נתנו לילד שלי חיסון ויש תופעות. האם ניתן לתקן את הנזק?

"נתנו לילד שלי חיסון ויש תופעות – האם ניתן לתקן את הנזק?"

חיסונים גורמים לאתגרי בריאות רבים שהפכו אותם לנושא לויכוח, היום יותר מאי פעם. כיון שאנחנו יודעים יותר על מה שקורה. יש חיסון טבעי. אל תגידו שלא אמרנו לכם (הרחבה). אבל מה לעשות עם כבר חיסנתם?

בעוד שכמה מחקרים מראים שבערך 40% מאלו שנשאלו חושבים ברצינות לא לחסן את הילדים שלהם, רוב אלו שנשאלו חוסנו בעצמם (1). ככלל, המערכת הרפואית חושבת על חיסון במונחים של מוות ותגובות קשות לחיסונים. והורים רבים עלולים להיות מודאגים מאוטיזם. בפועל, הסכנות של חיסונים נרחבות יותר בשתי דרכים חשובות:

ראשית, אם מחסנים ילדים שהמערכת החיסונית שלהם טרם הבשילה, זה משבש את התפתחות מערכת החיסון הטבעית.  שנית, כשנותנים חיסונים אחרי שהמערכת הבשילה, הם מעוררים חלק אחד ממערכת החיסון הטבעית על חשבון שלושת החלקים האחרים שלה.

בדרך כלל, מערכת החיסון משופעלת בארבעה שלבים עיקריים: 1. כשמריחים מישהו חולה. 2. כשנוגעים בממברנות הריריות שלו. 3. כשיש מגע של דם. 4. כשהגוף מזהה תוצרי לוואי של התפרקות פתוגנים הדורשים פעולה מתאימה של הגוף ומערכת הלימפה.

כשחלק אחד ממערכת החיסון נמצא בפעולת יתר, החלקים האחרים נמצאים בפעולת חסר. וגם, החלק שמשופעל עלול לפעול פעולת יתר שאינה יעילה, כמו  במקרה של אלרגיות ומחלות אוטו אימוניות.

שנית, חיסונים משאירים גם חלבון זר (או חלקי חלבון זר), בליווי קוקטייל כימיקלים (וייתכן שגם מתכות כבדות) לגוף ללא תהליכים טבעיים (כמו פציעה) שמתריעים בפני הגוף על הצורך להדוף את הפולשים. לצערנו ההיסטוריה לימדה אותנו שחלקיקים אלו מצטברים באיזשהו מקום בגוף, בדרך כלל באזור שהוא כבר חלש (2).

למזלנו, היום אנחנו יודעים כבר יותר מאי פעם על איך להחלים מתופעות לוואי אלו. אפשר לפעול בדרכים הבאים:

  1. ניקוי סדיר של כל הגוף – במקרה של ילדים על הספקטרום חשובה תמיכה שוטפת. לפחות ACG (הרחבה) ורצוי גם ACZ (ולכן בנינו ערכה).
  2. ללמוד שיטת עיסוי ולעסות את הילד לעיתים סדירות (אני מפעיל את ילדי הקטנים בשיטת "עוצמת הרכות" באופן סדיר).
  3. לחשוב ירוק! שתיית שייקים ירוקים המכילים כלורופיל משפרת את העמידות למתכות כבדות (וגם לקרינת EMF).
  4. להשתמש במכשירים ביו-אנרגטיים (כמו טקיון) שמחזקים את התדרים הבריאים בבית ובגוף. וכן בטיפול באור (קליניקת אורינג). ACZנאנו הוא תרסיס שהילד שלי מאד אהב לניקוי מתכות כבדות. קראנו לזה טיפות קופצות:  ואח"כ כשבדקנו בקליניקת אורינג התברר שהוא נקי מהן. דבר נדיר ביותר. לשלב ACGגלוטתיון, שהוכח במחקרים שמשפר את תפקוד הילדים 

הכתבה מבוססת על כתבה מאת Kal Sellers שפורסמה באתר NaturalNews ועל נסיוננו האישי והקליני.

References

  1. Riekman, Guy. "Rights and Responsibilities." 2007, Life University. Marietta, GA
  2. Fallon, Joan. "Autism- New Hope." 2008, Life University, Lyceum Speaker.
  3. Vaccinations – How to Recover (NaturalNews)

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X