ציקלופאוור – פריצת דרך אנטי-בקטריאלית

נכנסים לאשפוז?

יש לכם מטופל לפני ניתוח?

האם ידעתם שיש פתרון טבעי המסייע לכם להגן על עצמכם מפני הזיהומים שכה שכיחים?

"6,000 בני אדם נדבקים מדי שנה בזיהומים במהלך אשפוז בבית חולים, 300 עד 500 מהחולים שנדבקים מתים. משרד הבריאות מפרסם לראשונה דו"ח מקיף שבודק את מצב הזיהומים בבתי החולים ברחבי הארץ" (ynet).

"‭8.7%‬ מהמאושפזים בבתי החולים לוקים בזיהומים במהלך אשפוזם וחלקם נדבקים בחיידקים עמידים בפני אנטיביוטיקה שעלולים לגרום למוות. בתי החולים החלו לפתח טקטיקות שונות להדברת מושבות החיידקים, אבל ההצלחה חלקית בלבד. בינתיים, גם אתם יכולים להגן על עצמכם" (ynet).

כיום, יש עלייה מדאיגה בזנים עמידים לאנטיביוטיקה של חיידקים כגון MRSA (סטפילוקוקוס אוראוס עמיד למתילצילין) ברחבי העולם. האנטיביוטיקה הופכת להיות פחות יעילה לטיפול בזיהומים של חיידקים אלה, וכל הזמן מחפשים מוצרים אנטיבקטריאלים חדשים ויעילים.

יש פתרון – מחקר מעבדה חדש ומלהיב מאוניברסיטת אוקלנד, ניו זילנד הראה כי דבש מאנוקה עם Cyclopower ™ מעכב את הצמיחה של MRSA, והוא יעיל עד פי 25 יותר מהדבש המקורי.

השפעה על חיידק ה-סטרפטוקוקוס

השפעה על החיידק ההליקובקטר פילורי

"לאחר 3 שנים של סבל הגיע שינוי! סבלתי מפוליפ בקיבה שהפך לסרטני ב 2011, הדבר גרם לי לשלשולים, סכרת, ודלקת מפרקים. את השינוי הראשוני הרגשתי ביום למחר הכמוסה הראשונה! אני צורכת 2 כמוסות ביום והבדיקות שלי חזרו להיות תקינות (CRP, שקיעת דם) לראשונה זה 4 שנים. אני בת 70 שמרגישה כעת כבת 50!" (עדות מאוסטרליה)

פרוטוקול טיפולי להריגת H. Pylori ללא אנטיביוטיקה:
30 ימים: 2 כמוסות- 3 פעמים ביום.
30 ימים נוספים: 2 כמוסות – 2 פעמים ביום.
30 ימים נוספים: 1 כמוסה- 3 פעמים ביום.

דבש מאנוקה MGO של Manuka Health מופק מצוף של פרחים של הצמח הניו זילנדי מאנוקה (עץ התה הניוזילנדי- Leptospermum scoparium) והינו המזון הטבעי השלם ב-100% היחיד בעולם שהוכח כבעל פעילות אנטי בקטריאלית יעילה ואמינה. זאת בשל רמות גבוהות במיוחד של החומר האנטי בקטריאלי החזק מתילגליוקסאל. הדבש המקורי יכול להכיל עד פי 700 פעם יותר  Methylglyoxal לעומת סוגי דבש אחרים.

מה עוד נמצא במחקרים?

ציקלודקסטרין חוסם סלקטיבית ספיגת שומנים לא בריאים מהמזון ומפחית את השפעתם 

תרופות שמונעות ספיגת שומן מהמזון הן בדרך כלל לא סלקטיביות, כלומר הם מונעות ספיגה של כל השומנים כולל שומנים חיוניים כדוגמת אומגה 3 ובנוסף יתכנו תופעות לוואי כמו שלשולים וגזים. אלפא ציקלודקסטרין נמצא כחומר אידיאלי מכיוון שהוא חוסם רק את השומנים מקדמי הדלקות (שומני הטרנס והשומנים הרוויים) ומאפשר ספיגה של השומנים הבריאים והנחוצים לגוף. במחקר נמצא כי צריכה של 2 גרם לארוחה (3 פעמים ביום) הפחיתה ספיגה של 60 סמ"ק של שומנים גרועים ביום (וחסך לגוף כ- 500 קק"ל). לכן מומלץ להשתמש בו כאסטרטגיה למניעת הסינדרום המטאבולי  (השמנת יתר, יתר שומנים בדם, עלייה בל"ד ובהמשך מחלות לב וכלי דם).

Cyclodextrin מונע עליית סוכר בדם

במחקר קליני ניתנה לקבוצת נבדקים בריאים ארוחה של 100 גרם לחם עם 10 גרם של אלפא ציקלודקסטרין. לקבוצת הביקורת ניתן רק לחם ונבדקו רמות הסוכר בדם. נמצא כי  הסיב אלפא ציקלודקסטרין מנע עליית סוכר ואינסולין בדם בעקבות האכילה ועל כן הוא מומלץ לשימוש למי שרוצה לרזות ולמי שרוצה לשלוט ברמות הסוכר והאינסולין בדמו.

