין סי מביא למחלת הצפדינה שהינה קטלנית. גוף האדם יכול לאגור רק  5 גרם של ויטמין סי ולכן חשוב לצרוך אותו על בסיס קבוע, במיוחד במחלות כרוניות כגון סרטן.

שימושים עיקריים: ויטמין C הינו נוגד חימצון חשוב, הוא עשוי למנוע או לצמצם את נזקי מחלת הפוליו- השיתוק, הוא מבטל את נזקי רעלן הדיפיטריה, הטטנוס וחיידק הסטפילוקוקוס, הוא חשוב ביותר במקרים של חצבת ומחלות ויראליות אחרות. בנוסף, מתן ויטמין סי לילודים מונע מוות בעריסה. על פי ד"ר אבני, לחולים אונקולוגים חשוב לצרוך רמות גבוהות של ויטמין סי על בסיס יומיומי עד למצב של יציאות רכות.  המינון המומלץ: "15-100 גרם ביום. יותר לצעירים ופחות לקשישים. כל שעתיים ועד כל 6 שעות.". במחקר שערכו הכירורג ד"ר אוון קמרון והכימאי פרופסור ליינוס פאולינג (שזכה בשני פרסי נובל) על חולי סרטן סופניים נצפה כי אלו שקיבלו ויטמין סי בכמות טובה (גם דרך הוריד) חיו פי ארבע יותר מאילו שלא קיבלו אותו (הרחבה).:

ויטמין סי- איזה מומלץ?

איזה סוג של ויטמין C מומלץ? נמליץ על ויטמין סי ליפוזומלי אשר נמצא במעטפת שומנית המקלה על ספיגתו לתוך התאים וספיגתו פי 5. עדיף ויטמין C ננו-ליפוזומלי בכמוסות (כי אז זה טהור וללא חומר משמר). יש גם ויטמין סי ליפוזומלי בנוזל, שמכיל חומר משמר.

ומה עם ויטמין C רגיל? ניתן, בכמוסות או באבקה, אבל אבל אז יש לקחת כל  4 שעות, כי ויטמין C נשטף במים. ניתן למצוא אבקת ויטמין C בזול – ב"חן שמואל כימיקלים" זה עולה רק 50 ש"ח + מע"מ לקילו. הבעיה עם ויטמין C זול שהוא מהונדס גנטית (כלומר מכיל 90% חומצה אסקורבית ו-10% עמילן תירס ולקטאז שעלולים להכיל חומרי הדברה – להרחבה ראו "האם תוית התוסף מספרת את כל הסיפור").  אם בוחרים באבקה עדיף שהויטמין C יהיה לא מהונדס (הנה קישור למוצר מומלץ לא מהונדס, כלומר ללא חומרי הדברה) ורצוי אף יותר אורגני. למי שמעוניין, ניתן להזמין מחו"ל אבקת ויטמין C טהור מפירות יער ופירות אורגניים, המכילה ספקטרום מלא של חומרים המשפרים את תפקוד הויטמין.

Avemar pulvis תמצית נבט חיטה

תוסף התזונה אבמר המיועד לסובלים מגידולים סרטניים מוצקים ומחלות המטולוגיות ממאירות, פותח מגרעין נבט החיטה. תהליכי עיבודו של נבט החיטה הולידו נוסחה טיפולית בעלת אפקטיביות המשפיעה על תוחלת החיים של חולי סרטן, מעכבת התקדמות המחלה והתפתחות גרורות, ומשפיעה על איכות החיים של המטופלים ותפקודם היום יומי.

תמצית אבקה יבשה של נבט חיטה מותסס מכילה את הרכיב Benzoquinone, הידוע כמעכב סינטזה של חומצות גרעין מגלוקוז, ברמת התא הממאיר הבודד' מתן אבקה יבשה של נבט חיטה מותסס הנמצא בתוסף נקשר לתמיכה בשיקום תפקודי מערכת החיסון במצבים ממאירים, וכן באיזון התגובה החיסונית במחלות אוטואימוניות.

שימושים עיקריים: אבמר הינו תוסף תזונה שיש לו השפעה על המערכת החיסונית, השפעה ישירה על תאי הגידול וגם נחשב כמעלה ספירות דם. זהו תוסף תזונה טבעי, מוכח קלינית, יעיל המסייע בשיפור איכות חייהם של חולים אונקולוגיים לאורך שנים רבות. אבמר רשום במדינות רבות כולל ארה"ב ואירופה. מומחים רפואיים מכירים את אבמר כטיפול סרטן תומך יעיל וממליצים להשלים את התזונה של חולים עם אבמר. מחקרים מדעיים הראו כי אבמר משפר גם את היעילות של טיפולים אונקולוגיים קונבנציונליים (ניתוחים, רדיו, כימותרפיה ואימונותרפיה). הוא נחשב תוסף תזונה המסייע לחולי סרטן להתמודד עם תופעות הלוואי של הטיפולים והינו בעל השפעה על איכות חייהם.

אבמר זמין בצורת גרגירים בשקיות לשימוש יומיומי.

איך להשיג אבמר? התוסף משווק בישראל על-ידי חברת התרופות Biotis (ביוטיס) וניתן להשיגו בבתי המרקחת הפרטיים וברשתות הפארם ברחבי הארץ. וגם בחו"ל (בטבליות או בשקיקים)

תחליף לאבמר עשוי להיות התוסף AHCC שמופק במיצוי פטנטי מפטריית שיטאקה (הרחבה על AHCC, מבצע שווה)

Boswellia Serratta בוסווליה סראטה 

בווסווליה (לבונה) הינו עץ שהשרף שלו נחשב אנטי דלקתי (מעכב 5COX, מצוין לדלקות פרקים ראומטיות וכאבי גב), עשוי לעזור במצבי קוליטיס, קרוהן, כאבי ברכיים, סכרת סוג 1 ואסטמה.

