איך להכין ויטמין סי ליפוזומלי בבית

כפי שכתב ד"ר מרדכי הוכברג – "לויטמין C מסיס שומן יכולות מרפא לעין ערוך". ויטמין סי ליפוזומלי יעיל בהרבה מאשר ויטמין C רגיל. הכי פשוט זה לרכוש אותו (הנה השווואה בין האופציות השונות). האם ניתן להכין אותו גם בבית? כן. מצ"ב סרטון.

הערה לגבי המרכיבים:

  1. עדיף קלציום אסקורבט מאשר חומצה אסקורבית – שכן הוא לא חומצי ומתאים גם לקיבה רגישה.
  2. עדיף לציטין חמניות מאשר לציטין סויה – פחות חשש להנדסה גנטית ולחומרי הדברה. ועדיף לציטין חמניות נוזלי – יותר טהור ולא צריך לחכות שעתיים עד שיינמס.
  3. יש לערבב קודם את הקלציום אסקורבט עם הלציטין , ורק אח"כ להוסיף את המים.

הקישורים שלמעלה מפנים לרכישת המרכיבים בחו"ל במחירים מוזלים.

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

הערה לגבי תהליך ההכנה:

  • המהדרין ישתמשו כמובן ב-ultrasonic cleaner כמו בסרטון, אבל אפשר בהחלט להשתמש גם בבלנדר רגיל.
  • הסרטון מתייחס לגרגרי לטיצין סויה. היחסים לגבי לציטין חמניות שונים במקצת אולם לא באופן דרמטי. מה שהכי חשוב שזה יינמס. התנסו!
  • קודם מערבבים את האבקה עם הלציטין, ורק אז מוסיפים את המים.
  • ככל שתוסיפו יותר מים, יהיה יותר דליל.

למידע נוסף

  1. המדריך המפורט של גדעון כינר לויטמין C על סוגיו השונים.
  2. אתר המתאר איך מכינים ויטמין C ליפוזומלי בבית לפרטי פרטים: http://qualityliposomalc.com

 

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X