דבש מאנוקה נמצא כאנטי חיידקי

במחקר שנערך על ידי החברה היצרנית נמצא כי כשמתילגליוקסאל ומרכיבים סינרגטיים נוספים בדבש מנוקה משולבים עם ציקלודקסטרינים (Cyclodextrins) נצפתה עליה משמעתית של עד פי 25 בהשפעה האנטי בקטריאלית, זאת עקב שיפור הזמינות הביולוגית של המרכיב האנטיבקטריאלי.

מה זה ציקלופאוור?

ציקלופאוור (CycloPower™) הינו חומר טבעי המשמש מאיץ ביו-אקטיבי, הגורם לתוספי התזונה לעבוד יעיל יותר.  לכן, שימוש ב ציקלופוור בתוסף זה מאפשר לקבל תוצאות טובות יותר ללא הגדלת המינון של התוסף.

הצילופאוור מיוצר מסיבים צמחיים (ציקלודקסטרינים).

ה- Alpha-cyclodextrin הינו שילוב טבעי של מולקולות גלוקוז המופקות מעמילן. זהו אוליגוסכריד (רב סוכר) טהור המורכב משש יחידות גלוקוז המקושרות ביניהן ומשמש כפרה-ביוטיקה כלומר כמצע גדילה לחיידקים החיוביים במערכת העיכול.

 

על פי דו"ח ה "EU assessment" :

 • איזון סוכר: צריכה של אלפא ציקלודקסטרין עשויה להוריד את קפיצות הסוכר בדם הנגרמות לאחר ארוחה כבדה.
 • יכולת ספיחת שומנים משמעותית: סיבים תזונתיים רבים סופחים שומנים ביחס של 1:1 אולם ה Alpha-Cyclodextrin עושה זאת ביחס של 1:9 (סופח פי 9 שומן).

במחקרים על בעלי חיים ובמחקרים קליניים נמצא כי Alpha-cyclodextrin משפיע על התחומים הבאים:

 • איזון כולסטרול: הפחתה ברמות הכולסטרול בצפיפות נמוכה (LDL "הכולסטרול הרע") בדם.
 • הפחתה ברמות הטריגליצרידים בדם.
 • הפחתה ברמות השומנים הרווים ושומני הטראנס בדם.
 • שיפור ברגישות לאינסולין.
 • שיפור ברגישות ללפטין – עלייה בתחושת השובע.
 • שיפור ברגישות לאינדקס הגליקמי של המזון.
 • פותר תופעות שלשול ועצירות כרוניות בצורה מיידית.

כיצד ציקלופאוור  עובד?

כאשר הציקלופאוור משולב עם מוצרים טבעיים, הציקלודקסטרינים מעלים באופן משמעותי את רמת הפעילות שלהם, דבר ההופך אותם ליציבים יותר, זמינים יותר לגוף ופחות תנודתיים בהשפעה שלהם.

למי מותר לצרוך דבש מנוקה?

דבש מנוקה הוא דבש לכל דבר ולכן מי שצורך דבש באופן רגיל (ואינו אלרגי לדבש) יכול ליהנות גם מהיתרונות של דבש מנוקה.

גיל– החברה מגבילה את השימוש בדבש לגילאי שנתיים ובקפסולות לגילאי 4 ומעלה.

לגבי הריון – אין כל מניעה להשתמש בדבש, ניתן לקנות צנצנת קטנה ולנסות. ה-  Methyglyoxal הינו חומר תזונתי טבעי אשר לא יכול ליצור כל השפעה שלילית לא על אמא או על העובר שלה. יתר על כן, הילד יהיה חזק יותר,  ועמיד יותר בפני כל הוירוסים שבסביבה.

לגבי הנקה– אין מניעה לצרוך כמות סבירה.

לגבי מי שאלרגי לפרוקטוז– בכמוסות עצמן יש מעט פרוקטוז באופן טבעי ולכן אם קיימת אלרגיה לפרוקטוז (סוכר הפרות) אין לצרוך גם את הכמוסות.

איפה להשיג?

ניתן להשיג את המוצר בחו"ל דרך AMAZON.

אם אתם זקוקים לייעוץ או צריכים את המוצר דחוף, ניתן להשיג את המוצר ב"טבע-לי נטורופתיה" – שירות שליחויות לכל הארץ.

References

 • revolutionising natural health worldwide
 • Manuka Honey with Cyclopower™ offers hope against superbugs
 • MGO™ Manuka Honey with CycloPower™ for digestive health
 • CycloPower™ – a biotech breakthrough that is MGO™ Manuka Honey with CycloPower™ for oral health
 • The special qualities of MGO™ Manuka Honey
 • Citations
 • Life Extension magazine (Sep 2014) (p. 24-32)

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X