Bone Renewal – כי רק סידן זה לא מספיק

פורומולת Bone Renewal ("התחדשות העצמות") היא פריצת דרך אמיתית בבריאות העצם. בשיתוף יכולתו הטבעית של הגוף לשמר ולתקן את עצמותיו באופן טבעי, נוסחה ייחודית זו של מרכיבים צמחיים בעלי פעילות ביולוגיות היא בטוחה ועדינה לכל הגילאים, וחשוב מכך – באמת אפקטיבית.

העצמות (יש מעל 200) לא רק רק נותנות לגוף מבנה, חוזק, ותנועתיות אלא משמשות גם כמחסן המינרלים של הגוף, עוזרות לשימור מערכת החיסון ותורמות לבריאותנו בדרכים רבות. תשלובת "בון רניואל", עוזרת להבטיח שמחסן זה לא יתרוקן, תוך אספקת תמיכה אופטימלית להתחדשות העצמות הטבעית. האם ידעת שברגע זה ממש, עצמותיך מתחדשות ויוצרות רקמת עצם חדשה, בריאה?

עצמותינו דורשות תמיכה תזונתית שלמה, ממוקדת ובטוחה באופן יומיומי. וכעת יש לבסוף מוצר שעובד באופן אינטנסיבי ומקיף כדי לספק את מלוא התמיכה שהעצמות ראויות וצריכות.

זו הנוסחה היחידה שמרכיביה פעילים ביולוגית, ובאים ממזון מלא. סידן, מגנזיום, ויטמינים, אנזימים, ויסודות קורט ממקור ביולוגי בתוספת ארבעה חומרי סינרגייה בוטניים יחודיים. התזונאי מיכאל מיי קורא להם "החוליה החסרה" שמאפשרת מימד חדש של תמיכה בבריאות העצם. הרבה יותר מתוסף סידן פשוט! השוו:

בבון-רניואל – הנוסחה המשולשתבתוסף סידן פשוט
חומרי סינרגיה בוטניים: תמצית קִיסוֹסָן, תמצית אצת סרגסום, קנה שורש וסאבי, תמצית מַחְבַּרֶי במבוקאין
קו-פקטורים פעילים ביולוגית: סיליקה, האנזים פיטאז, סטרונציום, בורון, ונדיוםאין
מינרלים+ויטמינים פעילים ביולוגית: סידן צמחי מהים ומהאדמה. מגנזיום מ-3 מקורות. K1, K2, D3.צורות אנאורגניות של סידן, מינרלים וויטמינים.

יתרונות Bone Renewal™

העצמות צריכות מזון מלא, לא "סלעים". המרכיבים הצמחיים של בון רניואל נספגים טוב יותר. הגוף יודע שמזון מלא וטהור הוא החיים עצמם. לכן תמצאו במוצר רק מרכיבים פעילים ביולוגית שגודלו בשיטות מיוחדות להבטחת ספיגתם המקסימלית בגוף.

עצמות בריאות מחליפות 10% ממשקלן כל שנה. בון רניואל תומך בהתחדשות טבעית של העצם. רקמת עצם חדשה נוצרת, והישנה מתפרקת בתהליך הנמשך לאורך כל חיינו הבוגרים. אולם, תהליך זה יכול לקרות רק בנוכחות גורמי תזונה מאד ספציפיים. תשלובת המרכיבים של בון רניואל עובדת בתיאום, כדי לספק את רמת התמיכה העמוקה ביותר לפעילות ההתחדשות הטבעית של העצם.

העצמות משמשות כמחסן המינרלים של הגוף. תערובת מרכיבי בון רניואל מזינה תהליכים חיוניים בגוף. לעצמות תפקידים כה רבים. הן לא רק נותנות לגוף מבנה, חוזק, ותנועתיות אלא מח העצם הוא המקום שמייצר את כל תאי הדם הלבנים והאדומים. לכן, ליבת מערכת החיסון נמצאת בעצמות. אפילו הלב והמוח תלויים בהן – הם דורשים מאות מינרלים לתפקודם, מינרלים שהעצמות מספקות.