שימושים עיקריים של בוסווליה: יש עדויות על השפעתו בגידולי מעי, וגידולים במוח והוא עשוי להוריד בצקות. מחקרים הצביעו על כך שהשרף של בוסווליה סראטה יכול להשמיד תאים מפותחים של גידולים סרטניים בלבלב, בערמונית ובמעי הגס. מחקרים שנמצאים עדיין בפיתוח בוחנים את האפקטיביות של בוסווליה על תאים סרטניים אחרים (שד, צוואר רחם ולוקמיה).

איך להשיג? ניתן להשיג שרף לבונה דרך ב"טבע-לי נטורופתיה".

Breastin ברסטין

ברסטין הינו תוסף תזונה שנחקר מדעית ומיוצר מצמחי המרפא הרדוף הנחלים (Nerium oleander) ובוסווליה (Boswellia sacra) . במחקר מבחנה למוצר הייתה השפעה על הרג תאי סרטן קולון וסרטן לבלב. המוצר נחשב בעל רעילות גבוהה וכן יש להשתמש בו רק אם נמצא יעיל בבדיקה ותוך מעקב של מטפל מקצועי.

איך להשיג? המוצר מיוצר בירדן וכרגע לא מצאנו דרך להשיגו.

Butyric Acid חומצה בוטירית

החומצה הבוטירית נוצרת באופן טבעי בתהליך ההחמצה של חמאה, ומכאן שמה. לחומצה ריח חריף והיא גם נמצאת באופן טבעי בקיבה וממנה נובע ריחו החריף של הקיא והנפיחות. חומצה בוטירית נמצאת בשפע בחמאה המזוקקת "גהי", וניתן להשתמש בה כמזון לריפוי מערכת העיכול ותאי המעיים. בנוסף היא משפרת את תפקוד מערכת החיסון ומסייעת בהפחתת דלקות. גם התרופה Pivanex שפותחה באוניברסיטת בר אילן ומשווקת לטיפול ב-Advanced Non-Small Cell Lung Cancer מכילה חומצה בוטירית.

שימושים עיקריים: החומצה הבוטירית תומכת בהורדת עמידות הגידול לטיפולים כימותרפים, חוסמת חיידקים עמידים לאנטיביוטיקה ( MDR multi drug resistant organisms) ומשמשת גם כנוגד חימצון חזק. היא גם מרכיב ב- GABA. (Gamma-Aminobutyric Acid.

מוצר מומלץ: תשלובת חומצה בוטירית עם מלחי הסידן והמגנזיום שלה – ניתן להזמין דרך חנות טופהיל.

CoQ10 קו אנזים קיו 10 

Q10 הוא נוגד חמצון תוך-תאי רב עוצמה, החיוני ליצור אנרגיה, תומך כמעט בכל רקמה הזקוקה לסיוע ומגן מפני הזדקנות מוקדמת. הגוף זקוק לרמה מסוימת של Q10 בדם לתפקוד תקין. כשרמת ה-Q10 בדם נמוכה מדי, גוברת הנטייה להתפתחות של מחלות ניווניות והזדקנות מואצת.

יוביקווינול הוא אחד מנוגדי החמצון היחידים שעובדים בתוך המיטוכונדריה: כמו שמכוניות פולטות גזי פליטה, כך גם המיטוכונדריה פולטת רדיקלים חופשיים תוך כדי ייצור האנרגיה שהגוף צריך – יוביקווינול הוא הצורה היחידה של Q10 המסוגלת להגן על המיטוכונדריות מהתקפת הרדיקלים החופשיים (הרחבה).

שימושים עיקריים: Q10 גורם לתא להתחיל לעבוד בצורה נכונה וגורם לתאים סרטניים לעבור אפופטוזיס (התאבדות התא).

איזה סוג מומלץ? קואנזים Q10, קיים למעשה בשתי צורות שיש ביניהן הבדל חשוב. הצורה הקונבנציונלית- Q10- ידועה גם בשם יוביקינון היא הצורה המחומצנת של גורם התזונה הזה. כדי להשתמש בה, הגוף צריך להפוך אותה ליוביקווינול. דבר זה נעשה קשה יותר ככל שאנו מתבגרים או כשיש לנו מחלות רקע.  בנוסף, יותר מ-90% מכמות ה-Q10 הכללית בדם היא בצורת יוביקווינול. מכיוון שצורת היוביקוינול היא הצורה הפעילה בגוף, היא נחשבת חזקה פי כמה מצורת ה- Q10 ועל כן נמליץ מראש על שימוש בתוסף של יוביקוינול.

יוביקוינול הינו מוצר פטנטי של חברת KANEKA ולכן כל המוצרים המכילים אותו מכילים את אותו החומר בריכוזים שונים.

אנו ממליצים על מוצר זה במינון עוצמתי של 200 מ"ג.

המוצר שנבדק בבדיקת CTC הוא Q-GEL – שזה Q10 מסיס במים עם ויטמין E לשיפור הספיגה .אם תרצו נוכל להזמין גם אותו.

Cordyceps Sinensis פטריית קורדיספס סינזיס

פטריית קורדיספס היא פטריית מרפא ידועה. ברפואה הסינית משמשת פטריית קורדיספס או בשמה הנוסף- פטריית הזחל- לסיוע בחיזוק ושיפור הסיבולת והעמידות, תמיכה בהתאוששות ממחלה כרונית, תמיכה במערכת הנשימה, טיפול בשיעול וציפצופים, אסטמה, שיפור המטבוליזם, שמירה על רמות כולסטרול תקינות, חיזוק הגפיים ושיכוך כאבי גב תחתון וברכיים הנובעים מחולשה, טיפול בהזדקנות מוקדמת, שיפור הריכוז והזיכרון, טיפול בבעיות פוריות והאטת תהליכי הזדקנות.

שימושים עיקריים: פטריית קורדיספס נחשבת אנטי ויראלית, בנוסף היא נחקרה כמשפרת תיפקודי כליות ונמצאה כמורידה רמות קריאטנין ומצד שני כמעלה רמות אנרגיה בגוף ולכן נחשבת כמגינה על הכליות וכתומכת בגוף בזמן טיפולים ובהתמודדות עם המחלה. בתחום מערכת החיסון הפטרייה מגבירה פאגוציטוזיס (עיכול תאים מזיקים ע"י מערכת החיסון), מגבירה פעילות תאי B ותורמת לייצור נוגדנים.

