מהו סוראמין? האם כדאי? מהן תופעות הלוואי? ומהן האלטרנטיבות?

מחטי אורן?? זהירות!!!! לאחרונה פונים אלינו אנשים רבים שניסו לקחת תה מחטי אורן כמקור של סוראמין כדי לנקות את תופעות הלוואי של הזריקות הנסיוניות וקיבלו תופעות לוואי חדשות – נוירופתיה, כאבי בטן, שלשולים, הקאות, ועוד. ראו פירוט בהמשך הכתבה.

הרעיון של ניקוי רעלים זול באמצעות תה מחטי אורן המתואר כמקור של סוראמין ועוד קוסם לרבים, אבל לפעמים הזול זה יקר.תה מחטי אורן מנקה רעלים, אבל אין מחקרים על תופעות הלוואי, קיבולת הניקוי של הכבד מוגבלת והרעלים שהשתחררו עלולים להתיישב ברקמות אחרות ואין על כך מחקרים..

ראשית, תרשו לי חברים לא לקרוא לזה "חיoון" כי המשמעות של זה שהוא מחoן אבל זה לא ככה. יום יום מגיעים אלינו לקליניקה אנשים הסובלים מתופעות לוואי של הזריקות הנסיוניות. עייפות, דלקות, פריחות בעור, שיתוקים, ועוד.

🔻 מה מכילות הזריקות?

1. הנדסה גנטית – mRNA . ה"חיסון" משנה את הגנטיקה של התא.

2. חלבון הספייק – הזריקות גורמות לגוף לייצר את חלבון הספייק. חלבון הספייק (הדוקרן) הוא רעלן. חלבוני הספייק שזריקות mRNA גורמים לגוף לייצר, אינם נשארים בשריר הכתף, אלא מתפשטים למוח, ללב, לשחלות וכו '.

לא הוזרקתם? מחקר של אחת מיצרניות החיסונים מראה שמגע פיזי של אדם שלא קיבל את זריקת הניסוי באדם אשר קיבל את זריקת הניסוי עלולה לגרום לתופעות לוואי זהות לאדם אשר קיבל את הזריקה. התהליך נקרא השלת DNA. כלומר, גם מי שלא הוזרק, כדאי שיגן על עצמו.

3. גראפן אוקסיד (תחמוצת גראפן) – נמצא בזריקות, במסיכות החד פעמיות, וגם בבדיקות ה-PCR ובבדיקות האנטיגן. כלומר כמעט בכל מקום.

📌חומר רעיל
📌גורם לקרישי דם, מייצר פקקת (טרומבוזות)
📌גורם לפגיעה מתמשכת במערכת החיסונית
📌גורם לנזק ודלקת דו צדדית בריאות
📌יוצר דלקת רירית בפה, טעם מתכתי ואובדן טעם וריח
📌בעל יכולת להוות גשר העברה בין הביולוגי למגנטי, מה שיכול להסביר את תופעת ״ההתמגנטות״ בנקודת ההזרקה

🔻 מהן תופעות הלוואי של הזריקות?

רבים מדווחים על עייפות עצומה, חולשת שרירים, כאבי ראש, נשירת שיער , תגובות אלרגיות , דלקות חוזרות, כאבים בחזה, קשיי נשימה, הפסקת וחזרת המחזור, טיקים ורעידות, דימומים, ועוד.

הדיווחים מרוכזים בוועדת החקירה האזרחית ובעשרות קבוצות בטלגרם ובפייסבוק. בקבוצת "נפגעי חיסונים – גם לנו זה קרה" בפייסבוק יש 42,000 איש. בועדת החקירה האזרחית נאספו ותועדו כ-4500 דיווחים.

בגלל תופעת תת דיווח, רק כ-1%-3% מהמקרים מדווחים. רוב הנפגעים קיבלו מענה אוטומטי ש"אין קשר לחיסון". ואם אין לכם עדיין תופעות לוואי? רצוי לזכור שעל פי הדיווחים תופעות ה-ADE מתחילות רק לאחר מספר חודשים. כך שבכל מקרה חשוב לנקות.

🔻 אם לא סוראמין, מה הפתרון הכי עוצמתי שלכם לניקוי הזבל של הזריקות?