הטבע מספק צמחים טבעיים לשיפור בריאות העצם. בון רניואל מכילה תערובת ייחודית של חומרי סינרגייה בוטניים, ששילובם יחדיו גדול מסכום החלקים.

זו השלמה תזונתית פורצת דרך המבוססת על נסיון הריפוי הייחודי של מיכאל מיי, מחקרים, וידע עמוק ברפואות מסורתיות ובתרבויות המבינות את שימושן. לא תמצא אותם בכמות ובאיכות דומה בשום נוסחה אחרת לבריאות העצם.

צרכי עצמותינו משתנים כשאנו מתבגרים. בון רניואל מספקת תמיכה לכל שלבי החיים. בגוף יש מעל 200 עצמות. כיון שנוסחת "בון רניואל" נחקרה באופן מלא ומזינה את התהליכים הטבעיים של הגוף, היא תתמוך בבריאות העצם לכל אורך חייך הבוגרים.

מרכיבי Bone Renewal ™

בון רניואל היא כה הרבה יותר מהשלמת סידן פשוטה.

היא מספקת את כל המרכיבים הנדרשים לבריאות העצם, ולאחסון המינרלים לאיברים רבים אחרים. כל אחד מ-13 המרכיבים נבחר בקפידה ממקורות אקולוגיים. היא מכילה את הכמות האופטימלית של כל מרכיב כפי שנקבע במחקרים קליניים. היא משלבת:

א. ליבת מינרלים וויטמינים

סידן ומגנזיום הם שני המינרלים שהעצמות דורשות להתחדשות בריאה. הם מספקים רמת תמיכה בסיסית למערכת השלד. בנוסחה הם ביחס מושלם של 2:1.

סידן צמחי פעיל ביולוגית: סידן ממלא תפקיד עצום בשימור הבריאות שלנו. הוא מווסת את קצב הלב, מתדלק את מערכת העצבים, ותומך ברקמות החיבור, בגידים ובעור כמו גם בשיניים ובעצמות שרובם מורכבים מסידן. בהתחשב בתפקידו המרכזי, חיוני לתת לגופנו את הסידן הטוב ביותר שקיים. נוסחת בון רניואל עושה בדיוק את זה – היא משלבת שתי צורות איכותיות וזמינות ביולוגית של סידן – אחת מהים, והשנייה מהיבשה:

אצה אדומה איסלנדית סופגת סידן טהור, מגנזיום, ו-74 יסודות קורט ופיטו-נוטריאנטים ממי הקרח באיסלנד. האצה נקצרת בשיא מחזור הגידול שלה שבו היא מכילה 33% סידן.

 

 

זרעי שומשום יפני לבן מכילים פרופיל מינרלי מושלם- תערובת טבעית של סידן, מגנזיום, ויסודות קורט החיונית לבריאות המפרקים, העצמות, הלב ומע' החיסון. הם עוברים תהליך תסיסה המשפר עוד יותר את הזמינות הביולוגית של הסידן, וגורמי תזונה אחרים הנמצאים בהם באופן טבעי.

מגנזיום פעיל ביולוגית: מגנזיום נדרש לא רק לבריאות העצם, אלא גם ליותר מ-300 תהליכים בגוף. הוא מגן על צפיפות העצם ובריאות הלב על ידי הכוונת הסידן לעצמות והרחקתו מהדם ומהרקמות, שבהם הוא יכול לגרום להסתיידות עורקים.  בון רניואל מספקת מגנזיום משלושה מקורות טבעיים:

 

תמצית ים המלח – בים המלח נמצאים 12 מינרלים שלא ניתן למצאם בשום מקום אחר.

משם אנו ממצים מגנזיום פעיל ביולוגית.

 

אורז חום המוזן בתמצית ים המלח. כדי לשפר עוד יותר את ספיגת המגנזיום הפעיל-ביולוגית של ים המלח, חלקו נקשר לחלבוני אורז בתהליך מיוחד.

