פתרונות לתיקון מבנה ה-DNA אחרי הזרקת mRNA

לפני מספר ימים מצאתי מאמר באנגלית  "מגנזיום חיוני להגנה על מבנה ה DNA של התא" – כך נכתב שם (1).

הסתקרנתי. האם עליתי על קצה חוט לפתרון השאלה שהסתובבתי איתה בחודש האחרון, של איך אפשר לעזור לנפגעי זריקות mRNA ?

"אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שיכולים לתקן" , אמר רבי נחמן מברסלב (2).. ידעתי שיש פתרון לתעלומה. כל מה שנשאר זה למצוא אותו.

שלחתי מכתבים למספר מדענים ומומחי מוצר מחו"ל שאני מכיר כבר שנים.

תיקון מבנה DNA – משתף אתכם בתשובות שקיבלתי:

רוברט רדפרן, נטורופת בריטי שאנחנו עובדים איתו שנים רבות, השיב תשובה די סטנדרטית: "זה מוקדם מדי מכדי לתת תשובה סופית, בינתיים אנחנו ממליצים על התוספים הרגילים לתמיכה בחיסוניות, כמו ויטמין Cויטמין D ואבץסראפפטאז חומר אנטי דלקתי ומנקה כלי דם שעשוי לתמוך בהפחתת הסיכונים לכלי הדם כתוצאה מהזריקה.

ג'ים קטרמיל (ממשיך דרכו של ד"ר קורט דונסבך, שאצלו למד אבא שלי זכרונו לברכה ,ד"ר גדעון לבב) כותב תשובה מעניינת: "יש הרבה מחקרים לגבי התמיכה וההגנה על ה-DNA. ד"ר אבני צודק – אכן 2 מרכיבים קריטיים להגנה על ה-DNA הם ויטמין Cויטמין D . יש כמה מרכיבים נוספים שאפשר לשקול: מתילקובלאמין – הצורה הפעילה של B12 (יהיה לנו בקרוב B12 ליפוזומלי עם פולאט), P5P (הצורה הפעילה של ויטמין B6), R5P (הצורה הפעילה של ויטמין B2). שני ויטמיני B אלו אפשר לתסף בקלות דרך לקיחת B קומפלקס פעיל המכיל את האוקנזימים הפעילים של ויטמיני B. אבל הכי מרגש עבורי הוא התפקיד של הגלוטתיון(6) – אם נותנים גלוטתיון בזמן, נמצא שהוא תומך בתיקון נזקי DNAתהליך התיקון הוא מהיר מספיק כדי לתקן את הנזק לפני שהתא משתכפל ולפיכך למנוע נזק קבוע. בדיוק השקנו גלוטתיון ליפוזומלי מרוכז המשיג ספיגה פי 5. הנה קישור למחקר שנעשה כאן במכון הבריאות הלאומי של ארה"ב (7). בנוסף , יש גם כמה מחקרים טובים על התפקיד של מגנזיום אבץ וברזל בהגנת ה-DNA.

מסקנות ביניים לגבי כיוון הטיפול לתמיכה במוזרקים

תמיכה טבעית בחמישה וקטורים (מעודכן ל-28.7.21):

א. תמיכה בתיקון הנזקים ל-DNA על ידי העלאת רמת הגלוטתיון ושמירתו. יש מזונות וויטמינים שתומכים בשמירת רמת הגלוטתיון (הנה כתבה מקיפה), אבל כשמדובר על העלאת רמתו ותיקון נזקי חיסונים צריך את הטוב ביותר. ACGגלוטתיון הוא התרסיס היחידי שהוכח מחקרית להעלות את רמת הגלוטתיון ב-10% תוך 7 שעות (הרחבה). גלוטתיון הוא גם נוגד החימצון העוצמתי ביותר בגוף, וגם מנקה רעלים חזק. יש להתחיל ב-6 ריסוסים ליום, אפשר להעלות עד 12 ריסוסים ליום. 

