הודעות זבל בקבוצות וואטסאפ? הפתרון הפשוט

וואטסאפ מוצפן מקצה לקצה? הצחקתם אותי. הוא פרוץ מקצה לקצה. קישור ההזמנה לקבוצות ניתן לפריצה בקלות בלתי נסבלת. מדי פעם יש איזשהו רובוט שמצליח לגלות את קישור ההזמנה של הקבוצה, לצרף את עצמו לתוכה, ולשלוח הודעות זבל מציקות ביותר.

אתגרים עם וואטסאפ:

 1. הקלות הבלתי נסבלת של קבלת הודעות ספאם
 2. כ-ו-ל-ם יכולים לראות את הטלפון שלך! כל חברי הקבוצה!
 3. ימבה קבוצות דומות – כי כל קבוצה זה רק 256 איש.
 4. מלחיץ , ממכר ומשבש את השינה והריכוז (בלילה לסגור את הטלפון).
 5. קרינה. אמאלה! (אבל אפשר טלפון ללא קרינה, ואפשר ללבוש תליון טקיון. זה מגן אפילו מ-G5).

חיסול הודעות זבל בוואטסאפ

אם חייבים וואטסאפ יש מה לעשות: אם גם אתם סובלים כמוני, מומלץ לפעול בשלבים הבאים.

 1. איתור ספאמרים יומי: מחפשים את כל ההודעות המכילות צירוף אותיות שידוע שהוא ספאם (מנסיוני מה שעובד זה xyz, כל ההודעות מכילות קישורים לדומיינים מסוג xyz, אבל אם זה הודעה ממישהו שאתם מכירים וממספר ישראלי יכול להיות שזה לא ספאם, אז כדאי לבדוק).
 2. עוברים על תוצאות החיפוש אחת אחת לוחצים עליהן אחת אחת כדי להיכנס להודעת הזבל בתוך הקבוצה הרלוונטית.
 3. כשאנחנו על הודעת הזבל, לוחצים עןל מספר הטלפון שממנו נשלחה ההודעה. מופיעות 2 אופציות: "הוסף/י לאנשי הקשר" ו" "הוסף לאיש קשר קיים". עבור הזבלן הראשון לוחצים על "הוסף/י לאנשי הקשר" וקוראים לו "ספאם". ועבור הזבלנים הבאים לוחצים על "הוסף לאיש קשר קיים" ומחפשים את איש הקשר בשם "ספאם" כדי להוסיף לו טלפון נוסף.
 4. מדווחים על הספאמר לוואטסאפ. דבר זה נעשה בשלבים הבאים:
  א. ברגע שהוא נוסף לקבוצה לוחצים על השם שלו בתוך הצ'ט בקבוצה, ובוחרים באופציה הראשונה "שלח הודעה ל-ספאם".
  ב. כשאנחנו במסך שליחת ההודעה לאיש הקשר החדש-דנדש ששמו בישראל "ספאם" לוחצים על שלוש הנקודות האנכיות שבפס העליון משמאל לשמו, ובוחרים באופציה "הצגת איש קשר".
  ג. שמים לב אם הוא נמצא איתנו בעוד קבוצות שאנחנו נמהלים (אם כן, רושמים את שמן כדי למחוק אותו מכל הקבוצות שבניהולנו). אם אנחנו רואים אותו בקבוצות שאינן בניהולנו, גם כן כדאי לרשום את שמן כדי להודיע למנהלים של אותן קבוצות.
  ד. גוללים למטה עד הסוף, ובוחרים באופציה "חסימת איש קשר". וואטסאפ שואל האם לדווח עליו, עונים "דווח".
 5. חוזרים לקבוצה שהיינו בה, מחפשים את איש הקשר בשם "ספאם", אם עדיין קיים (יש להם נטייה להסיר את עצמם מיד אחרי משלוח ההודעה), לוחצים עליו לחיצה ארוכה, ומסירים אותו מהקבוצה.
 6. מאפסים את קישור ההזמנה של הקבוצה. בין אם הזבלן הסיר את עצמו מהקבוצה ובין אם לא, בכל מקרה הוא יודע את קישור ההזמנה לקבוצה. לכן חובה לאחר הסרתו נלחץ על כותרת הקבוצה כדי להיכנס להגדרות הקבוצה => משם נגלול למטה ונלחץ על "הזמנה באמצעות קישור" => ומשם על "אפס קישור" כדי לאפס את קישור קישור ההזמנה לקבוצה.

יש אלטרנטיבות לוואטסאפ

מי שיכול פשוט שיעבור לטלגרם. כדי להתעדכן בעוד טיפים בנושא טכנולוגיה ירוקה ובריאות הצטרפו לערוץ טופהיל בטלגרם: https://t.me/topheal.

 

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X