עובדים מהבית: לא צריך מסך ירוק בשביל רקע וירטואלי לוידאו

עובדים מהבית? רוצים לשדר בוידאו? לעשות וובינר? אצל רובנו, סביבת העבודה לא מושלמת ולכן רקע וירטואלי חשוב ביותר. בעוד שתוכנת זום הופכת פופולרית יותר ויותר, יש לי איתה כמה בעיות:

  1. הרקע. אין לי מסך ירוק. ובלי מסך ירוק הרקע הוירטואלי נראה זוועה - קופץ כל הזמן.
  2. מגבלת זמן של 40 דקות אם עושים שידור קבוצתי.

אז מתברר שיש אלטרנטיבות.

ניסיתם את skype? הרקע שם נראה מושלם! לא צריך מסך ירוק. לכו להגדרות הוידאו, ובחרו רק מתאים. או לחצו על + כדי להעלות. אפשר לבחור כל תמונה שרוצים (הנחיות מלאות). ואפשר עד 50 משתתפים ללא תשלום ולהקליט את השיחה. ואפשר גם לשדר לפייסבוק LIVE. המגבלה? תצטרכו לשדר ממחשב תומך (חלונות או מקינטוש או לינוקס) או מאייפון. אי אפשר להחליף את הרקע כשאתם משדרים מאנדרואיד. אבל ממילא מי צריך את זה בדרכים? צריך את זה בעיקר בבית.

גם גוגל ופייסבוק התלהבו מהנושא, אז ב-google meet החדשה יש תכונה כזו - שנמצאת בפיתוח. וגם פייסבוק messanger מפתחת משהו דומה. אבל בינתיים תשתמשו בסקייפ ותשדרו לפייסבוק.

 

ייעוץ נטורופתי אישי

מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם? נבוכים מול שפע האפשרויות? חסרי סבלנות? יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא יעוץ נטורופתי יכול לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף.

אל תגידו שלא אמרנו לכם

התחברו אלינו במייל כדי לקבל מילות עידוד ולהתעדכן בחידושים ובמבצעים.

×

נשמח להקשיב ולבדוק איך ניתן לסייע. כתבו לנו כאן:

×