אנחנו לא ממליצים על סוראמין. אבל אם בכל זאת לקחתם מחטי אורן, טוטל בדי דיטקס הוא ערכה מוכחת מחקרית, עוצמתית, ופשוטה לשימוש שתעזור לכם לנקות את הרעלים שהשתחררו בתהליכי ניקוי אחרים ולוודא שהם יוצאים מהגוף, כמו גם לחדש אנרגיות ולחזק את החיoוניות הטבעית.

יש רשימה מאד ארוכה של תוספים שעשויים במידת מה לעזור למוזרקים. כל בן אדם אינדבידואלי ורצוי ייעוץ אישי. אבל לאנשים רבים אין זמן וסבלנות לייעוץ אישי. רבים פשוט שואלים: "מה הפתרון הכי עוצמתי שלכם לניקוי הזבל של הזריקות"?

תשובתנו:

👈 1. אורח חיים הוא הבסיס וזה בחינם. מאד קשה לטפל בגוף שאינו מאוזן מבחינה תזונתית. סדר יום. 🍋🥑 תזונה. 🏃 פעילות גופנית מתונה. 🥛 שתייה. ☀️ אור שמש 🌳 קרקוע וחיבור חשמלי לאדמה. 🎶 נשימה, מדיטציה, תפילה, ותדרי צליל של סולפג'יו התומכים בהחלמה ובמיוחד 741Hz (חפשו ביוטיוב מוזיקות של שעות המכילות את התדר).

👈 2. ערכת ניקוי עוצמית שמומלצת לכולם: מנסיוננו הקליני נמליץ להתחיל עם טוטל בדי דיטוקס -בערכה עוצמתית הכוללת ACGגלוטתיון לתמיכה בתיקון נזקי DNA, ולחידוש אנרגיות, ACZננו לניקוי רעלים פשוט ויעיל, ו-ACSסילבר לחיזוק מערכת החיסון. כולם מוכחים מחקרית, ובנויים בטכנולוגייה לספיגה מהירה ואיכותית, ישירות מתחת ללשון. שלושת אלו פועלים בצורה סינרגטית להשגת יעילות מוגברת. מה מכילה הערכה:

א. ACGגלוטתיון – פיתוח מדעי חדש ומוכח מחקרית שמעלה את רמת הגלוטתיון ב-10% תוך 8 שעות. נמצא מחקרית שגלוטתיון עוזר לתיקון נזקי DNA. גלוטתיון הוא גם מפנה הרעלים היעיל ביותר בגוף האדם. קושר רעלנים, מזהמים, כימיקלים, מתכות כבדות ותוצרי פירוק של תרופות ומפריש אותם דרך השתן או מערכת העיכול. גלוטתיון הוא נוגד החימצון העיקרי בגוף, שמגן על התאים מנזקים. חיוני למיחזור ולניצול יעיל של ויטמיני C + D + E. מגן על מערכת החיסון מנזקים. יש לו גם השפעה אנטי נגיפית ישירה במידה מסויימת. הבעייה – שגלוטתיון לא נספג טוב דרך מערכת העיכול ולכן עד לאחרונה האלטרנטיבה היעילה היחידה היתה לתת אותו בזריקות.

ב. ACZננו – מנקה רעלים מוכח מחקרית, עוצמתי, בטוח, ופשוט לשימוש. על פי המחקרים הוא מסלק את הרעלים ישירות לשתן ומעלה את פליטתם באלפי ועשרות אלפי אחוזים (תלוי בנבדק) תוך 7 שעות, ובכך מקטין את העומס על הכבד. ישנן הרבה שיטות אחרות לניקוי רעלים אך הבעיה שרעלים שמתנקים מרקמה אחת עלולים להתיישב ברקמה אחרת. יש עצה – ACZנאנו.

הוספת ACZנאנו ל-ACGגלוטתיון מגדילה את היעילות שלו פי 5 לדברי היצרן ולכן מומלץ לקחת לפחות את שני הראשונים שלמעלה – ולכן שמנו אותם בערכה אחת, במבצע.

ג. ACS-200, תרסיס יוני כסף אנטיבקטריאלי מוביל מחקרית. על בסיס מחקר מעבדה עצמאי, המוצר יעיל פי מיליון בחיסול פתוגנים מאשר מותגים אחרים. יעיל כנגד כמות עצומה של אורגניזמים הגורמים למחלות, כולל חיידקים וירוסים, פטריות, טפילים ועוד… בטוח לשימוש, ללא פגיעה במעיים או ברקמה, גם כתוספת לאנטיביוטיקה- הוכח כי כסף קולודיאלי משפר את היעילות של אנטיביוטיקה פי 1000.

