מנצחים את הסוכרת בטבעיות! דיוור אפריל 2017

איך מורידים את רמות הגלוקוז בגוף?

איך מבטיחים שרמות השומן בדם לא יעלו?

איך מפחיתים רגישות לאינסולין?

ובקיצור -איך מתמודדים עם סוכרת באמצעות כל הדרכים הטבעיות והמוכחות לאיזון הסוכר?

דיוור אפריל יעסוק בזה. נציג לכם את כל דרכי הטיפול הטבעיות – מטיפים לתזונה נכונה ועד שימוש בחומצות שומן ובתוספים אנטי דלקתיים ובולמי עיכול פחמימות.

להפשיל שרוולים . מתחילים!

 

אם אתם או בני משפחתכם סובלים מסוכרת, אתם וודאי יודעים כי סוכרת היא בין המחלות הנפוצות בעולם, ושיעור התחלואה בה נמצא בעלייה מתמדת. בישראל, נכון לסוף 2012 ישנם – 458,769 חולים מאובחנים בסוכרת, והמהווים 6.5% מהאוכלוסייה! לנתון מפחיד זה יש להוסיף גם את מאות האלפים במצב של סכרת גבולית וטרום סכרת.

מהי סוכרת?

מחלה מטבולית המתאפיינת בריכוז גבוה של גלוקוז בדם ולעתים גם בשתן.

ארגון הבריאות העולמי מכיר בשלוש צורות עיקריות של סוכרת:

 • סוכרת מסוג 1 (סווגה בעבר כ"סוכרת התלויה באינסולין" וכ"סוכרת נעורים").
 • סוכרת מסוג 2 (סווגה בעבר כ"סוכרת שאיננה תלויה באינסולין").
 • סוכרת בהיריון.

כל צורות הסוכרת נגרמות בגלל קושי בייצור אינסולין או בקליטתו. החולים בסוכרת סובלים משני מצבי קצה הפוכים: מצב של עודף גלוקוז בדם (היפרגליקמיה), שנוצר לרוב מכמות לא מספקת של אינסולין בדם, ומצב של מיעוט גלוקוז בדם (היפוגליקמיה) שנוצר לרוב כתוצאה מכמות גבוהה מדי של אינסולין בדם.

בישראל כ-90% מהחולים בסוכרת סובלים מסוכרת מסוג 2 וכ-10% מסוכרת מסוג 1.

לא להזניח!

אנו עדים כי הסכרת הפכה למגפה בחברת השפע של העולם המערבי. למרות הטיפול התרופתי המתקדם, במציאות של היום, סכרת גורמת סיבוכים קשים, פוגעת באברים ומערכות שונות בגוף: עיניים, גפיים, כליות, לב וכלי דם, עצבים.

מצד אחד חשוב להישאר מאוזנים תרופתית ברמות הסוכר בדם, אבל מצד שני יש להכיר בכך, שאנו לא יכולים להסתמך על תרופות לאורך זמן לקיום בריאות תקינה. עלינו לבחור בתזונה נכונה ובהשלמות תזונתיות, על מנת להחזיר חסרים לאזון בריאותנו. חיוני לנו ההליך המניעתי, כדי לשמור על בריאותנו. המניעה חשובה במיוחד לסכרתיים.

התרופות הטובות ביותר, מהרופא הטוב ביותר, אינן עוצרות את התקדמות הסכרת, שגורמת סיבוכים ונזק בכול הגוף. מטרת התוספים היא לעצור את התקדמות המחלה, ולהגן מפני הנזקים שהסכרת גורמת.

הישענות על טיפול תרופתי בלבד לא פותרת את הבעיה. ל-500 איש בשנה מורידים רגל או יד עקב הסכרת. קטיעת גפיים היא דבר נפוץ ביותר. והעניין הוא שיש מה לעשות למניעה.

מתחילים בשינויים קטנים שעושים הבדל גדול!

תוספי התזונה הטבעיים שעושים הבדל גדול!

אורח חיים נכון הוא חלק משמעותי וחיוני בהורדת הסוכרת והוא מהווה פתרון לאורך זמן.

למי שנמצא כעת בשיעורי סוכרת גבוהים ולמי שזקוק להורדה מידית של רמות הסוכר בדם- ריכזנו עבורכם 3 תוספי תזונה מוכחים ומנצחים להורדת הסוכרת עכשיו!

אומגה 7- כל היתרונות של חומצת שומן עם יכולות מוכחות ל-

 • מניעת עליה ברמות השומן בדם,
 • איזון רמות הסוכר בדם,
 • שיפור רגישות לאינסולין,
 • סיוע נגד השמנה.

אל תתבלבלו…

בתפריט המערבי, גם בארץ, המזון המקובל מספק עודף של חומצות שומן אומגה-6 ויש מחסור בחומצות שומן אומגה-3. ממול אלה, חומצות שומן רוויות ממקור של בעלי חיים, ושמנים צמחיים שחוממו והפכו לשומן טרנס איזומר, המזיקים לבריאות.

מה לצרוך?

 • חומצות שומן ממקור צמחי הנמצאות גם בגרעינים ואגוזים.
 • חומצת השומן אומגה 7, משתתפת עם חומצת השומן אומגה-3 בתפקידיהן לשמירת הבריאות.
 • אומגה 7 לוחמת נגד הסינדרום המטבולי, שמהווה גורם סיכון רב לסוכרת, מחלות לב וכלי דם, השמנה ואפילו סרטן,
 • אומגה 7 מורידה רמות כולסטרול LDL וטריגליצרידים,
 • מעלה רמת כולסטרול HDL.
 • כל התועלת הבריאותית שנסקרה פה נעשתה עם נטילת כמות של 240 מ"ג בלבד ליום של אומגה 7.

