ארגון הרופאים הסיני אישר רשמית את הטיפול בויטמין סי לחולי קורונה

10/3/2020

אישור רשמי מטעם ארגון הרופאים הסיני שויטמין סי בעירוי מומלץ באופן ספציפי לחולי קורונה
מדווח ד"ר אנדרו סאול

"אתם יודעים שזה אמיתי כשארגון הרופאים הסיני שם הודעה של זכויות יוצרים על הטיפול הזה. בנוסף, זה מופיע על גבי דפי האינטרנט הרפואיים של סין. תקישו במנוע החיפוש שלכם:
DOI: 10.3760/cma.j.issn.1000-6680.2020.0016
כמובן שצריך לשים תרגום גוגל או שירות תרגום אחר מפני שזה בשפה הסינית".

"טיפול וניהול מקיף במחלת וירוס קורונה 2019: הצהרת קונצנזוס מומחים משנחאי. קבוצת המומחים לטיפול קליני למחלת וירוס קורונה 2019".
Chin J Infect Dis, 2020,38:Epub ahead of print

DOI: 10.3760/cma.j.issn.1000-6680.2020.0016.

גירסה באנגלית – קונצנזוס המומחים לטיפול בקורונה. ויטמין סי כלול בטיפול. 

דיווח ראשוני על המחקר על ויטמין סי לקורונה בבית חולים בסין – זה עובד:
ד"ר ריצ'רד צ'אנג מדווח מסין: החוקר הראשי של המחקר על ויטמין סי במינון גבוה בסין, מדווח שמתן ויטמין סי (במחקר משתמשים במינון של 24 גרם) מראה ירידה משמעותית בדלקת. זה חשוב כי הוירוס הזה הורג אנשים ע"י כמויות מאסיביות של דלקת בריאות וכנראה גם באיברים אחרים, מה שגורם לנזק חמצוני לריאות. ירידת הדלקת מאפשרת לתחלופת חמצן בריאות. יותר אנשים ממה שאנחנו מתארים כבר לוקחים ויטמין סי. שני דיווחים מהיומיים האחרונים משנחאי, מראים שחולי קורונה מחלימים ממנה תוך שימוש בויטמין סי כחלק מהטיפול. המסר שלי אליכם הוא: כשיש ספק, קחו ויטמין סי, מספיק מוקדם כי מניעה תמיד יותר אפקטיבית מטיפול. בוידאו הבא שלו ד"ר צ'אנג יסביר כיצד להשתמש בויטמין סי.

בעצומה  לממשלת קוריאה היא מתבקשת להתחיל מיידית את הטיפול בויטמין סי נגד קורונה
ד"ר אנדרו סאול:  "תודה לכם ד"ר היואונגג'ו שין וסה-הוואן צ'וי.  עכשיו מה לגבי ארה"ב,  ביתה של הצהרת העצמאות?"

"כיו"ר הארגון הקוריאני ל- Sedentary Societies (תחום של רפואת העתיד שמשתמשת במגוון זריקות תזונתיות כדי להוביל לחיים בריאים), שנוסד ב- 2014, הצגתי והדגשתי לרופאים רבים שויטמין סי ורכיבי תזונה אחרים עוזרים למנוע ולטפל במגוון חולים עם מחלות ויראליות שונות. אני רוצה להדגיש שאני לא מוגבל רק לניסיון שלי כמטפל.
הטיפול העיקרי שאנו מנסים כעת זאת גישה שמבוססת על חיסוניות נרכשת. בחיסוניות נרכשת הכוונה היא שאדם שנדבק מקבל חיסוניות (לדוגמא בחצבת) או מחוסן באופן מלאכותי (לדוגמא שפעת עונתית). בגלל שוירוס קורונה 19 הוא סוג שהאדם מעולם לא פגש, זה קשה לקבל גישה לחיסוניות.  למרות שדף זה לא מסביר את כל המנגנונים המורכבים של חיסוניות, חיסוניות פנימית היא הראשונה שמתמודדת עם מיקרואורגניזמים פתוגנים שמגיעים מבחוץ לפני חיסוניות נרכשת. אם החיסוניות הפנימית עובדת היטב, הפולשים נהרגים לפני שנדרש להפעיל את החיסוניות הנרכשת, מפני שהגוף שלנו בעצמו מסיר מיקרובים פתוגנים.

ויטמין סי, ויטמין די, אבץ, סלניום וכו' שאנו מציעים, כבר הראו יכולת של הגברת החיסוניות הפנימית במגוון מאמרים רפואיים, וזו שיטה מדעית שהוכחה כאפקטיבית בניסויים בבעלי חיים.

הכמות ההכרחית שונה כתלות באדם ובמצב הגוף – מאוד קשה לקבוע מינון גורף (לא, זה לא אפשרי לבדוק ולנטר רמות בדם). במקרה של ויטמין סי, תופעות הלוואי מעודף צריכה הן שלשול, ורמות של ויטמינים אחרים – די, אבץ וסלניום נבדקות בדם.

