☀ "הכאבים הפסיקו וצפיפות העצם עלתה" ☀ [עדויות החלמה]

רצינו להתייחס ל"סערת הקלציום" שעברה על המדינה בשבוע האחרון. אם לא שמעתם- יצא מחקר שטען (על פי הפרסומים בתקשורת) ש: "כדורי ויטמין D וסידן – עלולים להגביר הסיכון לשבץ מוחי".

יצאנו לבדוק.

ראשית, נכנסנו למחקר עצמו ושם כבר כתוב משהו אחר:

The majority of the findings concerning vitamin D, calcium, or a combination of both nutrients on the different health outcomes were inconsistent."
ובתרגום: "הממצאים העיקריים המתייחסים לויטמין די, סידן או השילוב ביניהם על תוצאות בריאותיות שונות היו לא עיקביים" .

שנית, יש חשיבות מכרעת לכמות ויטמין D בגוף והדבר הוכח במחקרים רבים לאין ספור – כולל להגנה מסרטן.  הויטמין D בכדור שנבדק במחקר היה בכמות לא משמעותית של 400 יחב"ל בלבד (על פי ד"ר אבני, פחות מ-5000 יחב"ל ליום לבוגר לא מזיז לו לויטמין D ורמתו לא עולה) – לכן ברור ברור שהסיבה שהשילוב בין כדור סידן סינטטי וקצת ויטמין D לא תורם לכאורה לבריאות היא סוג הסידן שבכדור ולא הויטמין D.ודבר שלישי – יש חשיבות לסידן שנמצא בעצמות וגם בדם. למעשה הגוף מנטר את כמויות הסידן בדם באופן שוטף ודואג שרמתו הקבועה תהיה  8.6-10.5. בחוסר הוא שואב סידן מהעצמות, ובעודף עלולים להיגרם משקעי סידן. מסיבה זו כאשר מחליטים לצרוך תוסף סידן צריך סיבה טובה (אוסטאופורוזיס למשל) וגם איכות טובה ובשילובים נכונים. לכן אנחנו שוב אומרים: " לא כל התוספים נולדו זהים" ונמשיך ונאמר: " לא כל הפורמולות נולדו זהות".

"האם כדאי לנו למהר ולרוקן את מכלי הסידן שלנו? טוב.. לא כל כך מהר. זה תלוי בסוג הסידן! ישנם פגמים מובנים מאליהם שפוסלים את המחקר הזה כגון:
"נטילת תחליפי סידן כללה סידן ממולטי-ויטמינים ותוספי סידן עצמאיים"
הדבר מקביל לביצוע מחקר אשר מודד את הסבירות של שבץ מוחי עקב אימון גופני; ללא תיאור סוג הפעילות. " – ד"ר מישל קמיאק .

להרחבה, קראו כתבה חדשה ומרתקת מאת ד"ר מישל קמיאק שתרגמנו עבורכם.

לפני מספר שנים הכירה לנו ד"ר יהודית יסקין– רופאת שיניים ביולוגית העובדת בשיטה אינטגרטיבית , בעלת מעל 25 שנות ניסיון ברפואת שיניים, כירורגיה, השתלות ורפואה משלימה- את התוסף בון רניואל. ד"ר יסקין קיבלה את המידע עליו בהרצאה של ד"ר גבריאל קזנס, נטורופת אמריקאי מוביל.

"כאשר אני עושה השתלות שיניים אני בדרך כלל אתן בון רניואל, לפעמים גם אוסיף ג'ל סיליקה. מניסיוני השתלים יוצאים חזקים יותר, התוסף משפר את החיבור בן העצם לשתל ותוך חודשיים אני רואה בבדיקות שהעצם צפופה יותר. במקרה אחד שבו נתתי בון רניואל בשילוב ג'ל סיליקה, ראיתי שהעצם שגדלה הייתה נראית יותר לבנה בצילום מאשר העצם ליד האתר המושתל".

סידן לבד אינו מספיק לכל מה שקשור בטיפול בעצמות. בון ריניואל זוהי פורמולה הוליסטית פורצת דרך שמכילה שלושה סוגי חומרים שכולם מבוססים על צמחים: ויטמינים ומינרלים,  מיקרו מינרלים, ותמציות צמחים מזינות עצם. לא פחות חשוב זה מה שהיא לא כוללת: ללא מינרלים מבודדים, חומרים סינתטיים או אבן גיר שעלולה לייצר משקעי סידן, ללא גלוטן, חלב וללא הנדסה גנטית.

בעקבות המלצתה של ד"ר יסקין חקרנו עוד על התוסף בדקנו והתנסינו אותו עם מטפלים נוספים .

סימה אלוש – מטפלת בכירה, אחות לשעבר, מטפלת סינית ונטורופתית, דיווחה על מטופלת שלה שעם בון רניואל עברו לה כאבים של אוסטאופורוזיס תוך חודש ויכלה לחזור לתפקוד רגיל, ואחרי שישה חודשי לקיחה נראה בבדיקות שיפור משמעותי בשחיקה של מפרק ירך ושל חוליות גב תחתונות.

גם המטפלת ניצה ברקן, המשלבת טיפול בריקול-הילינג, בביו-אורגונומי, בתזונה, ובהתאמה מדויקת של תוספים, מדווחת על תוצאות משמעותיות: "לפני שנתיים וחצי עברתי לבון רניואל. אני מרגישה שהשלד שלי מאד חזק ויודעת את זה גם מרופאי השיניים. כיום אין לי כאבי גוף למרות שהמון שנים הייתי עם פריצות דיסקים וכאבים. יש לי המון בעיות שיניים אבל ואני לא צריכה השתלות עצם – כנראה שהכמוסה הזו עשתה פלאים. יש לה אנרגייה גבוהה מאד – אני בודקת את הטיב של כל תוסף מבחינה אנרגטית וכאן יש משהו נדיר באיכותו – מעל  100% אנרגיה טובה. היא גם משפר מצב רוח לדעתי, כשהשלד חלש, ולוקחים את התוסף, משהו משתפר במצב הרוח. אני רואה את זה גם עם מטופלות שלוקחות בון רניואל. זה ממש לא לעניין לקחת תוסף סידן לבד, בלי דברים אחרים. הבון רניואל, בגלל זה שהוא סינרגטי, הוא בסדר. מי שרוצה שידבר איתי ואני אבדוק לו אנרגטית כמה צריך."

ניצה , באילו מצבים את נותנת בון רניואל?
"כל אישה שנגמר לה המחזור ובאה לטיפול עם כאבים כאלו או אחרים, אני קודם כל נותנת לה את זה, להזנה. נכון, דלקות במפרקים זה גם כן חלק מהעניין ואז אני נותנת גם כורכומין. בעיקר לאלו שאוטוטו אין מחזור, וכבר יש תופעות קשות ושברים. אני עושה תקשור ולפי זה אני רואה אם זה נכון או לא. הכל קשור! אנחנו יודעים שהשלד זה מה שמחזיק אותנו! והחומרים צריכים לעבור שם כמו שצריך! והם לא עוברים, נתקעים! אז אני עושה תקשור בודקת את זה לעומק, לגופו של עניין. ולפעמים אני אומרת לא כרגע, קודם כל להוריד את הכאבים ואז לתת את ההזנה. זה נורא תלוי גם בכאב הבטן, במצב הרפואי, ובתרופות שהיא לוקחת."

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X