הקיץ הגיע, ורבים טסים לחו"ל.

היום נשאלתי:

"על איזה מולטי ויטמין טוב אתה ממליץ לחבר טוב שלי בן 70, לחיזוק המערכת החיסונית לפני נסיעה לחו"ל? "

השבתי:

כבסיס לחיזוק מערכת החיסון, בדקו את מאנוקה ציקלופאוור, כמוסות דבש מאנוקה שנמצאו חזקות פי 25 מהדבש עצמו. דבש מאנוקה הוא הדבש האנטיבקטריאלי הכי חזק בעולם, מניו זילנד (הרחבה)

כמו כן, אחד הסיכונים העיקריים בטיסות הוא פקקת עורקים (טרומבוזה), כתוצאה מהישיבה הממושכת. פקקת עורקים (היווצרות קרישים בדם) עלולה ליצור אירועים כמו שבץ או התקפת לב. שמעתם על נאטוקינאז ? זהו אנזים שעוזר לנקות את כלי הדם. הוא חשוב גם במצבי יתר לחץ דם. המלצת ד"ר (Ph.D) גדעון לבב - לקחת לא רק בזמן הטיסה אלא גם 10 ימים אחריה. במחקרים נמצא כי אנזים זה מסדיר את תהליכי קרישת הדם, מונע קרישיות יתר אך לא גורם לדילול יתר של גורמי קרישת הדם. נאטוזים תומך בפירוק והמסה של משקעים שכבר נוצרו. כמוצר מזון אינו גורם לתופעות לוואי. אזהרה: לא לקחת במקביל לסטטינים .

ובכל זאת, מה לגבי מולטי ויטמין?

מולטי ויטמין כדאי בכלל, לא רק בטיסות. כמו שברכב ממלאים דלק, כך גם גופנו יודה לנו אם נתדלק אותו השלמה תזונתית. תזונה זה דבר חשוב אך לצערי בימינו זה לא מספיק. מומלץ מולטי ויטמין נקי, ללא הנדסה גנטית, כדוגמת זה של Thorne Research. אל תתפשרו על פחות. אם לא כתוב על המולטי שהוא ללא הנדסה גנטית, סביר שיש בו רכיבים מהונדסים, על כל הסכנה מחומרי ההדברה שבתוכם. אפילו מרכיב תמים כמו חומצה אסקורבית - כמעט כולה מופקת היום מתירס מהונדס גנטית, על כל חומרי ההדברה שבתוכו. העדיפו תוספים נקיים!

כל המידע כאן הוא בגדר מידע שנועד להרחיב את בסיס הידע שלכם. כל המוצרים שנסקרו כאן הם בגדר "לא תרופה". התכנים אינם מהווים עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. רצוי להתייעץ באופן אישי עם בר סמכא בתחום ו/או עם רופאכם ואנו ממליצים שזה יהיה גם בקיא בתזונה ובעולם הטבע.

×

נשמח להקשיב ולבדוק איך ניתן לסייע. כתבו לנו כאן:

×