התוית על התוסף לא תמיד מספרת את כל הסיפור

האם תוית התוסף מספרת את כל הסיפור?

חברות התוספים המובילות בארה"ב מודות שהתוספים שלהן מכילים מזון מהונדס גנטית.

"אורגניזמים מהונדסים גנטית חדרו לרוב תעשיית המזון, מדביקים לחלוטין את שוק המזון המעובד, אך האם תוספי "בריאות" רבים חופשיים מנוכחות מזון מהונדס גנטית? כמו שמתברר, יצרני תוספים מובילים יודו בפתיחות שהם מפיקים רבות מהפורמולות שלהם מיבולים מהונדסים גנטית – הלקוחות פשוט לא שמים לב.

אם אתם מכירים לעומק את מונסנטו ועל השכיחות של הנדסה גנטית, ודאי אתם מודעים לכך שרוב רובו של התירס מהונדס גנטית (בערך 80% – 95% מהיבול בארה"ב, אם לא יותר, תלוי על איזה מחקר מסתכלים). מונסנטו, האחראית על 90% משוק הזרעים המהונדסים גנטית בארה"ב, עושה את מיטבה ליצור מונופול גנטי על אספקת המזון".  (NationOfChange)

אם אתם מודעים לכך או לא, חומרים פופולריים כמו ויטמין C מיוצרים לרוב מתירס – אחד מיבולי ה-GMO המוביל בארה"ב.

"כשלוקחים בחשבון שעל פי התקנות הנוכחיות בארה"ב ניתן לסמן מזון המכיל יבולים מהונדסים גנטית כ"טבעי", השאלה אילו תוספים המסומנים כ"טבעיים" מבוססים על יבולי ה-GMO של מונסנטו הופכת לרלוונטית יותר ויותר. ומתברר, שאכן זה המצב." (NaturalSociety)

הגיע הזמן להעלות את הסטנדרט! ואפשר! חברות תוספים איכותיות רבות בארה"ב התחילו לסמן את התוספים שלהן בתור Non-GMO. חברה מובילה שמדיניות האיכות שלה מבדלת אותה לטובה היא Thorne Research. תהליך האיכות שלה מבטיח שכל מאות התוספים מתוצרתה אינם מכילים יבולי GMO. וגם נקיים ממאות חומרים נוספים. עקב הלחץ הציבורי, גם חברת NOW התחילה במהלך לפני כשנתיים והיום לטענתם 72% מהמוצרים שלהם הם ללא GMO. אבל עדיין, המוצרים של Thorne נקיים גם מחומרים רבים נוספים.

אנחנו רואים ניצנים של מגמה זו גם בישראל, עד אז, חשוב לקרוא את התויות בין השורות. עדיף בהרבה לרכוש תוספים מארה"ב שמסומנים בתור Non-GMO או USDA Organic.

איך לדעת אם תוסף התזונה שיש לי ביד נקי?

בתור התחלה, תבדקו אם הוא מכיל את אחד מהחומרים האסורים שברשימה של חברת תורן ריסרץ'.

איפה להשיג תוספים נקיים?

בתור התחלה מומלצים התוספים של תורן ריסרץ'. ויש גם תוספים אחרים כמו Pure Synergy. אפשר להזמינם ישירות מחנות טופהיל. ניתן להתייעץ עם "טבע-לי נטורופתיה", הפועלת באופן עקבי להנגיש לכם ידע על תוספי תזונה איכותיים ולתת לכם את חופש הבחירה.

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X