תוסף התזונה ליקוריץ פטנט – מיצוי פטנטי מוכח מחקרית

אתם שאלתם ואנחנו עונים: "האם יש תוסף אחד שיכול לתמוך בהורדת לחץ דם גבוה, לתמוך בהפחתת רמות הכולסטרול המחומצן והמסוכן בכלי הדם, בהורדת רמות הכולסטרול הכללי וגם בהעלאת את תנגודת הדם לחימצון, בריפוי פצעים שלא נרפאים,  לתמוך בהורדה של רמות סוכר בדם, בשיפור של זרימת דם לרגליים, ובהעלאת אנרגיות לאנשים מבוגרים?"

תשובתינו: אכן כן! קיים מצוי פטנטי של צמח הליקוריץ שנחקר קלינית בבני אדם, ותומך בכל הדברים הללו ועוד. לשמחתנו, חוקרים ישראליים מצאו פתרון ורשמו עליו פטנט. במוצר "ליקוריץ' פטנט"  המבוסס על מיצוי פטנטי השומר על עוצמת החומרים הפעילים.

 

לליקוריץ פטנט יש אישורי בטיחות מכל הגורמים האחראים, כולל ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי), GMP (התקן האירופאי) וכולל של משרד הבריאות בישראל. זאת עקב היכולות המוכחות שלו בהורדת לחץ הדם ברמה של בין 10% ל-15%, במניעת חמצון יתר, במניעת הנזק שהמחלה גורמת למערכת העצבים (נוירופתיה סוכרתית) שגורם לכאבים בגפיים, בצמצום התחמצנות ה-LDL ב-55%, ובסופו של דבר בטיפול ומניעת טרשת עורקים וסוכרת סוג 2, על נזקיהן הרבים והשונים לגוף.

נטילת התוסף באופן קבוע ויומיומי תוכל לעזור לכם ליהנות ממקסימום התועלת של שורש הליקוריץ' לבריאות, למנוע מחלות מסוכנות ולחזק את גופכם – והכל בדרך בטוחה וטבעית!

מחלות הרקע לא מחכות. קחו אחריות על בריאותכם והזמינו ליקוריץ עכשיו! >>

מחקרים על "ליקוריץ פטנט" מצביעים על תמיכה בטיפול במגוון אתגרי בריאות:

 • סכרת – תומך בטיפול ברגל סוכרתית, מפחית את הסיכויים לנזקי סוכרת. תומך בטיפול בנוירופתיה סוכרתית.
 • רמות אנרגיה – נמצא תומך ברמות אנרגיה לכל היום
 • דלקתיות – השפעה נוגדת דלקת. נמצא שהוא מוריד את ה-A1C (מדד הדלקת) לטווח הארוך.
 • זרימת דם – תומך בשיפור זרימת הדם
 • התחמצנות הדם – תומך במניעת התחמצנות הדם.
 • כולסטרול – רכיביו הפעילים תומכים בעיכוב יצירת הכולסטרול "הרע" (LDL) בכבד וחמצונו. רמת חימצון הכולסטרול "הרע" ירדה ב-55%.
 • טריגליצרידים – נמצא מוריד טריגליצרידים
 • טרשת עורקים – מוכח שמנקה את הפלאק מהעורקים.
 • לחץ דם – נמצא על פי מחקר קליני משפר לחץ דם לאנשים בעלי לחץ דם גבוה בין 10% ל-15% אחוז.
 • גלי חום – הפחתת גלי חום של נשים בגיל המעבר ב-80%

ציטוטים מפי החוקרים:

"בכשליש מהחולים המאושפזים עקב התקף לב, רמות הכולסטרול בדם תקינות לחלוטין, אך איכותו פגומה, כלומר, הכולסטרול מחומצן. החמצון מתרחש בעקבות חשיפה לגורמים כמו: עישון, כימיקלים, חיידקים, נגיפים ועוד, והוא גורם לשינוי בהרכב הכולסטרול, המגביר את נטייתו לשקוע בדפנות העורקים גם כשרמתו תקינה" – פרופסור מיכאל אבירם מנהל מעבדות המחקר של בית חולים רמב”ם והטכניון (2)

"במחקרים שנערכו על בני אדם, ביניהם שסבלו מכולסטרול גבוה ומחמצון ניכר של הכולסטרול, הצלחנו להראות ש-100 מיליגרם ליום של תמצית שורש ליקוריץ, הביאה להפחתה מרשימה של 45%-35% במידת חמצון הכולסטרול ושל כ-10% ברמתו בדם". בנוסף התברר שליקוריץ נטול גליצריזין — הפחית את לחץ דמם של החולים ב-10%." – פרופסור מיכאל אבירם (2)

 

הזמינו ליקוריץ ותהנו מאחריות מלאה, מבצעים שווים ותמיכה לאורך כל הדרך!