המלצתנו: שימו לב שאתם משתמשים במיצוי איכותי והזהרו ממוצרים "זולים מידי". אנו ממליצים על מוצר זה .

C-statin סי סטטין

סי סטאטין הוא תוסף תזונה טבעי המכיל תמצית פטנטית של עלי הצמח חבלבל השדה (bindweed convolvulus) המורכבת ממולקולות proteoglycan) PGM) (האלקלואידים הרעילים הוסרו). מחקרים הראו כי PGM חזק פי מאה מסחוס כריש.

שימושים עיקריים: הפעילות המיוחדת של הצמח שהוכחה במחקר מעבדה היא במניעת יצירת כלי דם חדשים לגידול- אנגיוגנזיס- אחד ממנגנוני הגדילה של הגידול.

איך להשיג C סטטין?  ניתן להשיג C Statin דרך חנות טופהיל.

Curcumin כורכומין

כורכומין הינו מיצוי של שורש הכורכום. הוא  נחשב אנטי דלקתי ואנטי סרטני. המוצר שנבדק הינו מיצוי כורכום פטנטי אשר נבדק במחקרים במגוון מצבים בריאותיים לרכיב הכורכום Curcumin C3 complex®, יש אישור GRAS של ה- FDA.

שימושים עיקריים: כורכומין הינו בעל פעילות אנטי דלקתית חזקה והוא נחשב כמשפיע על מסלולי הגדילה של הגידול.

המלצתנו: כורכומין לא נספג בקלות בתאים ולכן חשוב לצרוך תוסף איכותי. המוצר שנבדק במחקר הינו, כורכומין C3, הינו כורכומין עם פפרין (תמצית פלפל שחור) שחזק פי 4 מכורכומין 95. היום נמליץ על כורכומין ליפוזומלי של לונגוידה, שכן הוא חזק פי 67 לעומת הכורכומין הרגיל.

DDG די די ג'י Dideoxy-D-Glucose

DDG הינו ליפו-פולי-סכריד- סוג של מולקולת סוכר גדולה שנחשבת כמפעילה את המערכת החיסונית.

הוא נועד להתנעת מערכת החיסון.

ניתן להשיגו מגרמניה.

Doxycycline דוקסיצילין

דוקסיציקלין הוא אנטיביוטיקה רחבת טווח מסוג טטרציקלין המשמשת לטיפול במספר סוגים של זיהומים הנגרמים על ידי חיידקים ופרוטוזואה. משתמשים בה בדרך כלל שימושי נגד דלקת ריאות חיידקית, אקנה, זיהומי כלמידיה, מחלת ליים מוקדמת, כולרה ועגבת.

היא שימושית גם לטיפול במלריה כאשר משתמשים בכינין ולמניעת מלריה. ניתן להשתמש בדוקסיציקלין דרך הפה או דרך הווריד. תופעות לוואי שכיחות כוללות שלשול, בחילה, הקאות, פריחה אדומה וסיכון מוגבר לכוויות שמש. אם משתמשים בהריון או בילדים צעירים עלול לגרום לבעיות קבועות בשיניים כולל שינויים בצבעם. השימוש בו במהלך ההנקה הוא ככל הנראה בטוח. Doxycycline הוא אנטיביוטיקה רחבת טווח ממעמד טטרציקלין. כמו סוכנים אחרים בכיתה זו הוא הורג חיידקים ופרוטוזואה על ידי עיכוב ייצור חלבונים.

שימושים עיקריים: בנוסף לאינדיקציות הכלליות עבור כל חברי קבוצת האנטיביוטיקה  מסוג  טטרציקלין, דוקסיציקלין משמש לעיתים קרובות לטיפול במחלות ליים, דלקת כרונית בפרוסטטה, סינוסיטיס, מחלות דלקתיות באגן, אקנה, רוזציאה ודלקות גרון. אנטיביוטיקה זו מעכבת ייצור חלבונים מסוימים בתאי הגידול ויעילה כאשר וירוסים או חיידקים מתיישבים בגידול.

ניתן להשיג את התרופה במרשם רופא.

Frankincense פרנקנזייס/ בוסווליה/ לבונה

שמן לבונה נגזר מעץ הסקרה Boswellia ועצים מסוג דומה. בוסליה סקארה מאופיין בקליפתו הדקיקה והמתקלפת, ענפיה הסבוכים והעלים המקובצים בסוף הענפים. לגזעים של עצים אלה יש יותר מגבעול אחד; עם זאת, לחלקם יש רק תא מטען אחד. עצים אלה יכולים לגדול עד 8 מטרים ונמצאים בדרך כלל גדלים במורדות סלעיים ובהרי החוף הדרומיים. בוסוויה גדל באתיופיה, צפון סומליה, דרום מערב עומאן ודרום תימן.

שמן לבונה מכיל תערובת מורכבת של מונו-טרפנים כמו אלפא-פין, לימונן, אלפא-ת'וג'ין ובטא-פין. תערובת מורכבת זו של רכיבים פועלת יחד לייצור שמן עם שימושים רבים ויתרונות. המרכיבים הכימיים הייחודיים תורמים להשפעות התחדשות של שמן לבונה כאשר הם מיושמים בצורה חיצונית ויכולות לתמוך בתאים מגוונים בגוף כאשר נלקחים באופן פנימי. Themonoterpenes תורמים גם לתועלות הארומטיות של שמן לבונה, כולל יכולתו לקדם רגיעה ותחושת מיקוד.

תועלות: לשמן לבונה בלקיחה פנימית נצפתה השפעה ישירה על הרג תאי הגידול.

ניתן להשיג דרך טבע-לי נטורופתיה.

