מהו נוגד החימצון החזק שעשוי לתמוך לפוגשי קורונה ושפעת בצורתה הקשה?

לאחרונה דווח כי שני חולי קורונה (עם מחלות ליים ברקע) טופלו, כל אחד, בשני גרם גלוטתיון תוך ורידי אשר "שיפר את קוצר הנשימה שלהם בתוך שעה אחת".  לדברי החוקרים גלוטתיון הינו אחד מתוספי התזונה שעשוי לעזור במקרים של "סערה ציטוקינית" (השתוללות של מערכת החיסון שמביאה לתגובה מאוד קשה למחלה) ובמקרים של קשיי נשימה. לגלוטתיון גם תועלות רבות נוספות: הוא נוגד חימצון חזק אשר מנטרל רדיקלים חופשיים, הוא נמצא כמעכב זיהום בנגיף השפעת, הוא נחוץ להארכת חיי התאים, ממלא תפקיד חשוב בהתפתחות והבשלת תאי הזרע, הכרחי לשפעול של מרכיבים במערכת החיסון ולתגובות חיסוניות מוצלחות כשלגוף יש קושי חיסוני.
ידוע כי גלוטתיון לא נספג כאשר נלקח בצורה רגילה דרך הפה אולם קיים מוצר מתקדם - גלוטתיון בספריי בטכנולוגיית ננו (חלקיקים קטנטנים) - שנספג היטב תחת הלשון ויש לנו איתו ניסיון מצויין.
להרחבה על גלוטתיון בספרי קראו כאן. לדרכים אחרות התומכות בהעלאת גלוטתיון קראו כאן.

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא ייעוץ נטורופתי יכול לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לטלפון 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. לשירותכם גם חנות טבע אונליין - עם שירות ייחודי, עם שפע מבצעים, ומשלוח במיזוג עד הבית כדי שלא ינמס לכם בדרך.

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

בסרטון: רופא מספר על הניסיון האישי שלו עם גלוטתיון

ייעוץ נטורופתי אישי

מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם? נבוכים מול שפע האפשרויות? חסרי סבלנות? יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא יעוץ נטורופתי יכול לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף.

אל תגידו שלא אמרנו לכם

התחברו אלינו במייל כדי לקבל מילות עידוד ולהתעדכן בחידושים ובמבצעים.

×

נשמח להקשיב ולבדוק איך ניתן לסייע. כתבו לנו כאן:

×