 

אצה אדומה איסלנדית – האצה היא לא רק מקור לסידן טהור אלא גם למגנזיום פעיל ביולוגית.

 

ויטמינים ממזון מלא:

ויטמין D  אורגני. לא עובר שבוע בלי מחקר נוסף על חשיבותו של ויטמין D3.  אחד מתפקידיו המכריעים הוא בריאות העצם, שבה הוא מווסת את ריכוזי הסידן והמגנזיום ומכוון סידן אל העצמות. למרות שהגוף מייצר D3 מהשמש ומהמזון, המחקרים מראים שכיום איננו מקבלים עוד מספיק D3 ממקורות אלו ולכן ההשלמה התזונתית חיונית.

 

ויטמין K1 אורגני ו-K2 מבוסס נאטו. מחקרים מדעיים עדכניים מאשרים ששתי הצורות של ויטמין K חיוניות לבריאות העצם. ויטמינים אלו קושרים את הסידן והזרחן לעצמות ומסייעים בייצור חלבון ייחודי, שבו הסידן משתמש כדי לגבש וליצור עצמות חדשות. ה-K1 שבנוסחה מגודל באופן אורגני כדי להבטיח את הטוהר והבטיחות שלו, וה-K2 מגודל ביפן, שבה הוא מופק מנאטו – מזון מסורתי מותסס ששימש במשך מאות בשנים לחיזוק הבריאות.

 

ב. גורמי עזר חיוניים

בעוד שהמינרלים וזהויטמינים החיוניים למעלה משמשים אבני בניין בסיסיות לבריאות העצם, ישנם גם גורמי עזר חיוניים הממלאים תפקידי מפתח וחשובים במידה שווה, לתהליך הטבעי של שימור בריאות העצם והתחדשותה:

צורן (סיליקה) פעיל ביולוגית. מחקרים מראים שהוספת צורן ממקור 100% טבעי משפרת את בריאות העצם, ומחזקת את הניצול של סידן וויטמיןD  בגוף. צורן מסייע לבריאות העצם על ידי שימור האיזון בין פירוק רקמת העצם הישנה, ובניית הרקמה החדשה. הצורן הצמחי ב"בון-רניואל" ממוצה ממפרקים שנבחרו ידנית של זן במבוק ייחודי.

 

האנזים פיטאז. הוספנו אותו לנוסחה להבטחת פירוק החומצה הפיטית, הנמצאת באופן טבעי במזונות. חומצה זו עלולה למנוע  ספיגת מינרלים כמו קלציום ומגנזיום. האנזים שלנו מגודל באופן מיוחד ומאושר לשימוש במזון אורגני.

 

סטרונציום וונאדיום צמחי. מחקרים הראו שהוספת כמויות קטנות ובטוחות של סטרונציום (5 מ"ג) וכמויות זעירות של ונדיום יכולות לסייע ליצירת עצמות תקינה, לחוזק העצם, לכמות המינרלים, ואף להקטין את הסיכון לשברים. הסטרונציום והוונדיום בנוסחה מגיעים מהאצה האדומה האיסלנדית למעלה, שבה הם נקשרים באופן טבעי.

 

תערובת בורון פעילה ביולוגית. הוכח שבורון חיוני לשמירת בריאות העצמות והמפרקים. הוא מעודד את צמיחת העצם, שומר על רמות ויטמין D, וממלא תפקיד חיוני בחילוף החומרים של הסידן. ב"בון ריניואל" יש שני סוגי בורון – אחד מגידול אורגני ואחד הקשור בחלבוני אורז חום, כדי להבטיח ספיגה ושימוש אופטימלי בגוף.

 

ג. חומרי סינרגייה בוטניים

מרכיבים בוטניים אלו נחקרו היטב אך אף פעם לא שימשו חלק מנוסחה מקיפה. הם החוליה החסרה ומאפשרים להעלות את בריאות העצם לרמה חדשה לגמרי. מעל 10 שנות מחקר של מיכאל מיי הוליכו לתגלית שכשארבעתם משולבים יחד עם ליבת המינרלים והויטמינים, ועם גורמי העזר החיוניים, נוצר אפקט סינרגטי שבו השלם גדול מסכום חלקיו. נוסחת בון רניואל היא תוצאת המחקר.