® Fucoidan Force פורמולת פוקואידן

פוקואידן הוא סוג של פוליסכריד (מולקולה גדולה שבבסיסה סוכר) המופק מאצות. זה זמן רב ידוע כי תמצית פוקואידן מאצות חומות מספקת יתרונות תזונתיים בריאותיים רחבים. ישנם למעלה מ- 1,400 מחקרים בספרייה הלאומית לרפואה בארה"ב שנראים כמאששים זאת. התכונות המועילות של פוקואידן על הבריאות הינן איזון מערכת החיסון, שיפור תקשורת בין תא לתא, נוגד חמצון חזק ותחזוקת רקמות.  המקורות הנפוצים ביותר לפוקואידן הם אצות חומות כמו קומבו, מוזוקו, חיג'יקי ווואקמה. וואקמה (Undaria pinnatifida). ידוע כי, אצות חומות עשירות בתמצית fucoidan נצרכו באזורים כמו אוקינאווה, הוואי וטונגה. מקומות אלה ידועים בשיעורי אורך החיים הגבוהים ביותר בעולם.

הפורמולה משלבת פוקואידן אורגני עם תמצית פטריית ראישי שגם היא תומכת במערכת החיסון, בכבד, תורמת לרוגע ונחשבת אנטי סרטנית.

שימושים עיקרים: הפורמולה תורמת לבריאות מערכת החיסון ולמי שנמצאה מתאימה- יש לה אף פעילות ישירה של הרס תאי הגידול.

את המוצר שנבדק ניתן להשיג מכאן @.

GcMAF 

GcMAF נוצר מחלבון GC ונחשב "מפעיל" של תאי מאקרופאג (תאים בולעניים של מערכת החיסון שאף עשויים לעכל תאי סרטן). יש אותו בכמוסות, ויש גם להזרקה לוריד. הוא מופק מקולוסטרום. כדאי גם לקרוא הרחבה בנושא בספרו של ד"ר אבני: ובחרתם בחיים.

שימושים עיקריים: למי שנמצא מתאים , GcMAF עשוי לתמוך בעיכול תאי סרטן ע"י מערכת החיסון.

מידע נוסף על המוצרים שנבדקוו ניתן לקרוא כאן.

Genistein ג'ניסטיין

ג'ניסטיין הינו איזופלאבון המיוצר מסויה. כמו כל איזופלבונים, הג'ניסטיין שייך למשפחת ה"פיטואסטרוגנים ". לג'ניסטיין יש השפעה נוגדת חמצון, השפעה חיובית על מערכת החיסון, על רמות הכולסטרול והסידן, כמו גם על תסמינים של גיל המעבר.

שימושים עיקריים: למי שנמצא מתאים, ג'ניסטיין חוסם מסלולי גדילה בגידול.

איזה סוג של ג'ניסטיין מומלץ? חשוב לצרוך את הפורמולה הטבעית ולא הסינטטית.

את את המוצר המקורי שנבדק ניתן להשיג מגרמניה. ניתן להציג מוצר משתלם יותר מכאן.

Indol-3- Carbinol    אינדול 3 קרבינול

אינדול-3-קרבינול הוא חומר הנמצא בירקות משפחת המצליבים: ברוקולי, כרוב, כרוב ניצנים, כרובית, קולרבי, עלי חרדל, צנון, ולפת והוא נחשב כתומך בחילוף החומרים של אסטרוגן.

שימושים עיקריים: I3C משמש למניעה של סרטן השד , סרטן המעי הגס , וסוגים אחרים של סרטן . מכון הבריאות הלאומי האמריקני (NIH) בדק את החומר בתור סוכן מונע אפשרי לסרטן. להרחבת קריאה. למי שנמצא מתאים, החומר פועל ע"י חסימת מסלולי הגדילה בגידול, חסימת פעילות אסטרוגנית והשפעה ישירה על תאי הגידול.

הנה קישור למוצר שנבדק – כרגע אינו זמין.

נמליץ על  I-3-C פלוס – תוסף חדשני עם פטנט לשיפור הספיגה.

Lycopene ליקופן

הליקופן מיוצר מתמצית עגבניות טבעית העשירה בליקופן, קרוטנואידים שונים, ויטמין E ושאר פיטוכימיקלים חשובים. במחקר קליני שכלל 30 נבדקים גברים, תוספת ליקופן שיפרה את בריאות הערמונית. במחקר אחר שכלל עשר מדינות אירופאיות נמצא כי התכונות הנוגדות-חמצון של ליקופן תמכו בבריאות כלי-דם. חמישה ושבעה מחקרים אפידמיולוגיים מצביעים על כך שליקופן מצריכת עגבניות  מבושלות או מוצרים המבוססים על עגבניות מבושלות עשויים לסייע בבריאות העיכול, הריאות, צוואר הרחם ותאי השד. ליקופן הוכיח גם פוטנציאל לקידום בריאות העין.

למה נועד ליקופן? למי שנמצא מתאים , לליקופן יש השפעה ישירה על תאי הגידול, בעיקר לגידולים בערמונית אבל גם בריאות, ברחם ובשד.

איזה ליקופן נבדק? המוצר המקורי של pure encapsulations המכיל 20 מ"ג בכמוסה.

Melatonin מלטונין

מלטונין הוא אחד הכימיקלים המפעילים את השעון הביולוגי שלנו, מיוצר במוח על ידי בלוטת האצטרובל. כאשר השמש שוקעת עולה רמת הורמון המלטונין, הנקרא, הורמון השינה, כי הוא שאחראי על שינה תקינה. להרחבה

מלטונין נחשב נוגד חימצון: הוא ממריץ אנזים המגן עלינו מפני שנים מהרדיקלים החופשיים המסוכנים: הידרוקסיל ופרוקסיל. מלטונין מגן מפני תופעות לוואי של כימותרפיה. בנוסף המלטונין כנוגד חימצון מגן מפני קטרקט, מחלות לב, הפרעות עצביות ותהליכי זקנה.

במערכת החיסון מלטונין מאיץ יצור חומרים מונעי זיהומים, וייצור חומרים נוגדי סרטן.

