הדור החמישי – והקשר בין קרינה לקורונה. דע מה להשיב לאפיקורס

בקצרה:

  • נמצאה התאמה בין האיזורים שבהם נפרס הדור החמישי לבין המקומות שבהם מתו אנשים מקורונה.
  • נמצא כי  התדר של 60 ג'יגה הרץ של הדור החמישי מתערב בספיגה של חמצן
  • בשני המקרים האפקט הוא קשיי נשימה – האפקט של התערבות  60 ג'יגה הרץ בספיגת חמצן הוא קשיי נשימה והאפקט של הקורונה הוא קשיי נשימה.
  • מה הממשלה מציעה כריפוי? שטיפת ידיים ובידוד. מה רופאים אמיתיים מציעים? שתגבירו את החיסוניות שלכם.
  • בסין מה עבד להם? הם ייבאו טונות של ויטמין סי והפיצו אותו, וכיבו את הדור החמישי.
  • הכתבה מדריכה אתכם לקריאה ביקורתית של הטענות המושמעות מפי גופים מסחריים בנושא הדור החמישי.
  • מהן הסכנות של קרינת 5G? פירוט מלא תמצאו בחוברת של הרב דניאל עשור.
  • יש מה לעשות נגד קרינהועל כך כתבנו בכתבה הבאה.

 

תאריך הכתבה: פברואר 2020

עמותת "מדע גדול, בקטנה" נלחמת בהתנגדות הציבורית הגוברת לדור החמישי. מאקו פירסמו "הבהרה" לציבור על חוסר הסיכון של הדור החמישי, "אחת ולתמיד". הם מתבססים על פיסיקאי. פיסיקאים אינם מומחים להשפעות הבריאותיות של הקרינה. ד"ר יניב טננבאום קטן הוא המנהל המקצועי של עמותת מדע גדול בקטנה, ד"ר לפיסיקה מהטכניון.  הוא מדבר בשפה של חלקיקים ואטומים ולא במונחים ביולוגיים של הקרינה כגון פגיעה בדנ"א של הזרע ורדיקלים חופשיים, נזקים שנמצאו בפועל במחקרים שהוא לא בקיא בהם.

הבה ונבחן את הטענות של מאקו אחת לאחת:

טענה ראשונה: האם יתכן שקרינת הדור החמישי גרמה לקורונה ויכולה לגרום למחלות נוספות? על כך  ד"ר יניב טננבאום-קטן, המנהל המקצועי של עמותת "מדע גדול, בקטנה", מגיב בנחרצות "לא", ועוד מוסיף: "אין שום קשר בין קורונה לקרינה. התסמינים של קרינה מייננת הם אובדן שיער, בחילות, אובדן הכרה, דימום במקומות שונים בגוף, ולקורונה יש תסמינים אחרים שרובם נשימתיים. קרינה בלתי מייננת, כמו שיש בטלפונים שלנו או בדור החמישי, יכולה רק לחמם אותנו".

ההטעיה:  מאקו אפילו לא שמים לב שהם כתבו (או שהוא אמר כך והם לא יודעים לתקן אותו?)  "'קרינה מייננת". כשבדור החמישי מדובר על קרינה בלתי מייננת. כך שוב מתחיל הבלבול של הציבור…. טטנבאום מנתק כל קשר בין הקרינה וקורונה מדוע?  כי הפעילים מצביעים על נתונים שהתדר של 60 ג'יגה הרץ של הדור החמישי מתערב בספיגה של חמצן, ונמצאה התאמה בין האיזורים שבהם נפרס הדור החמישי לבין המקומות שבהם מתו אנשים מקורונה  – בשני המקרים האפקט הוא קשיי נשימה – האפקט של התערבות  60 ג'יגה הרץ בספיגת חמצן הוא קשיי נשימה והאפקט של הקורונה הוא קשיי נשימה. הנקודה הזו הוסברה על ידי ראש מפלגת  JFK21  בדנמרק כך: "בוואהן היכן שפרצה הקורונה, זהו המקום הראשון בסין שפרסו את הדור החמישי ב- 21 לאוקטובר 2019, 50,000 אנטנות דור 5. אנחנו יודעים שבצפון איטליה אנשים רבים מתו מקורונה היכן שפרסו דור 5, באיראן במקומות היכן שיש דור 5, בדרום קוריאה היכן שיש דור 5. יש הרבה השערות האם הקורונה מתגברת  מקרינת תדרי רדיו [בהשפעת החלשת החיסוניות]. מה הממשלה מציעה כריפוי? שטיפת ידיים ובידוד. מה רופאים אמיתיים מציעים? שתגבירו את החיסוניות שלכם. בסין מה עבד להם? הם ייבאו טונות של ויטמין סי והפיצו אותו, וכיבו את הדור החמישי. מה האג'נדה – הם רוצים דיקטטורה גלובלית, סדר עולמי חדש, ללא מזומן, מדינת מעקב וחיסונים בכפייה. כל זה דיקטטורה ופאשיזם. כשאנשים יפלו מתים, אם הם יצליחו להקים את רשת המעקב של הדור החמישי, שהיא רשת הורגת, פריסת הדור החמישי. הם יגידו – לא לא, זה לא הדור ה- 5 שהרג אנשים. זה הקורונה. זה מה שהם יגידו ובגלל שהם שולטים בתקשורת המיינסטרים זה מה שרוב האנשים אם לא כולם, יאמינו. עצוב". זה בדיוק מה שקורה עכשיו עם מאקו. והנה למעלה רופא צעיר שכבר מבין את הקשר בין דור 5 וקורונה יצא לציבור להסביר.

