ויטמין D3 חיוני לחיזוק מערכת החיסון וחסר לרובם. גם אם אתם נמצאים בשמש ומתקלחים, הסבון מוריד אותו. מחקרים מראים שהכמות המינימלית שמעלה את רמתו היא 5000 יחידות ליום (הרחבה). כדי לשפר את ספיגתו, כדאי לקחת אותו יחד עם MK-7, הסוג המתקדם של ויטמין K2, שגם עוזר להחזיר את הסידן לעצמות ולתמוך במערכת השלד.

אלא שבדרכנו לבריאות אופטימלית יש מספר אתגרים:

  1. ויטמין D3 במינונים כאלו ניתן להשיג רק מחו"ל.
  2. לרבים קשה לבלוע טבליות או כמוסות והם מעדיפים טבליות למציצה.
  3. קשה להשיג D3 במינונים כאלו למציצה.
  4. רבים מחפשים ויטמינים טבעוניים, ללא ג'לטין.
  5. ויש כאלו שאינם מסתפקים בכך שהמוצר טבעוני ומעדיפים שתהיה לו גם תעודת כשרות.
  6. מסורבל לקחת 2 כמוסות בנפרד, האחת של ה-D3 והשנייה של ה-K2.
  7. רבים חוששים לקחת MK7, אפילו אורגני, כי הוא מופק מסויה.

אפשר גם פשוט יותר. חיפשנו ויטמין D3 + K2 משולב ועוצמתי, שיהיה גם צמחי וכשר.  ומצאנו את D3 עם K2  למציצה של "מיכאל'ז נטורופתיק פרוגרמז" . הוא מכיל מכיל מינונים יפים של ויטמין D3 + K2 במשולב, (5000 יחב"ל של D3 עם 90 מק"ג של K2 לטבליה), חסכוני, טבעוני, כשר למהדרין בהשגחת Star K (הנה התעודה), עם 90 טבליות למציצה בטעם אפרסק, בדוק ואמיתי.

מצאנו גם משהו שלא חלמנו עליו: MK-7 נטול סויה. ויטמין ה-K2 שבמוצר (מסוג MK-7 המתקדם) מופק משתי תמציות פרחים - גרניול ופרנסול, ומוצע בתור חלופה טבעית למוצרי MK-7 מבוססי סויה שנמצאים כרגע בשוק.

המרכיבים הנוספים שבמוצר הם טובים: קסיליטול, סורביטול, מגנזיום סטאראט צמחי,  תאית, דיקלציום פוספט, סיליקון דיאוקסיד, טעם אפרסק טבעי, טעם משמש טבעי. למרות שיש אנשים שירימו גבה לגבי הסורביטול. אבל כמותו כאן מזערית.

[section label="עדויות משתמשים" anchor="testimonials"]

עדויות משתמשים

"אוהבת את המוצר. באופן אישי אני אנמית ובעלת אי סבילות לגלוטן. המוצר עזר לי בנושא האנמיה והעלים את התכווצויות השרירים ברגליים שקרו כל לילה לפני לקיחת המוצר"

"זה הויטמין D3 המועדף עלי, אחרי שניסיתי כמה סוגים"

"מוצר משולב נפלא במחיר מדהים".

"המוצר הזה הוא חגיגה מכל הבחינות. המינון הגבוה פירושו שמספיק לקחת רק טבלייה או שתיים ביום, ויש להן טעם טוב. רמות הויטמין D שלי היו טובות בבדיקה האחרונה כך שבוודאי המוצר הזה עשה את שלו (אני תמיד לוקחת את הויטמין D שלי עם משהו שומני כדי לסייע בספיגתו). אני מדרגת אותה בדירוג מאד גבוה".

[section label="שימוש מומלץ" anchor="usage"]

שימוש מומלץ

1-2 טבליות ביום, או לפי הנחיות המטפל.

[section label="איפה להשיג" anchor="wheretoget"]

איפה להשיג?

ניתן להשיג את המוצר בקישור זה.

בחרו היום בבריאות של מחר! טופהיל הוקמה כדי להנגיש ידע נטורופתי בחינם וכדי לעשות שינוי תודעתי בתפיסת הבריאות של כולנו, היא מממנת זאת ע"י מתן ייעוצים נטורופתים ומכירת תוספי תזונה. הירשמו לקבלת טיפים ומבצעים למייל. וכן לערוץ הטלגרם החדש שלנו - @topheal. אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא ייעוץ נטורופתי יכול לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. לשירותכם גם חנות טבע ייחודית - עם שפע ויטמינים ומינרלים במבצע, ומשלוח במיזוג עד הבית כדי שלא ינמס לכם בדרך. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-9569449, לכתוב לנו, או להגיע אלינו לקליניקה בראשון לציון.

×

נשמח להקשיב ולבדוק איך ניתן לסייע. כתבו לנו כאן:

×