ציון דרך: ממשלת ארצות הברית הפסידה בתביעה בנושא חיסונים

ממשלת ארצות הברית הפסידה בתביעה בנושא חיסונים

– לא נעשתה בקרת איכות על החיסונים במשך למעלה מ-32 שנה!

 

2 החברים שלנו מארצות הברית, דל ביגטרי ורוברט פ. קנדי עשו ועושים עבודה נפלאה. בית המשפט קבע שלא נעשתה בדיקת בטיחות ראויה לחיסונים ב- 32 שנים האחרונות. המדינה הפסידה וזה מאפשר חוקית להתנגד לחיסון על סמך התקדים הזה… המשפט הוכיח בעצם שמחלקת הבריאות (HSS) ויצרני התרופות שיקרו לגבי הבטיחות והמחויבות שלהם לגבי הבטיחות. ושניתן בעצם להטיל ספק גדול בבטיחותם…

להלן סריקה של המסמך המשפטי:

 

פורסם על ידי עורך cairnsnews בתאריך: 19.11.18 (1)

"ממשלת ארה"ב הפסידה במשפט בנושא החיסונים (2). בבית המשפט האמריקאי נחשף שלא נמצאה בקרת איכות על חיסונים המיוצרים על ידי תעשיית התרופות במשך 32 שנים לפחות. משמעות הדבר היא כי יצרני החיסונים היו פטורים במרמה מדיווחים תקופתיים לגבי איכות ויעילות החיסונים.  כלומר, שחיסוניהם מעולם לא נבדקו מבחינת איכות ולא היו להם בטיחות או יעילות מוכחות עבור מעל 30 שנה.

להלן מספר השלכות משפטיות ומעשיות הגלומות בניצחון המשפטי הזה לעם האמריקני:

ניתן לצטט את פסק הדין על פי חוק על ידי כל ההורים מול ארגונים שמפעלים דרישת חובה לחיסונים כדי להיכנס למוסד הלימוד או כדי להשתתף בפעילות.

ניתן לצטט את פסק הדין על פי חוק על ידי כל העובדים שמעסיקיהם מחייבים אותם להתחסן כדי לשמור על מקום עבודתם.

מקרה זה יכול כעת להיות מצוטט באופן חוקי על ידי כל אלה המבקשים פיצוי על פגיעה כתוצאה מחיסון, אם נפגעי החיסונים ישתמשו בפסק הדין, יצרניות החיסונים עשויות להגיע למצב דומה לזה של של חברת  Bayer-Monsanto , יצרנית חומר ההדברה ראונדאפ (גלייפוסט), שהפסידה במשפט בסן פרנסיסקו לפני מספר חודשים לאדם גוסס ומאז שווי המניות שלה צונח במהירות." (3)

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

מקורות להרחבה:

  1. U.S. GOVT LOSES LANDMARK VACCINE LAWSUIT
  2. Monsanto / Bayer now facing over 8,000 lawsuits alleging its glyphosate (Roundup) herbicide causes cancer

סרטים בנושא

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X