טענה שנייה: מה לגבי הטיעון ש"קרינה בלתי מייננת, כמו שיש בטלפונים שלנו או בדור החמישי, יכולה רק לחמם אותנו"  –

ישנם אלפי מאמרים בספרות המדעית על השפעות שאינן מחימום כלומר א-תרמיות.  דו"ח הביואינישיאטיב שמבוסס על 3800 רפרנסים מדעיים, מנגיש לציבור את המדע על ההשפעות הא-תרמיות, שכוללות סרטן, פגיעה בפוריות, בזכרון, השפעות גנטיות, פגיעה בדנ"א  – כל ההשפעות הללו  לא נכללות בתקן. התקן לא עונה על השאלה מה קורה בחשיפה ארוכת טווח, אלא מתייחס רק לחשיפה קצרת טווח והשפעה של כוויה (השפעה של חימום).  התקן במילים אחרות לא מותאם כלל לחשיפה של הציבור במציאות, שהיא חשיפה למשך שנים.  אין שום הגנה לציבור ומעולם לא היתה הגנה על הציבור.  פרופ' סיגל סדצקי הסבירה בצורה חדה לקרן מרציאנו –  שלתקן אין שום משמעות בריאותית.  ד"ר טננבאום מצטרף לד"ר ארז גרטי שהטעה את הציבור באותו טיעון בדיוק בתוכנית של דרור גלוברמן.  סרטון הסברה לציבור מסביר את ההטעייה של ד"ר ארז גרטי ממכון דווידסון בטיעון האפקט התרמי לעומת ההשפעות הא-תרמיות שנמצאו בפועל (סרטן, נזק לדנ"א, קרדיומיופתיה – אבן בנין לכשל לבבי ולידה במשקל נמוך) במחקר של ממשלת ארה"ב. שם הסרטון  "מכון דוידסון משקרים לציבור!".

טענה שלישית:  "הדרך בה קרינה יכולה לגרום למחלות היא, כאמור, בעיקר באמצעות קרינה מייננת, שהיא קרינה באנרגיות חזקות במיוחד שיכולות לשבור קשרים כימיים ולהרוס תהליכים בגוף, מה שיגרום למחלות קשות. קרינה מייננת מתחילה בתדר של 10 בחזקת 14 ג'יגה הרץ, בעוד שתדרי הדור החמישי חלשים פי 10,000 מעוצמה זו. על כן, למרות שהקרינה של הדור החמישי חזקה מזו של הדור הרביעי, האפשרות שלה לגרום למחלות, הן סרטן והן קורונה, קלושה עד בלתי אפשרית".

ההטעייה:  שוב מדברים רק על הקרינה המייננת, כשבדור החמישי מדובר על קרינה בלתי מייננת.  אלה שמעוניינים להדגיש את השונה, ראוי שידגישו  גם  את הדומה  –  הקרינה המייננת וגם הבלתי מייננת  –  שתיהן גורמות ליצירת רדיקלים חופשיים, שזה גורם מסרטן הגורם למחלות ניווניות. הספרות המדעית מתפוצצת ממידע בנושא. לא חייבים ליינן כדי להזיק לציבור…כימיקלים ומתכות כבדות מסרטנים גם בלי ליינן!  כך שהקביעה כאילו הדרך בה קרינה יכולה לגרום למחלות היא רק אם היא מייננת אינו טיעון תקף. זו קביעה מוטה  שיש לה אג'נדה.  הסיבה ששוק תוספי המזון פורח זה מפני  שאנשים מחפשים לקחת נוגדי חימצון.  הם קראו כמה מזיקים  הרדיקלים החופשים  לגוף. זו בדיוק הסיבה שאנשים עם מודעות גבוהה לבריאות צורכים הרבה סופרפודס – כי סופרפודס מלאים באנטי אוקסידנטים שעוזרים לנטרל נזקי רדיקלים חופשיים.

