האם קורונה קשורה לחוסר ויטמין D? מחקרים עדכניים

אנשים שבאמת חלו זה בגלל חוסר ויטמין D למשל. חוסר ויטמין D מגדיל סיכון לקורונה פי 25.

להרחבה, דבריו של ד"ר אבני:

חברים, זה כנראה הדבר הכי חשוב שתקראו מאז התחיל סיפור הקורונה. מדענים באינדונזיה בחנו סוף סוף את רמות ויטמין די בגופם של יותר כשמונה מאות חולי קורונה שאושפזו.
התוצאות לא פחות מדהימות ומעוררות פלצות בו זמנית לנוכח ההזנחה הפושעת שנעשתה עד כה.

בקרב מאושפזים בבית החולים באינדונזיה עם קורונה:

  1. בקרב החולים שהיה להם מחסור חמור בוויטמין די, 98.9% מתו.
  2. בקרב חולי קורונה שהיה בדמם רמות נמוכות של הוויטמין (אבל לא מחסור חמור), 87.8% מתו.
  3. בקרב המאושפזים עם רמות בריאות של ויטמין די, 4.1% מתו.

במילים אחרות, מי שיש לו מחסור בויטמין די הסיכון שלו למות מקורונה עולה ביחס אסטרונומי של 2500%.

משרד הבריאות – מהרררר. חלקו ויטמין די בדחיפות לקשישים, במיוחד בבתי אבות שהקשישים בקושי רואים אור שמש, ולחרדים שמכוסים מכף רגל ועד ראש. תעלו להם את הרמות ויטמין די לרמות תקינות ותראו גרף תמותה יורד. ואז שחררו אותנו מהסגרים והמסיכות האלו.

בלי זה, מדינת ישראל תחטוף גלים שניים ושלישיית שהעולם עוד לא ראה, כי יש פה אוכלוסיה ענקית של חרדים שמכוסים כדרך חיים. יש כמובן גם מחקר מקומי שמראה את המובן מאליו: חרדים הם במחסור חריף של ויטמין די, ויטמין השמש. שהוא בעצם הורמון שחיוני לתפקודה התקין של מערכת החיסון.

אני קורא למשרד הבריאות לקחת את הנתונים כאילו ברצינות הראויה. יש לספק לאוכלוסיה ויטמין די. או אפילו לחייב נטילת התוסף.

יש סיבה שאנו רואים את ריכוזי ההתפרצות הגבוהים ביותר בערים החרדיות: ביתר עילית ובני ברק. מכיוון שמחקרים שנערכו בארץ מראים שבחורי ישיבה רובם ככולם במחסור חמור של ויטמין די עקב כיסוי של כל חלקי הגוף.

בניו יורק אחוז התמותה בקרב שחורים הינו 300% יותר גבוה מלבנים. כן, ישנם הרבה הסברים לכאורה בין שחורים ולבנים מבחינת מעמד סוציו אקונומי וכו. אבל בקרב היספנים שגרים באותן השכונות עם השחורים לא נצפתה כזו תמותה חריגה. כידוע, לשחורים החיים בחצי הכדור הצפוני, קשה מאוד לייצר מספיק ויטמין די עקב עורם הכהה . לכן כמעט כל השחורים בארהב במיוחד בערים, במחסור חמור של הוויטמין.

יותר ויותר הוכחות חותכות שקורונה היא למעשה מחלה הקשורה במחסור ויטמין די.

בדיוק כמו שברי-ברי הינה מחלה שקשורה במחסור בויטמין בי. וצפדינה שפעם היתה קוטלת
לפחות חצי מהמלחים בכל הפלגה ארוכה, היא למעשה מחלה שקשורה במחסור בויטמין סי.

המחקר האחרון למעשה מראה שרמות בויטמין די בדמו של חולה קורונה מסוגלות לחזות בדיוק מדהים את תוצאות המחלה.

התוצאות מראות שאופן התתגוננות שכרגע הכי יש לו את ההוכחות המחקריות הטובות
ביותר הינו תיסוף בויטמין די ו/או חשיפה לשמש.

הלוואי ומקבלי ההחלטות, הרופאים, ואנשי מערך הבריאות יקחו את זה לתשומת ליבם. בבקשה תעבירו הלאה. אבל בינתיים, וודאו שהיקרים לכם, במיוחד המבוגרים לוקחים תוסף ויטמין די ברמה של לפחות 1500-2000 יחידות בין לאומיות ליום.

למי שעושה בדיקות דם, רמה תקינה מינימלית של ויטמין די היא מעל 25

צריך להתעקש כדי לקבל בדיקה, כי בדיקה כזו עולה כסף לקופת החולים (30 ש"ח לעומת שקל לבדיקות דם אחרות).

הנה לינק להורדת המחקר.

** לציבור הספקנים. זה לא רק המחקר האינדונזי, יש כבר מחקרים סופר רצינים, Randomize double blind וכו, שנעשו על ויטמין די וזיהומים בדרכי הנשימה. כולל מטה אנלסיס של ה British medical journal . כמובן אחד מהפרסומים המדעיים היותר רציניים בעולם, שמראים שתיסוף בויטמין די בקרב אילו שיש להם מחסור, מוריד את הסיכון לזיהום בדרכי הנשימה ב70%.

קורונה זה כמובן סוג של זיהום בדרכי הנשימה ולכן סביר מאוד להניח שהמסקנות האילו תקפות גם לגבי קורונה.

יש עכשיו עוד שמונה מחקרים שיצאו לדרך על ויטמין די בקורונה ואני מניח ברמת סבירות גבוהה שמראה את התוצאות האילו גם לגבי קורונה.

המחקר באינדונזיה הוא סנונית ראשונה.

מחקר נוסף: פי 19 יותר סיכוי לקורונה אם הויטמין D נמוך (משם מקור התמונה).

הנה הסברים על ויטמין D וסרטון עם דבריו של אבני בנושא.

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X