בדיקת מטושים PCR - האם היא מזהה קורונה?

בדיקות קורונה – האם זה באמת?

מהו "חולה מאומת"? הוא מי שיצא חיובי בבדיקת קורונה, כלומר "חיובי לקורונה".

אך האם בדיקת המטושים באמת בודקת קורונה?

לא ממש. אמנם ככל שיקבלו יותר מימון יעשו יותר בדיקות, ימצאו יותר חולים "מאומתים" ויוכלו לציין ש"התחלואה עלתה". אבל אין שום קשר בין תוצאות הבדיקה לבין כמות החולים האמיתיים.

מדוע?

בדיקות הקורונה מחפשות רצף של רנ"א מתגובה לוירוס. הם לא בודקים וירוס, אין בדיקה אחת שבודקת וירוס. לאחר ניגוב במטוש שמים אותו בבדיקת PCR שמגדילה את הממצא. אם נמצא בדל קטן של רצף רנ"א מתא שניזוק בריאות או בדרכי האף, תתקבל תוצאה חיובית. זה יכול לנבוע זה יכול לנבוע ממספר דברים שלא קשורים לוירוס.
שוב: בדיקת המטושים לא מחפשת וירוס ולא מבוססת על בידוד של וירוס.  ממציא בדיקת ה- PCR קארי מוליס שקיבל עבור המצאתו פרס נובל אמר שאין  להשתמש בבדיקה לאבחון מחלות זיהומיות וכן  לא להשתמש בבדיקה זו לאבחון וירוסים.
בדיקת ה- PCR מוצאת שברים, חומצות גרעין. מתוך אימייל שכתב קארי מוליס ב- 7 למאי 2013: "PCR מאתרת קטע מאוד קטן של חומצת גרעין שהיא חלק של וירוס. השבר הספציפי שמאותר נקבע על ידי בחירה די שרירותית של חומצת גרעין שנמצאת בכל האורגניזמים החיים בתחילת סינתזה של דנ"א, מה שהופך להיות הקצוות של השבר המוגדל".
"צריכה להיות לך כמות גדולה במיוחד של אורגניזם כלשהוא כדי לגרום סימפטומים."  אמר ד"ר דיוויד רזניק, ביוכימאי, מפתח פרוטאז שייסד מעבדה בשם Viral Forensics. "אני סקפטי אם הבדיקה של PCR נכונה. זה כלי מדעי נהדר אבל זה כלי נוראי לרפואה קלינית. 30% מהתאים שנדבקו מתו לפני שהתבטאו סימפטומים. עד שאתה מתחיל להראות סימפטומים, התאים המתים מייצרים את הסימפטומים".

מה העצה של ד"ר רזניק לאנשים שרוצים להבדק לקורונה? "אל תעשו זאת, אני אומר כשאנשים שואלים אותי. אף אדם בריא לא צריך להבדק. אין לזה משמעות אבל זה יכול להרוס את חייך, לעשות אותך לגמרי אומלל".

רוצים להיבדק? תחשבו שוב…

״לא הוכח מדעית שקיים וירוס ״קורונה״ הגורם למחלה כלשהי" –  קובע פרופסור אנדרו קאופמן, רופא, פסיכיאטר ומומחה לביולוגיה מולקולרית."

ואיך הגיע הפרופסור למסקנה מרחיקת הלכת הזו?
בראיון ללונדון ריל הוא מסביר:

״עברתי על כל המחקרים שעשו מדענים שטענו שהם בודדו את וירוס הקורונה, וטענו שהוא גורם למחלה, ומה שגיליתי זה שהבדיקות לא מוכיחות כלל שקיים וירוס כזה, או שהוא בכלל גורם למחלה״.

״הם לקחו נוזל מריאות של אנשים שאותם הם סימנו כחולים. אלא שתערובת כזו של נוזל ריאות מכילה דברים רבים שיש שם ממילא, או שנותרו שם מהעבר, כמו: שאריות מחיסון שפעת, ועוד רעלים.

״מה שמוזר זה שלמרות שקל מאוד לבודד מתוך הנוזל שהם שאבו רק את הוירוסים, כי הם הרי קטנים יותר מכל תא אחר, הם משום מתעקשים שלא לעשות זאת. אבל כשבודקים תערובת כפי שהם שואבים, מבלי לסנן אותה, היא לא מוכיחה דבר כי היא מכילה דברים שונים ומשונים ואי אפשר בכלל לדעת מה מקור הדבר שגילית״.

