35% כבר סובלים מרגישות יתר לחשמל, קרינה. יש מה לעשות

תתעוררו: 35% מאינו כבר סובלים מרגישות יתר לחשמל (EHS)- תופעה הנגרמת על ידי הטכנולוגיה האלחוטית וספקי המתח החדשים. גם קרינה סלולרית גורמת לחלקנו לרגישות. יש מה לעשות.

אתמול כתבה לי מטפלת:

"הי אמנון כמה שאלות: אני רגישה לויי פיי מקבלת מזה כאבי ראש. רציתי לשאול:
1. איך אתה עשית לטלפון חיבור קווי?
2. האם יש עוד דברים שניתן להשתמש בהם למניעת כאבי ראש?

נראה כאילו בפועל לכל מכשיר אלקטרוני בימינו יש איזשהו רכיב אלחוטי הבנוי לתוכו. פירוש הדבר שכמעט כל מה שאנחנו משתמשים בו על בסיס יומיומי – מהטלפונים שלנו, דרך המחשבים שלנו, דרך המכוניות שלנו, ואפילו למכשירי הביתיים שלנו – כולם פולטים בקביעות תדרים אלקטרומגנטיים (או EMFs) שפוגעים בגוף שלנו וגורמים לרגישות יתר לחשמל.

עד 35% מהאוכלוסייה, לפי אחד המחקרים, סובלת כעת מרגישות יתר חשמלית, או "מחלת גלי רדיו", עם סימפטומים כמו כאבי ראש, סחרחורת ובחילה. במצבים קיצוניים יותר, הסובלים מרגישות יתר חשמלית יכולים לחוות חולשה במערכת החיסון, ופרפורים בלב הנובעים מחשיפה מתמדת לתדרים סופר-גבוהים שהגוף שלנו פשוט לא יכול לעמוד בהם.

למרות שהתעשייה האלחוטית מכחישה שהחשמל "המלוכלך" בתדרים גבוהים משפיע על בריאותנו באיזשהי דרך, ההוכחה היא בירידה התלולה בבריאותנו. לדברי מומחי בריאות, זיהום אלקטרומגנטי אחראי באופן ישיר למגוון מצבי בריאות, כולל טרשת נפוצה (MS), אתגרי קשב וריכוז (ADD), מיגרנות, חרדות, דיכאון, עייפות כרונית, ואף סרטן.

הנטורופט דוד גטאוף מזהיר שהפרעות מתח בתדר גבוה ( HFVT – High Frequency Voltage Transmittors) מזיקות במיוחד לבני אדם עקב אופן השפעת על הגוף. מתברר שהם עלולות להיות מסוכנות לגוף בדיוק כמו קרינת מיקרו. ובימינו אנשים מוקפים בהן בכל מקום .

בנוכחותם של הפרעות מתח בתדר גבוה, גל הסינוס הרגיל של הכח החשמלי נשבר למקטעים. נורות המכילות בתוכן ספק כח (LED ו-PL) הן הגורם הכי נפוץ ליצירת הפרעות חשמל אלו. גם ספקי כח אחרים הממירים זרם חילופין לזרם ישר מזיקים וגורמים ישירות לבעיות נוירולוגיות רציניות בבני אדם, ובמיוחד לילדים קטנים .

מסננים עשויים להוריד את הפליטות האלקטרומגנטיות ב-90%

חולפי המתח בתדר גובה נפלטים מטלויזיות, מחשבים, מוני חשמל דיגיטליים חכמים, מתקנים "חוסכי חשמל", דימרים, תנורי מיקרוגל, מדפסות, מכונות צילום, ומכשירים חשמליים אחרים , כמו גם מטלפונים ניידים ומהאנטנות שלהם – כמעט מכל מה שאנשים משתמשים בו בחיי היומיום.

מספיק שמישהו באחת הבתים הסמוכים משתמש בכאלו מכשירים עם ממירי מתח – קוי המתח שבתוך הבית הופכים למוביל הארצי של כל הפרעות המתח שרוכבות על קוי החשמל מחוץ לבית.

