יש לכם ילד היפראקטיבי? ילדכם מאובחן כ-ADD או ADHD? ואולי יש לו אתגרי קשב אחרים?

מחקרים מראים שלילדים היפראקטיביים יש צרכים תזונתיים מיוחדים. הפורמולה "Attentive Child" מתוכננת לתמוך במערכות המשפיעות על חילוף החומרים במוח הילד והילדים אוהבים את טעם הפירות המתוק!

מרכיבים מרכזיים בפורמולה

DMAE, חומר הנמצא במוח באופן טבעי ומשמש לייצור כולין, שבתורו משמש לייצור המוליך העצבי אצטיל-כולין.

מגנזיום, נחוץ לאינספור תהליכים הקשורים לחילוף החומרים וממלא גם תפקיד בהולכה ובפעילות עצב-שריר.

L-Aspartate, חומצה אמינית, הפועלת כמוליך עצבי.

תמצית זרעי ענבים - מכילה פרוציאנידים, שלהם תכונות נוגדות חמצון חזקות.

פוספטדילסרין – מרכיב חיוני בקרומי התא, כולל אלו שבמוח.

עדויות משתמשים

"מוצר נפלא. יש לנו ילד עם ADHD  ו-ASD. מוצר זה בשילוב אומגה-3 ואומגה 6 היה יעיל יותר מכל תרופה."

"נראה שעוזר עם ADHD. לא אפשרתי לתת לבן שלי תרופות מרשם אבל הייתי צריכה פתרון כדי לעזור לו בבית הספר כי התחילו לסמן אותו בתור "הילד הרע" עקב ההתנהגות האימפולסיבית שלו וזה התחיל להעיק עליו. אחרי 3 שבועות הוא בא הביתה עם פרס "תלמיד החודש".

"עזר מאד לבת שלי בת ה-10. הבת שלי היפראקטיבית ואימפולסיבית. היא לומדת בבית ספר רגיל עם ארוחת צהריים. נטילת טבליה אחת 3 פעמים ביום הוציא את העוקץ ועוזר לה לא להגזים ולהישאר רגועה. זה לא עזר לה בלימודים אבל היא תמיד היתה תלמידה טובה. זה שיפר את ציוני ההתנהגות שלה והיא מסתדרת עכשיו יותר טוב עם הילדים האחרים בכיתה. המורה שלה אומרת שהיא נראית שמחה יותר (אולי כי היא מסתבכת פחות!). אני חושבת שזה עוזר לה גם לישון טוב יותר, שזה גם היה חלק גדול של הבעיה. "

"נראה שעוזר לבני עם ה-ADHD. לבני בן ה-10 יש ADHD. השתמשנו בתרופה אדרל (ממשפחת הריטלין) וירדנו ממנה עקב תופעות הלוואי. הציונים התחילו לרדת כך שהתחלנו להשתמש ב-Attentive Child. לאחר 3 שבועות שימוש הוא נראה מרוכז יותר ואנו כבר מרגישים את ההבדל. מומלץ לילדים היפראקטיביים שלא יכולים לשלוט בעצמם".

שימוש מומלץ

לילדים מגיל 5, בהתאם למשקל הילד. עד 34 קילו: 1-2 טבליות ביום. 34 עד 56 קילו: 2-3 טבליות ביום. מעל 56 קילו: 3-4 טבליות ליום.

עובדות על המוצר

תכולה: 60 טבליות למציצה.

גודל מנה: 2 טבליות.

מנות למיכל: 30.

מרכיבים:

כמות במנהמרכיב
120 מ"גמגנזיום (ממגנזיום אספרטאט)
2 מ"גאבץ (פיקולונאט)
340 מ"גל-אספרטאט  (ממגנזיום אספרטאט)
100 מ"גDMAE (בתור DMAE  bitartrate).
33 מ"גSharp-PS  - תמצית סויה
20 מ"גהמכילה 60% פוספטדילסרין
15 מ"גתמצית זרעי ענבים  (פרואנטודין)

איפה להשיג?

את הפורמולה מזמינים בחו"ל 

שאלות ותשובות

מה ההבדל בין הפורמולה הזו לאומגה 3?

אומגה 3 ו-DMAE זה שילוב מצויין. ואם רוצים בנוזל, יש גם מוצר בשם "תוספת קשב" המכיל את שניהם ביחד.

בחרו היום בבריאות של מחר! טופהיל הוקמה כדי להנגיש ידע נטורופתי בחינם וכדי לעשות שינוי תודעתי בתפיסת הבריאות של כולנו, היא מממנת זאת ע"י מתן ייעוצים נטורופתים ומכירת תוספי תזונה. הירשמו לקבלת טיפים ומבצעים למייל. וכן לערוץ הטלגרם החדש שלנו - @topheal. אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא ייעוץ נטורופתי יכול לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. לשירותכם גם חנות טבע ייחודית - עם שפע ויטמינים ומינרלים במבצע, ומשלוח במיזוג עד הבית כדי שלא ינמס לכם בדרך. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-9569449, לכתוב לנו, או להגיע אלינו לקליניקה בראשון לציון.

אזהרות

* אם לילד יש אפילפסיה, להתייעץ עם הרופא. * אם את בהריון או מיניקה או שעשויה להיכנס להריון, להתייעץ עם הרופא. * מכיל סויה. * לאחסן במקום קריר ויבש.

 

×

נשמח להקשיב ולבדוק איך ניתן לסייע. כתבו לנו כאן:

×