לרכישה לחץ כאן

חותך הפחממות – Carb Phaser 1000

Carb Phaser 1000- תוסף המאזן את רמות הגלוקוז. משמש כ"בולם פחמימות" ומסייע לירידה במשקל.

איך הוא עובד?

Carb Phaser 1000 בולם את העיכול והספיגה פחמימות והפיכתן לסוכר בדם. הוא מכיל תמצית שעועית פטנטית, בשילוב כרום – מינרל חיוני לפעילות האינסולין, וצמח ה Gymnama – צמח מטפס ממשפחת האסקלפיים, הגדל בהודו ובסרי לנקה, משמש כצמח מרפא לטיפול בסוכרת.

למה מיועד?

לטיפול נקודתי של חסימת עיכול פחמימות, ולכן מומלץ לצרוך אותו עם הארוחה, לאחר ש"הגזמתם" עם הבצקים, האיטריות ותפוחי האדמה – כטיפול תיקון. אנשים בריאים משתמשים בתוסף כגלולות הרזיה, ואילו אנחנו ממליצים להשתמש בו כטיפול נקודתי – במיוחד טוב כעת לפני ארוחות החג של פסח.

איך הוא פועל?

התוסף Carb Phaser 1000 חוסם את פעילות אנזים העיכול אלפא- עמליאז (alpha- amylase) האחראי להמרת פחמימות לסוכר.

מה התוסף  Carb Phaser 1000 לא עושה?

הוא לא תורם לעליה ברמות האנרגיה בגוף, שכן כל פעולתו מוקדשת לחסימת עיכול הפחמימות והסוכרים.

אנחנו לא ממליצים על שימוש בו כ"גלולת הרזיה", אלא לטיפול נקודתי עבור חולי סוכרת, שהגזימו עם ארוחות החג או המתוקים. אין עדויות חד משמעויות ליעילותו כ"גלולת הרזיה" ובגישתנו אין נוסחות קסם. – הרזיה היא אורח חיים נכון ותזונה נכונה. כל מטרת התוסף היא להתמודד עם מצבים נקודתיים של אכילת יתר של פחמימות.

הערה חשובה– התוסף הזה לא נותן לכם "אור ירוק" להשתולל עם הפחמימות. הוא באמת עוזר למקרים נקודתיים. יתרונו בלקיחה אקראית ולא שוטפת, כדי לא לייצר עמידות בגוף.

איפה הוא נמכר?

ניתן לרכוש את המוצר ישירות בחנות טופהיל.

סרפפטאז 250,000- נוגד דלקות טבעי!

מה הסראפפטאז עושה?

האנזים סראפפטאז, הוא אנזים ייחודי שנוצר על-ידי בקטריה מסוג Seratia E15, הנמצאת במעיים של תולעי המשי. מיוצר כיום במעבדה (מתאים לצמחונים). האנזים נחשב פרוטאוליטי – מפרק חלבון, מסוגל לפרק ביעילות רבה רקמות מתות, קרישי דם, ציסטות, פלאקים בכלי הדם, ולהתערב בתהליכים דלקתיים בשלבים שונים. סראפפטאז – סראזים  – אנזים מנקה כלי דם בעל יכולת צינתור טבעית. חולי סוכרת סובלים מבעיות רבות בכלי דם: סתימות, הצירות, דלקות, וגם כיבים-פצעים סכרתיים המופיעים כתוצאה מלקויים בזרימת הדם בגפיים. סראפפטאז תורם גם להגנה על כלי הדם מפני הסכרת, וגם לטיפול בנזקים הנגרמים על ידי הסוכרת. נמצא בשימוש בעולם מעל 30 שנה.

את הסראפפטאז מומלץ ליטול  בבוקר על קיבה ריקה עם כוס מים.

איפה להשיג סראפפטאז?

סראפפטאז איכותי ועוצמתי ניתן להשיג בחנות טופהיל   (פרטים נוספים). היזהרו מחיקויים – זהו הסראפפטאז החזק ביותר והיחידי שמכיל 250,000 יחב"ל לכמוסה בודדת.

יש מה לעשות! ריכזנו בפניכם  מידע נוסף לתמיכה בגוף המאותגר בסוכרת

צפו בעדות מרתקת על הורדת סוכרת באמצעים טבעיים בלבד, ללא תרופות, בשילוב של הנבטת נבטי חילבה ופעילות גופנית יומיומית.

קראו על קינמון ציילון- לוויסות סוכר בדם. זהו הקינמון האמיתי.

לכו לישון מוקדם, קומו מוקדם! (ראו פוסט קודם על דיאטה).

נמצא קשר ישיר בין תאורה לבנה בלילה (שמכילה אור כחול שמחסל את המלאטונין ומונע מאיתנו לישון) להשמנה. השתמשו בנורות ליבון, פחם, או הלוגן. קנו מאמזון משקפיים שמסננות אור כחול כגון אלו. ולבשו אותם בלילה. הרחבה על נושא זה ועל הכנס של לשכת המהנדסים שהשתתפתי בו בנושא תאורה בריאה, תבוא בע"ה באחד הניוזלטרים הבאים.

קראו כאן מידע מקיף ועדכני על פתרונות נוספים לטיפול בסכרת – אציקלופדיה של ויטמינים, נוגדי חמצון, מינרלים, יסודות קורט, חומצות שומן, חומצות אמינו, אנזימים, צמחי מרפא, ועוד.

ואל תגידו שלא סיפרנו לכם על ראלא – חומצה אלפא ליפואית מתקדמת – התומכת בהפחתת נזקי הסכרת לכלי הדם ולעצבים ובמניעתם (הרחבה).

רפואה שלמה! צוות טופהיל

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X