טענה רביעית:  "הדור החמישי מוצג על ידי מתנגדיו כגורם למחלות רבות לאורך השנים, בין השאר לסרטן ולאחרונה גם לקורונה, ולדבר הזה לא נמצא ביסוס בעשרות אלפי מחקרים שבוצעו לאורך השנים ברחבי העולם".

ההטעייה: לא נכון. הדור החמישי מוצג על ידי מתנגדיו כטכנולוגיה שלא נחקרה שתדריה משמשים כנשק צבאי!  משרד התקשורת פורס בצורה חסרת אחריות ועם גיבוי של משרד הגנת הסביבה טכנולוגיה שלא נבדקה מעולם לבטיחות ולבריאות הציבור, והשימוש בתדריה היה עד כה כנשק בידי הצבא.  זו טכנולוגיה צבאית שמהווה השלמה למשטר הצבאי שנכנס לאחרונה למדינות.  הגלים המילימטרים משמשים בטכנולוגיה שנקראת Active Denial System  שמשמשת לפיזור הפגנות. מרגישים צריבה בעור מה שגורם לרצות לברוח מהמקום.

צריבה בעור?  רגע, האם "כלכליסט" לא אמרו לפני כמה חודשים שהדור החמישי לא חודר דרך העור ולכן הציבור הוא "סופרמן" שהקרינה מתגלשת עליו ולא פוגעת? המסר שהציבור עמיד לקרינה, נועד לאפשר לפרוס אותה ללא הפרעה.  גם בטיעון הזה מאקו משתמשת, והפעם מבית היוצר של מכון דוידסון:

טענה חמישית:  "ישנם אפילו מחקרים חדשים שמראים כי העור האנושי מגן גם מפני ספיגת האנרגיה הזו, כמו שמספרים לנו במכון דוידסון למדע".

ההטעייה:   מדוע לא מדברים על המחקר של ד"ר פול בן ישי, כאן בישראל שמצא כי בלוטות הזיעה של העור מתנהגות כמו אנטנה לגלים המילימטריים?  מדוע  לא מדברים  על המחקר הזה ?   וכפי שהרופאה ד"ר שרון גולדברג עונה על הטיעון הזה: "אור השמש לא מגיע יותר עמוק מהעור ואנחנו יודעים שחשיפה לאור השמש מביאה לגל של השפעות בגוף, תהליכים נוירו-הורמונליים, ייצור של ויטמין די, השפעות על מצב הרוח, כך שהטיעון שדור 5 לא חודר לעור יכול להיות מופרך על ידי סטודנט לרפואה בשנה ראשונה.  מערכת העצבים שלנו היא בעור. יש לנו רצפטורים בעור".

טענה שישית: "ארגון הבריאות העולמי טוען שגלי הרדיו לא מסרטנים. ב-2011 הכניס ארגון הבריאות העולמי את גלי הרדיו לקטגוריית 2A, שמשמעותה "חומרים לא מסרטנים אך הקשר לסרטן טרם נשלל לחלוטין". "קטגוריה זו בטוחה מהרבה מוצרים יומיומיים, כמו קפה לדוגמא", אומר ד"ר טננבאום-קטן, "ורק חומר אחד נמצא בקטגוריה בטוחה יותר".

ההטעייהזו טעות שלעולם לא היתה קורית למומחה מהתחום של הקרינה הבלתי מייננת – שיבוש הסיווג של הקרינה ובנוסף, שיבוש במשמעות של הסיווג, מראה חוסר בקיאות בנושא. מאקו טוענים שהסיווג הוא 2A.
הסיווג של ארגון הבריאות העולמי את קרינת תדרי רדיו הוא 2B ולא  2A. אבל מאקו מטעים גם בהגדרה של 2A  שהיא "מסרטן סביר בבני אדם",  ולא "חומרים לא מסרטנים אך הקשר לסרטן טרם נשלל לחלוטין".  אפשר לראות את הסיווגים ומשמעותם באתר של הסוכנות הבינלאומית לחקר הסרטן, זרוע של ארגון הבריאות העולמי.

