טופהילהאם תוית התוסף מספרת את כל הסיפור?

חברות התוספים המובילות בארה"ב מודות שהתוספים שלהן מכילים מזון מהונדס גנטית.

"אורגניזמים מהונדסים גנטית חדרו לרוב תעשיית המזון, מדביקים לחלוטין את שוק המזון המעובד, אך האם תוספי "בריאות" רבים חופשיים מנוכחות מזון מהונדס גנטית? כמו שמתברר, יצרני תוספים מובילים יודו בפתיחות שהם מפיקים רבות מהפורמולות שלהם מיבולים מהונדסים גנטית - הלקוחות פשוט לא שמים לב.

אם אתם מכירים לעומק את מונסנטו ועל השכיחות של הנדסה גנטית, ודאי אתם מודעים לכך שרוב רובו של התירס מהונדס גנטית (בערך 80% - 95% מהיבול בארה"ב, אם לא יותר, תלוי על איזה מחקר מסתכלים). מונסנטו, האחראית על 90% משוק הזרעים המהונדסים גנטית בארה"ב, עושה את מיטבה ליצור מונופול גנטי על אספקת המזון".  (NationOfChange)

אם אתם מודעים לכך או לא, חומרים פופולריים כמו ויטמין C מיוצרים לרוב מתירס - אחד מיבולי ה-GMO המוביל בארה"ב.

"כשלוקחים בחשבון שעל פי התקנות הנוכחיות בארה"ב ניתן לסמן מזון המכיל יבולים מהונדסים גנטית כ"טבעי", השאלה אילו תוספים המסומנים כ"טבעיים" מבוססים על יבולי ה-GMO של מונסנטו הופכת לרלוונטית יותר ויותר. ומתברר, שאכן זה המצב." (NaturalSociety)

הגיע הזמן להעלות את הסטנדרט! ואפשר! חברות תוספים איכותיות רבות בארה"ב התחילו לסמן את התוספים שלהן בתור Non-GMO. חברה מובילה שמדיניות האיכות שלה מבדלת אותה לטובה היא Thorne Research. תהליך האיכות שלה מבטיח שכל מאות התוספים מתוצרתה אינם מכילים יבולי GMO. וגם נקיים ממאות חומרים נוספים. עקב הלחץ הציבורי, גם חברת NOW התחילה במהלך לפני כשנתיים והיום לטענתם 72% מהמוצרים שלהם הם ללא GMO. אבל עדיין, המוצרים של Thorne נקיים גם מחומרים רבים נוספים.

אנחנו רואים ניצנים של מגמה זו גם בישראל, עד אז, חשוב לקרוא את התויות בין השורות. עדיף בהרבה לרכוש תוספים מארה"ב שמסומנים בתור Non-GMO או USDA Organic. וזה גם לא יוצא יותר יקר מלקנות בארץ.

איפה להשיג תוספים נקיים?

הנה קישור להזמנת התוספים של Thorne Research, ישירות מחו"ל. הזמנה דרך הקישור מקנה 10% זיכוי לקנייה חוזרת. אפשר גם להזמין עם שירות שליחויות עד הבית - שאז זה מגיע הביתה תוך כ-5 ימי עסקים

יש גם תוספים נקיים של חברות אחרות. אם לחוץ לכם, או שאתם רוצים להתייעץ, אפשר להזמין גם מהארץ, עם שליח  דרך "טבע-לי נטורופתיה", הפועלת באופן עקבי להחזיק במלאי גם חלופות איכותיות, ללא GMO, ולתת לאנשים את חופש הבחירה.

×

מתמודדים עם אתגר בריאותי? מחפשים פתרון טבעי? נשמח להקשיב ולבדוק איך ניתן לסייע. כתבו לנו כאן:

×