תמצית קִיסוֹסָן בר (Cissus). קיסוסן הוא רפואה צמחית עתיקה הנמצאת בשימוש מעל 2,000 שנה. במחקרים קליניים בבני אדם נמצא שהוא מסייע בשימור צפיפות מינרלים אופטימלית בעצם ובספיגת הסידן. מכיל גם נוגדי חמצון רבים העוזרים לבריאות העצם ולבריאות הגוף בכלל.

 

תמצית אצת סרגסום יפנית בגידול בר
אצה נדירה עם יכולת ללא מתחרים
לתמוך בהתחדשות העצם. מיוצרת
באופן בלעדי עבור "בון רניואל".

 

קנה שורש וסאבי – וסאבי הוא ירק בריאות נפלא וייחודי. עם ריכוז שאין שני לו של כמה מהמרכיבים החזקים ביותר התומכים בטיהור רעלים, בחיסוניות הגוף, ובשפעולם הבריא של אנזימים. נמצא כי וסאבי משפיע בחיוב על בריאות העצם ומאיץ תהליכי בניית עצמות רבים.

 

תמצית מחברי במבוק. טבשיר, המקור הצמחי העשיר בעולם של צורן טבעי, מופק ממפרקים של זן במבוק ייחודי. גופנו זקוק לצורן לייצור הקולגן השומר על גמישות העצמות, רקמות החיבור, הסחוס והגידים. שימש משך מאות בשנים לתמיכה בבריאות העצמות, השיער, העור, השיניים והציפורניים.

 

נסיון טיפולי:

הרחבה כאן.

שאלות ותשובות

מהי הדרך הטובה ביותר לקבל תועלת מ"בון רניואל"?  לבריאות אופטימלית תרצו לקחת 5 כמוסות ליום – 2 בארוחת הבוקר ו-3 בארוחת הערב. המחקרים האחרונים מראים שאנו סופגים יותר מינרלים וחומרי תזונה שעצמותנו זקוקות להם כשאנו לוקחים אותם יחד עם האוכל, וזה גם הכי טוב לקחת אותם בפעמיים. לפי המחקרים האחרונים העצם מתחדשת טוב יותר בלילה, כך שנרצה להבטיח שיש לנו את כל חומרי התזונה שהעצמות זקוקות להם בלילה ולכן אנו מציעים לקחת את המנה האחרונה הערב.

איזה סוג סידן הכי מומלץ לקחת?  יש בעולם למעשה רק שני סוגי סידן: אנאורגני, הנמצא בקרקע ובסלעים (שאנשים לא יכולים לעכל) ואורגני, הנמצא רק בצמחים, שאותו אנשים יכולים לעכל. שלא כמו כמעט כל השלמות הסידן האחרות המשתמשות בסידן אנאורגני, הסידן של בון רניואל מגיע בלעדית ממקורות צמחיים אורגניים. למעשה הוא מגיע משני מקורות – מאצה איסלנדית אדומה, ומזרעי שומשום יפניים לבנים, ששניהם הופכים את הסידן, המגנזיום, והמינרלים האחרים למינרליים הקשורים בחומרים אורגניים, שגופנו יכול לעכל ולספוג.

למה "בון רניואל" לא מספק 100% מהקצובה היומית המומלצת של סידן? מסיבה טובה! שנדרש איזון. גם לקחת יותר מדי סידן זה לא טוב. המחקרים הראו שאנשים במדינות המפותחות מקבלים 400-500 מיליגרם סידן ליום מהדיאטה (יש סידן בעלים ירוקים, במוצרי חלב, בקטניות, בזרעים ועוד). "בון רניואל" מכיל את הכמות האידיאלית הנחוצה  כדי להשלים את התצרוכת היומית, וכולה מגיעה ממזון מלא, צמחי ואורגני. היו מאד זהירים עם השלמות סידן המציעות 1000 מ"ג ומעלה כי לא רק שייתכן שתקבלו יותר מדי סידן בתפריט היומי, אבל הוא גם לא יגיע ממזון מלא ויכול להפוך למטרד נוסף בגוף. כמו כן, אם בתוסף שאתם מקבלים יש פחות מ-800 מ"ג ליום, אתם מקבלים מעט מדי סידן. 800 מ"ג הוא המינון האופטימלי הבטוח לצריכה – לא יותר ולא פחות.

