Carb Phaser 1000 – חותך הפחמימות

גישה נפוצה לבקרת משקל היא לאכול תפריט דל בפחמימות. הבעיה היא שלרוב האנשים קשה להתמיד בכזו דיאטה. מעבר לכך, מזונות עשירים בפחמימות כמו אורז ותפוחי אדמה הם חלק בלתי נפרד מאורח חייהם של אנשים רבים וקשה לסלקם. לאחרונה, חוקרים מצאו דרך חליפית – להשתמש בתוסף טבעי שבולם במידה רבה את עיכול וספיגת הפחמימות.

Carb Phaser 1000 הוא תוסף המאזן את רמות הגלוקוז. משמש כ"חוסם פחמימות" ומסייע לאיזון המשקל.

מרכיבי המוצר

Phase 2 – תמצית פטנטית של שעועית לבנה עליה בוצעו מעל תריסר מחקרים קליניים (1). נמצא כי הוא חוסם 66% מפעולת אלפא-עמילאז, האנזים האחראי להפיכת הפחמימות לגלוקוז, לפני הפיכתן לקלוריות. המשמעות – שתוכלו ליהנות קצת מהלחמים, הפסטות ותפוחי האדמה ועדין לעמוד ביעדי הדיאטה.

גימנמה, צמח מרפא הגדל בהודו, מעודד את פעולת הלבלב ומסייע כצמח מרפא לטיפול בסוכרת.

כרום פיקולינאט. כרום הוא יסוד קורט המסייע לקשירת אינסולין לתאים ולוויסות רמות הסוכר בדם, לניקוי שומנים  וטריגליצרידים בדם,  להעלאת הכולסטרול HDL, ולהורדת ה-LDL. הוא משתתף בכל הפעילויות המווסתות אינסולין ועוזר גם לתפקוד ההורמונים של בלוטת התריס. גופנו מאבד את הכרום בגלל השתנה מרובה ובהזעה, ולכן, יש לצרוך אותו כתוסף, ולא להסתפק בכמות המצויה במזון.

למה מיועד ?

לטיפול נקודתי של חסימת עיכול פחמימות ולכן מומלץ לצרוך כאשר "הגזמתם" עם הפסטות והבצקים, כטיפול תיקון. אנשים בריאים משתמשים בתוסף כגלולות הרזיה ואילו אנחנו ממליצים להשתמש בו כטיפול נקודתי.

מה Carb Phaser 1000 לא עושה?

הוא לא תורם לעליה ברמות האנרגיה בגוף שכן כל פעולתו מוקדשת לחסימת עיכול הפחמימות והסוכרים. תרגישו מלאים בלי להשמין.

אין עדויות חד משמעויות ליעילותו כ"גלולת הרזיה" ובגישתנו אין נוסחות קסם- הרזיה היא אורח חיים נכון ותזונה נכונה. כל מטרת התוסף היא להתמודד עם מצבים נקודתיים של אכילת יתר של פחמימות.

הערה חשובה– התוסף הזה לא נותן לכם "אור ירוק" להשתולל עם הפחמימות. הוא באמת עוזר למקרים נקודתיים ויתרונו בלקיחה אקראית ולא שוטפת כדי לא לייצר עמידות.

מה אומרים עליו?

"מבין כל חוסמי הפחמימות שיש לשוק להציע, התוסף הזה עובד!"

"נראה שעובד כמו גלולת הרזיה. משתמשת רק שבוע וכבר רואה הבדל"

"שומר על רמות הסוכר שלי באיזון אפילו כשאני צורכת פחמימות".

"אני לוקח גם אינסולין אבל הוא לא מונע את עליית הסוכר אחרי ארוחת פחמימות. תוסף זה מונע זאת".

"השתמשתי בו במשך מספר חודשים ונראה שהוא עושה את העבודה. ככל שהגיל שלי עולה, קשה לי יותר ויותר להוריד משקל. עם המוצר הזה, הורדתי משקל בפועל ושמרתי עליו נמוך. לצאת למסעדה איטלקית ולאכול פסטה זה כבר לא אסון טבע כשאני עולה על המשקל למחרת. אני מנחשת שההוכחה היא שבפועל עשיתי הזמנה חוזרת של המוצר מספר פעמים. חשוב לי לציין גם שהיו כמה בולמי פחמימות אחרים שלא עבדו בשבילי, גם בגלל שהייתי צריכה לזכור לקחת אותם 30 דקות לפני האוכל, ואילו את המוצר הזה אני יכולה לקחת עם הארוחה והוא עדיין עובד".

איפה הוא נמכר?

נמליץ להזמין את המוצר ישירות מחו"ל – הנה הקישור.

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

אם צריך בדחיפות או רוצים להתייעץ, אפשר להשיג גם בארץ.

References

  1. Clinical Studies

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X