שלום, וחג שמח מ"טופהיל" ומ"טבע-לי נטורופתיה".

אנו מרכזים מידע נטורופתי מתקדם מחו"ל, ומנגישים אותו עבור הציבור הישראלי.  לפניך העדכון החודשי.

העולם מלא אתגרים, ואנו נמצאים בהצפה של מידע. מי-דע. עולמנו המתוקשב והמתוקשר מלא בהזדמנויות ורבים מרגישים מוצפים. אז איך מסננים את הרעש, איך מתמקדים כשיש כל כך הרבה הזדמנויות?

אחד המפתחות שלי נמצא בפורים. אימרה שהמצאתי: כשאומרים מספיק (קו ישר), ומוותרים על הספק (סמיילי למטה), נפתח הפתח לסיפוק. (סמיילי למעלה).

מפתח שני נמצא בצורת התקשורת שלי איתכם – תקשורת חיובית, שמתמקדת בדברים שאפשר לעשות. בעידוד. בעיניים פקוחות ובשמחה.

בימים האחרונים לא בדיוק יוצא לי לישון בשעה האופטימלית. אבל בשעה 10 בערב אני משתדל לקחת מלטונין של 10 מ"ג.כשאני זוכר לעשות זאת, אני חש שיפור משמעותי באיכות השינה, חלומות צלולים יותר, והרבה יותר אנרגייה בבוקר.

העניין – Do one thing best, and communicate about the rest of it. לתקשר! לא לשמור בבטן. ומה אפשר לעשות? יש הרבה! רק תקשרו! תחשבו גלובלי ותקשרו עם חברים, אבל תתחילו בעשייה מקומית! לעשייה מקומית אין תחרות! חישבו בגדול, תקשרו את החלומות, אך התחילו בקטן, בשינוי הרגל אחד! עידוד ושמחה!

העולם גם מלא בהזדמנויות:

אם אתם מגדלי ירקות – פיתחו דוכן אורגני בתוך השדה. שלבו אותו עם בר מיצים מהשדה. ראו את התמונות מהסיור שעשינו בגינה האורגנית בכליל בתור מקור השראה. ליוזמות מקומיות יש תמיד שפע מקום.

מוטרדים מאיכות המזון? מפתחים תוכנה? מכירים מפתחי תוכנה? דמיינו דמיינו חיישן קטן שמזהה את הרכב המזון שאתם קונים. עד כמה הוא נקי. והאם הוא באמת אורגני. סרארטאפ ישראלי חדש מפתח מכשיר שעשוי לאפשר זאת. הסראטאפ מחפש לשתף פעולה עם מפתחי תוכנה, כדי  שיפתחו אפליקציות למכשיר. אנחנו נשמח להגיד לכם מה לבדוק, וגם לעזור בשיווק.

אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן!

הנס הכי גדול שקרה החודש, חודש ניסן, הוא שמשרד הבריאות וליצמן בראשו התחיל להתעסק בבריאות הציבור וברפואה מונעת. ליצמן הביא מנכ"ל חדש למשרד הבריאות, משה בר סימן טוב, שהגיע מאגף התקציבים באוצר ובתפקידו הקודם בתור הקונסול הכלכלי בארה"ב ונוכח על בשרו בהשלכות הקשות של מגיפת ההשמנה על  ילדיו. את תוצאות ההחלטה הטובה הזו של שר הבריאות אנו רואים בפעולות האחרונות של משרד הבריאות לקידום חקיקה לשיפור איכות המזון ולמיסוי מזון מהיר. כן ירבו!

האמת מתגלה!

המדענית הראשית של קוקה-קולה פוטרה כי דלף לעיתונות מידע על האסטרטגייה שבה קוקה-קולה מתעתעת בצרכני הבריאות ותורמת למגיפת ההשמנה האמריקאית. המקרה של קוקה קולה הצליח למשוך תשומת לב ציבורית כי מדובר במותג הצרכני המפורסם ביותר בעולם, אבל עשרות ומאות מקרים נוספים של חברות ענק שקונות מחקרים, חוקרים ומדענים כדי לקדם את האינטרסים העסקיים שלהן מתרחשים מדי שנה ומושכים תשומת לב ציבורית מועטה.

החוק החשוך הובס – ניצחון היסטורי בארה"ב לתומכי זכות הציבור לדעת מה יש במזון שלו ולתומכי חיוב סימון המוצרים המהונדסים גנטית.

סדרה תיעודית חדשה של שבע שעות (באנגלית) חושפת את האמת שחברות התרופות מנסות להסתיר. לחצו כאן להרשמה וצפייה – לפני שזה יורד מהרשת.

מאמרים מקצועיים חדשים:

אבץ – מינרל חיוני למערכת החיסון, למערכת העיכול, ולפוריות.

סראפפטאז – אנזים הפלא.

אם קיבלתם מייל זה מחבר, הירשמו באתר כדי לקבל את העדכונים הבאים.

עדכונים קודמים:

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

 

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X