השלת DNA מסכנת את הבלתי מחוסנים – יש מה לעשות

תופעות הלוואי של ה״חיסון״ עלולות לעבור לאדם לא ״מחוסן״. התהליך נקרא "השלת DNA" – או באנגלית DNA Shedding. מחקר של חברת פייזר מראה שחשיפה של אדם שלא קיבל את זריקת הניסוי של פייזר עם אדם אשר קיבל את זריקת הניסוי עלולה לגרום לתופעות לוואי זהות לאדם אשר קיבל את הזריקה.  כלומר, חלבון הספייק אשר הוזרק ב״חיסון״ מופרש ויכול להשפיע על מי שלא ״חוסן״. בדומה לעישון פסיבי.

חיפשתי מידע על חלבון הספיק:

"זריקת ה-mRNA הניסיונית משנה את ה-DNA שלנו והופכת את התאים למפעל לייצור חלבון ספייק"  – כך ידעתי ממחקרים קודמים .

המידע רלוונטי גם אם טרם חוסנתם:  "מחוסנים גורמים לדימומים, קרישי דם והפלות בנשים לא מחוסנות שהיו בקרבתם" (1) – כך כתב גרג ריס InfoWars.  מתברר שהגורם הוא חלבון הספייק שבזריקה (4)כלומר עלינו לעזור לא רק למי שהוזרק בזריקות mRNA אלא גם למי שנמצא איתו במגע פיזי קרוב. "לא ברור איך מליוני אנשים מוכנים מרצונם לעמוד בתור לקבל זריקה נסיונית, אך כעת נראה שהחיסון פוגע לא רק במוזרקים, אלא גם באלו ששהו לידם. נראה שהמחוסנים משילים משהו ומעבירים אותו ללא מחוסנים. הדבר פוגע נכון לעכשיו בנשים, נערות וילדות קטנות."  (1) גם מסמכים של פייזר מזהירים מתופעות לוואי בלתי רצויות מחשיפה תעסוקתית לאנשים שהוזרקו. מטפלים ואנשים שנמצאים במגע קרוב עם אנשים שחוסנו לאחרונה עלולים להיחשף לחלקיקי חלבון הספייק שהגוף של המוזרק מייצר. התהליך נקרא "השלת DNA". (מקור 8).

גם מחקרים נוספים מראים שהמוזרקים בזריקה הנסיונית מפיצים מחלות. "האם המוזרקים הם אלו שצריך לשים אותם בסגר? או שזו עוד תעמולה של הפרד ומשול? " (5)

יש מה לעשות – אם אתם מפתחים סימפטומים של מחוסנים, להתנהג כאילו הוזרקתם ולעבוד לפי פרוטוקול הטיפול למחוסנים לתיקון מבנה ה-DNA ולשמירתו.

השלת DNA – מקורות

  1. "מגנזיום חיוני להגנה על מבנה ה-DNA של התא" – GrassrotsHealth Research Institute.
  2. "אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שיכולים לתקן" – רבי נחמן מברסלב
  3. "מחוסנים גורמים לדימומים, קרישי דם והפלות בנשים לא מחוסנות שהיו בקרבתם" – infowars.
  4. "חלבון הספייק שבזריקה גורם לקרישי דם" – כותב מייק אדמס מנטורלניוז
  5. "המוזרקים מפיצים מחלות. האם הם אלו שצריך להתרחק מהם?" – נטורלניוז
  6. "נמצא כי גלוטתיון תומך בתיקון נזקי DNA שנוצרו על ידי קבוצת ה-HT של ה-Thyol. התהליך הוא מהיר מספיק כדי לתקן את הנזק לפני שהתא משתכפל ולפיכך למנוע נזק קבוע". – J. Phys. Chem. B 2012, 116, 31, 9316–9325
  7. Reduced Glutathione: A Radioprotector or a Modulator of DNA-Repair?
  8. Can experimental mRNA vaccines act as bio-weapons and transmit coronavirus spike proteins to the unvaccinated? – NaturalNews

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X