עדכון חודשי – מנחם-אב ה'תשע"ו

שלשום, בצום תשעה באב, כתבה רעייתי, הפזמונאית אורית לבב, שיר מרגש:

ואם הבית הוא הגוף לגוף
ואם הגוף הוא בית לנשמה
אז מה מהיר כלכך לברוח
לאבד את כל הכח
בנגיסה אחת קטנה

(לחצו כאן להמשך השיר )

אנו עומדים לקראת טו"ב אב. במסורתנו דוקא אחרי הצום הגדול, באה השמחה הגדולה. כי כשהאדם מנקה את הכאב, את הישן, יש לו את היכולת לאהוב את עצמו, את החדש. ואז, בחודש אלול, יש הזדמנות לחשבון נפש ולאימוץ הרגלים חדשים. ההרגלים הראשונים שכדאי לאמץ הם בתחום הבריאות. וכבר נכתב במקורות: "ונשמרתם מאד לנפשותיכם". "נפש בריאה בגוף בריא", "יהיו מזונותיך תרופותיך", "ובחרת בחיים".  וכשמנקים את הגוף, נפתחת היכולת לנקות את המחשבה.
אריה אבני חלב

אז בחודש אלול, ב-15/9 בקריות וב-20/9 בבית ציוני אמריקה, תהיה לנו הזדמנות לשוב ולשמוע את ד"ר אריה אבני, ולהיפתח לאימוץ הרגלים חדשים לקראת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה. גם אם שמעתם אותו בעבר, כדאי לשמוע שוב. חוש ההומור, הסיפור האישי, העדויות שהוא מביא, האנרגייה של הקבוצה, ובטחונו ביושב במרומים, שברא אותנו מושלמים, מעצימים לפעולה. אני מקווה לתת שם גם הרצאה קטנה ומרתקת שנושאה ייקבע בהמשך. תודה לחברת MD הפקות, שמארגנת את האירוע, ונאחל לכם שיזכו לארגן הרצאות בריאות רבות בהמשך.

האירועים בחסות "טבע-לי נטורופתיה". ואנו שמחים לעודד את האירוע ולעודד את המשתתפים בו לשמור על בריאותם, ולתת בונוס.

קנו כרטיס ב-40 ש"ח להרצאה ב-15/9 בקריות (לחצו כאן) או ב-55 ש"ח להרצאה ב-20/9 בבית ציוני אמריקה (לחצו כאן) וקבלו:

בונוסים

צלצלו לטלפון 039569449 וציינו שהגעתם דרך האירוע של אבני.

מלאי הכרטיסים המשולבים מוגבל, וכל הקודם זוכה!

לחצו כאן להרשמה לאירוע בקריות בשילוב הבונוס של "טבע-לי נטורופתיה".

2016-09-15-event

בע"ה אתן בקריות גם הרצאה קטנה ומרתקת של כעשר דקות על שיטות להתמודדות עם אתגרי הבריאות בחיפה, נושא שהיה בחדשות בזמן האחרון.

לחצו כאן להרשמה לאירוע בבית ציוני אמריקה, בתל אביב, בשילוב הבונוס של "טבע-לי נטורופתיה" (מספר הכרטיסים מוגבל, כל הקודם זוכה).

אבני 2016-09-20-event-305

זכות גדולה היא גם אם תוכלו לשתף חברים. ספרו לחבר'ה על האירועים, שתפו בפייסבוק את האירוע בצפון, ב-15/9, וגם את זה שבמרכז, ב-20/9, ועודדו להגיע את מי שנזקק לכך.

בע"ה אתן בתל אביב גם הרצאה קטנה ומרתקת של כעשר דקות על תוספי תזונה לחיזוק מערכת החיסון.

תודה לחברת MD הפקות, שמארגנת את האירוע, ונאחל לכם שיזכו לארגן הרצאות בריאות רבות בהמשך.

 

ספרו לחבר'ה על האירועים, זו זכות גדולה. שלחו להם מייל, וגם שתפו בפייסבוק. עודדו להגיע את מי שנזקק לכך – זו אחת הדרכים החזקות לתמוך בבריאותכם שלכם. הרי אם צינור משקה שדה מה נרטב קודם, הצינור או השדה? ברור שהנותן מקבל תחילה.

שתפו בפייסבוק את האירוע בצפון, ב-15/9,

שתפו בפייסבוק גם את האירוע במרכז, ב-20/9, ועודדו להגיע את מי שנזקק לכך.

 

רוצים להיות בריאים? רוצים לעודד אחרים? חשוב להצטייד בהשראה ובמידע. לקט עדכונים נוספים:

מעבר לכאב - פיברומיאלגיה

מעבר לכאב. השיר "מעבר לכאב" מחזק ומומלץ לכל המתמודדים עם אתגרי בריאות כאלו ואחרים. תודה לאורית לבב על המילים המרגשות. פיברומיאלגיה היא מחלה 'בלתי נראית', שהרפואה הקונבנציונלית לא יודעת לתת לה פתרון הולם. אולם טיפול טבעי מתאים עשוי להיטיב את המצב בהרבה, במקרים רבים. צירפתי גם פרוטוקול לטיפול טבעי בפיברומיאלגיה בעייפות וב-CFS.

signfeld

מצחיק ומבדר. לשתף ולצפות! הם פשוט אומרים את האמת על תרופות אז כולם צוחקים. אל תיקחו תרופה בלי לבדוק קודם אם יש לה תחליף.

