טופהיללויטמין C מסיס שומן יש איכויות מרפא גבוהות לאין ערוך

ויטמין C הינו רכיב תזונה מוכר ומוכרות גם תכונותיו כעזר לטיפול בבעיות בריאות שונות. ויטמין זה הוא מסיס מים. כעת פיתחו נגזרת שלו, מסיסת שמן. מסתבר שפעולתה של זו לאין ערוך רבה יותר כטיפול במחלות שונות.

בספרות הרפואית נסקר מקרה של חולה בשם אלן סמיט מניו זיילנד.  הוא התעורר ממצב של קומה בעזרת טיפול עם מנה גבוהה של ויטמין C. סיפורו סופר בתכנית  "60 דקות"  בניו זיילנד. אבל,  בתכנית זו לא סופר המעשה כפי שהיה. הריפוי לא הושג על-ידי מתן כמות מגה דוזה  של ויטמין C דרך הוריד, אלא  עם צורה שונה של ויטמין C, ויטמין C מסיס שמן, שניתן דרך הפה.

לחולה זה היו דלקת ריאות ולוקמיה גם יחד. הוא קיבל טיפול תוך ורידי, אינפוזיה של ויטמין C, 50 ג' ליום. בשלב מסוים, הרופאים רצו לנתק אותו מהאינפוזיה ולהניח לו למות.  הייתה התערבות משפחתית וצו בית משפט ובבית החולים המשיכו לתת לו ויטמין C באינפוזיה, אותה מנה.  אבל לבסוף רופאי בית החולים החליטו שבכל מקרה הוא אבוד ולכן נתנו לו  רק כמות של 2 ג' ליום, ואז הוא הדרדר למצב קריטי.

מצבו החל להשתפר רק אחרי שבני משפחתו החלו לתת לו ויטמין C שונה,  מסיס שמן. פרטים על כך ניתן  למצוא באתר הראשון במקורות.

מסוג זה של ויטמין C נתנו לו, דרך הפה, 6 ג' ליום. כמות זו השפיעה כמו מתן של 50 עד 100 ג' ליום של ויטמין C באינפוזיה, אולי אפילו טוב יותר. הסוג שניתן לו היה : Lyposomal encapsulated vitamin C (ליפוזומל C, ויטמין C ליפוזומלי). הרופא הקרדיולוג העובד בשיטה אורטומולקולארית דר' תומס לוי  גילה איך בדיוק השפעת סוג זה של ויטמין C  שווה באיכותה להשפעת  כמות גדולה פעמים רבות יותר של ויטמין C הניתן באינפוזיה.

הוא הגיע למסקנה  שצירוף של ויטמין C ופוספוליפידים  תזונתיים משפר בצורה יסודית את זמינותו הביולוגית של ויטמין C לתאים. כאשר ויטמין C מסיס המים ניתן באינפוזיה, פחות מ-20% ממנו נכנס לתאים.  בצורה עטוית השומן של ויטמין C, 92% ממנו  נכנס לתאים.

זה קורה, מאחר שדפנות התאים בנויות מעיקרן משומנים –   ורק חלק מועט מויטמין C מסיס המים עובר דרך דפנות אלו. ויטמין C מסיס השמן עטוף במולקולות מקבילות לאלו המצויות בדפנות התאים, לכן הם חודרות לתא  כמעט במלוא כמותן. את הסוג מסיס השמן של ויטמין C אפשר להכין לבד, אבל הוא מצוי גם למכירה ומשך זמן תוקף פעולתו הוא שנה וחצי. אותו חולה שטופל עם ויטמין C מסיס השמן הבריא מדלקת הריאות ממנה סבל, ואף הלויקמיה נעלמה כלא הייתה.

ד'ר מרדכי הוכברג- הירשמו לרבעון 'תזונה פלוס'
 
דר' מרדכי הוכברג, תזונאי, Ph.D: יועץ לתזונה טבעית נכונה. מתעדכן כל העת בחידושי הריפוי הטבעי.
עורך ומחבר הרבעון "תזונה פלוס" – ידע ממחקרים וממצאים מעולם התזונה והריפוי הטבעיים.
הוכברג מומחה בריפוי טבעי ע"י התאמת תזונה, צמחי מרפא, השלמות, תוספי מזון וצמחי בר אכילים.
להצטרפות כמנוי  לרבעון "תזונה פלוס" או לתיאום ייעוץ צרו קשר בטל' 08-9407466
3
 

הערת העורך: להרחבה על כוחות הריפוי של ויטמין C מסיס שומן ("ליפוזומלי") ולהנחיות שימוש קראו כאן: http://topheal.co.il/vitamin-c

References

Vitamin C Saves New Zealand Farmer’s Life

Here's how to make your own liposomal encapsulated C http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SeU--wadrMY

http://open.salon.com/blog/jeffrey_dach_md/2010/10/20/vitamin_c_saves_dyingman_by_jeffrey_dach_md

Vitamin C mega-dosing continues to unleash healing miracles around the world  Sunday, January 08, 2012 by: PF Louis