להשיג כתובת אמריקאית – Ushops או Dealtas?

רוב חברות הויטמינים האיכותיים לא שולחות כלל לארץ, או ששולחות במחירים מופקעים. הן פשוט לא מתמחות במשלוח לארץ.

אם אין לך קרוב משפחה, שיכול לקבל את המוצרים ולשלוח אותם עבורך לארץ, מומלץ לפתוח כתובת אמריקאית.

איך משיגים כתובת אמריקאית? דרך אתר USHOPS (יושופס) או DEALTAS.(דילטס). לכל אחד מהם יתרונות יחודיים :

USHOPS  DEALTAS 
מחיר בסיסי לקילוהמחיר הבסיסי קצת יותר זול.במיוחד למנויי טופהיל יש קופון של 10% הנחה. קוד הקופון: TopHeal!DealTas. אחרי הקופון, המחיר זול יותר.
פיצול חבילותאפשריאין אפשרות לפיצול חבילות.
תשלום על משקל נפחיהאתר גובה כסף על משקל נפחי כך שאם יש חבילות מזכוכית שעטופות בהמון קלקרים, או חבילות בעלות משקל קטן ונפח גדול, המשלוח יתייקר.לא גובה כסף על משקל נפחי אלא רק על משקל בפועל.
צמצום נפח חבילותאין אפשרות.אוטומטי. מעולה למוצרים מפלסטיק. לגבי מוצרים מזכוכית ניתן לבקש טיפול מיוחד מול שירות הלקוחות בצ'ט או במייל.
עמלות המרההתשלום מתבצע תמיד בשקלים – נגבית עמלת תמיד עמלת המרה של 4%.התשלום מתבצע בדולרים – על פי עמלת ההמרה של חברות האשראי (זול יותר).
הנחותלקוחות קבועים מקבלים הנחות כמות של עד 15% על שילוח אקספרס.צוברים נקודות לקניות הבאות. את הנקודות אפשר לממש רק בשילוח אקספרס.
מבצעיםבד"כ יש מבצעים בקיץ ובסוף השנה.בד"כ יש מבצעים בקיץ ובסוף השנה.
שיטות משלוחדואר חסכוני (שלוקח כ-45 ימי עסקים) ודואר מהיר שלוקח כשבוע-שבועיים. כך שאם מפצלים חבילה לכמה חבילות קטנות אפשר לשלוח את אחת החבילות בדואר חסכוני והשנייה בדואר מהיר.דואר חסכוני (שלוקח 30-40 ימי עסקים בלבד) ודואר מהיר שלוקח כשבוע-שבועיים.

לגבי מוצרים קלים במיוחד (עד 200 גרם) יש גם אפשרות למשלוח איטי בדואר ישראל בעלות של דולרים בודדים.

המלצת טופהיל

בד"כ עדיף להשתמש בשירות דילטס, במיוחד עקב השירות האישי. לחברים של טופהיל, קופון הנחה של 10% לזמן מוגבל: TopHeal!DealTas

חשוב לדעת

  • המחירים זולים לעיתים בעשרות אחוזים מהמחיר בארץ.
  • לשני האתרים צריך לשלוח את החשבונית שקיבלת מהספק (דבר זה מתבצע במחשב בדפדפן גוגל כרום על ידי כניסה לגימייל, הצגת החשבונית שקיבלת במייל, ושמירתה כקובץ PDF). בזמן טעינת החשבונית יש לציין את מחיר המוצרים נטו בחבילה, ואת המחיר כולל משלוח. חשוב לציין שמשלמים מכס (מע"מ) רק על מחיר המוצרים נטו. אם מחיר המוצרים נטו קטן מ-75$ לא משלמים מכס כלל.
  • התשלום מתבצע ישירות לספק בחו"ל והמשלוח מתבצע באחריות הספק.
  • התקשורת עם הספק היא באחריותך.
  • ​​דרוש ידע מסויים בגלישה באינטרנט ובשפה האנגלית לצורך ההזמנה. אם מתקשים כדאי למצוא מישהו בסביבה שיכול לעזור לך. ​​
  • באחריותך לאסוף את המוצרים מהדואר ולשחרר אותם מהמכס (בד"כ אם ההזמנה מעל 75$, יהיה צורך לשלם את המכס בזמן איסוף החבילה מאשנב הדואר).
  • אם שולחים ישירות לארץ, יש לשים לב שדמי המשלוח ידועים​ בדרך כלל רק לאחר ביצוע ההזמנה, ויכולים בין 40$ ל-80$ בהתאם למשקל החבילה. כמו כן יש לשים לב שמשלמים מכס גם על מחיר המשלוח ולכן אם המשלוח יקר יותר גם המכס יקר יותר.
  • היבוא הוא יבוא אישי ומיועד לצריכה אישית. לא להזמין הזמנה של יותר מ-999$ בפעם אחת. לא להזמין יותר מ-5 מוצרים מאותו סוג בהזמנה אחת. מקסימום 15 יחידות בהזמנה. לא להזמין תוספים במשקל של יותר מ-4 קילו לחבילה.

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X