״בנוסף״ מסביר הפרופסור ״בדיקות המעבדה שנועדו לזהות אם אדם חולה, מבוססות גם הן על אותה תערובת לא ברורה, ולכן הן לא אמינות מבחינה מדעית ואין לסמוך עליהן כלל״.

ומה זה מה שהם מראים לנו במיקרוסקופ?
״ובכן, זהו אקסוזום״ מסביר הפרופסור. אבל מהו בכלל ׳אקסוזום׳?
״לפני כשלושים שנה מדעים גילו את קיומו של האקסוזום בגופנו. מחקרים מדעיים קבעו שיש לו מספר תפקידים כשאחד מהם הוא לבלוע רעלים שנמצאים מסביב לתא, וכך להגן על הגוף מפני הרעלה.
אקסוזומים נוצרים בגוף שלנו כל הזמן, בצורה טבעית כדי להגן על הגוף, וכשאתה חולה או מפוחד, אתה מייצר אפילו יותר מהם, כי הגוף זקוק לתוספת הגנה.

אבל מה שהמדענים הללו עושים בבדיקות המעבדה שלהם שמזהות כביכול אם אדם חולה ב״קורונה״, זה לקחת את הבליל הזה שהם שאבו מהריאות שלו, הבליל שמכיל את כל מה שהצטבר שם, והם מוסיפים לו גם תאים מכליות של קופים, ואנטיביוטיקה .

אנטיביוטיקה רעילה לגוף ולכן היא תמיד תגרום ליצירת אקסוזומים נוספים רבים שמנסים להגן מפניה על הגוף.
כך שברור שמה שהמדענים הללו עשו במעבדה שלהם זה ליצור אקסוזומים נוספים.
עכשיו, הם מגדלים את התאים הללו שהם עירבלו עם אנטביוטיקה ותאים מכליות של קופים במשך שבוע או שבועיים, ואז הם בודקים אותם במיקרוסקופ.

אבל מה שהם מראים לנו בתמונות זה לא וירוס שיוצר מחלה, בטח שלא וירוס ״קורונה״. אלה הם אקסוזומים שנוצרו במעבדה שלהם בגלל ההתערבות שלהם כפי שהסברתי קודם.

איך אני יודע זאת בוודאות?
כי הם לא מתייחסים כלל לקיומם של האקסוזומים. כי מדענים ווירולוגים קבעו מחקרית ומדעית שאקסוזומים ווירוסים דומים כמו שתי טיפות מים.
וכי חייבים היו להיווצר שם אקסוזומים כתוצאה מהתהליך שהם עשו.
אבל הם לא מראים לנו שום תמונה שבה רואים למשל חץ אדום המצביע על וירוסים, ולעומתם אקסוזומים. וגם אם הייתה להם תמונה כזו, הם היו חייבים להפריד אותם זה מזה ולהוכיח לנו שאלה לא דברים שנוצרו כתוצאה מהתהליך במעבדה, אלא שזה באמת וירוס שיוצר מחלה, ושהם באמת שונים זה מזה.
לכן אני קובע חד משמעית שמה שהם מראים לנו בתמונות ומה שהם מוצאים במיקרוסקופים אלה אקסוזומים, ולא וירוסים שיוצרים מחלה כלשהי.
האם אדם מפוחד עלול לקבל תוצאה חיובית ממעבדה?
״בהחלט כן״ אומר הפרופסור ״מאחר שהם מראים לנו אקסוזומים, וזה מה שקובע אם אדם שלילי או חיובי, אדם שנמצא בלחץ, הגוף שלו מפריש תוספת אקסוזומים כתוצאה מכך, והם הרי ימצאו את האקסוזומים הללו במיקרוסקופ שלהם, בנוסף לאלה שיווצרו כתוצאה מהתהליך שהם עושים במעבדה.
לא הייתי סומך על הבדיקות הללו כלל. הן לא אמינות.
לא הוכח מדעית שקיים וירוס כזה, או שהוא גורם לאיזו שהיא מחלה״. מסכם הפרופסור.

לצפייה בראיון:

נמצאתי "חיובי לקורונה". אין לי תסמינים, אך אני רוצה למנוע החרפה של המצב. מה עלי לעשות? קראו כאן.

רק בריאות!

לקבלת עדכונים הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו: https://t.me/topheal

שאלות נוספות? אנחנו בווצאפ https://wa.me/97239569449

אמנון לבב וצוות "טבע-לי נטורופתיה".

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X