פרוביוטיקה איכותית מהי

לאבות אבותינו היתה דיאטה עשירה בחומרים מזינים מינים מועילים של חיידקים חיים כי הם חיו קרוב לאדמה. מינים אלה של חיידקים חיים התפתחו למרכיב חיוני של מערכת העיכול שלנו המכונה פרוביוטיקה. פרוביוטיקה מסדירה את מערכת העיכול, משפרת את תפקוד המערכת החיסונית ומשמשת כקו ההגנה הראשון נגד זיהומים.

מה קורה אם לא  לוקחים פרוביוטיקה?

בריאות מערכת העיכול חיונית לבריאותנו הכללית. מערכת עיכול לא בריאה גורמת לצמיחת יתר של בקטריות מזיקות ושמרים. לא ניתן לפרק היטב את המזון גורמי תזונה חיוניים לא נספגים, ומערכת החיסון מוחלשת ומשאיכה אותנו עייפים ומוזנחים. פרוביוטיקה מווסתת את מערכת העיכול, משפרת את תפקוד מערכת החיסון, ומשמשת בתוך קו ההגנה הראשון נגד דלקות. צמיחת יתר של בקטריות לא רצויות מוליכה לסיכון גבוה יותר לזיהום, אלרגיות, ודלקות, היכולות להוביל לעצירות, שלשולים, גז, נפיחות, צרבת, אקזמה ולעיתים קרובות גם לעליה במשקל.

האם יש פרוביוטיקה שתגרום לכם לייצר בעצמכם את הויטמינים שאתם צריכים? 

ד"ר עדיאל תל אורן ממליץ על Mega Spore Biotic ™ – תוסף נבגים פרוביוטי באיכות רפואית Bacillus Indicus HU36 ™, מוצר מוגן פטנט המייצר נוגדי חמצון במעי.

לא כל הפרוביוטיקות זהות. כדי שפרוביוטיקה תמצא את תפקידה הנחוץ, עליה לשרוד באופן טבעי את הסביבה הקשה של הקיבה ולהגיע למעי בחיים. פרוביוטיקה אמיתית, שתוכננה על ידי הטבע, היא מין הנמצא בסביבה שלנו, כמו גם במערכת העיכול שלנו. מעל 95% של המוצרים הפרוביוטיים הנמצאים כיום בשוק אינם עומדים בקריטריונים אלה. רוב הפרוביוטיקות שאתם מכירים מיוצרות בתהליכים של התססת חלב או בתהליכי כבישה (כמו בכבישת כרוב למשל). פרוביוטיקת נבגים היא אחרת: מכילה חיידקים ממשפחת הבאסילוס שנפוצים בקרקע.  נבגים זוהי בעצם הצורה הקדומה ביותר של חיידקים והיא נחשבת לצורה רדומה שצריכה לעבור תהליך של שפעול (אקטיבציה) כדי להפוך לאקטיבית.  השפעול קורה במעי!  

כדאי לדעת שצורה זו של נבגים עמידה מאוד גם בטמפרטורות קיצוניות (ואפילו מול פצצת אטום) וגם בחומציות חזקה (של הקיבה למשל) מה שמאפשר לה לפעול בצורה אופטימלית במקום הנכון- המעי הדקנתון זה אף מאפשר לנו להזמין עבורכם את המוצר מהיצרן בחו"ל ללא כל חשש. 

Mega Spore Biotic™ מכיל 5 זנים ממשפחת הבצילוס שהוכחו לעכב את הצמיחה של חיידקים ושמרים לא רצויים, תוך חיזוק התגובה החיסונית והפקת חומרים מזינים חיוניים ישירות באתר ההתנחלות במעי, באופן הכי זמין ביולוגית הידוע למדע.

 • היא מכילה 5 סוגי זנים באצילוס (חלקם פטנטים):
  • Licheniformis- מייצר פרוטאזות הדרושות לעיכול חלבון וכן את כל ויטמיני ה- B.
  • Indicus HU36™- מייצר נוגדי חמצון ממשפחת הקרוטנואידים: ליקופן, אסטקסנטין, בטא-קרוטן זקסנטין, ולוטאין וכן ויטמינים.
  • Subtilis HU58™- מייצר נאטוקינאז וויטמין K2.
  • Clausii- תומך בתפקוד מערכת החיסון ובנוסף שומר על יעילות במהלך טיפול אנטיביוטי.
  • Coagulans- מייצר צורת L + של חומצה לקטית ותומך בתפקוד החיסוני.
 • היא נחשבת מאזנת ומווסתת תהליכי עיכול.
 • היא מצויינת למצבי פטריית קנדידה וחיידק הליקובקטר פילורי.

זני באצילוס נחקרו רבות. הנה כמה דוגמאות:

הנבגים נוחים לשימוש בנסיעות – כי אינם דורשים קירור. אם פרוביוטיקה היא כה עדינה שהיא דורשת קירור, איך היא תשרוד את הטמפרטורות הגבוהות והחומציות של הקיבה? היא לא. Mega Spore Biotic™ שורדת ומגיעה לאתר ההתנחלות כך שתוכל לבצע את תפקידה.

אופן שימוש מומלץ על ידי היצרן (מקור):

א. לוקחים עם האוכל

ב. מינון רגיל:

 • שבוע ראשון – כמוסה כל יומיים.
 • שבוע שני – כמוסה כל יום שבוע
 • שבוע שלישי והלאה – 2 כמוסות ליום.

אם כמוסה אחת כל יומיים היא חזקה מדי, להתחיל ב-1/2 כמוסה או אפילו 1/4 כמוסה בכמה מקרים. איך יודעים שהיא חזקה מדי? סימפטומים אפשריים כוללים התכווצויות בבטן, קיבה רכה ושינויים בתנועות הבטן. למרות שסימפטומים אלה עלולים להיות לא נוחים, הם סימן שהמוצר עובד. סימפטומים אלו אמורים להיפתר תוך יומיים-שלושה.

איפה להשיג?

בשת"פ עם חברת DT Logistics, ניתן להזמין עכשיו את נבגי הפרוביוטיקה המתקדמים ישירות מארה"ב. לחצו כאן לפרטים. המוצר נשלח לארץ בשילוח אקספרס, ואמור להגיע תוך 5-10 ימי עסקים עם שירות דואר שליחים.

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

אילו שילובים מגבירים את יעילות הנבגים?

 

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X