☀ האבצס נעלם ☀ [עדויות החלמה]

שיחה עם אילונה הנטורופתית

בחודש מרץ 2018, התחילה לעבוד ב"טבע-לי נטורופתיה" הנטורופתית אילונה. מספר ימים אחרי תחילת עבודתה, היא נכנסה לחופשת מחלה ארוכה. לאחרונה שוחחנו איתה לגבי תהליך ההחלמה המופלא שלה.

ממה סבלת? 

סבלתי מאבצס על החצוצרה. אבצס בגודל 8 ס"מ. פצע מוגלתי ממש, וגדול! באופן נדיר לא הרגשתי כאבים. פשוט היה לי חום 10 ימים , אשפזתי את עצמי בבית חולים ואז בדקו ומצאו את זה. זה היה מוזר, כי בדרך כלל במצב כזה מתפתלים מכאבים.

היתה איזשהי חולשה?

לא, הרגשתי ממש רגיל. פשוט היה חום.

מה אמרו לך בבית חולים? נתנו לך איזשהו טיפול תרופתי? 

ברור, קודם כל הם נתנו אנטיביוטיקה, זה או שהייתי מגיבה לאנטיביוטיקה או ניתוח ואני לא הגבתי לאנטיביוטיקה מספיק אבל סרבתי לניתוח. אז שיחררו אותי מבית החולים כי בכל זאת הייתה תגובה מסוימת לאנטיביוטיקה-  הלויקוציטים (תאי הדם הלבנים) ירדו ממש קצת ביום לפני השחרור – אבל עדיין הניתוח נשאר אופציה.

מה רצו לעשות בניתוח? 

רצו לעשות לפרוסקופיה, לפתוח, להוציא את החצוצרה. וגם מן הסתם האבצס גלש קצת על השחלה, כך שהיה מצב שהיו מוציאים גם את השחלה. ואת זה לא רציתי.

מה עשית עד למועד הניתוח? 

בהמלצת ד"ר לודמילה מ"טבעלי נטורופתיה" לקחתי סראזים 250,000, אנזים שידוע ביכולתו לפרק רקמות דלקתיות (הרחבה).

מה זה בדיוק סראזים?

סראזים זה אנזים פרוטאוליטי, כלומר – מעכל חלבון (פיברין). הוא ידוע כמפרק גם רקמות מתות וציסטות, ואף משמש כנוגד דלקות טבעי, המסייע לטיפול בתהליכים דלקתיים בשלבים שונים.  הוא תורם לבריאות הלב, ומסייע לטיפול ומניעה של עשרות מחלות ובעיות בריאות נוספות.

איך מייצרים סראזים?

סראזים הוא אנזים ייחודי שנוצר על-ידי בקטריה מסוג Seratia E15 הנמצאת במעי של תולעי המשי וכיום מיוצר במעבדה (ולכן מתאים גם לצמחונים).

האם זה טיפול בטוח?

סראזים נמצא בשימוש בטוח מעל ל-30 שנה בעולם כמעט ולא ידועות תופעות לוואי .

נחזור אליך – אילונה- מה בעצם האנזים עשה?

הוא פירק את רקמת האבסס. ואז לא היה צורך בניתוח.

איזה מינון את לקחת? 

9 כמוסות ליום, המינון הטיפולי הרגיל.

לקחת עוד משהו חוץ מזה?

לא, חוץ מספירולינה ואולי וקצת ויטמינים.

וכמה זמן זה לקח?

התחלתי לקחת סראזים ב-7 למרץ, ב 2 לאפריל הלכתי לטרום ניתוח, היה לי 3 סנטימטר פחות. בתחילת יוני, הייתה בדיקה שהתעקשתי שיעשו לי בקופת חולים, אמרו לי שאין לי כלום! כל האבסס של ה-8 ס"מ נעלם! סך הכל לקח כשלושה חודשים. בשבוע התפרק כמעט סנטימטר מהאבצס. היה פירוק מאד אינטנסיבי.

בעצם המשכת לקחת 9 כמוסות ליום כל אותה תקופה? 

כן.

המשכת לקחת מינון תחזוקתי גם אחרי שהאבצס נעלם?

המשכתי לקחת סראזים במינון תחזוקתי של 2 כמוסות ליום למשך עוד חודש וחצי וזהו.

סיפור מדהים! ואם מישהי רוצה להתייעץ בנושא, מה היית ממליצה לה בעצם?

לוקחים סראזים, לנסות 9 כדורים לכמה זמן, להתחיל בהדרגתיות, חשוב מאוד על בטן ריקה עם כוס מים, וסביר להניח שזה יעשה את העבודה,  כך לפחות מהניסיון שלי. לדעתי שווה לבדוק את האופציה לפני שעושים ניתוח כואב ועם סיכונים. מוזמנות תמיד להתייעץ איתי או עם אחת הנטורופתיות האחרות בטבע-לי , בטלפון 039569449.

אילונה גדות היא נטורופתית וארומתרפיסטית מוסמכת (N.D.) , הרבליסטית קלינית בוגרת "מכללת רידמן", המתמחה בטיפול במערכת העיכול בעזרת רפואה אורתומולקולרית (התאמת תוספי תזונה), ריפוי בצמחי מרפא, וארומותרפיה טיפולית (טיפול בעזרת שמנים אתרים). בנוסף עברה אילונה חצי שנה של סטאז' בטיפול תזונתי במערכת העיכול בביה"ח אסף הרופא.

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X