"וירוס הקורונה (COVID-19) נחת בישראל!"

– אתם, קרוביכם או המטופלים שלכם עם מערכת חיסונית חלשה יחסית (בני למעלה מ-60 / עם מחלות רקע)?

– מרגישים שהמגפה קרובה מתמיד ורוצים להיערך מבעוד מועד?

– חוששים שנדבקתם או שאחד המטופלים שלכם נדבק? 

הכנו לכם רשימת תוספי תזונה שעשויים לעזור במקרה של חס וחלילה הדבקה בווירוס או אם החלו תסמינים דומים:

  • הפטרייה הכי חשובה למערכת הנשימה- פטריית קורדיספסוירוס הקורונה ידוע כפוגע במערכת הנשימה ולכן יש חשיבות לטיפול ישיר בה. פטריית קורדיספס ידועה מזה מאות שנים ונחקרה רבות בנושאי שיפור תפוקת חמצן לגוף והרחבת הסימפונות ולכן היא עשויה להיות יעילה מאוד בטיפול במערכת הנשימה התחתונה. (יש לצרוך פטריות מרפא מגיל 3 ורק אם אכלתם פטריות כלשהן בעבר או לאחר קבלת ייעוץ). מינון למבוגר: 2*3
  • הגנה מקיפה בעזרת פטריות מרפאמיקודיפנס – מומלץ לצרף לפטריית קורדיספס גם פורמולה של פטריות שכולן נחקרו ואשר תומכת במערכת החיסון ולדעתנו המלומדת חשובה בעיקר במצבי מחלה אבל גם כמניעה. מינון טיפולי למבוגר: 2*2- 2*3
  • הצמח שנחקר ונמצא כתומך בשיקום מערכת הנשימהשורש ליקוריץ הינו אחד הצמחים  הידוע מזה אלפי שנים כמשפר סימפטומים דומים לסימפטומים הידועים של וירוס הקורונה. בנוסף, במחקרים נמצא כי תמצית שורש ליקוריץ יכולה לשבור את המעטפת של וירוסים כגון HIV (איידס) ו- SARS (וירוס קרוב בהרכבו לוירוס הקורונה ואולי אפילו וירוס המוצא של וירוס הקורונה). מינון: 2-4 ליום בן הארוחות.
  • הצמח שתומך במערכת החיסון ובמיגור וירוסים- אכיניצאה– זהו צמח שסגולותיו העיקריות שנחקרו הן תמיכה במערכת החיסונית על ידי הפעלת תאי הדם הלבנים, והיכולת להגביר את ייצור האינטרפרון – מרכיב חשוב בתגובת הגוף לזיהומים נגיפיים. מינון: 1 טיפה על כל 1 ק"ג גוף, 3 פעמים ביום בן הארוחות.
  • סירופ צמחי מרפא שמתאים גם לילדיםסירופ אלפנקרפט-  מוצר איכותי מאוד שמשלב עשרה צמחי מרפא וששה שמנים אתריים (שמותרים לשימוש פנימי) פועל במהירות לתמיכה במערכת החיסון ולתמיכה בתגובה למחלות ויראליות. מינון למבוגר: כפית 7-8 פעמים ביום, להחזיק/ לגרגר את הנוזל מספר שניות בפה לפני הבליעה.
  • ה"מלך של הויטמינים"- ויטמין סי- ב-Wuhan סין נערך, נכון לזמן כתיבת שורות אלו, ניסוי בו ניתן לחולים ויטמין סי דרך הוריד במינון של 24,000 מ"ג ביום! אנו ממליצים על ויטמין סי ליפוזומלי שהינו ויטמין סי שנמצא במעטפת שומנית אשר מגבירה את חדירותו לתוך התאים.

מתלבטים מה לבחור? 

לכל שאלה, ניתן להתייעץ עם צוות הנטורופתיות.

שתהיו בריאים,

אמנון לבב וצוות טבע-לי נטורופתיה

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X