כך התקנתי וואטסאפ על המחשב ללא צורך בטלפון סלולרי

וואטסאפ ללא טלפון - bluestacks

בימינו יותר ויותר יישומים נכתבים מראש רק לטלפון הסלולרי. אבל יש אנשים שמוגבלים בשימוש בו: יותר מ-35% כבר רגישים לקרינה ברמות שונות (הרחבה - קראו עוד על פתרונות לרגישות לקרינת חשמל), והמספר הולך ועולה עם השנים. רבים מתחשמלים מכל מגע עם הטלפון הסלולרי. ולאחרים יש אתגרי ראייה עקב המסך הקטן, שהולכים ומחריפים עם השנים. הסימפטומים של הרגישות לקרינה מוכחים ומתועדים במחקרים רבים - וצפויים לגדול בהרבה עם כניסת הדור החמישי (5G) וה"אינטרנט של הדברים".

וואטסאפ היא אפליקציה מובילה שהפכה נחוצה במצבים עסקיים חברתיים ואישיים רבים. האם אפשר להשתמש בה במחשב, ללא צורך בטלפון? הפתרונות של חברת וואטסאפ - Whatsapp Web ותוכנת Whatsapp למחשב עדיין דורשים שהטלפון יהיה מחובר איפשהו לרשת.  בעבר המלצנו על טלפונים מיוחדים שיש להם חיבור רשת קוי ואפשר להשתמש בהם גם במצב טיסה. אבל מה אם אין לכם טלפון? או שאתם באופן עקרוני לא רוצים טלפון, אבל עדיין חייבים להיות מחוברים לוואטסאפ לצרכי עבודה?

לשמחתי גיליתי לאחרונה פתרון חינמי! שאינו מצריך רכישת איזשהו טלפון מיוחד.

  1. התקנתי במחשב את תוכנת Bluestacks - המאפשרת להריץ אנדרואיד על PC, ומהר! (עד פי 6 יותר מהר מאנדרואיד S9). זהו פרוייקט דגל של חברת אינטל ועוד 100 חברות, המיועד להנגיש את האנדרואיד ל-PC.
  2. ב-Bluestacks מתקנים את תוכנת Whatsapp Business. בניגוד לוואטסאפ הרגיל, את גירסת הביזנס אפשר לאשר מכל טלפון רגיל (במקרה שלי, הטלפון היה מחובר למרכזיה עם תפריט קולי, הייתי צריך לכבות לרגע את התפריט הקולי כדי לשמוע את הסיסמה שבהודעת האישור).
  3. סיימנו!  אפשר לשיר "יש לנו וואטסאפ, לוואטסאפ יש מחשב, ולו ארבע רגליים, ללא נייד קטן"   (לצלילי השיר "יש לנו תיש")

הנחיות מלאות (באנגלית) לביצוע ההתקנה שלב אחר שלב תמצאו כאן.

×

נשמח להקשיב ולבדוק איך ניתן לסייע. כתבו לנו כאן:

×