עדכון חודשי – אייר תשע"ו

הנה העדכון החודשי מאתר טופהיל. אוהבים את העדכון? לחצו למטה על הכפתור הכתום "שלחו לי עדכונים" כדי לקבל אותו למייל.

מתוחים? מתאווים לשוקולד? כואבים לכם השרירים? קשה לכם להירדם? כנראה שחסר לכם מגנזיום. בהמשך לעדות מרתקת שהעלה לאחרונה ד"ר אבני לדף שלו על הקשר בין אפילפסיה לחוסר מגנזיום., ולפוסט נוסף שלו הזועק את זעקת המגנזיום, העלינו כתבה מקיפה על הסוגים של מגנזיום, על תפקידיו הרבים בגוף, ועל דרכים יעילות להעלות אותו בזריזות. את הכתבה פתחנו בהרצאתו של ד"ר אבני על הנושא – עשר דקות של וידאו מרתק. צפו ושתפו!

"הצלחתי להוריד את הסכרת ללא תרופות" – צפו בסיפור ההחלמה המעודד של משה שני, כפי שצולם לאחרונה בקתדרה לבריאות  קהילתית במעלות. יש תקווה! שתפו עם חברים. תודה למטפלת לאה רזניקוביץ', מחברת הספר "רק לא דיאטה", שתמכה בו בתהליך.

"הם לא בעסקי ריפוי מחלות, אלא בתחזוקת מחלות ובשימור וניהול סימפטומים", אומרת גוון אולסן, מחברת הספר "וידויה של סוחרת סמי מרשם", שהיתה עמוק בתוך התעשייה, בוידאו מרתק.  "תעשיית התרופות, ובמיוחד תעשיית התרופות הפסיכיאטריות, לא מעוניינת לרפא אנשים… לרוב התרופות יש תזמיני גמילה חזקים. יש להתייחס להחלטה לקחת תרופות בזהירות רבה ולזכור שהמטרה היא להישאר בריאים.". מומלץ לראות  ולשתף את הפוסט.

סרטון נוסף על האמת שנחשפת מאחורי סיפורי ההפחדה של הכולסטרול גם הוא מרתק ביותר. ועל כך כבר הרצה בנהריה ד"ר אריה אבני  (ראו סרטון). יש פתרון טבעי – ועל כך בע"ה באחד המיילים הבאים.

ביום שישי האחרון הייתי בכנס של ד"ר תל-אורן, על אפיגנטיקה. הקלטתי את הכנס ואני מקווה לשתף את ההקלטה במייל הבא. ובינתיים, הנה ההרצאות הקודמות. חשוב להבין שגנטיקה זה לא גזירה משמיים. ההתבטאות של הגנים (האפיגנטיקה) היא זאת שקובעת. והתבטאות גנטית זו מושפעת מגורמים רבים.

ובאותו עניין, חדשות משמחות למטופליו של ד"ר עדיאל תל-אורן, ולמטפלים העובדים בשיטתו. לאחר הפסקה ארוכה, חודשה הזמינות של מספר מוצרי נוטרידין, נוספים, חלקם תוך שינוי שם. אלו למידע נוסף.

נשמח להיות בקשר בקרוב – מדי פעם נשלח עדכונים כמו זה שלמעלה. וגם אתם מוזמנים להתקשר.

ובינתיים, האם אם יש לך חברים או בני משפחה שמאותגרים עם המחלה? כדאי להם להוריד את הספר "סוד רפואי טיפוח נפשי" – המכיל שפע טיפים לחשיבה חיובית, בדיחות, מתכונים, שפע עידוד, ומידע על תוספי תזונה שעשויים לסייע.

ואם יש לך כמה מכרים העוסקים ברפואה משלימה, בנטורופתיה, או במקצועות טיפוליים אחרים? כדאי להם להוריד את מדריך הבריאות למטפל – מעל 180 עמודים גדושים בפרוטוקולים נטורופתיים מתקדמים ובמידע ייחודי, שעשוי לתת להם רעיונות לתמיכה בטיפול והגדלת סיכויי הצלחתו. פרוטוקולים נוספים  אפשר להוריד מכאן

רק בריאות! ולהתראות בעדכון הבא!

אהבתם את המייל? תעבירו אותו הלאה!
קיבלתם את המייל מחבר? הירשמו באתר כדי לקבל את עדכונים כמו הקודמים:
בברכת בריאות איתנה והפצתה
אמנון לבב | טופהיל

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X