החדשות הטובות הן שאפשר לחסום אותם עם מסננים תדר מיוחדים, שבמחקר אחד נמצא שהם מורידים את הפליטה עד 90%. השימוש במסננים כאלו הוליך לשיפור משמעותי גם אצל התלמידים וגם אצל המורים הסובלים מחשיפה לא מבוקרת לקרינה זו.

"זכרו, הקרינה מטלפונים סלולריים ומכשירי מיקרוגל אחרים הוכרזה כגורם מסרטן אפשרי", מוסיף ג'ונתן לנדסמן מ-Health365. "עוברים רגישים במיוחד לנזקי הקרינה ההורסת את המיאלין המגן על הנוירונים של המוח. חשוב להגן גם על ילדים, הפגיעים יותר ממבוגרים עקב יכולת הספיגה הגבוהה יותר של רקמת המוח שלהם, הגולגולת הדקה יותר, וגודלם הקטן.".

בבית ממוצע, הנקודות הכי גרועות מבחינת זיהום חשמלי הן בד"כ ליד הנתב האלחוטי, וגם סמוך למוני חשמל סלולריים שהתחילו להיכנס לארץ.

אם אינכם בטוחים איפה המקומות הכי מזוהמים, ייתכן ותרצו להשקיע במד קרינה, שאפשר להשתמש בו כדי למדוד את הקרינה האלקטרומגנטית פשוט על ידי כך שמחזיקים אותו במקומות שבהם אתם מבלים את זמנכם, והתבוננות בתוצאות.

אם תרצו להשיג מסננים מתאימים, פנו ל"דולב בדיקות קרינה" (אחרי שנים של עבודה בתחום המחשבים, הבנתי שחטפתי רגישות ושמתי כאלו בבית).

תזונה ותוספי תזונה להפחתת רגישות לקרינה

לשתות מיץ עשב חיטה! 

להגביר אומגה 3 איכותי ולהפחית אומגה 6. אומגה 3 היא חלק חשוב מקרום התא. שמן מרווה הוא המקור הטבעי הנקי והיציב ביותר. היחיד שיש עליו אישור Non-GMO שאינו מהונדס גנטית ומכיל עוד כ-100 חומרים פעילים. קשה לקבל מספיק אומגה 3 מהתזונה – מקורות אחרים אינם מספיק נקיים (בפרט שמן דגים). נמצא כי שמן פשתן מגן מנזקי קרינה ויודע לתקן אותם גם לאחר מעשה (5).

וכן גם GABA, ראלא (חומצה אלפא ליפואית פעילה), ספירולינה ומזון ירוק.
תוסף אנטי אייג'ינג חדש בשם NMN פועל גם הוא בנושא.
חשוב גם יוד לוגול.
רשימה זו היא ברמת טיוטה וצפויה להתעדכן – הירשמו לאתר ולפייסבוק כדי להישאר מעודכנים.
כותב עמיר בורנשטיין מאתר NoRad4u.co.il
"מה שלי הכי עוזר זה ויטמין C מסוג ESTER C.
ניסיתי לאחרונה אחרים והם לא היו טובים באותה מידה.
כמובן GABA מוריד קצת את הכאב, יחסית הרבה את הערפול מוחי.
פעם הייתי לוקח גם חומצה אלפה ליפואית וזה עזר לתחושה כללית טובה.
ויטמין B12 עושה אותי שמח ומונע מצבים של חוסר הספקת דם למוח (מרגישים את זה בסחרחורת והפרעות בראייה – דרופים)
תשאל גם בקבוצה מה אנשים לוקחים."

אצל עמיר תוכלו למצוא כובע להגנה מקרינה, חליפה להגנה מקרינה, ומידע על אמצעי מיגון נוספים. חשוב. חיוני! אבל לא מספיק. חשוב גם תוספים וגם לחזק את השדות האלקטרומגנטיים של הגוף.

חיזוק השדות האלקטרומגנטיים הסמויים של הגוף

טכנולוגיית טקיון מאפשרת לחזק את השדות האלקטרומגנטיים הסמויים של הגוף. יש פיזיקה שלמה מאחוריה.

