ויטמין D3 חיוני לחיזוק מערכת החיסון וחסר לרובם. גם אם אתם נמצאים בשמש ומתקלחים, הסבון מוריד אותו. מחקרים מראים שהכמות המינימלית שמעלה את רמתו היא 5000 יחידות ליום (הרחבה). כדי לשפר את ספיגתו, כדאי לקחת אותו יחד עם MK-7, הסוג המתקדם של ויטמין K2, שגם עוזר להחזיר את הסידן לעצמות ולתמוך במערכת השלד.

אלא שבדרכנו לבריאות אופטימלית יש מספר אתגרים:

  1. ויטמין D3 במינונים כאלו ניתן להשיג רק מחו"ל.
  2. לרבים קשה לבלוע טבליות או כמוסות והם מעדיפים טבליות למציצה.
  3. קשה להשיג D3 במינונים כאלו למציצה.
  4. רבים מחפשים ויטמינים טבעוניים, ללא ג'לטין.
  5. ויש כאלו שאינם מסתפקים בכך שהמוצר טבעוני ומעדיפים שתהיה לו גם תעודת כשרות.
  6. מסורבל לקחת 2 כמוסות בנפרד, האחת של ה-D3 והשנייה של ה-K2.
  7. רבים חוששים לקחת MK7, אפילו אורגני, כי הוא מופק מסויה.

אפשר גם פשוט יותר. חיפשנו ויטמין D3 + K2 משולב ועוצמתי, שיהיה גם צמחי וכשר.  ומצאנו את D3 עם K2  למציצה של "מיכאל'ז נטורופטיק פרוגרמז" . הוא מכיל מכיל מינונים יפים של ויטמין D3 + K2 במשולב, (5000 יחב"ל של D3 עם 90 מק"ג של K2 לטבליה), חסכוני, טבעוני, כשר למהדרין בהשגחת Star K (הנה התעודה), עם 90 טבליות למציצה בטעם אפרסק, בדוק ואמיתי.

מצאנו גם משהו שלא חלמנו עליו: MK-7 נטול סויה. ויטמין ה-K2 שבמוצר (מסוג MK-7 המתקדם) מופק משתי תמציות פרחים - גרניול ופרנסול, ומוצע בתור חלופה טבעית למוצרי MK-7 מבוססי סויה שנמצאים כרגע בשוק.

המרכיבים הנוספים שבמוצר הם טובים: קסיליטול, סורביטול, מגנזיום סטאראט צמחי,  תאית, דיקלציום פוספט, סיליקון דיאוקסיד, טעם אפרסק טבעי, טעם משמש טבעי. למרות שיש אנשים שירימו גבה לגבי הסורביטול. אבל כמותו כאן מזערית.

[section label="עדויות משתמשים" anchor="testimonials"]

עדויות משתמשים

"אוהבת את המוצר. באופן אישי אני אנמית ובעלת אי סבילות לגלוטן. המוצר עזר לי בנושא האנמיה והעלים את התכווצויות השרירים ברגליים שקרו כל לילה לפני לקיחת המוצר"

"זה הויטמין D3 המועדף עלי, אחרי שניסיתי כמה סוגים"

"מוצר משולב נפלא במחיר מדהים".

"המוצר הזה הוא חגיגה מכל הבחינות. המינון הגבוה פירושו שמספיק לקחת רק טבלייה או שתיים ביום, ויש להן טעם טוב. רמות הויטמין D שלי היו טובות בבדיקה האחרונה כך שבוודאי המוצר הזה עשה את שלו (אני תמיד לוקחת את הויטמין D שלי עם משהו שומני כדי לסייע בספיגתו). אני מדרגת אותה בדירוג מאד גבוה".

[section label="שימוש מומלץ" anchor="usage"]

שימוש מומלץ

1-2 טבליות ביום, או לפי הנחיות המטפל.

[section label="איפה להשיג" anchor="wheretoget"]

איפה להשיג?

ניתן להשיג את המוצר בחו"ל, בקישור זה. הזמנה דרך הקישור מקנה 10% זיכוי לקנייה חוזרת. אפשר גם להזמין עם שירות שליחויות עד הבית - שאז זה מגיע הביתה תוך כ-5 ימי עסקים

או בארץ, בקישור זה.

לקבלת השירות המלא מומלץ להיעזר בטבע-לי נטורופתיה. השירות כולל ייעוץ נטורופתי בנושאי מינון ומוצרים משלימים, עזרה בביצוע ההזמנה ובבחירת דרך השילוח האופטימלית, ושירות מגן מכס. השירות בעברית וגם ברוסית
×

מתמודדים עם אתגר בריאותי? מחפשים פתרון טבעי? נשמח להקשיב ולבדוק איך ניתן לסייע. כתבו לנו כאן:

×