שאלות ותשובות

לאיזה נזקים גורמת סכרת?

חשוב להבין, נזקי הסוכרת נגרמים בגלל התחמצנות הדם, המובילה לחסימה של עורקים. דוגמה לנזקים: נימולים, כאבים, פגיעה בראייה, סחרחורות, יובש בפה, אין אונות, קטיעת רגליים, נוירופתיה ועוד…

מה בעצם עושה תוסף התזונה ליקוריץ פטנט?

החומר הפעיל שבתוך ליקוריץ' פטנט מכיל הוא נוגד חמצון  'אנטיאוקסידנט'. הוא נכנס לתוך מערכת כלי הדם, מנקה את העורקים, מונע את ההתחמצנות של הדם, ותומך בזרימת דם תקינה ומאוזנת. כמו כן הוא מגן על האיברים הפנימיים מנזק בלתי הפיך של טרשת העורקים ומחלת הסוכרת . ***מומלץ בחום לכל אדם בוגר למניעת מחלות***

שמעתי ששורש ליקוריץ מעלה את לחץ הדם. זה נכון מה ששמעתי?

כשלעצמו, הליקוריץ' כצמח, עלול להעלות לחץ דם. אך בתוסף התזונה "ליקוריץ' פטנט" הוציאו את הסטרואיד שמעלה את לחץ הדם . דבר זה מבוצע בתהליך ייחודי  ומוגן פטנט הנקרא בשם 'מיצוי אלכוהולי . לכן המוצר נחשב בטוח לחלוטין למי שסובל מיתר לחץ דם.

האם תוסף התזונה ליקוריץ פטנט מתאים עבורי?

אם אתה מעל גיל 30, אם יש לך סוכרת סוג 1, טרום סוכרת, או סוכרת סוג 2, או אם אתה ספורטאי, ליקוריץ' פטנט נחשב אופטימלי למניעה של טרשת עורקים ונזקי סוכרת (*מתאים למניעה של מחלות – עוזר לשמירת ניקיון העורקים ולזרימת הדם).

האם ליקוריץ' פטנט יכול לעזור לי גם אם כבר יש לי נזקים?

ברור! לעולם לא מאוחר. וכבר אמר רבי נחמן מברסלב – "אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתק". נוגד החימצון שנמצא בתוסף התזונה בליקוריץ' פטנט, מתחיל לנקות לך את הדם ואת העורקים החסומים במידה ויש. חשוב להדגיש ש- כמו רוב תוספי התזונה ובמיוחד אלו התומכים במחלות כרוניות – יש לצרוך את התוסף לטווח ארוך כדי לחוות תוצאות.

ליקוריץ במחירי מבצע ובמגוון חבילות משתלמות >>>

קחו אחריות על בריאותכם! לרשותכם –טיפול תלת חודשי ב-20% הנחה, עד 3 תשלומים. טיפול ל-6 חודשים 27% הנחה ועד 6 תשלומים. וטיפול ל-12 חודש ב 32% הנחה, עד 12 תשלומים, ואחריות מלאה להחזר כספי (על פי תנאי כתב האחריות).

האם בצריכת תוסף התזונה ליקוריץ פטנט אפשר לצפות לירידה דרסטית ברמת הסוכר?

יש שני סוגי בדיקות סוכר. הבדיקה האחת היא בדיקת דם בצום בבוקר. בדיקה זו מושפעת מהאוכל שלך, מידת המתח שבו אתה נתון באותו הרגע ועוד. הבדיקה השנייה והחשובה יותר היא בדיקת ההמוגלובין A1C, המודדת שינויים ברמת הסוכר לטווח ארוך. המוגלובין A1C הוא חלבון שנפגע מרמות סוכר גבוהות. ערכים גבוהים של  A1C מראים על חומרת הסכרת ומידת הנזקים שהסכרת גורמת: לכלי הדם, לכליות, לעיניים. את בדיקת ה A1C אחת לשלושה חודשים,  על מנת לבדוק את ממוצע הסוכר התלת חודשי. (המספרים נעים בין 4 ל 12). לדוגמה: בדיקת A1C של 6.0 היא שוות ערך לממוצע סוכר בדם של  126 ואילו הערך 6.5 כבר מייצג ממוצע של 140! אנחנו פה ל"מרתון" ולא לריצת 100 מטר. כשתשתמשו בליקוריץ' פטנט בקביעות ולטווח ארוך ניתן יהיה לראות ירידה בערכי ה-A1C. כל ירידה ולו הקטנה ביותר, אמורה לשמח אותך ולתת לך סימן שאתה בדרך הנכונה. בנוסף, חשובה השמירה על תזונה נכונה ואורח חיים בריא! ובדיוק בשביל זה נמליץ וחשוב שיהיה לכם גורם מקצועי שילווה אתכם בתהליך. לכן נמליץ להזמין את המוצר דרך "טבע-לי נטורופתיה", שאצלם יש עם מי להתייעץ.