סרטן – למניעה ולטיפול בסרטן על רקע הורמונאלי – הורדת רמת אסטרוגן: סרטן שד, סרטן הערמונית, מלטונין מגן על הדנ"א מפני פראוקסיניטריטים, (מסרטנים המצויים בבשרים מעובדים). מחקרים במבחנה הראו שמלטונין הוא בעל השפעות נוגדות שגשוג תאים סרטניים.  למי שמצא מתאים מלטונין עובד על מסלולי הגדילה בגידול.

איזה סוג מומלץ? לפוגשי סרטן, מומלץ בד"כ מלטונין חזק של 10 מ"ג. ניתן להשיג מחנות טופהיל.

Mistletoe דבקון

משפחת צמחי הדבקון (mistletoe) מונה מעל 1,200 זנים הגדלים ברחבי העולם, אשר לרובם פירות אדומים. חומר שממוצה מן הדבקון הלבן משמש לטיפול באמצעות זריקות תת עוריות, שהמטופל מקבל כמה פעמים בשבוע.

תועלות עיקריות של דבקון מחקרים שנערכו בשנים 2004 ו-2006 ומחקר נוסף שהסתיים ב-2011 במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה, הראו כי תכשיר המבוסס על מיצוי של הדבקון הלבן יעיל לטיפול בחולי סרטן הריאות וסרטן המעי הגס.

איך להשיג? תמציות הדבקון ניתנות בדרך כלל על ידי הזרקה מתחת לעור או, לעיתים פחות קרובות, לווריד, לחלל הפלאורלי או לגידול. ניתן להשיג ישירות מגרמניה.

Mito Booster מיטו בוסטר

מיטו היא פורמולה נוזלית המכילה ויטמין C, קו אנזים Q10 וכורכומין.
הפורמולה מיוצרת בטכנולוגיה מיסלרית עם רכיבים אוהבי מים ואוהבי שומן (הידרופיליים וליפופיליים) ותומכת בחילוף חומרים תקין ברמה תאית, העלאת אנרגיות בגוף, נוגדת חימצון, מגבירה ספיגת ברזל שהינו חיוני לאספקת חמצן לתאים ומפחיתה דלקתיות.

תועלות עיקריות: מיטו הינו נוגד חימצון, נוגד דלקתיות, תומך בשיפור אנרגיה תאית.

איך להשיג? ניתן להשיגו ישירות מגרמניה.

MITOCHONDRIA FORMULA פורמולה למיטוכונדריה

מיטוכונדריה הן תחנות הכוח של התא ומקום אספקת האנרגיה לכל התהליכים הביוכימיים בגוף. אנרגיה מופקת באמצעות חילוף חומרים של פחמימות, חלבונים ושומנים, ממנו נוצר ה- ATP "מטבע האנרגיה של התא" (אדנוזין טריפוספט) באמצעות תהליכים מטבוליים מורכבים. לתאי גוף שיש להם צריכת אנרגיה גבוהה ופעילות מטבולית גבוהה, כמו תאי מוח, עצב ושריר, יש בערך 1600 עד 2000 מיטוכונדריה לתא. כחלק מתהליכי אספקת האנרגיה המורכבים, המיטוכונדריה זקוקה לרכיבי תזונה שונים המכונים לעיתים גם חומרים מיטוטרופיים.

תועלות עיקריות: הפורמולה  Mitochondrial Formula מספקת גיוון תזונתי, ביו-אקטיבי וטבעוני הכולל 13 ויטמינים ומינרלים, חומצות אמינו שונות כמו L-glutathione, כמו גם R-alpha lipoic, Co-enzym Q10 ומעל 10 חומרים צמחיים אחרים כמו OPC, קוורצטין, רזברטרול ופטריות מרפא. המוצר תורם למטבוליזם האנרגיה שתואר לעיל באמצעות רכיביו השונים. למי שהפורמולה נמצאה מתאימה היא עשוייה לתמוך בתהליכי אפופטוזיס (מוות תאי מתוכנן) תקינים של התאים.

איך להשיג פורמולת מיטוכונדריה? ישירות מגרמניה.

(Naltrexone (LDN נלטרקסון/ Revia / Depade/ Vivitrol

Naltrexone הינה תרופה מאושרת FDA שניתנת במרשם רופא, גם בארץ ובדרך כלל משמשת לגמילה מתרופות נרקוטיות.

שימושים עיקריים של נלטרקסון: למי שנמצאה מתאימה התרופה פועלת על מסלולי הגדילה בגידול.

איך להשיג? היות שמדובר בתרופה, יש להשיג דרך מרשם רופא או דרך אתר זה.

Micellized D3 ויטמין די בתמיסה מיימית

Micellized D3 הוא צורה טבעית של ויטמין D המסופקת בצורה ממוססת במים. תהליך הייצור מפיק טיפות זעירות (מיקרונים) אשר נספגות בצורה איכותית בתוך התאים.

תועלות עיקריות: שמירה על רמות טובות של ויטמין די בדם חשוב לכל פוגשי הסרטן אולם למי שנמצא מתאים בבדיקה לויטמין די בתמיסה מיימית השפעה על אפופטוזיס של תאי הסרטן.

איך להשיג? אנחנו ממליצים על המוצר האיכותי הזה שיש לנו איתו ניסיון רב. ניתן להשיגו דרך חנות טופהיל.

Onkobel Pro אונקובל פרו

OnKobel-Pro® היא פורמולה מקצועית המורכבת משלושה צמחי מרפא: Pao pereira, Rauwolfia vomitoria, עלה מוזהב של Ginkgo biloba ומגנזיום. הפורמולה תומכת בבריאות התא.

תועלות עיקריות של אונקובל פרו: ד"ר Mirko Beljanski פיתח שיטות מיצוי לפאו פרירה (עץ ביער הגשם באמזונס) Rauwolfia vomitoria (שורש שיח ממזרח אפריקה), וגינקו בילובה (עלים צהובים, לא ירוקים). השיטות מטהרות מולקולות צמחיות פעילות עם יתרונות בריאותיים רבי עוצמה. לדוגמה, תמצית ה- Rauwolfia vomitoria מועשרת באלסטין, אך אינה מכילה רזרפין.

