אתמול עברה חצי שנה מאז שהתחלתי לקחת סראפפטאז

"אתמול עברה חצי שנה מאז שהתחלתי לקחת סראפפטאז…הפסקתי לקחת את כל תרופות המרשם שלי בפברואר…עכשיו לאחר חמישה חודשים של בדיקות זהירות ומקיפות הוסכם שרב הסיכויים שלא אצטרך אותם יותר בחיי…

"לאחרונה גיליתי שרוב הסימפטומים היו תופעות לוואי ידועות, ואפילו צפויות של כל תרופות המרשם שלקחתי, לפני שהסראפפטאז הציל אותי." – מייק טאוס

הכתבה הזו היא סיפור חיים של בחור שניצח כנגד כל המכשולים את המחלה, הכאב והתחזיות העגומות שהותירו לו רופאיו.

הסיפור של מייק הוא אחד הפרקים המסעירים, מעוררי ההשתאות והחשובים בספרו של רוברט רדפרן –  הסוקר את  פריצת הדרך של אנזים הפלא –  הסראפפטאז.

הכירו את מייק ואת סיפורו יוצא הדופן:

"כל כך התרשמתי ששיניתי את שם הספר לאנזים ה'פלא' – סראפפטאז." – רוברט רדפרן

הסיפור של מייק טאוס

מייק סבל מאיכות חיים ירודה ביותר – הוא היה על כמות גדולה של תרופות, ישב בביתו כל הזמן והתחיל להתרחק מהחיים. אך אז, למרבה המזל, הוא גילה את סראפפטאז. תוך שבועות הוא התחיל להחלים. כעבור חודשים, הרופאים הורידו לו את כל התרופות. היום, בגיל 45, חייו ממשיכים להשתפר.

הסיפור של מייק הוא סיפור מעורר השראה על נחישות של אדם אחד לנצח את הסיכויים, ושל אלו שעזרו לו להשיג מטרה שבתחילת הדרך נראתה בלתי אפשרית.

אפילו בנקודת השפל הזאת, מייק מסרב להכנע. הוא לא אחד שמשלים עם חדשות רעות. "חבריי היו צועקים עליי כי לא הסכמתי להכין צוואה. האם ידעתי משהו שהם לא ידעו? אני לא בטוח. אולי דעתי הייתה מוסחת, או שפחדתי." – מייק טאוס

מכסא גלגלים לכנפיים

הסיפור של מייק מתחיל בדצמבר 2005, כשמייק, בן ה-36 יושב בכיסא הגלגלים שלו כפי שעשה ב-10 השנים האחרונות, ותוהה עם תהיה לו עוד שנה של חיים.

מייק נולד עם שיתוק מוחין, ולמרות שנלחם כדי לחיות חיים רגילים הבעיות שהתלוו למצבו כמעט ניצחו את כוח הרצון שלו. הרופאים שלו הגבירו עוד עוד את כמות התרופות שנטל, בניסיון נואש להחזיק אותו בחיים, ונראה היה שנותר רק זמן קצר עד שגופו ייכנע ללחץ.

נקודת המפנה הייתה בינואר 2006, כשאחד מחבריו של מייק פגש רוקח מקומי, דניס גור, שתיאר את התוצאות המדהימות שלקוחותיו חוו עם אנזים שנקרא סראפפטאז, שפועל כחומר אנטי דלקתי ומשכך כאבים. מה שהרשים אותו במיוחד הייתה ההתרגשות שבה דיבר הרוקח על סראפפטאז, והעובדה שציין שאין שום תופעות לוואי.

מייק החליט שאין מה להפסיד והתחיל לקחת סרפפטאז. מה שקרה לאחר מכן הדהים אותו – בתוך מספר ימים, הכאב פחת, הנשימה שלו השתפרה, ונפח הריאות שלו השתפר בכ-300%.

בעקבות ההצלחה מייק התחיל לכתוב בלוג, שמטרתו הייתה לעורר השראה:

24 לפברואר, 2006, מייק כותב:

"בשבעת הימים האחרונים תפקוד הריאות שלי היה מצוין… קצב הלב שלי נשאר נורמלי, ואפילו נראה שמצב העור שלי השתפר… הפסקתי לקחת את כל תרופות המרשם וממשיך להרגיש חזק יותר, ולאכול ולישון טוב יותר."

19 למרץ, 2006, מייק ממשיך לספר:

"אחרי השיפור הדרמטי בבריאות שלי במספר השבועות הראשונים…אני נהנה מאוד מהעובדה שאני יכול להניח שאמשיך להרגיש טוב ובריא, במקום לתהות אם אסיים את היום…"

החיים נפתחו מחדש למייק בצורות שעליהן הוא אפילו לא חלם. ב-12 לאפריל, 2006, הבלוג שלו תיאר את ההופעה שלו בתכנית אירוח שנקראת 'שעת הכוח'. מייק מספר: לג'ויס ריילי, מנחת התכנית, יש אמונה חזקה ורוחנית. אחת השאלות ששאלה אותי הייתה, 'האם אתה מאמין בניסים?', והגבתי: 'אם לא האמנתי בעבר אז עכשיו אני כן."