אני מציע  לבצע בדחיפות מחקר קליני כדי לאשר את האפקטיביות של זריקות  ויטמין סי במינון גבוה במשבר הלאומי של קורונה 19. ב- 11 לפברואר החל גם מחקר בבית החולים Zhongnan בווהאן, בסין והתוצאות מצופות להתפרסם באוקטובר".

ד"ר אנדרו סאול: "אני מאמין שזה פשע למנוע את החדשות האלה מהציבור"

ביל גייטס מציע ערכות לבדיקה ביתית של קורונה

בנימין נתניהו אמר בתדרוך לפני יומיים שדיבר עם טראמפ והסגן שלו ועם ד"ר דברה בירקס מהמרכז לבקרת מחלות. המטרה שלהם היא להגיע לבדיקות ביתיות לקורונה כמו שעושים משטח גרון או בדיקה להריון. במקביל  התפרסם באותו זמן שביל גייטס מציע ומממן בדיקות מעבדה ביתיות לקורונה.

ביל גייטס אמר בנובמבר 2018 שהוא "חושב שמחלה שעומדת להגיע עלולה להרוג 30 מיליון איש תוך 6 חודשים – והוסיף שאנו צריכים להתכונן לכך כמו שמתכוננים למלחמה". הקרן של ביל גייטס מימנה תרגיל סימולציה של פנדמיה של וירוס הקורונה, ב- 18 לאוקטובר 2019. שלושה חודשים לאחר מכן יש פנדמיה של וירוס הקורונה בהכנה. "מקריות?" שאל לוק יאמגושי בפייסבוק.

פייסבוק צינזרו פוסטים שפירסמו את הקשר של ביל גייטס לפטנט על חיסון לקורונה   (הוא מממן את הקבוצה שבבעלותה הפטנט), דבר שאישר ד"ר פרנסיס בויל בראיונות שלו (כאן וכאן):  "ביל ומלינדה גייטס מממנים את הסוג הזה של לוחמה ביולוגית מהונדסת גנטית. אתה לא יכול לבטוח בשום דבר שהם אומרים לך, שאיכשהוא הם מנסים להפוך את העולם למקום טוב יותר. ביל גייטס הודה בפומבי שהעולם יהיה טוב יותר אם יהיו בו הרבה פחות אנשים. הקרן של ביל ומלינדה גייטס – הם זאב בבגדי כבשה והם מממנים את הסוג הזה של הדברים, בטוח".

ד"ר בירקס הופיעה בתדרוך אתמול עם טראמפ וסגן נשיא ארה"ב ונציגים נוספים של המרכז לבקרת מחלות.  סיפרו בין השאר שהם דיברו עם 47 מושלים בארה"ב בעניין הפצת בדיקות ביתיות לקורונה. רוצים לייצר 4 מיליון בדיקות לשבוע.

בתדרוך הזמינו קשישים למערכת הבריאות וד"ר בירקס אמרה שהם שלחו הנחיות לרופאים. הרופאים ידברו עם חולים בעלי מערכת חיסונית מוחלשת, בעלי מחלות קיימות וחולי סרטן שעוברים כימותרפיה, כדי לקבל הגנה מפני קורונה ושפעת, מה שאומר שכנראה הם יחוסנו בחיסוני שפעת.

שימוש בקורונה לקידום האג'נדה של האו"ם

ארגון הבריאות העולמי מזהיר מפני הדבקה בקורונה באמצעות שטרות כסף. ב"כלכליסט" פורסם ש"ארגון הבריאות העולמי קורא להשתמש בטכנולוגיות תשלום דיגיטליות על פני מזומן".   בסין מחסלים כסף ובמקביל באיטליה מקדמים בתקשורת השתלת צ'יפים מתחת לעור.  מדווחים בפייסבוק, מאיטלקית:  "שבב מתחת לעור, עם כל הנתונים הדיגיטליים. כבר עכשיו מקרבים לסמארטפון את נתוני הבריאות של האדם. זה שימושי למקרה חירום והם  מופיעים על המסך. הפחד ממגפות פותח את דלת הטכנולוגיה הגבוהה הטרנס-הומניסטית ובינתיים חברות גדולות פועלות להאיץ את הדור חמישי, בזמן שהציבור לא מודע להשפעות של אלקטרומגנטיות על הבריאות".

הצ'יפים זו דרך לשליטה מרחוק באנשים ובכסף שלהם –  מי שלא משלם אפשר לסגור לו את הצ'יפ מרחוק. לאחרונה בישראל הגבילו את השימוש במזומנים, מקדמים תשלום במסעדות ונסיעות באמצעות הסמארטפון – זה עוד שלב בתוכנית לקידום טכנולוגית הצ'יפים במקום מזומנים.

מחקר שממומן על ידי ביל גייטס מיועד למעקב אחרי חיסונים דרך הסמארטפון ועם הזרקה מתחת לעור.
לילדים יוזרק קצת צבע שאינו נראה לעין אבל נראה בקלות עם פילטר מיוחד של טלפון סלולרי, בשילוב עם אפליקציה שזוהרת עם אור אינפרה אדום לתוך העור. הצבע נשאר עד 5 שנים, לפי בדיקות על עור של חולדה וחזיר ועור אדם.

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X