2A זה סיווג של "מסרטן סביר בבני אדם", ו- 2B זה "מסרטן אפשרי בבני אדם".  דוגמא לגורם סיכון שנמצא בסיווג 2A זה הגליפוסט. זה סיווג בדרגה אחת פחות חמורה  מ"מסרטן וודאי בבני אדם".  למרות זאת כשפנו לטוקסיקולוגית של משרד הבריאות כדי להוציא את הגליפוסט מחשיפת הציבור התשובה שנתנה שלא מצאה סיבה מקצועית להוציא את הגליפוסט….האמת יוצאת לאור כעת בבתי המשפט בארה"ב כשמשלמים פיצויים לחולי לימפומה שנפגעו מהגליפוסט, באייר שקנתה את מונסנטו עומדת בפני אלפי תביעות. מסרטן אפשרי זו דרגה נמוכה יותר.  בעקבות המחקרים החדשים שפורסמו לאחרונה וחיזקו את הקשר בין קרינת תדרי רדיו לסרטן, יהיה סיווג מחדש של הקרינה בין 2022- 2024. זה יקרה אחרי שהדור החמישי כבר יהיה פרוס, ולא תהיה לזה משמעות כמו שהגליפוסט סווג כמסרטן סביר בבני אדם אחרי שהוא כבר נמצא במזון, ביין ואפילו בגשם ובחלב אם.

מה הסיפור עם הקפה:  טיעון מוכר של מומחים מטעם התעשייה אבל בניסוח כאן הוא משובש כי גם סיווג הקרינה משובש…הטיעון המקורי הוא שהקפה היה מסווג כמסרטן אפשרי בבני אדם (מאז שינו זאת, סיפור בפני עצמו), אז השתמשו בזה כדי לטעון שהקרינה הסלולרית לא יותר מסוכנת מקפה…בזמן שבאותו סיווג נמצאים גם עופרת, DDT וכימיקלים גרועים רבים אחרים.

טענה שביעית של מאקו:  תיקון צו הטלגרף האלחוטי לא נעשה כמחטף על מנת לאשר דור חמישי בישראל. "התיקון מגיע לבקשת חברות התקשורת שמבקשות לשפר את הפריסה של אזורי הפזורה הבדואית בצפון להם אין פריסת תשתית אינטרנטית בימים אלה", מספר ערן בר עוז, דובר משרד התקשורת. "דבר זה מבוצע באמצעות טכנולוגיית גלים מילימטריים לה אין שום קשר לטכנולוגיית הדור החמישי בישראל. למעשה, אין כיום בישראל ולו אנטנת דור חמישי אחת".

ההטעייה:  כאן מתגלית המטרה האמיתית של כל הכתבה הזו….כעת הציבור מביע התנגדויות לכוונה של משרד התקשורת להעביר את התקנות לפריסת תדרים של הדור החמישי בטווח של 60 ג'יגה הרץ, שזה בדיוק התדר שמתערב בספיגת חמצן. זה חוזר לטיעון הראשון של מאקו שמנסה לטשטש את הנקודה שממנה חוששים: שקשיי נשימה בגלל התדר הזה יוכחשו ויטענו שזה קשיי נשימה מקורונה.

גלים מילימטריים נכללים בדור החמישי. לכן בעצומת המדענים הבינלאומית נגד הדור החמישי מפורט גם על הגלים המילימטריים.  בנוסף ברחבי הארץ מותקנות אנטנות שאיש מקצוע הסביר שהן האנטנות של מונים חכמים, שאלה מכשירי מעקב, והם חלק מהדור החמישי. תאורת הלד שנפרסת כעת בצורה מאסיבית היא תשתית שעליה מלבישים את הדור החמישי.

ווילי באדיאן כתב בפייסבוק:  "היי חברים אני עצבני מאוד שתדעו!
הלכתי בביאליק מקודם וראיתי פח חדש ליד העירייה.
שתדעו לכם שזה לא פח!! זו אנטנה 5G!!!
מה קורה למחלקת התעבורה ברמת גן?!? למה הם מתקינים לנו אנטנות 5G בצורת פח?!"

אנטנות בצורת פח של הדור החמישי הותקנו גם בניו זילנד  ומקומות אחרים.
ולמה באמת ליידע את הציבור על דבר כ"כ "שולי"?  הרי במילא סיפרו לו שזה לא חודר את העור.
כי אפס אחריות זו מדיניות.

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X