אצות ים וחוקן קפה עוזרים בפני נזקי קרינה

גם בלי להימצא ביפן אפשר להיות חשוף לקרינה רדיואקטיבית. יש פעולות רפואיות שגרתיות, כמו צילומי רנטגן וסריקות, שחושפות את האדם לקרינה. רמת קרינה מעבר לגובה מסוים חושפת את האדם לסרטן, מחלת אלצהיימר או מחלות אחרות. יש גבול מסוים של רמת  קרינה שאדם יכול לספוג מבלי להינזק. אם עוצמת הקרינה עוברת את הגבול הזה, אין ספק שתפרוץ מחלה. אך יש אמצעי הגנה שבכוחם לצמצם את נזקי החשיפה לקרינה. אמצעים כאלו, בהם נדון במאמר זה, הם צריכת אצות ים, חוקנים של קפה או חוקני קפה עם מיצי ירקות ובייחוד מיץ כוסברה.

כיצד פועלים גורמים אלו?

קרינה לסוגיה, מעל לסף מסוים, פוגעת בתאים בגוף והורסת חלק מהם. כתוצאה מהתפרקות זו נוצרים רעלים, אשר חשוב לפנותם מהגוף. חוקני קפה מוכרים כבר שנים רבות מאוד כעוזרים לבריאות, עוד הרבה לפני שתרופות השתלטו על העולם. חוקנים אלו עוזרים לסילוק רעלים מן הכבד. כך, הם מסלקים, דרך מיץ המרה, כמות רבה של רעלים. סילוק רעלים הוא הסוד שבתועלת של חוקן קפה. לחוקני קפה אפשר לצרף מיצי ירקות, מים בהם הושרו אצות ים טחונות  או  מיצי עשבים אכילים – הם יעזרו עוד יותר לניקוי הכבד מאחר ואין הם עוברים את תהליך העיכול. כך, הם הרבה יותר פעילים. הגברת היציאות עם חוקנים כאלו עוזרת יותר ויותר לסילוק פסולת מהגוף.

אצות מכילות יוד טבעי שמגן על בלוטת התריס בפני יוד רדיואקטיבי. היוד שבאצות נקשר לקולטני היוד בגוף וחוסם אפשרות שהיוד הרדיואקטיבי יכנס במקומו. באצות חומיות יש גם חומרים המנטרלים קרינה – זו עוד הגנה כנגד קרינה.

כוסברה אורגנית אף היא חשובה. היא מסייעת לסלק מן הגוף, גם מן המוח, מתכות כבדות רעילות כמו כספית, עופרת ואלומיניום. כיום, למרבית האנשים יש כמות כזו או אחרת של מתכות כבדות במוח.

כאשר עושים חוקן קפה, יש להחזיק את הנוזל בגוף כ-6 דקות, כך רעלים ינוטרלו ויסולקו טוב יותר מן הגוף. יש הנזקקים לטיפול כזה, מדי יום, מספר שבועות ולאחרים מספיקים מספר טיפולים כאלו. עם טיפול כזה יש לדאוג בהתמדה לחידוש הפלורה הטבעית שבמעיים, עם תוספים של פרוביוטיקה או אכילת יוגורט צמחי.

references

  1. Seaweed for protection against radiation
  2. Delicious Cilantro Pesto ‘Chelation Recipe’ Removes Heavy Metals (and Fallout Radiation) from Your Body
  3. http://www.stopcancer.com/seaweed.htm World wide research indicates that brown seaweed shows great promise in: * Detoxifying the body from harmful radiation due to : Concentrate brown seaweed extract (Laminaria japomica) * cell telephones * computer monitors * heavy metals (mercury, etc.) * chemotherapy * inhibiting tumor cells – being an anti—cancer substance – Iodine—feeding the thyroid – raising body temperature towards normal — extremely important in fighting disease. Testing body temperature – energizing the body – lowering cholesterol & high blood pressure – sugar * complete minerals * semi-predigested * Live enzymes * Same composition as blood * Around 40 to 1 ratio concentration

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X