נמליץ לרכוש את שלושתם ביחד, במבצע משתלם.

👈 3. יש לכם מחלות רקע? סובלים מתסמינים? מומלץ גם לתאם איתנו ייעוץ אישי

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

מהו סוראמין? ומאיפה משיגים אותו?

"יש תרופת נגד לנפגעי החיסונים" – ד״ר ג׳ודי מיקוביץ׳

בראיון שנערך לאחרונה, ד"ר ג'ודי מיקוביץ פרסמה מידע על תרופת נגד לפגיעות מזריקות ה"חיסון".

"מדובר בתרופה בת 100 שנה המכונה "סוראמין". סוראמין היא תרופה הנחשבת בטוחה מאוד. המרכיב הפעיל בתרופה הוא חומצה שיקימית, זהו אותו החומר המשמש כנוגד שפעת בתרופה הידועה טמיפלו. חומצה שיקימית היא נוגדת חימצון עוצמתית, מעשירה את הגוף בחמצן, מעודדת ניקוי והפרשת פסולת ורעלים מהתאים ומהגוף. אנטי וירלית, אנטי סרטנית ואנטי דלקתית. ניתן להפיק חומצה שיקימית מחליטת מחטי אורן." – כך אומרת ד"ר ג'ודי מיקוביץ' בסרטון:

יצאנו לבדוק את הנושא וריכזנו את והתשובות לפניכם:

מה מכילים מחטי אורן?

למחטי אורן יש קודם כל תכונות חיטוי חזקות, מחזקות ומרפאות; ניתן להשתמש הן בנפרד והן בשילוב עם תרופות עממיות ותרופות אחרות. מחטי אורן צעירים מכילים ויטמין C, ויטמיני E ו-B, ויטמין K, ויטמין P, קרוטן (ובמחטים ריכוזו גבוה מאשר בגזר), פיטונצידים, טאנינים, חומצה אולאית, בנזואית וסטראית  סידן וזרחן, נחושת ומנגן, ברזל ואבץ, מגנזיום וקובלט. כמו כן הם עשירים בכמויות עצומות של שמנים אתריים.

מהן התועלות שפורסמו על סוראמין?

במיצוי אורנים נמצא חומר בשם סוראמין (Suramin , shikimic acid) המהווה מאין בולם לשכפול לא בריא של dna/rna וגם מונע קרישי דם ובכך יכול לעזור לאנשים שעברו חיסון mrna… (מקור 6) 

בין התועלות המוזכרות במקורות:

 • שיפור החיסוניות הטבעית
 • סיוע במצבי הצטננות, שיעול, דלקות, ברונכיטיס, סינוסים
 • סיוע במחלות עיכול, דלקת שלפוחית השתן, זיהומים באברי הרבייה הגבריים והנשיים, דלקת פרקים ומערכת העצבים
 • למחטי אורן השפעה מונעת וטיפולית עוצמתית בטרשת עורקים, יתר לחץ דם, אי ספיקת לב ואספקת דם לקויה למוח
 • מחטי אורן משמשות גם לטיפולי קוסמטיקה לשיפור השיער והעור

תופעות לוואי של סוראמין והתוויות נגד

הריכוז של המיצויים המופקים מאורן אינו אחיד ותלוי באופן ההכנה – יש שיטות הכנה שונות, ולכן איננו יכולים להמליץ על מינון אחיד. מה שכן ברור, זה תופעות הלוואי שאנשים רבים חווים.

במחטי אורן יש כמות עצומה של ויטמינים, חומצות אורגניות ושמנים אתרים. מצד אחד, הרכב כה עשיר מעניק למחטי אורן תכונות מועילות עצומות. אך מצד שני, אם צורכים אותן צריכת יתר, הן עלולות לפגוע בגוף בקלות.

על רקע מנת יתר של מחטי אורן, לעיתים קרובות מתפתחים כאבי ראש קשים ונזלת, נוצרות בחילות ובמקרים שליליים במיוחד עלולה להתפתח דלקת בקיבה ובמעיים. לכן, עליך להשתמש במוצרים המבוססים על מחטי אורן בזהירות רבה, ולהעלות את המינון בהדרגה.