שתי תמציות הפאו פרירה (הידועה בעבר בשם PB-100) והן תמציות vauitoria Rauwolfia מכוונות ל- DNA הפגוע המאפיין את התאים המייצבים העומדים בבסיס בעיות בריאות כרוניות ושניהם גורמים להסרת תאים פגומים אלה מהגוף. שתי התמציות פועלות על ידי מנגנוני פעולה שונים וניסויים הראו כי שילוב בין השניים מניב אפקט סינרגיסטי. מחקרים אחרים הראו כי תמצית Pao pereira עשויה להפעיל השפעה אנטי דלקתית משמעותית וכך הפורמולה מספקת תמיכה במערכת החיסון .לתמצית vauitoria Rauwolfia יש גם יתרון משני, היא מנרמלת את איזון ההורמונים במערכת הרבייה הזכרית והנקבית.

מיצוי עלים צהובים של בלנג'נסקי של בלג'נסקי מניב מוצר שונה מתמצית העלים הירוקים הקיימת לרוב. העלים הצהובים עשירים ביותר בנוגדי חמצון המשפיעים על רקמות שנחשפות לצורות שונות של קרינה אלקטרומגנטית. התמצית פועלת על ידי שליטה בכמויות של משפחת אנזימים הנקראים ריבונוקליזות שיכולים לאבד את תפקידם תחת השפעת לחץ תאי.

ניתן להשיג אונקובל פרו דרך חנות טופהיל.

(Oxaloacetate (Cronaxal אוקסאלוצטאט (קרונקסאל)

אוקסלואצטט היא מולקולה המכילה ארבעה פחמנים, מרכיב קריטי בייצור של אדנוזין טריפוספט (ATP). ATP הוא מקור האנרגיה העיקרי עבור רוב פעולות התא. עליו להתחדש ללא הרף, מכיוון שללא ATP מספקת, התאים שלנו לא יכולים לתפקד כראוי. מוצר זה מורכב משני תרכובות, שכבר קיימות בגוף אנושי, חומצה אוקסלאצטטית וויטמין C. לפיכך, זהו תוסף תזונה, שמייעל את הפוטנציאל הקוגניטיבי הברור ותומך בבריאות המוח.

תועלות עיקריות של קרונקסאל:  נמצא כי Oxaloacetate מגדיל את תוחלת החיים ואת אורך החיים הבריאותי, מגן על עצבי המוח ועל ה- DNA המיטוכונדריאלי במוח, ומספק הגנה נוגדת חמצון חזקה. למי שנמצא מתאים בבדיקה אוקסאלוצטאט עשוי לתמוך בשפעול מחדש של המיטוכונדריה.

המרכיב העיקרי של קרונקסל הוא Oxaloacetate. ניתן להשיג Oxaloacetate מיוצב כאן. @

Cell-Reg ™ PAW PAW  פאו פאו

תוסף זה תומך במערכת החיסון, משפיע באופן סלקטיבי על תאים ספציפיים, מווסת ייצור ATP בתאים ספציפיים ומווסת את אספקת הדם לתאים ספציפיים. איך זה עובד: התרכובות הפעילות ב- Paw Paw Cell-Reg הן תערובת של יותר מ-50 אצטוגנינים. אצטוגן משתתף בהפקת ה- ATP (אדנוזין טריפוספט) תחנת הכח של התא.

שימושים עיקריים: במחקר קליני בן יותר ממאה משתתפים נמצא כי תמצית הפאו פאו, המכילה תערובת של אצטוגנינים, תומכת בתאים התקינים של הגוף בתקופות של לחץ תאי. Paw Paw Cell-Reg הוא המוצר האצטוגנין הסטנדרטי היחיד הקיים לוויסות תאים ספציפיים. Nature's Sunshine משתמש בתמצית של זרדים של עץ הפאו פאו הצפון אמריקני, המכילים את הכמות המרוכזת ביותר של אצטוגנינים. זרדים אלו נקצרים כשהם פעילים ביותר מבחינה ביולוגית.

ניתן להשיג Paw Paw דרך חנות טופהיל.

Poly-MVA: פולי-MVA

פולי-MVA היא פורמולה ייחודית של מינרלים, ויטמינים וחומצות אמינו שנועדו לתמוך בייצור אנרגיה תאית ולקידום הבריאות הכללית. הפורמולה גם משלימה חוסרים תזונתיים שלעתים קורים עקב טיפולים מסויימים, מסייעת בהגברת התגובה החיסונית ותומכת בריפוי תאים פגומים. הפורמולה מכילה חומצה אלפא-ליפואית והפלדיום המינרלי ( LAPd), ויטמינים B1, B2 ו- B12, פורמיל-מתיונין, N-Acetyl Cystiene, וכן מיקור מינראלים: מוליבדן, רודיום, ו- רותניום.
הפורמולה תומכת בהגברת צפיפות המטען של ה- DNA בתא ואף נבדקה מחקרית. המחקר מראה כי היא יכולה לנטרל חומרים קשים מזיקים הפוגעים בתאים שלנו וגורמים להזדקנות.

שימושים עיקריים: הפורמולה עברה הרבה מחקרים, היא נמצאה כתומכת בהגנה על תאים שאינם סרטניים מפני הנזק החמצוני שנגרם כתוצאה מהקרנות וכימותרפיה. בנוסף, בתנאים ההיפוקסיים הנמצאים בגידולים, האלקטרונים העודפים יכולים ליצור רדיקלים חופשיים בתוך המיטוכונדריה ועלולים לגרום לשחרור של ציטוכרום C וגם לאפופטוזיס.

איך להשיג? ניתן להשיג דרך כאן @.

