אוביקינול עוזר למנוע נזקי עישון ומחלות נוירולוגיות כמו פרקינסון ואלצהיימר

יוביקווינול – עוזר להפסקת עישון ונגד מחלות נוירולוגיות

לבו של האדם פועם כ- 100,000 פעימות ביממה.  כאשר מצטמצמת יכולת הגוף לייצר קואנזים 10-Q, הלב מתאמץ למלא את תפקידו וכל מערכות הגוף סובלות. מתפתחות בגוף בעיות "לא מוגדרות" כלשון הרפואה המקובלת. אם אדם סובל מעייפות כרונית, חוסר ערנות וירידה ביכולת המנטאלית, דבר שקורה לא רק למעשנים או לבני הגיל השלישי , זה יכול לקרות לכל אדם מאחר והלב פועם בלי הפסק. כמיליון פעימות ב- 10 ימים. יש לשקול פתרון טבעי ל "בעיה מורכבת" זו.

סיפורו של מקרה אחד מדגים איך קואנזים 10-Q, בצורתו היותר מתקדמת, יוביקווינול, יכול לעזור לגלגל בחזרה  מחלות  ניווניות  של  מערכת  העצבים,  אפילו  אם  אדם  הוא  מעל  גיל  75 וסובל  מהמחלה   הניוונית   ALS, המכונה  גם  מחלת  לו  גריג. מחלה  זו  תוקפת   את   מערכת העצבים-שרירים, שבתחילתה סובל החולה מהתכווצויות, עוויתות וחולשת שרירים, מתפתחת במהירות ותוך שנתיים עד 5 שנים האדם לא יכול אפילו לבלוע מזון.

לאחרונה, מדען יפני חולה ALS נתן הרשאה לחבריו למקצוע לעשות  עליו ניסוי רפואי עם מתן 10-Q.  הוא אובחן כחולה ALS בשנת 2000 והמחלה התקדמה ופגעה ביכולותיו הגופניות היותר בסיסיות. בניסוי, הוא טופל עם כמויות גדולות של 10-Q מהסוג היותר זמין (אוביקינול).  התקדמותו הייתה מרשימה, יכולת הפעולה של מרבית השרירים הרצוניים בגופו חזרה ובכללה אחיזה בידיים. אדם זה נשאר חי ופעיל גם כאשר סופר הסיפור שלו, בחודש ספטמבר  2012, בעיתון המקצועי The Open Nutraceuticals Journal. אם תכשיר זה יכול כך לעזור לחולי ALS, ניתן לצפות שהוא יוכל לעזור גם לחולים במחלות נוירולוגיות נוספות כמו מחלת פרקינסון,  טרשת נפוצה ומחלת אלצהיימר.

מחלת פרקינסון היא מחלת ניוון עצבי וכמוה גם התמכרות לעישון

רעלי חקלאות (חומרי הדברה) במזון, מזונות שעברו הקרנה וכן,גם סיגריות – כולם תורמים להרס שרירים, אובדן יכולות עדינות של השרירים, אובדן זיכרון וסרטן. מרבית המעשנים  גם אינם בודקים כלל ממה הם ניזונים. בין היתר, הם אוכלים מזונות מהונדסים גנטית  ומזונות שמוכנים במיקרוגל ומוקרנים טרם שיווקם. חולי פרקינסון רבים היו בעבר מעשנים, חלקם גם ממשיכים לעשן אחרי שהם חלו. אלו הן עובדות מוצקות – ככל שאדם חשוף יותר לעישון, רעלי חקלאות וקרינה – כך הוא חשוף יותר למחלות נוירולוגיות.

מחלת פרקינסון קשורה לאובדן של  נאורונים דופמינרגיים ונגרמת קשת רחבה של סימפטומים מוטוריים – גם סימפטומים אחרים בגוף.  יש פגיעה  במספר גנים חשובים וגם בפעולת המיטוכונדריות. פגיעה במיטוכונדריות חושפת את תאי הגוף לסטרס חמצוני רב  יותר  ולפגיעת  רעלי   סביבה.  נזק במיטוכונדריות חושף את תאי הגוף למערבולת של שינויים שלילים המשפיעים על כל תפקודי התאים  ומגביר תמותת תאים.

באשר לתמותת תאים, בדיוק בנושא זה 10-Q יכול לעזור לצמצם נזקים. תועלת זו תופק אם צורכים 10-Q בצורתו היותר נקייה ופעילה –  צורה זו היא היוביקווינול. חשוב שהוא יהיה ללא טיטניום דיאוקסיד ולא מתוצרת בית חרושת מסוים באיי הוואי – בזה האחרון מצוי חומר מזיק.

שימוש ביוביקווינול מהסוג הטוב עוזר לתפקודי הגוף הבאים:

  • מגביר את הסדירות והעוצמה של פעימות הלב.
  • משפר את פעולת המוח ואת צלילות המחשבה.
  • מספק אנרגיה לתאים ועוזר נגד עייפות.
  • עוזר לסתירת רדיקלים חופשיים שנוצרים בגוף. בכך הוא מהווה נשק כנגד התפתחות סרטן.

יוביקווינול משפיע על פעילות כל התאים בגוף ולכן הוא הכרחי לכל הרקמות והאיברים שבגוף. הוא מחזק במיוחד את אותם תאים שהם היותר פעילים מבחינה מטבולית, תאי הלב והמערכת החיסונית. זה יכול לעזור במידה מרבית למעשנים שמנסים להפסיק את ההתמכרות לסיגריות ולניקוטין.

אדם חייב לשחרר את עצמו מהרגל העישון הגורם בגופו לתמותת תאים. הכימיקלים שבסיגריות גורמים לבעיות נוירולוגיות. אם אדם הינו בגיל מעל 45 שנים, ליוביקווינול יכולה להיות השפעה מכרעת על חייו. אם אדם מעשן וגילו מעל 45 שנים, שבעתיים יותר חשוב לו להפסיק את העישון ולהעלות את רמת 10-Q בגופו, על ידי נטילת צורתו הפעילה, יוביקווינול.

אם נוקטים בדרך הנכונה, הפסקת עישון לא קשה כל כך.  יש שיטה בה נגמלים מעישון, בדרך טבעית, בתוך 14 ימים. זו יכולה להיות השנה היותר טובה בחיי אדם – הפסקת עישון ולקיחת  אחריות על פעולת הלב שלו. אפשר לחיות אולי עד גיל 110  בריא ושמח.  לשם   כך  חשוב  לשתות מיצי ירקות טריים כל יום ולאכול פירות אורגניים וטריים כמה שניתן. מיץ לימון ולימון מתוק חשובים ביותר. עם שינוי ההרגלים ניתן להגיע למלוא הפוטנציאל.  משחר בריאתו אכל האדם  ירקות ופירות אורגניים – זו בחירה קריטית עוד יותר בימים אלו.

 

References:

Search the published scientific literature:

Nature

How can CoQ10 make it easier to quit cigarettes?

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X