25  למאי, 2006, מייק מפרסם פוסט חגיגי שמתאר את 20 הצעדים הראשונים שלו:

"כבר מספר שבועות אני מתנסה עם עמידה והתכופפויות, אבל עוד לא היה לי הביטחון ללכת… ואז הטלפון צלצל ובלי לחשוב על זה, הלכתי 20 צעדים כדי לענות….בשבילי זה היה כמו ללכת קילומטרים שלמים."

יום שלישי, 4 ליולי, 2006:

"אתמול עברה חצי שנה מאז שהתחלתי לקחת סראפפטאז…הפסקתי לקחת את כל תרופות המרשם שלי בפברואר…עכשיו לאחר חמישה חודשים של בדיקות זהירות ומקיפות הוסכם שרב הסיכויים שלא אצטרך אותם יותר בחיי…

"לאחרונה גיליתי שרוב הסימפטומים היו תופעות לוואי ידועות, ואפילו צפויות של כל תרופות המרשם שלקחתי, לפני שהסראפפטאז הציל אותי." – מייק טאוס

הסיפור של מייק מתחיל במחלה וייאוש וממשיך להחלמה ותקווה, דרך המציאה רבת המזל של סראפפטאז, ושיתוף הפעולה עם רוברט רדפרן מ’בריאות טובה בצורה בריאה.’

"הייתי רוצה להודות לרוברט רדפרן על העבודה מעוררת ההשראה שלו עם סראפפטאז, ואני בטוח שהוא ימשיך להביא תקווה לאנשים מסביב לעולם!"- מייק טאוס


הסיפור של מייק- מפי רוברט רדפרן מחבר הספר

סרפפטאז 250,000- נוגד דלקות טבעי!

מה הסראפפטאז עושה?

האנזים סראפפטאז, הוא אנזים ייחודי שנוצר על-ידי בקטריה מסוג Seratia E15, הנמצאת במעיים של תולעי המשי. מיוצר כיום במעבדה (מתאים לצמחונים). האנזים נחשב פרוטאוליטי – מפרק חלבון, מסוגל לפרק ביעילות רבה רקמות מתות, קרישי דם, ציסטות, פלאקים בכלי הדם, ולהתערב בתהליכים דלקתיים בשלבים שונים. סראפפטאז – סראזים  – אנזים מנקה כלי דם בעל יכולת צינתור טבעית. חולי סוכרת סובלים מבעיות רבות בכלי דם: סתימות, הצירות, דלקות, וגם כיבים-פצעים סכרתיים המופיעים כתוצאה מלקויים בזרימת הדם בגפיים. סראפפטאז תורם גם להגנה על כלי הדם מפני הסכרת, וגם לטיפול בנזקים הנגרמים על ידי הסוכרת. נמצא בשימוש בעולם מעל 30 שנה.

את הסראפפטאז מומלץ ליטול  בבוקר על קיבה ריקה עם כוס מים, לפחות חצי שעה לפני האוכל.

איפה להשיג?

הנה קישור לרכישה מוזלת באנגליה של סארפפטאז- ( סראזים 250,000). זהו סארפפטאז איכותי, בכמוסות צמחיות, והמשלוח מהיר יחסית (בד"כ כשבועיים). אפשר להשיג 90 כמוסות . מבחינת כשרות, על פי הנחיות ה-Star K האמריקאי, לרוב האנשים הצמחי מספיק.

אפשר גם להשיג סראזים 250,000 כשר 90 כמוסות.

ואם צריך בדחיפות או רוצים להתייעץ, אפשר להשיג גם בארץ.

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

(כתבת הרחבה)


עדויות

החלמה לאחר תאונה- תרגום חופשי-

"אני לוקח סארפפטאז כבר יותר משבוע וכבר אחרי יום אחד, אחת הצלקות שלי נראית כאילו הצטמקה ב50%. מטורף לגמרי… לגבי צלקות אחרות- אני רואה שיש התקדמות ואני לא יודע מתי הן ייעלמו אבל זו רק ההתחלה ואני מאמין בתהליך, נראה לאן זה הולך, בינתייים טוב.

לגבי הכאבים הכרונים שלי (מאז התאונה) – הכאבים בצוואר ובכתפיים ירדו באופו דרמטי! אני מרגיש טוב, המפרקים שלי משוחררים…  אני ישן טוב יותר ולא תקוע בתנוחה אחת, יכול להתמתח בקלות"

תרגום חופשי-

זה היום ה-6 לנטילת סארפפטאז. המפרקים שלי יותר גמישים, הגב שלי במצב הרבה יותר טוב. יש שיפור משמעותי- הרגשתי בימים ה4 וה 5  לנטילת הסארפפטאז שהגוף מתנקה מרעלים…"


אודות רוברט רדפרן, מחבר הספר "אנזים הפלא הוא סראפפטאז"

רוברט רדפרן הוא נטורופט, מאמן בריאות בריטי,  שדר רדיו וופורמולטור של תוספי תזונה שסייע לאלפי אנשים  דרך אתרי הבריאות שלו ותגליות התזונה שלו.  רוברט ואשתו אן (היום בת 69) החלו כבר בשנת 89 לאמץ אורח חים הכולל סארפפטאס כטיפול מניעתי, ועד היום רוברט ואשתו  מטיפים אדוקים להפצת תועלות האנזים  סארםפפטאז. ספריו של רדפרן מתורגמים לעשרות שפות והוא פעיל נלהב  בעולם הנטורופתיה והרפואה הטבעית.


ושנהיה בריאים!

צוות טופהיל

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X