Pure Quercetin קוורציטין של חברת פיור

קוורצטין הוא סוג של פלבנואיד (פיגמנט צמחי) הפועל כנוגד חמצון ומשמש כאבן הבניין המבנית עבור חומרים רבים אחרים ממשפחת הפלבנואידים, כולל רוטין, קווציטרין והספרידין. מחקרים מצביעים על תפקוד תומך לבריאות המטבולית התאית, החיסונית והקרדיו-ווסקולרית. להרחבת קריאה

שימושי קוורציטין: למי שנמצא מתאים בבדיקה קוורציטין עשוי לעכב מסלולי גדילה בגידול.

המוצר שנבדק: – קוורציטין 500 היפואלרגני של חברות פיור אנקפסולשנז..

Quercetin Phytosome קוורציטין פיטוזום של חברת Thorne Labs

מנגנון הפעולה הידוע ביותר של קוורצטין כרוך ביכולתו לייצב את קרום תאי המאסט, אשר עשוי להפחית שחרור של היסטמין ובדרך זו הוא מספק תמיכה תזונתית לאנשים הסובלים מדי פעם מאלרגיות.
יתרונות אחרים כוללים תמיכה והגנה קרדיווסקולרית והגנה על דרכי העיכול.
נראה כי מספר ההשפעות המועילות של קוורצטין נובעות מפעילותו הנוגדת חמצון. קוורצטין יכול לייצב רדיקלים חופשיים ולעכב את חמצון הכולסטרול LDL.
פורמולה בלעדית זו של ת'ורן כוללת קוורצטין פוספוליפידי עם שמן חמניות, דבר המשפר את ספיגתו. להרחבת קריאה

למה נועד קוורציטין פיטוסום? למי שנמצא מתאים בבדיקה קוורציטין עשוי לעכב מסלולי גדילה בגידול.

המוצר שנבדק – Quercetin Phytosome של Thorne Research.

Resveratrol רסברטרול

רזברטרול הינו חומר טבעי שניתן למצוא ביין ובענבים אדומים. רזברטרול נחשב נוגד חימצון חזק, אשר בנוסף מקדם את הפעלת הגן SIRT1, המכונה לעתים קרובות הגן לאריכות ימים. להרחבת קריאה

שימושים עיקריים: למי שנמצא מתאים בבדיקה רסברטרול פועל על מסלולי הגדילה של הגידול.

איזה סוג מומלץ: נמליץ על רסברטרול קומפלקס, ניתן להשיגו דרך חנות טופהיל.

Ribraxx ריברקס

Ribraxx מורכב מ arabinoxylan MGN-3, תרכובת המופקת מסובין אורז ששונתה אנזימטית על ידי תמצית פטריות שיטאקי. הוא עשיר בפוליסכרידים ובפרוטאוגליקנים. מחקרים מדעיים מראים חיזוק לפעילות תאי מערכת החיסון הנקראים "natural killers".

למה נועד ריברקס? למי שנמצא מתאים בבדיקה ריברקס מפעיל את המערכת החיסונית וגורם לה להיות אקטיבית יותר בחיסול תאים א-נורמאלים.

איך משיגים? ניתן להשיג תמצית פטנטית דומה של פטריות שיטאקה הנקראת AHCC, במשלוח מהיר מהארץ (הרחבה).  יש גם הנחות כמות.

Orasal) Perfect Balance -Salicinium) סאליציניום (אורסאל)

Orasal מכיל את מולקולת הסליצניום. בפורמולת אורסל הוכנסו חומרים טבעיים ומרוכזים. מומלץ לשימוש כנגד כל הפרעה הכוללת תסיסה או תאים אנאירוביים. מולקולת ה- Salicinium קוטעת את תהליך התסיסה ובכך מאפשרת למערכת החיסונית להרוס את התאים החולים.

  • אין לצרוך יותר מ-500 מ"ג ויטמין סי ביום במקביל לצריכת אורסאל.
  • להרחיק 15 דקות ממזון וכן ממשקאות חומציים.
  • לשמור במקרר לאחר הפתיחה.
  • הנחיות מלאות מהיצרן יישלחו למזמינים.

למה נועד אורסאל: למי שנמצא מתאים בבדיקה אורסאל משפר את הפעילות של מערכת החיסון כנגד הגידול.

איך להשיג? ניתן להזמין את הפורמולה המקורית דרך חנות טופהיל. צרו קשר לפרטים נוספים.

Salvestrol Platinum סאלבסטרול פלאטינום

סלבסטרול הינה תרכובת הנגזרת מהצומח (פיטונוטריינטים) החיונית לגוף האדם ואשר לא ניתן לייצרן בגוף ולכן יש לצרוך אותה באמצעות התזונה.

שימושים עיקריים: למי שנמצא מתאים בבדיקה סלבסטרול פועל במנגנון ההשמדה של התאים הסרטניים. הסלברול נקשר לאנזים אשר קיים רק בתאים לא תקינים וכאשר הוא נתקל בסלבסטרול הוא ממיר אותו לצורה שהיא רעילה לתא החולה. מכיוון שהאנזים אינו קיים בתאים בריאים, הסלברסטרול לא משפיע עליהם לרעה.

איך להשיג? ניתן להזמין דרך חנות טופהיל.

(Sodium dichloroaceta te (DCA  סודיום דיכלורוצטה

תרכובת לבנה, מסיסה במים, מעט מרירה, על בסיס מלחים.

למה מיועד?  למי שנמצא כמתאים בבדיקה האבקה פועלת למיטוכונדריאה לחזור לעבודה ומשפיעה ישירות על הגידול.

איפה להשיג? הנה קישור לרכישת המוצר שנבדק. @

 

Super Artemisinin סופר ארטימיסינין

ארטמיסינין טהור מכיל את המרכיב הפעיל של לענה (Artemisia annua), ושמן שמקורו באותו צמח, סך הכל 200 מ"ג של חומר לכמוסה. Artemisia annua באיכות טובה מכילה 0.3-0.5% ארטמיסינין, ארטמיסינין sopure מספק פי כמה מאות יותר של המרכיב הפעיל ארטמיסינין מאשר העשב כולו עצמו. ארטמיסינין של חברת Allergy Research Group הוא מינימום 98.5% טהור ואינו מכיל ת'וג'ון.