בהמשך לכתבה הקודמת על המגנזיום, הגיע מגנזיום ים המלח תוצרת הארץ – מעל 50% מגנזיום. טהור ללא תוספות. מחירו 45 ש"ח ל-150 מ"ל. הגיע גם ג'ל מגנזיום תוצרת הארץ. מחירו 65 ש"ח ל-230 מ"ל. יותר עדין עם העור. נשאר עדיין שמן מגנזיום תוצרת חוץ. שלושתם מאושרים על ידי הרפואה הנכונה – ד"ר אריה אבני – הבחירה בידכם. מדוע צריך מגנזיום? איך להעלות את רמתו? מדוע חשוב למרוח גם על העור? מתי הכי כדאי למרוח? ואילו דרכים נוספות מומלץ לשלב? צפו בהרצאתו של ד"ר אבני וקראו על שיטת חמשת השלבים להעלאה מהירה של רמת המגנזיום. הוספנו גם מידע חדש על הסוגים השונים של מגנזיום בבליעה.
ד"ר עדיאל תל-אורן
האם חסר לכם ויטמין די? D3 חיוני לחיזוק מערכת החיסון וחסר לרובם. גם אם אתם לבושים קצר ונמצאים בשמש ומתקלחים, הסבון מוריד אותו. מחקרים מראים שהכמות המינימלית שמעלה את רמתו היא 5000 יחידות ליום (הרחבה). כדי לשפר את ספיגתו, כדאי לקחת אותו יחד עם MK-7, הסוג המתקדם של ויטמין K2, שגם עוזר להחזיר את הסידן לעצמות ולתמוך במערכת השלד.

אלא שבדרכנו לבריאות אופטימלית יש מספר אתגרים:

  1. ויטמין D3 במינונים כאלו ניתן להשיג רק מחו"ל.
  2. לרבים קשה לבלוע טבליות או כמוסות והם מעדיפים טבליות למציצה.
  3. קשה להשיג D3 במינונים כאלו למציצה.
  4. רבים מחפשים ויטמינים טבעוניים, ללא ג'לטין.
  5. ויש כאלו שאינם מסתפקים בכך שהמוצר טבעוני ומעדיפים שתהיה לו גם תעודת כשרות.
  6. מסורבל לקחת 2 כמוסות בנפרד, האחת של ה-D3 והשנייה של ה-K2.
  7. רבים חוששים לקחת MK7, אפילו אורגני, כי הוא מופק מסויה.

אפשר גם פשוט יותר! ויטמין K2 מסוג MK7 משפר את ספיגת ויטמין D3. חיפשנו ויטמין D3 + K2 משולב, כדי שיהי שאנשים יצטרכו לקחת רק כמוסה אחת. וצמחי (עדיף מבחינת כשרות). מצאנו מוצר שהוא לא רק צמחי וכשר אלא גם חזק ועוצמתי, וללא סויה (ה-K2 מופק מפרחים).

האם יש לילדיכם אתגרי קשב וריכוז? מחקרים מראים שלילדים היפראקטיביים יש צרכים תזונתיים מיוחדים. הפורמולה "ילד קשוב" מתוכננת לתמוך במערכות המשפיעות על חילוף החומרים במוח הילד והילדים אוהבים את טעם הפירות המתוק!
האם יש לכם יתר לחץ דם?  העלינו כתבה חדשה של ד"ר מרדכי הוכברג, עורך העיתון "תזונה פלוס", על שני מוצרי טבע שמורידים ביעילות לחץ דם. להזמנת העיתון, ובו כתבות מרתקות רבות נוספות, צרו קשר בטלפון 08-9407466, בשעות היום.
נשמח להיות בקשר בקרוב – מדי פעם נשלח עדכונים כמו זה שלמעלה. וגם אתם מוזמנים להתקשר.

ובינתיים, האם אם יש לך חברים או בני משפחה שמאותגרים עם המחלה? כדאי להם להוריד את הספר "סוד רפואי טיפוח נפשי" – המכיל שפע טיפים לחשיבה חיובית, בדיחות, מתכונים, שפע עידוד, ומידע על תוספי תזונה שעשויים לסייע.

ואם יש לך כמה מכרים העוסקים ברפואה משלימה, בנטורופתיה, או במקצועות טיפוליים אחרים? כדאי להם להוריד את מדריך הבריאות למטפל – מעל 180 עמודים גדושים בפרוטוקולים נטורופתיים מתקדמים ובמידע ייחודי, שעשוי לתת להם רעיונות לתמיכה בטיפול והגדלת סיכויי הצלחתו. פרוטוקולים נוספים אפשר להוריד מכאן

רק בריאות! ולהתראות בעדכון הבא!

אהבתם את המייל? תעבירו אותו הלאה

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

קיבלתם את המייל מחבר? הירשמו באתר כדי לקבל את עדכונים כמו הקודמים:
בברכת בריאות איתנה והפצתה,
אמנון

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X