טיסות ארוכות

הקיץ הגיע, ורבים טסים לחו"ל.

היום נשאלתי:

"על איזה מולטי ויטמין טוב אתה ממליץ לחבר טוב שלי בן 70, לחיזוק המערכת החיסונית לפני נסיעה לחו"ל? "

השבתי:

כבסיס לחיזוק מערכת החיסון, קחו דבש מאנוקה. זהו הדבש האנטיבקטריאלי הכי חזק בעולם, מניו זילנד (הרחבה)

כמו כן, אחד הסיכונים העיקריים בטיסות הוא פקקת עורקים (טרומבוזה), כתוצאה מהישיבה הממושכת. פקקת עורקים (היווצרות קרישים בדם) עלולה ליצור אירועים כמו שבץ או התקפת לב. שמעתם על נאטוקינאז ? זהו אנזים שעוזר לנקות את כלי הדם. הוא חשוב גם במצבי יתר לחץ דם. המלצת ד"ר (Ph.D) גדעון לבב – לקחת לא רק בזמן הטיסה אלא גם 10 ימים אחריה. במחקרים נמצא כי אנזים זה מסדיר את תהליכי קרישת הדם, מונע קרישיות יתר אך לא גורם לדילול יתר של גורמי קרישת הדם. נאטוזים תומך בפירוק והמסה של משקעים שכבר נוצרו. כמוצר מזון אינו גורם לתופעות לוואי. אזהרה: לא לקחת במקביל לסטטינים .

ובכל זאת, מה לגבי מולטי ויטמין?

מולטי ויטמין כדאי בכלל, לא רק בטיסות. כמו שברכב ממלאים דלק, כך גם גופנו יודה לנו אם נתדלק אותו השלמה תזונתית. תזונה זה דבר חשוב אך לצערי בימינו זה לא מספיק. מומלץ מולטי ויטמין נקי, ללא הנדסה גנטית, כדוגמת זה של Thorne Research. אל תתפשרו על פחות. אם לא כתוב על המולטי שהוא ללא הנדסה גנטית, סביר שיש בו רכיבים מהונדסים, על כל הסכנה מחומרי ההדברה שבתוכם. אפילו מרכיב תמים כמו חומצה אסקורבית – כמעט כולה מופקת היום מתירס מהונדס גנטית, על כל חומרי ההדברה שבתוכו. העדיפו תוספים נקיים!

כל המידע כאן הוא בגדר מידע שנועד להרחיב את בסיס הידע שלכם. כל המוצרים שנסקרו כאן הם בגדר "לא תרופה". התכנים אינם מהווים עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. רצוי להתייעץ באופן אישי עם בר סמכא בתחום ו/או עם רופאכם ואנו ממליצים שזה יהיה גם בקיא בתזונה ובעולם הטבע.

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X