בדיקת אולטרסאונד היא לא רק גלי קול. אמאלה!

הסיכונים של בדיקת אולטרסאונד להריון הם אמיתיים. למרות הבטחות רפואיות לבטיחות, אולטרסאונד אינו רק גלי קול. למעשה, זוהי קרינה לא מייננת, ואלפים רבים של מחקרים אישרו כי סוג זה של קרינה מזיק.
ילדים, ובמיוחד תינוקות מתפתחים ברחם, נמצאים בסיכון גבוה מחשיפה לטכנולוגיות לא מייננות שכן מוחם וגופם של הילדים סופגים יותר קרינה, ומח העצם בראשם סופג עד פי 10 קרינה ממבוגרים.

image.png

למען האמת, כל היצורים החיים נמצאים בסכנה מחשיפה לטכנולוגיות לא מייננות וזה כולל קרינה ממגדלי סלולר, טלפונים סלולריים, טלפונים אלחוטיים, צגי תינוקות, מכשירי WiFi וטכנולוגיית 5G המוצגת. מכיוון שמכשירים אלה נמצאים כיום בכל מקום בחברה שלנו-ומכיוון שילדים נחשפים כעת 24/7 (גם כשהם ברחם)-חשוב להורים להבין את העובדות על טכנולוגיות לא מייננות כדי שיוכלו להגן על עצמם ועל שלהם ילדים מפגיעה.

חשיפה יחידה לבדיקת אולטרסאונד גורמת לנזק ל- DNA בדומה ל -250 צילומי חזה

אולטרסאונד מופיע באתר האינטרנט של מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) במדור שכותרתו "מוצרים הפולטים קרינה." 4 שם נאמר לנו כי "אולטרסאונד … מבוסס על קרינה לא מייננת, כך שאין לו אותו סיכונים כקרני רנטגן … ".  עם זאת, מחקר אחר מחקר אישר כי אולטרסאונד אכן גורם לנזק ביולוגי דומה לזה שנגרם על ידי קרני רנטגן.

מדענים יודעים זאת לפחות 100 שנה. במחקר אחד (Liebeskind et al, 1981), החוקרים הגיעו למסקנה שחשיפה בודדת לאולטרסאונד גרמה לנזק לתא ולדנ"א בדומה ל -250 צילומי חזה. הנזק היה קבוע ותורשתי במשך עשרה דורות ומעבר.

מחקרים אחרים תיעדו גזירת DNA, שבירות של גדילים בודדים וכפולים, סידור מחדש של כרומוזומים ופירוק DNA, עיוותים ומוטציות בצאצאים, כמו גם השבתה מוחלטת של חומר גנטי בתוך תאים מחולקים.

הנזק שנגרם על ידי אולטרסאונד הוא מרחיק לכת מאוד ומתועד בהרחבה בספרי "הצד האפל של אולטרסאונד טרום לידתי והסכנות של קרינה לא מייננת-חלק 1".

(אין לבלבל בין אולטרסאונד לבין סריקות CT או סריקות CAT. קרינת CT היא גם מסוכנת).

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X