איך להכין ויטמין סי ליפוזומלי בבית

כפי שכתב ד"ר מרדכי הוכברג - "לויטמין C מסיס שומן יכולות מרפא לעין ערוך". ויטמין סי ליפוזומלי יעיל בהרבה מאשר ויטמין C רגיל. הכי פשוט זה לרכוש אותו (הנה השווואה בין האופציות השונות). האם ניתן להכין אותו גם בבית? כן. מצ"ב סרטון.

הערה לגבי המרכיבים:

  1. עדיף קלציום אסקורבט מאשר חומצה אסקורבית - שכן הוא לא חומצי ומתאים גם לקיבה רגישה.
  2. עדיף לציטין חמניות מאשר לציטין סויה - פחות חשש להנדסה גנטית ולחומרי הדברה. ועדיף לציטין חמניות נוזלי - יותר טהור ולא צריך לחכות שעתיים עד שיינמס.
  3. יש לערבב קודם את הקלציום אסקורבט עם הלציטין , ורק אח"כ להוסיף את המים.

הקישורים שלמעלה מפנים לרכישת המרכיבים בחו"ל במחירים מוזלים.

בחרו היום בבריאות של מחר! טופהיל הוקמה כדי להנגיש ידע נטורופתי בחינם וכדי לעשות שינוי תודעתי בתפיסת הבריאות של כולנו, היא מממנת זאת ע"י מתן ייעוצים נטורופתים ומכירת תוספי תזונה. הירשמו לקבלת טיפים ומבצעים למייל. וכן לערוץ הטלגרם החדש שלנו - @topheal. אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא ייעוץ נטורופתי יכול לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. לשירותכם גם חנות טבע ייחודית - עם שפע ויטמינים ומינרלים במבצע, ומשלוח במיזוג עד הבית כדי שלא ינמס לכם בדרך. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-9569449, לכתוב לנו, או להגיע אלינו לקליניקה בראשון לציון.

הערה לגבי תהליך ההכנה:

  • המהדרין ישתמשו כמובן ב-ultrasonic cleaner כמו בסרטון, אבל אפשר בהחלט להשתמש גם בבלנדר רגיל.
  • הסרטון מתייחס לגרגרי לטיצין סויה. היחסים לגבי לציטין חמניות שונים במקצת אולם לא באופן דרמטי. מה שהכי חשוב שזה יינמס. התנסו!
  • קודם מערבבים את האבקה עם הלציטין, ורק אז מוסיפים את המים.
  • ככל שתוסיפו יותר מים, יהיה יותר דליל.

למידע נוסף

  1. המדריך המפורט של גדעון כינר לויטמין C על סוגיו השונים.
  2. אתר המתאר איך מכינים ויטמין C ליפוזומלי בבית לפרטי פרטים: http://qualityliposomalc.com

 

×

נשמח להקשיב ולבדוק איך ניתן לסייע. כתבו לנו כאן:

×