תוך כמה זמן התוסף ליקוריץ פטנט מתחיל להשפיע?

כל בן אדם הוא אינדיבידואלי. על פי עדויות של אלפי של אנשים הצורכים את ליקוריץ' פטנט בקביעות, יכול לקחת שבוע עד חודש, חודש וחצי עד שזה מתחיל להשפיע.  ליעילות הטיפול, מומלץ לקחת את הליקוריץ' פטנט לפחות לשלושה חודשים. ואם אתם רוצים באמת לשמור על הבריאות, מומלץ ביותר לקחת טיפול ארוך יותר ל-6 או 12 חודשים. חשוב שתזכרו שזהו טיפול ארוך טווח ולא "זבנג" וסיימנו. לכלוך של כ- 50 שנות חיים לא ניתן לנקות תוך 3 חודשים. אנחנו פה לטיפול ארוך טווח וחשוב להתמיד!

מה ההבדל בין תוסף התזונה ליקוריץ פטנט למוצרים אחרים בשוק?

 • ליקוריץ פטנט זה המוצר היחיד שעבר מחקרים קליניים מדעיים.
 • הוא נבדק במעבדת "תמי" – מצאו בו את ריכוז החומר הפעיל הכי גבוה בהשוואה לשוק העולמי. שימו לב למספר הפטנט האמריקאי שבצד הבקבוק: Patent No' in the US : US7572470B2 .
 • שיטת המיצוי היא ייחודית.
 • בבדיקת המעבדה במעבדת "תמי" נמצא במוצר "ליקוריץ פטנט" אחוז הגלאברדין* הכי גבוה. (* נוגד החמצון גלברדין הוא החומר הפעיל שבכמוסה).

האם יש אחריות על תוסף התזונה ליקוריץ פטנט?

כן, במידה והצגת בדיקת CIMT בטרם בטרם התחלת את צריכת תוסף התזונה צריכת 'ליקוריץ' פטנט', צרכת את המוצר למשך 12 חודשים, בדקת את התוצאות בסיום, ולא הייתה נסיגה של הטרשת או עצירה שלה. החברה מתחייבת להחזיר את מלוא הסכום ללקוח.

איפה כדאי לקנות?

ליקוריץ פטנט קונים רק ממקצוענים שאפשר להתייעץ איתם. הקליקו לרכישה!

לרשותכם –טיפול תלת חודשי ב-20% הנחה, עד 3 תשלומים. טיפול ל-6 חודשים 27% הנחה ועד 6 תשלומים. וטיפול ל-12 חודש ב 32% הנחה, עד 12 תשלומים, ואחריות מלאה להחזר כספי (על פי תנאי כתב האחריות).

כמה כמוסות לוקחים ביום?
איך זה מסתדר עם התרופות שאני לוקח?
והאם מותר לקחת ביחד עם תוספים אחרים?

שאלות אלו ואחרות יצוצו מדי פעם תוך כדי השימוש במוצר. לתוצאות אופטימליות וכדי שתוכלו להתמיד, חשוב לקבל תמיכה מקצועית לאורך זמן. לכן נמליץ להשיג את ליקוריץ' פטנט דרך "טבע-לי נטורופתיה" – צוות ייעוץ נטורופתי אישי. הדבר חשוב במיוחד כשיש אתגרי בריאות נלווים – וכדאי לראות את התמונה המלאה. לטבע-לי 40 שנות ניסיון – והליווי כלול במחיר המוצר. מלאו את פרטיכם בטופס שלמטה, בחרו שעה, וקבעו שיחת התייעצות. אפשר גם לשלוח וואטסאפ או להתקשר בשעות העבודה לטלפון 039569449 ותיענו לפי התור.

References 

1. Pubmed 19447260: Effects of Glycyrrhiza Glabra Polysaccharides on Immune and Antioxidant Activities in High-Fat Mice– Ying-Kai Hong 1, Hua-Tao Wu, Tao Ma, Wei-Juan Liu, Xue-Jun He

2. YNET: פיתוח ישראלי: טיפול שורש (הליקוריש) לכולסטרול

3. Food & Nutrition: Antiatherosclerotic effects of licorice extract supplementation on hypercholesterolemic patients: decreased CIMT, reduced plasma lipid levels, and decreased blood pressure – Yacov Fogelman, Diana Gaitin and Eli Carmeli

4. Flavonoids-rich nutrients with potent antioxidant activity prevent atherosclerosis development: the licorice example – Prof. Michael Aviram

5. שאלות ותשובות על המוצר

6. DailyMirror, 19/10/2011 – הפחתת גלי חום בשמונים אחוז

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X