התוויות נגד של מרתחים וחליטות על בסיס מחטי אורן

לא מומלץ להשתמש במרתחים וחליטות על בסיס מחטים במקרים הבאים:

 • כשיש הפטיטיס או נזק לכבד
 • כשיש אי ספיקת כליות כרונית ומחלות דלקתיות חמורות של הכליות
 • בנוכחות חוסר סבילות למוצר טבעי ספציפי
 • כשיש אי ספיקת לב (כמו למשל אצל רבים מהמוזרקים)
 • כשיש מחלות עור זיהומיות – במקרה זה אי אפשר להשתמש במחטי אורן באופן פנימי או חיצוני – ניתן להתייעץ איתנו לגבי פתרונות אחרים
 • כמו כן, נשים בהריון ואמיהות מיניקות צריכות לסרב לתכשירים המבוססים על מחטי אורן – התכונות המועילות של חומרי הגלם יכולות להפוך בקלות לפגיעה באם ובילד. לא מומלץ להציע שתייה ממחטי אורן בפנים לילדים מתחת לגיל 7-10, זה עלוע לפגוע בגופו של הילד הרגיש

מדוע יש תופעות לוואי לתמצית/תה מחטי אורן?

הסיבה לתופעות הלוואי של תמצית מחטי אורן היא שהיא תומכת בניקוי רעלים מהתאים. לכאורה זה דבר מעולה! גם את הגוף חובה לנקות, לא רק את הרצפה. אבל הרעלים שיוצאים מהתאים עלולים להתיישב במקומות אחרים. ואם ניקוי הרעילים חזק מדי, הרבה רעלים מתיישבים במקומות אחרים, ואתם עלולים לא להרגיש טוב.

האם אפשר לנקות רעלים מהתאים בלי שהם יתיישבו ברקמות אחרות? כן, יש לזה פתרון פשוט. כדי שהרעלים שהתנקו יצאו ישירות מהגוף כדאי לשלב ACZנאנו (תכשיר ניקוי הרעלים היחיד שהוכח מדעית שפולט אותם ישירות דרך השתן, ומעלה את פליטתם בשתן באלפי אחוזים תוך 8 שעות).

איך עוד כדאי לתמוך בתהליך הניקוי ? כדי שהרעלים יצאו צריך לעזור לכבד, למעיים, ולכליות לעבוד. חשוב לתמוך גם במערכות אלו, תוספת גלוטתיון וחיזוק החיסוניות הטבעית חשובים ביותר ככדי לשפר את תהליך הניקוי, ולשם כך נוצרה ערכת ניקוי הרעלים המלאה.

מי שבאמת מחוייב לבריאותו ורוצה לעשות שינוי רציני, מומלץ שייעזר בליווי נטורופתי אישי. עשו בדיקות דם, קבעו שיחה, ונשמח לעזור.

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

מקורות אחרים של סוראמין

 • במקרים שאינכם יכולים להשתמש בחליטת מחטי אורן או שאתם חוששים מתופעות הלוואי, ניתן להשתמש בחליטות צמחים אחרות המכילות חומצה שיקימית
 • חומצה שיקימית קיימת גם בכוכבי אניס וזרעי שומר שניתן להכין מהם חליטה שמומלצת לנשים הרות ומניקות וידועה כבטוחה אף לתינוקות רכים
 • צמחי מרפא נוספים המכילים חומצה שיקימית : אלוורה , ג'ינסנג, שום, גוג'י ברי, מיץ עשב חיטה, קומפרי, בן חרצית (feverfew) , גינקו בילובה
 • אפשר לקבל סוראמין גם בצורה הומאופטית, ועל כך ממליץ ד"ר קלינגהרט לטיפול בילדים על הספקטרום האוטיסטי (7)

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

מקורות הרחבה על סוראמין

 1. סוראמין – התרופה שכנגד החיסון לקורונה (הרב אמנון יצחק, שופר.TV)
 2. עמותת "חסון" – פוסט בפייסבוק
 3. סרטון של ד"ר ג'ודי מייקוביץ – אתר Knowhere.
 4. המכלול – האנציקלופדיה היהודית
 5. אתר GradenLux – מאיפה לאסוף מחטי אורן, מגוון מתכונים עם מחטי אורן
 6. סוראמין יכול לתקן נזקי DNA – נטורל ניוז
 7. ד"ר קלינגארט – שימושים בטוחים של סוראמין לאוטיזם

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X