פרוטאז – לסילוק חלבונים לא רצויים ממחזור הדם

פרוטאז (Protease) הוא אנזים פיברינוליטי – עוזר במקור לעיכול חלבונים במזון. חלבון הוא חומר קשה לפירוק. לכן, פרוטאז נחשב לאחד מהאנזימים החשובים בגוף. אם תהליך העיכול לא הושלם, חלבון לא מעוכל יכול לחדור למחזור הדם, וגם לחלקים אחרים בגוף. ולעורר אלרגיות למזון. פרוטאז בכמויות מוגברות, יכול לעזור לנקות את הגוף על ידי פירוק החלבון הלא רצוי ממחזור הדם. זה יעזור לנקות את הדם, ויחזיר ויאזן את האנרגיה שלך.

אחד ממנגנוני ההגנה של חיידקים הוא לעטוף את עצמם בקליפה של חלבון. כמויות פרוטאז גדולות תומכות בסילוק הקליפה, ומאפשרות למנגנוני ההגנה של הגוף להיכנס לפעולה.

כמויות של פרוטאז גם עוזרות בלחימה בגורמי מחלות החל מנזלת ושפעת, וכלה בגידולים סרטנים. פרוטאז עוזר נגד סרטן, על ידי המסת ציפוי הליפין בתאי סרטן. על ידי זה ניתנת למערכת החיסון סיכוי לעשות את העבודה שלה. זה יכול באופן אפקטיבי לגרום לכווץ הגידולים האלה, על ידי עזרה בסילוק הרקמות הלא נורמאליות או המתות, ועל ידי כך לגרות גידול של רקמה בריאה.

נחקר ונמצא מסייע במצבים הבאים

מערכת חיסון חלשה – Weakened immunity, קנדידה – Candidiasis, התרבות של שמרים – Yeast infestation , זיהומים – Infections, טפילים – Parasites, וירוסים – Viruses, צורות נבגיות – Fungal forms

מערכת העיכול – עצירות – Constipation, שלשול – Diarrhea

דלקת הכבד – Hepatitis , רעילות הדם – Toxicity of the blood

לחץ דם גבוה – High blood pressure, כליה בסטרס – Kidney stress, שיגדון – גאוט –Gout

בצקות, נפיחויות, הצטברות נוזלים – Water retention

חוסר איזון הורמונאלי – Hormonal imbalance

איזון סוכר – היפוגליקמיה \ היפרגליקמיה – Hypo/Hyperglycemia

אלרגיות – Allergies, התפרצויות עור -Skin eruptions

מחלות חלל הפה – Periodontal disease. פצעי פה Canker sore.

דלקת חניכיים – Gingivitis.

התוויות נגד

לא פועל נגד פתוגנים הנמצאים במערכת העיכול ובמעיים, כי הוא פועל דרך מחזור הדם.

הזמנה

ניתן להזמין את התוסף ישירות בחו"ל במחיר מוזל .

אם רוצים אותו מיידית או לא רוצים להתעסק עם הזמנות מחו"ל, ניתן להזמין דרך טבע-לי נטורופתיה.

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

מינון מומלץ

3 כמוסות, על קיבה ריקה, 3 פעמים ביום או לפי הנחיית המטפל.

References

  1. להרחבה, ראו מאמר על אנזים תרפי באתר זה.
    באתר של ד"ר גונזלס, מייסד השיטה

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X