"זה עובד! אני מרגישה הרבה יותר טוב ויש לי גם יותר אנרגיה!"- בלוקבאסטר

"זה עובד! אני מרגישה הרבה יותר טוב ויש לי גם יותר אנרגיה!"

סובלים מבעיות בריאות שקשורות ללב? אתם מוזמנים לגלות פתרון טבעי שיכול לשפר באופן משמעותי את איכות החיים שלכם, ללא תופעות לוואי* וללא מרשם.

מהו בלוק בסטר אולקליר?

בלוקבסטר אולקליר הוא תוסף תזונה המורכב ממכלול חדשני ומתקדם, בנוסחת שחרור מושהה, שתוכנן במיוחד כדי לספק השפעה משולבת, רב תכליתית, המסייעת לטיפול ומניעה של בעיות בבריאות הלב, כמו גם למגוון רחב של מחלות ואתגרי בריאות נוספים.

איך התוסף מסייע לבריאות הלב?

בלוקבסטר מכיל אנזימים, נוגדי חמצון, ורכיבים נוספים הפועלים לשיפור טרשת עורקים ותמונת שומני דם. כמו כן התוסף מכיל אנזימים מיוחדים: סראפפטאז ונאטוקינאז, המסוגלים לפרק ולהמיס ביעילות רבה משקעים בכלי הדם. לכן הוא יכול לסייע למנוע היווצרות של חסימות וקרישי דם שיכולים לגרום למחלות לב שונות.

שימושים נוספים של בלוק בסטר

בנוסף לתרומתו לבריאות הלב, הנוסחה הייחודית של בלוקבסטר יכולה לסייע לטיפול במגוון בעיות רפואיות נוספות, ולשפר את הבריאות במגוון תחומים, כולל:

  • לחץ דם וסירקולציה – האנזים נאטוקינאז הוא מדלל דם טבעי שמסייע במניעת קרישיות יתר מבלי לגרום לדימום ואף יכול לסייע להצלת רגל סוכרתית, על רקע של זרימת דם לקויה ובאופן כללי פועל להורדת רמות לחץ דם וסכרת.
  • מערכת החיסון – האנזימים סראפפטאז ונאטוקינאז פועלים גם לתמיכה וחיזוק של מערכת החיסון
  • הריאות ומערכת הברונכיטים – התוסף מכיל סוג של פרוטאז המהווה אנטיביוטיקה טבעית ונמצא שהוא נוגד סטרפטוקוקוס ומפרק ליחה ולכן מהווה פתרון טבעי לטיפול בברונכיטיס ובסינוסיטיס.
  • מערכת העיכול – מכיל אנזימים המסייעים לעיכול חלבונים, פחמימות ושומנים ופרוביוטיקה שעוזרת לניקוי המעיים ומשפרת ספיגה של חומרי תזונה מהמזון.
  • בריאות העיניים והמוח – המכלול הייחודי שממנו מורכב הבלוקבסטר מגן על העיניים מפני נזק לרשתית ומפני קטרקט.
  • תועלות נוספות –  פועל להורדת רמות כולסטרול וטריגליצרידים, לטיפול בכבד שומני, האטת קצב ההזדקנות.

עדויות משתמשים

פברואר 2017

"אני ממש אוהבת את המוצר הטבעי הזה. אני קוראת לו 'מנקה דם טבעי'. עברתי צנתור בעבר והתוסף הזה משפר את זרימת הדם שלי."

אוגוסט 2016

"היתה לי חוויה נוראית של התנפחות הרגליים התחתונות. אחרי שהשתמשתי בבלוקבסטר אולקליר הנפיחות בצד שמאל ירדה כמעט לגמרי ובצד ימין הופחתה משמעותית. המצב שלי משתפר מיום ליום. לקחתי 3 קפסולות כל יום ב-5 שבועות האחרונים ואני לגמרי מרוצה מהתוצאות."

אפריל 2016

"בספטמבר 2015 נסעתי לבקר את אחותי שבקושי יכלה ללכת בגלל כאבים בגב וברגל וסבלה גם מלחץ דם גבוה. התרופות שקיבלה גרמו לה סחרחורת והזיות ובקושי עזרו…ביום שהגעתי נתתי לה 2 טבליות בלוקבסטר אולקליר. התוצאות היו מדהימות – תוך שעתיים הכאב בגב וברגל כמעט עבר…

מרץ 2015

"אני ממליצה על המוצר הזה לכל החברים שלי שרוצים לשמור על בריאות הלב שלהם. הכמוסות קצת יקרות אבל בטווח הרחוק מאמינה שזה שווה את זה!"

יוני 2014

"אני מאוד מאמין במוצר הזה וביתרונות הבריאותיות שלו. ואני עוד בן אדם בריא – אז אני יכול רק לדמיין כמה זה מועיל לאנשים חולים שלוקחים את הבלוקבסטר."

מרץ 2014

"אני מרגיש הרבה יותר טוב מאז שאני לוקח את הכדור הזה. הוא עושה את מה שהוא טוען – משפר זרימת דם ומספק תועלות בריאותיות נוספות. היו לי בעבר כאבים בחזה והרגשתי לחוץ ובלוקבסטר שיפר את הבעיה בזמן קצר מאוד. אני מרגיש שהוקל לי וגם מלא אנרגיה וחיות"

ינואר 2013

"מוצר מעולה! עוזר להסיר את הרובד המצטבר מהעורקים…"

כמה בלוקבסטר לקחת?

המלצת היצרן – 2-4 כמוסות, על קיבה ריקה, מומלץ כשעה לפני ארוחה – או לפי המלצת המטפל.

איפה אפשר להשיג בלוקבסטר אולקליר?

לנוחותכם, אפשר להשיג את המוצר בחנות טופהיל.

לידיעתכם:

*למי לא מומלץ?

בלוקבסטר אולקליר מכיל רכיבים שעשויים לגרום להמסת קרישי דם. בעוד שברוב המקרים זה מועיל, במצבים מסויימים זה עלול להזיק. לכן, אין לקחת מוצר זה אם אתם:

  • סובלים ממצב בריאותי כלשהו המשפיע על יכולת הקרישה של הדם (כגון המופיליה).
  • סבלתם התקף לב שגרם לקרעים או דליפות מכלי דם בראש.
  • סובלים מטחורים מדממים ((Haemorroids (piles)
  • או אתם אחרי ניתוח או טראומה.

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X