טופהילכמוסות שמן זרעי רימונים בטכנולוגיית מיקרו-טיפות - פיתוח ישראלי חדש תומך בבריאות המוח
image_pdfimage_print

תוסף הפלא הישראלי - מיקרו טיפות שמן זרעי רימונים

שמן זרעי רימונים ידוע כבר שנים רבות כחומר יעיל לטיפול ושיפור של בעיות רפואיות וקוסמטיות רבות, זאת הודות לכמות הגדולה והאיכות הגבוהה של נוגדי חמצון שהשמן מכיל.

בעבר השמן שימש בעיקר למוצרי טיפוח, אך כיום, לפריצת דרך טכנולוגית של פרופסור רות גביזון, איפשרה להשתמש במיקרו-טיפות של השמן כתוסף תזונה טיפולי המביא לשיפור באיכות החיים של ישראלים רבים, בעיקר בקרב אוכלוסיית הגיל השלישי ואנשים הסובלים ממחלות מוח ניווניות.

פריצת דרך ישראלית- מענה למחלות ניווניות בגיל השלישי

המדענית פרופסור רות גביזון, העומדת בראש המעבדה לחקר מחלות מח ניווניות במחלקה הנוירולוגית של בית החולים הדסה ובית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית, גילתה את שמן זרעי הרימונים לאחר שנחשפה אליו כרכיב בתכשיר טיפוח אפקטיבי במיוחד. החוויה הזאת גרמה לה לחקור את השמן ורכיביו והממצאים שהעלתה שכנעו אותה שהיא מצאה חומר שעשוי לסייע במגוון בעיות רפואיות ובעיקר מחלות ניווניות הנפוצות בעיקר בקרב אוכלוסית הגיל השלישי.

בעקבות זאת פרופ' גביזון פנתה לביצוע בדיקות מעבדה, אשר הובילו אותה ליצור קפסולות ייחודיות, המאפשרות לצרוך את השמן באופן שמספק ספיגה מקסימלית של החומרים הפעילים. התוצר של המחקר פורץ הדרך הוא תוסף התזונה ננו-אומגה 5 (או בשמו הקודם גרנגארד) שכיום כבר מסייע לאנשים רבים המתמודדים עם מחלות מח ניווניות כגון אלצהיימר ודמנציה.

הקפסולות המתקדמות- טיפול באלצהיימר

כאמור, ננן אומגה 5 (Gradagard) הוא תוסף תזונה המגיע בצורת קפסולות, אשר מכילות נוסחה מיוחדת של שמן זרעי רימונים. הייחוד של הקפסולות היא הטכנולוגיה החדשנית שפיתחה פרופ' גביזון אשר יוצרת בקיבה מיקרו-טיפות של השמן וכך מאפשרת ספיגה מקסימלית בדם. זאת, בניגוד להרכב המקורי של שמנים שכולל טיפות גדולות הרבה יותר ולכן קשה יותר לעיכול וספיגה.

מעבר לספיגה המהירה, היתרון הגדול של הנוסחה הייחודית של הכמוסות, הוא שהמיקרו טיפות אינן מתפרקות בכבד ולכן יכולות להגיע לאברי מטרה שונים, בהם המוח.

למה חשוב שהטיפות יגיעו למוח?

שמן זרעי רימונים מכיל ריכוז גבוה של חומצה פוניסית (PUNICIC ACID), שהיא חומצה שומנית בלתי רוויה, בעלת יכולת נוגדת חמצון מהגבוהות הקיימות בטבע. כשהחומצה הפוניסית מגיעה למוח היא הופכת לחומצה לינאולאית מוצמדת,  (CLA) אשר גם לה יש יכולת אנטי אוקסידנטית גבוהה במיוחד ולמעשה, כבר הוכחה ביכולתה לגרום לעיכוב ביצירה של חלבוני אלצהיימר פתולוגיים.

הוכחות מדעיות

חוקרים במעבדות בית החולים הדסה עין כרם בחנו את השפעת הכמוסות וגילו שלוש השפעות מרשימות:

  1. יכולת השפעה כמעכב יצירה של חלבוני אלצהיימר פתולוגיים ודמנציה
  2. הארכת חיים בקרב חיות שסובלות ממחלות ניווניות שונות, כגון מחלת קרויצפלד יעקב גנטית
  3. שיפור היכולת המוטורית לאחר פגיעה בעקבות טרשת נפוצה

הוכחות מהשטח

עד היום כ-90% מלקוחות חברת גרנליקס (Granalix) שמפתחת את כמוסות ננו אומגה 5, הפכו לצרכנים קבועים ומרביתם מעידים על שיפור ניכר באיכות החיים, התפקוד השותף והקלה בבעיות השונות שבשלן החלו לצרוך את הכמוסות.

*כל אחד מהרכיבים של ננו אומגה 5 (גרנגארד) אושר ע"י רשות התרופות האמריקאית (FDA).

"אדם מבוגר לקח את המוצר כ-4 חודשים, דלקת בעורק שמחבר לעין ולמוח temeled artery inf. בעזרת המוצר ירד מ 60 מ"ג סטרואידים ל 5 מ"ג, הדלקת עברה, כרגע פצעים על הפנים- כנראה שהגוף מתנקה." - נטע פלג ג'ראד, נטורופטית ב"טבע-לי נטורופתיה"

איפה משיגים?

מבצע שווה על ננו-אומגה 5 תמצאו באתר 'טבע-לי נטורופתיה'. השירות כולל ייעוץ נטורופטי אישי ושליחויות לכל הארץ.

איך זה עובד? פרופ רות גביזון מתארחת בתוכנית של פרופ רפי קראסו:

 

נובמבר 2017-  שכתבה שהתפרסמה בynet  - סגולות שמן הרימונים לאלצהיימר

מדברת על סגולות שמן הרימונים כטיפול היעיל ביותר למחלה. מתוך הכתבה-

"מאחר שכיום אין טיפול חד משמעי שיכול "לנקות" את תאי המח מצברי חלבונים פגומים הרסניים ובכך לרפא את החולה או למנוע את התפרצות המחלה או לעצור אותה באופן חד משמעי, הוחלט להתמקד במחקר מזווית אחרת....

לשם כך נבחר מיצוי שמן רימונים - המכיל מרכיב ייחודי, חומצה פוניסית, אנטי מחמצן (אנטי אוקסידנט) מהחזקים בטבע באחוז גבוה ביותר. יחד עם המעבדה של פרופ' מגדסי מהמרכז לננוטכנולוגיה של האוניברסיטה העברית, הצלחנו לייצר תוסף טבעי בבליעה, בעל נוסחה ייחודית המאפשרת לשמן, בהגעתו לקיבה, להתמוסס לכדי מקרו-טיפות. טיפות השמן הקטנות יכולות לחמוק מפירוקן בכבד (תהליך טבעי של מערכת העיכול) ולהגיע למחזור הדם ובאמצעותו אל מערכת העצבים המרכזית ולמוח." לכתבה המלאה ב ynet

 

chat
close

האם אתה עמיד לקורונה? בחן את עצמך

×

מתמודדים עם אתגר בריאותי? מחפשים פתרון טבעי? נשמח להקשיב ולבדוק איך ניתן לסייע. כתבו לנו כאן:

×