ב. ניקוי רעלים אינטנסיבי - כמו שאנחנו עושים לרכב טיפול 10, ושוטפים את הבית, גם הגוף צריך ניקוי רעלים פעם-פעמיים בשנה. ובפרט אחרי זריקות הקורונה. הימנעות מרעלים זה הבסיס, וזה בחינם: אבל לניקוי רעלים אופטימלי היצרן ממליץ לשלב את הגלוטתיון שהוזכר בסעיף הקודם (ACZגלוטתיון) עם ACZנאנו. ACZנאנו הוא הפתרון היחיד שמוכח מחקרית שהוא מסלק רעלים מהגוף באופן בטוח, ישירות דרך השתן, ACZננו קושר ומסיר בצורה סלקטיבית ובלתי הפיכה מתכות כבדות רעילות, רעלנים כימיים, תרכובות אורגניות נדיפות, רעלנים רדיואקטיביים ורדיקלים חופשיים מכל הסוגים דרך מערכת השתן, זאת ללא הוצאה של גורמי תזונה חיוניים. פליטת המתכות הכבדות בשתן עולה באלפי אחוזים תוך 12 שעות - הנה כתבת הרחבה על ACZנאנו ועל המחקרים הרבים שנערכו עליו

ג. פתרונות אנטי דלקתיים - אחוז עצום מתופעות הלוואי של חיסון קורונה קשורים לדלקת. יש לנו נסיון קליני טוב עם סראזים בפירוק דלקות (הרחבה: בכתבה "נס רפואי")

ד. פתרונות לפירוק קרישי דם – אחת מתופעות הלוואי העיקריות של הזריקה היא קרישי דם. ניתן להוסיף נאטוזים - מדלל דם וממיס קרישי דם שהצטברו ללא תופעות לוואי. כמו כן מומלץ להוסיף גם סראזים - שכן בנוסף להיותו אנטי דלקתי הוא תומך גם בניקוי כלי דם. על כל אלו יש להתייעץ עם נטורופת.

ה. תמיכה בשיפור החיסוניות של הגוף (הנה ערכה מקיפה לשיפור החיסון הטבעי). בייחוד תמצית קורדיספס, ויטמין D, ודבש מאנוקה. רבים מהמתחסנים חושבים שהם חסינים ומאבדים תחושת סכנה. עדיין צריך לתמוך במערכת החיסון שלהם. מערכת החיסון דורשת תמיכה בכל זאת. גם מי שחוסן עלול לחלות, ובצורה אחרת.

מסקנות אלו רלוונטיות גם במידה ואתם חיים בקרבת מישהו שהוזרק. זאת עקב התהליך הנקרא DNA Shedding - השלת DNA - המתועד על ידי פייזר. הזריקה הופכת את התאים למפעל לייצור חלבון ספייק (הרחבה), וחלבון זה יכול לעבור גם לבלתי מחוסנים. ועל כך בהמשך.

 

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

מקורות

  1. "מגנזיום חיוני להגנה על מבנה ה-DNA של התא" – GrassrotsHealth Research Institute.
  2. "אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שיכולים לתקן" – רבי נחמן מברסלב
  3. "מחוסנים גורמים לדימומים, קרישי דם והפלות בנשים לא מחוסנות שהיו בקרבתם" – infowars.
  4. "חלבון הספייק שבזריקה גורם לקרישי דם" – כותב מייק אדמס מנטורלניוז
  5. "המוזרקים מפיצים מחלות. האם הם אלו שצריך להתרחק מהם?" – נטורלניוז
  6. "נמצא כי גלוטתיון תומך בתיקון נזקי DNA שנוצרו על ידי קבוצת ה-HT של ה-Thyol. התהליך הוא מהיר מספיק כדי לתקן את הנזק לפני שהתא משתכפל ולפיכך למנוע נזק קבוע". – J. Phys. Chem. B 2012, 116, 31, 9316–9325
  7. Reduced Glutathione: A Radioprotector or a Modulator of DNA-Repair?
  8. Can experimental mRNA vaccines act as bio-weapons and transmit coronavirus spike proteins to the unvaccinated? – NaturalNews

תגובות שטרם בדקתי

הנטורופת חיים פרג מחברון: "מי שיעשה פעם אחת לפחות עיסוי על כל הגוף עם 11 השמנים, רובם מסממני הקטורת, יתרפא תוך זמן קצר מהכל" (סרטון). טל' 0524639119.

הנטורופתית אדווה ורד לייזר מנתניה מדברת על כך שטיפול בתדרים עשוי לתקן את ה-DNA. טלפון 0546414863.

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X