יש נשים שעקב סיכון תורשתי להתפתחות סרטן שד, עוברות ניתוח כפול של כריתת השדיים. האם אין פתרון טוב יותר? כיום יש לחץ מצד ממסדים רפואיים לעבור ניתוח כזה. חלופה טובה יותר יכולה להיות צריכת תפריט של מזון בריא עם תשומת לב לבל יחסר לגוף יודן. רופא אמריקאי בשם דויד ברנשטיין, כתב ספר בשם  "יודן, מדוע אתה זקוק לו, מדוע אינך יכול לחיות בלעדיו".

דר' מרק סירקוס מדבר רבות על החשיבות של סודה לשתיה, מגנזיום ויודן - עד כמה הם חשובים לבריאות יותר ממה שמרבית האנשים מעלים על דעתם. כעת, דר' ג'פרי דק ערך נתונים של מספר מחקרים בינלאומיים, מחקרי מעבדה ודיווח על טיפול בחולים שהראה עד כמה צריכת יודן יעילה כנגד סרטן שד.

[section label="כמות מומלצת" anchor="amount"]

כמות מומלצת

פעם, נהוג היה להוסיף יודן למלח כדי למנוע גויטר - בעיה בבלוטת התריס הנובעת מחוסר יודן. גם עם זה הפסיקו. בכל מקרה, זו לא דרך יעילה למילוי צרכי הגוף ביודן. הקצובה היומית ליודן היא 150 מק"ג ליום.

דר' גיא אברהם וחוקרים נוספים עומדים על כך שכמות מספקת של יודן לאדם ליום צריכה להיות 12.5 מ"ג יודן ליום, פי כ-80 יותר מאשר הקצובה היומית! זוהי בערך הכמות של יודן שתושבי יפן צורכים באמצעות אכילת אצות ים. ביפן קיימת התחלואה הנמוכה ביותר בעולם בסרטן בלוטת התריס, ערמונית ושד!

יש הטוענים שהיפנים מקבלים את הכמות הזו מאצות ים ואילו כמות זו כתוסף מזון לא בטוחה. ובכן, רשות המזון והתרופות בארה"ב ממליצה על נטילת 165 מ"ג יודן כדי למנוע סרטן בלוטת התריס במקרה של חשיפה לקרינה. בעבר השתמשו אפילו בכמויות גדולות יותר של יודן למטרות רפואיות. אשר לסרטן בלוטת התריס, כיום יש עליה רבה ביותר בניתוחים לסילוק מלא של בלוטה זו אם יש חשד מבוסס לסרטן שם. זוהי ביופסיה אכזרית! גם אם מתברר שאין סרטן בבלוטה זו, האדם כבר נידון לצריכה מתמדת, לכל החיים, של תחליפי הורמוני בלוטת התריס. יודן יכול למנוע תרחיש לא בריא זה.
ניתן להשיגו ישירות מחנות טופהיל.

[section label="יכולות נוספות" anchor="Additional"]

יכולות נוספות

בנוסף ליכולתו מונעת הסרטן של יודן, יש מספר מחקרים המלמדים שיכול להיות לו חלק גם בריפוי סרטן השד. הן מחקרים במעבדה, והן באמצעות היסטוריה של חולים. יש פה אפשרות למניעת סרטן שד גם אם יש נטייה גנטית לכך. יודן נמצא מונע התבטאות של גנים הקשורים לסרטן השד. הוא בולם פעולת  גנים מעוררי סרטן וממריץ פעולת גנים שמעוררים אפופטוזיס (התאבדות)  של תאי סרטן  השד.

[section label="אין סכנה בנטילת כמות גדולה של יודן " anchor="Yodan"]

אין סכנה בנטילת כמות גדולה של יודן

מחקר אחר מצא שנטילת כמות גדולה של יודן איננה פוגעת לא בכמות ולא באיכות של ייצור הורמוני בלוטת התריס.

החוקרים עשו זאת כדי להרגיע את אנשי המקצוע בממסד הרפואי שחששו מפני נזקי כמות גדולה של יודן כנגד סרטן השד. מעניין שדווקא עם טיפולי כימותרפיה ועם ניתוחים רופאים לא חוששים מפני תופעות לוואי...

דר' דאצ' הציג מחקרים רבים שנעשו במעבדה עם חולדות וכן ממצאים אפידמיולוגיים עם בני אדם, שהראו את הבטיחות ואת התועלת של צריכת יודן כטיפול בסרטן. נתונים אלו ועוד מצויים במאמרים של דר' ג'פרי דאצ'.

אפשר לקבל יודן עם אכילת אצות ויש גם מספר תוספים מכילי יודן שעוזרים. תעשיית התרופות מתעלמת מכל זה מן הסיבה הפשוטה שלא ניתן לרשום פטנטים עליהם ולהרוויח ממון רב. כאן טובת החולה לא  נחשבת.

בחרו היום בבריאות של מחר! טופהיל הוקמה כדי להנגיש ידע נטורופתי בחינם וכדי לעשות שינוי תודעתי בתפיסת הבריאות של כולנו, היא מממנת זאת ע"י מתן ייעוצים נטורופתים ומכירת תוספי תזונה. הירשמו לקבלת טיפים ומבצעים למייל. וכן לערוץ הטלגרם החדש שלנו - @topheal. אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא ייעוץ נטורופתי יכול לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. לשירותכם גם חנות טבע ייחודית - עם שפע ויטמינים ומינרלים במבצע, ומשלוח במיזוג עד הבית כדי שלא ינמס לכם בדרך. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-9569449, לכתוב לנו, או להגיע אלינו לקליניקה בראשון לציון.

References

Breast Cancer Prevention with Iodine Supplementation

Coronavirus, How to Protect Ourselves by Jeffrey Dach MD Corona Virus Has Changed the World as We Know It The arrival of the corona virus pandemic has changed the world. Many of these changes are obvious as we practice social … Continue reading →

Iodine Supplements: The Four Best Kinds to Use

Iodine can prevent or help cure breast cancer

Wednesday, July 03, 2013 by: Paul Fassa

Iodine can prevent or help cure breast cancer

Iodine can prevent or help cure breast cancer

×

נשמח להקשיב ולבדוק איך ניתן לסייע. כתבו לנו כאן:

×