דוקא עכשיו: 6 טיפים לחיזוק מערכת החיסון

האמת, נכון לעכשיו: האחריות עוברת אלינו. נהיה יותר חשופים לאנשים אחרים, ובנוסף נידרש לתפקד, כאילו לא נולד הוירוס הזה מעולם. הדבר החשוב ביותר לעשות הוא חיזוק מערכת החיסון! על כל וירוס שלא יבוא, חשוב שיהיו לנו בבית דברים בסיסיים לחיזוק מערכת החיסון. וגם, כדאי להקדים רפואה ולחזק אותה מראש, באופן יומיומי. 6 טיפים לחיזוק מערכת החיסון:

1. לכו לישון מוקדם! פועלי הניקיון של מערכת החיסון עובדים בין השעות 22:30 ל-24:30, ורק כשאנחנו ישנים. ואם צריך עזרה נוספת, אנחנו לשירותכם.

2. קומו מוקדם! וחשפו את עצמכם לפחות 5 דקות בשמש. הדבר יעזור לאזן את השעון הביולוגי שלכם.

3. צמצמו את שעות האכילה! הפסיקו לאכול עם השקיעה. לפחות פעמים-שלוש בשבוע, וחזרו לאכול רק אחרי 16-18 שעות. בזמן הצום מותרת שתיית מים וחליטות טבעיות לא ממותקות כלל (גם לא בממתיקים). כאשר מבצעים את הצום הגוף שורף את עודפי הסוכר ובמקביל מערכת העיכול נחה, מתחדשת ומתנקה. לאחר הצום אוכלים כרגיל ללא השלמת הקלוריות שנחסכו בזמן הצום. לשיטה זו עדויות חיוביות רבות (הרחבה).

4. הימנעו ממוצרי חלב .

5. תנו מזון למערכת החיסון! על כל וירוס שלא יבוא, החזיקו בבית כמה דברים איכותיים מראש. כך תוכלו לקחת אותם יומיומית באופן מונע, ולהגביר מינון במיידי מיד כשחשים בתסמינים. מה מומלץ?

ראשית, כולם מדברים על ויטמין C, ובצדק. ויטמין C- נכון, כולנו מכירים. אנחנו קוראים לו "המלך של הויטמינים": הוא חשוב לכל כך הרבה תהליכים בגוף שהיה קשה לחשוב מהיכן להתחיל. ריכזנו לכם את המידע המחקרי עליו.

איזה ויטמין C מומלץ?  ויטמין סי לא חודר בקלות לתוך התאים שלנו, וגם נשטף תוך 4 שעות. נמצא כי ציפוי של מעטפת שומנית (ליפוזומלית) משמשת כמעין מפתח לכניסה לתא ולכן משפרת את הספיגה והיעילות שלו עד פי 5! ומאפשרת לו להחזיק מעמד בגוף להרבה יותר זמן ולתת הגנה עד 24 שעות.

ויטמין C ליפוזומלי – מה לבדוק כדי לדעת שהוא אמיתי?

  • בדקו שהוא מכיל לציטין חמניות או פוספטדיל כולין או פוספטדיל סרין או שמן קוקוס.
  • בדקו שהוא ללא חומר משמר (ויטמין C בנוזל מכיל חומר משמר. ועל פי מחקרים מסוימים תוצרי אשלגן (פוטאסיום) סורבאט גורמים למוטציות ב-DNA בנוכחות של ויטמין C ומלח ברזל).
  • בדקו שהוא מכיל חומרי מילוי איכותיים.
  • וודאו שאינו מכיל רק אסקורביל פלמיטאט, אסקורביל אצטאט, או אצטיל אסקורבט. אלו אינם ליפוזומים אמיתיים. הגוף מפרק אותם בקלות במעי הדק ומה שנשאר זה ויטמין C רגיל שהגוף משחרר במהירות החוצה.
  • בדקו האם הוא חייב קירור אחרי הפתיחה. ויטמין C ליפוזומלי בנוזל חייבים לשמור בקירור אחרי הפתיחה, ולכן אינו נוח לנסיעות ורוב הסיכויים שתשכחו לקחת אותו.

חדש בארץ – ויטמין C ליפוזומלי אמיתי ואיכותי בכמוסות, ללא חומר משמר, ללא צורך בקירור, ועכשיו לקוראים הבאנו מבצע 2+1. אם המדובר על מבוגרים אפשר לבלוע את הכמוסות. ואם המדובר על ילדים אפשר לפתוח את הכמוסות ולערבב באוכל. רצוי לשלוח אותו במיזוג, ולשמחתנו אפשר לעשות זאת דרך טבע-לי נטורופתיה.

מה עוד מומלץ שיהיה בבית? דבש מאנוקהויטמין D מתוגבר (פחות מ-5000 לא מזיז לו), פטריות מרפא, ועוד.

6. הפחתת מחלות רקע. אם יש לכם מחלות רקע, חשוב להשתמש בכל דרך להפחית אותן.

אתם שאלתם ואנחנו עונים: "האם יש תוסף אחד שיכול לתמוך בהורדת לחץ דם גבוה, לתמוך בהפחתת רמות הכולסטרול המחומצן והמסוכן בכלי הדם, בהורדת רמות הכולסטרול הכללי וגם בהעלאת את תנגודת הדם לחימצון, בריפוי פצעים שלא נרפאים,  לתמוך בהורדה של רמות סוכר בדם, בשיפור של זרימת דם לרגליים, ובהעלאת אנרגיות לאנשים מבוגרים?"
תשובתינו: אכן כן! קיים מצוי פטנטי של צמח הליקוריץ שנחקר קלינית בבני אדם, ותומך בכל הדברים הללו ועוד. לשמחתנו, חוקרים ישראליים מצאו פתרון.

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X