הגעתי אל הטכנולוגיה בהמלצתו של ד"ר גבריאל קזנס, רופא הוליסטי מוביל בארה"ב, שביקר אצלנו בשעתו בספינת האדמה במעלות. בעזרת כיסוי עיניים בטכנולוגיית טקיון אני מצליח לישון שעה תוך 10 דקות ולחדש את כוחותי. יש לי גם דיסקים של טקיון בתיבת הנתיכים בכניסה לבית. פרטים נוספים על המוצרים תמצאו כאן. והנה דברי ד"ר גבריאל קזנס:

"Ultradiscs הם אחד ממוצרי הטקיון החשובים שיש לנו. הם עוזרים לנו לטפל בשני עניינים חיוניים. אחד הוא ההפרעה של השדות האלקטרומגנטיים על האורגניזם האנושי. יש להם גם אפקט אנטי-אייג'ינג על המזון שלנו וגם עלינו. אבל הבה נתחיל עם השדות האלקטומגנטיים. מצאנו שכשאנחנו שמים אותם על לוח החשמל הראשי בכניסה לבית, זה משנה משמעותית את האנרגיה האלקטרומגנטית שנכנסת לבית מאנרגייה כאוטית לאנרגיה מרפאת והמחקרים מראים זאת. למשל שמו עכברים לפני טלויזיה אם היה דיסק טקיון בתיבת הנתיכים בכניסה לבית, נמצא שהם חיו פי 4! מאשר עכברים לפני טלויזיה שלא היתה לה את ההגנה הזו. יש כאן גורם אנטי אייג'ינג אמיתי שנבין אותו בהמשך. אנו משתמשים בדיסקים האלו גם למחשבים, כדי לנטרל את השפעת השדה האלקטרומגנטי של המחשב. אנרגיית הטקיון שומרת על ה-DNA. וגם שומרת על השדות האלקטרומגנטיים מפגישה במזון ובגוף שלנו. שמים את זה מתחת למזון וזה עוזר לשמור על המזון. שמים את זה מתחת למים שאנו שותים וזה עוזר לחזק את האנרגייה שלהם. אפשר לשים את זה גם במיטה כדי ליצור אפקט אנטיאייג'ינג כשישנים. אני ממליץ על זה בתור בסיס לחיים בריאים ומלאי אנרגייה. זה מגיע בגדלים שונים לצרכים שונים. הגודל הגדול הוא לתיבת הנתיכים ולמקרר. אבל יש גם גודל קטן יותר שאפשר לשבת עליו, וגודל מיקרו שאפשר לשים אותו אם יש נניח פציעה ספציפית כדי לשטוף אותה באנרגייה ".

טלפון ללא קרינה

יש לי גלקסי S9 . שימו לב – הטלפון במצב טיסה ואני עדיין גולש ומחובר לוואטסאפ:

בטח תשאלו איך. התשובה היא שאני מחבר אותו לרשת הקוית בבית או במשרד – עם Beshkin USB-C to Gigabit Ethernet Adapter. הוא מתחבר לרשת גם במצב טיסה! אפשר לשים אותו במצב טיסה ולהתחבר לוואטסאפ דרך המחשב. אי אפשר לטעון אותו בזמן החיבור לאינטרנט, אבל הסוללה שלו מספיקה לזמן ארוך, כך שאיך כ"כ צורך. קניתי את המתאם בחנות gomobile ברמת גן במחיר 250 ש"ח. באמזון המתאם עולה חצי. מצד שני ב-gomobile אפשר לבדוק שזה עובד  עם הטלפון שלכם לפני הקנייה. להרחבה: טלפון ללא קרינה.

כמובן, לא חייבים טלפון סלולרי אפילו כדי לבצע את השפעול ההתחלתי. כדי להשתמש ב-WhatsApp. בימינו יש WhatsApp Business, שאפשר לעשות לו שפעול דרך כל טלפון קוי. אתם לא חייבים לחשוף את המספר הנייד שלכם.

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

מקורות והרחבה

  1. ALARMING: 35% of us now suffer from hyperelectrosensitivity – a debilitating syndrome caused by wireless technology
  2. POPULAR ARTICLES
  3. מדוע התקן לבדיקות קרינת רדיו גבוה, מיושן, שגוי, לא בריאותי, לא ביולוגי, מסוכן לנו, ואת מי הוא משרת?
  4. אתר "ללא קרינה בשבילך" – מקור מידע מקיף על נזקי קרינה והתגוננות בפניהם.

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X