טופהילפרוביוטיקה איכותית מהי

לאבות אבותינו היתה דיאטה עשירה בחומרים מזינים מינים מועילים של חיידקים חיים כי הם חיו קרוב לאדמה. מינים אלה של חיידקים חיים התפתחו למרכיב חיוני של מערכת העיכול שלנו המכונה פרוביוטיקה. פרוביוטיקה מסדירה את מערכת העיכול, משפרת את תפקוד המערכת החיסונית ומשמשת כקו ההגנה הראשון נגד זיהומים.

מה קורה אם לא  לוקחים פרוביוטיקה?

בריאות מערכת העיכול חיונית לבריאותנו הכללית. מערכת עיכול לא בריאה גורמת לצמיחת יתר של בקטריות מזיקות ושמרים. לא ניתן לפרק היטב את המזון גורמי תזונה חיוניים לא נספגים, ומערכת החיסון מוחלשת ומשאיכה אותנו עייפים ומוזנחים. פרוביוטיקה מווסתת את מערכת העיכול, משפרת את תפקוד מערכת החיסון, ומשמשת בתוך קו ההגנה הראשון נגד דלקות. צמיחת יתר של בקטריות לא רצויות מוליכה לסיכון גבוה יותר לזיהום, אלרגיות, ודלקות, היכולות להוביל לעצירות, שלשולים, גז, נפיחות, צרבת, אקזמה ולעיתים קרובות גם לעליה במשקל.

איזה סוג פרוביוטיקה כדאי לקחת?

תוסף נבגים פרוביוטי

ד"ר עדיאל תל אורן ממליץ על MegaSporeBiotic ™ - תוסף נבגים פרוביוטי באיכות רפואית Bacillus Indicus HU36 ™, מוצר מוגן פטנט המייצר נוגדי חמצון במעי.

לא כל הפרוביוטיקות זהות. כדי שפרוביוטיקה תמצא את תפקידה הנחוץ, עליה לשרוד באופן טבעי את הסביבה הקשה של הקיבה ולהגיע למעי בחיים. פרוביוטיקה אמיתית, שתוכננה על ידי הטבע, היא מין הנמצא בסביבה שלנו, כמו גם במערכת העיכול שלנו. מעל 95% של המוצרים הפרוביוטיים הנמצאים כיום בשוק אינם עומדים בקריטריונים אלה. כיום, הפרוביוטיקה הכי נחקרת והכי בשימוש היא ממשפחת הבצילוס. MegaSporeBiotic™ מכיל 5 זנים ממשפחת הבצילוס שהוכחו לעכב את הצמיחה של חיידקים ושמרים לא רצויים, תוך חיזוק התגובה החיסונית והפקת חומרים מזינים חיוניים באתר ההתנחלות.

לנבגי MegaSporeBiotic™ יש קליפה חיצונית קשה המקנה להם עמידות טבעית בפני חומצת הקיבה .

בנוסף, נבגים אלו מייצרים נוגדי חמצון ממשפחת הקרוטנואידים: ליקפן, אסטקסנטין, זקסנטין, בתא קרוטן ולוטאין , ישירות באתר ההתנחלות במעי. זה הופך אותם לנוגדי החמצון הכי זמינים ביולוגית הידועים למדע.

הנבגים נוחים לשימוש בנסיעות – כי אינם דורשים קירור. אם פרוביוטיקה היא כה עדינה שהיא דורשת קירור, איך היא תשרוד את הטמפרטורות הגבוהות והחומציות של הקיבה? היא לא. MegaSporeBiotic™ שורדת ומגיעה לאתר ההתנחלות כך שתוכל לבצע את תפקידה.

מינון מומלץ על ידי היצרן

המלצות היצרן (מקור)

א. לוקחים עם האוכל

ב. מינון רגיל:

  • שבוע ראשון - כמוסה כל יומיים.
  • שבוע שני - כמוסה כל יום שבוע
  • שבוע שלישי והלאה - 2 כמוסות ליום.

אם כמוסה אחת כל יומיים היא חזקה מדי, להתחיל ב-1/2 כמוסה או אפילו 1/4 כמוסה בכמה מקרים. איך יודעים שהיא חזקה מדי? סימפטומים אפשריים כוללים התכווצויות בבטן, קיבה רכה ושינויים בתנועות הבטן. למרות שסימפטומים אלה עלולים להיות לא נוחים, הם סימן שהמוצר עובד. סימפטומים אלו אמורים להיפתר תוך יומיים-שלושה.

איפה להשיג?

בשת"פ עם חברת DT Logistics, ניתן להזמין עכשיו את נבגי הפרוביוטיקה המתקדמים ישירות מארה"ב. לחצו כאן לפרטים. המוצר נשלח לארץ בשילוח אקספרס, ואמור להגיע תוך 5-10 ימי עסקים עם שירות דואר שליחים.

אילו שילובים מגבירים את יעילות הנבגים?

×

מתמודדים עם אתגר בריאותי? מחפשים פתרון טבעי? נשמח להקשיב ולבדוק איך ניתן לסייע. כתבו לנו כאן:

×