נמצא כי במקרים מסוימים, כגון בסרטן המעי הגס,  לצמח השפעה ישירה על תאים סרטניים.

למה נועד סופר ארטמיסינין? מנגנון הפעילות של הצמח (במידה ונמצא מתאים) הינו: הרג תאי הגידול.

איך להשיג?  המוצר לא מיוצר יותר. נמליץ על מוצרי ארטימיסינין אחרים של אותה חברה. צרו קשר לפרטים נוספים.

Theaflavin תאפלבין

תמצית סטנדרנית תאפלבין מכילה מספר פלבנואידים מועילים הנמצאים באופן טבעי בעלי תה המסייעים לתמיכה ברמות הכולסטרול שכבר נמצאות בטווח הרגיל. במחקרים אנושיים הוכח כי התיאפלאבינים מגנים מפני חמצון LDL ומשפיעים לטובה על תפקוד האנדותל ובכך מסייעים לשמור על זרימת דם טובה.

תועלות עיקריות: מדענים מצאו כי פלבנואידים של תה שחור הם בעלי תכונות נוגדות חמצון חזקות, שיכולים לעזור במיתון נזק חמצוני לתאים ורקמות מהרדיקלים החופשיים .בנוסף, נמצא כי תיאפלבים מועילים בוויסות מתווכים דלקתיים עיקריים בגוף, ובכך עוזרים לשמור על שלמות התאים.

איך להשיג? נוכל להזמין עבורכם את הפורמולה המקורית. צרו קשר לפרטים נוספים.

Thymex טימקס

טימקס תומך בבלוטת התימוס ומכיל תמצית צירוסול (תמצית תימוס ממקור בקר), סידן לקטט ומגנזיום ציטראט. טיימקס מסייע להפעיל את בלוטת התימוס- מרכז מערכת החיסון בעת הפקת נוגדנים. התימוס הוא אזור החיסון העיקרי, במיוחד אצל תינוקות שזה עתה נולדו וילדים קטנים. הוא מעבד מראש לימפוציטים מסוג T לאחר נדידתם ממח העצם. בתימוס התאים מתחלקים במהירות ומפתחים גיוון לתגובה נגד אנטיגנים ספציפיים שונים.  המינרלים סידן ומגנזיום הם קריטיים לתזונה אנושית ובמיוחד לבריאות העצם. הסידן מהווה כ- 98% מהמרכיב המינרלי במבנה העצם והשן. סידן חיוני גם לתפקודי גוף אחרים, כולל קרישת דם, התכווצות שרירים, הולכה עצבית, תחזוקה ותפקוד ממברנות התא וחדירות הממברנה, ותפקודם הנכון של אנזימים. המגנזיום במוצר זה מסייע בספיגת הסידן. עם זאת, בפני עצמו, מגנזיום הוא חומר תזונתי קריטי. זהו מרכיב חיוני ביותר מ- 300 אנזימים בגוף ובין תפקידיו הרבים; הוא גורם מעבד לחילוף חומרים של ATP  (מטבע האנרגיה) בגוף.

תועלות: למי שנמצא כמתאים בבדיקה טיימקס תומך בתפקוד מערכת החיסון.

איך להשיג? ניתן להשיג טימקס דרך חנות טופהיל.

Ukrain אוקראיין

אוקראין היא תרכובת חצי-סינתטית של חומצה תי-פוספורית (triaziridide) והצ'לידונין הבסיסי שמקורו בצמח המרפא צ'לידוניום (כלידוניום) גדול (celandine), אשר הינו ממשפחת הפרגיים, צומח בעיקר באירופה ובאסיה ונחשב רעיל.

למה נועד? הצמח נחשב אנטי סרטני.

איך להשיג? התרכובת שנבדקת בבדיקה הינה תרופה להזרקה אולם ניתן להשיג את הצמח גם בצורות אחרות כגון בתפזורת  (זמין במלאי בטבע-לי נטורופתיה – צרו קשר) או בהומאופתיה או בטינקטורה.

לצמח מיוחסת עוצמת פעילות חזקה ויש לנהוג זהירות בשימוש.


VascuStatin וסקוסטטין- חבלבל השדה

פורמולת VascuStatin היא תמצית יונית על בסיס מים של עלי צמח המרפא Convolvulus arvensis (חבלבל השדה), הידוע בכינויו bindweed, ועשיר בתערובת proteoglycan) PGM). הצמח המכיל VascuStatin מגודל בוויומינג, וממוצה כך שהאלקלואידים הרעילים מוסרים ממנו.

למה נועד וסקוסטטין? למי שנמצא מתאים בבדיקה הפעילות האנטי סרטנית של תוסף זה הינה חסימת מסלולי גדילה בגידול.

איך להשיג? ניתן להזמין וסקוסטטין דרך חנות טופהיל.

Virxcan וירקסן

תוסף המשמש להסרת שומות, יבלות וגידולים אחרים.

למי שנמצא מתאים בבדיקה , וירוקסן עשוי לעזור בהקטנה הגידול.

ניתן להשיג Virxcan בכמוסות או במשחה @

Vitanox ויטנוקס

ויטנוקס היא פורמולה תומכת נוגדת חמצון המכילה: רוזמרין, תה ירוק, כורכום וזרעי ענבים. הפעילות הידועה של צמחים אלה כוללת: פעילות נוגדת חמצון, תמיכה בסירקולציית דם-לב תקינה ובשלמות כלי הדם, שמירה על רקמת חיבור בריאה, תמיכה בתפקודי כבד בריאים, תמיכה ושמירה על בריאות התאים, תמיכה בבריאות כללית ורווחה.

למה נועד ויטנוקס? למי שנמצא מתאים בבדיקה, ויטנוקס תומך בפעילות נוגדת חימצון ובבריאות התאים.

מצ"ב מידע נוסף על המוצר. את המוצר ניתן להשיג רק דרך מטפלים אמריקאיים שעוברים עם Standard process. צרו איתנו קשר וננסה לעזור.

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X