האם יש לקחת מולטי ויטמין או תוספים אחרים ביחד עם " בון רניואל"?  אם אתם מחפשים בריאות אופטימלית ואריכות ימים – כן! יש לנו גוף מופלא שתוכנן לשגשג לזמן ארוך מאוד, אבל רק אם נותנים לו את כל מה שצריך כדי להיות בריא, חזק, גמיש ושמח. הדרך הטובה ביותר לתת לגוף ולמוח את מה שהם צריכים היא דרך הצירוף של אכילת תפריט מאוזן ובריא באמת, והשלמה תזונתית יומית עם השלמות התזונה הכי יעילות שישנן. כידוע, קשה לאכול את התפריט הבריא והמאוזן ביותר כל יום, ולכן אנו פשוט רוצים לאזן זאת עם מגוון השלמות תזונתיות אורגניות בכל יום כדי לעזור לעצמנו וליקרים לנו להישאר בריאים ושלמים. היצרן ממליץ על שילוב של Bone Renewal עם Vita•Min•Herb ועם Pure Synergy כדי ליצור את תוכנית השלמת התזונה הכי חזקה שקיימת. למעשה, שלושה מוצרים אלו נחקרו באופן שלם ותוכננו להשלים זה את זה ובטוחים לקחת אותם ביחד. לצערנו, הרבה תוספים נפוצים לא תוכננו להילקח ביחד עם תוספים אחרים ולכן עלולים להוציא אותנו מאיזון. היצרן תכנן את מוצרי Synergy להשלים זה את זה.

מה עוד ניתן לעשות כדי לעזור לעצמות? הרבה! קודם כל, להזין את הגוף בחומרי התזונה הטובים ביותר שישנם. אפשר לעשות זאת פשוט ע"י אכילת פירות וירקות טריים כל יום, וגם חלבון ממקור טוב. וגם, לקיחת בון רניואל כל יום ותוסף מולטי ויטמינרל אורגני טוב (ראה למעלה) תאפשר לך להזין את העצמות והגוף ובעת ובעונה אחת גם לבנות את מאגרי חומרי התזונה שלך. בנוסף, אחד הדברים החשובים ביותר הוא פעילות גופנית סדירה יכול לחולל פלאות לעצמות, לגוף ולמוח.

מהו סטרונציום ומדוע המוצרים של חברה מסויימת מכילים כה הרבה ממנו? תודה ששאלת, יש הרבה מבוכה בנושא. יותר מדי מדבר טוב יכול להיות דבר לא טוב. מעט סטרונציום הוא טוב מאד, ובמיוחד שהוא פעיל ביולוגית. אבל לאחרונה חברות התחילו למכור סטרונציום אנאורגני במינונים של 150, 300 ואף 600 מ"ג – אין בזה שום דבר נורמלי. זה יכול לגרום לעצמות להפוך קשות מדי ושבירות ולהתחרות בחילוף החומרים של הסידן ועוד. יש הבדל גדול בין עצמות "קשות" ועצמות "בריאות". אל תתפתה לפרסום המופרז.

בון רניואל  מכיל ויטמיני K1 ו-K2 ממזון מלא ואני לוקח מדללי דם. האם זה בסדר להשתמש בו?  לקיחת K1 ו-K2 לא יכולה להוביל לדילול יתר של הדם. ראה דף מידע נפרד על ויטמין K. כדאי להתייעץ עם הרופא המטפל לגבי המצב הספציפי.

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X