מהו התוסף שהוא גם נוגד חימצון חזק וגם עשוי לתמוך לפוגשי קורונה ובפוגשי שפעת בצורתה הקשה?

לאחרונה דווח כי שני חולי קורונה (עם מחלות ליים ברקע) טופלו, כל אחד, בשני גרם גלוטתיון תוך ורידי אשר "שיפר את קוצר הנשימה שלהם בתוך שעה אחת".  לדברי החוקרים גלוטתיון הינו אחד מתוספי התזונה שעשוי לעזור במקרים של "סערה ציטוקינית" (השתוללות של מערכת החיסון שמביאה לתגובה מאוד קשה למחלה) ובמקרים של קשיי נשימה. לגלוטתיון גם תועלות רבות נוספות: הוא נוגד חימצון חזק אשר מנטרל רדיקלים חופשיים, הוא נמצא כמעכב זיהום בנגיף השפעת, הוא נחוץ להארכת חיי התאים, ממלא תפקיד חשוב בהתפתחות והבשלת תאי הזרע, הכרחי לשפעול של מרכיבים במערכת החיסון ולתגובות חיסוניות מוצלחות כשלגוף יש קושי חיסוני.
ידוע כי גלוטתיון לא נספג כאשר נלקח בצורה רגילה דרך הפה אולם קיים מוצר מתקדם - גלוטתיון בספריי בטכנולוגיית ננו (חלקיקים קטנטנים) - שנספג היטב תחת הלשון ויש לנו איתו ניסיון מצויין.
להרחבה על גלוטתיון בספרי קראו כאן. לדרכים אחרות התומכות בהעלאת גלוטתיון קראו כאן.

בחרו היום בבריאות של מחר! טופהיל הוקמה כדי להנגיש ידע נטורופתי בחינם וכדי לעשות שינוי תודעתי בתפיסת הבריאות של כולנו, היא מממנת זאת ע"י מתן ייעוצים נטורופתים ומכירת תוספי תזונה. הירשמו לקבלת טיפים ומבצעים למייל. וכן לערוץ הטלגרם החדש שלנו - @topheal. אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא ייעוץ נטורופתי יכול לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. לשירותכם גם חנות טבע ייחודית - עם שפע ויטמינים ומינרלים במבצע, ומשלוח במיזוג עד הבית כדי שלא ינמס לכם בדרך. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-9569449, לכתוב לנו, או להגיע אלינו לקליניקה בראשון לציון.

בסרטון: רופא מספר על הניסיון האישי שלו עם גלוטתיון
×

נשמח להקשיב ולבדוק איך ניתן לסייע. כתבו לנו כאן:

×