פרוטאז – לסילוק חלבונים לא רצויים ממחזור הדם

פרוטאז (Protease) הוא אנזים פיברינוליטי – עוזר במקור לעיכול חלבונים במזון. חלבון הוא חומר קשה לפירוק. לכן, פרוטאז נחשב לאחד מהאנזימים החשובים בגוף. אם תהליך העיכול לא הושלם, חלבון לא מעוכל יכול לחדור למחזור הדם, וגם לחלקים אחרים בגוף. ולעורר אלרגיות למזון. פרוטאז בכמויות מוגברות, יכול לעזור לנקות את הגוף על ידי פירוק החלבון הלא רצוי ממחזור הדם. זה יעזור לנקות את הדם, ויחזיר ויאזן את האנרגיה שלך.

אחד ממנגנוני ההגנה של חיידקים הוא לעטוף את עצמם בקליפה של חלבון. כמויות פרוטאז גדולות תומכות בסילוק הקליפה, ומאפשרות למנגנוני ההגנה של הגוף להיכנס לפעולה.

כמויות של פרוטאז גם עוזרות בלחימה בגורמי מחלות החל מנזלת ושפעת, וכלה בגידולים סרטנים. פרוטאז עוזר נגד סרטן, על ידי המסת ציפוי הליפין בתאי סרטן. על ידי זה ניתנת למערכת החיסון סיכוי לעשות את העבודה שלה. זה יכול באופן אפקטיבי לגרום לכווץ הגידולים האלה, על ידי עזרה בסילוק הרקמות הלא נורמאליות או המתות, ועל ידי כך לגרות גידול של רקמה בריאה.

נחקר ונמצא מסייע במצבים הבאים

מערכת חיסון חלשה - Weakened immunity, קנדידה – Candidiasis, התרבות של שמרים - Yeast infestation , זיהומים - Infections, טפילים – Parasites, וירוסים - Viruses, צורות נבגיות - Fungal forms

מערכת העיכול - עצירות - Constipation, שלשול – Diarrhea

דלקת הכבד - Hepatitis , רעילות הדם - Toxicity of the blood

לחץ דם גבוה - High blood pressure, כליה בסטרס - Kidney stress, שיגדון – גאוט –Gout

בצקות, נפיחויות, הצטברות נוזלים - Water retention

חוסר איזון הורמונאלי - Hormonal imbalance

איזון סוכר - היפוגליקמיה \ היפרגליקמיה - Hypo/Hyperglycemia

אלרגיות – Allergies, התפרצויות עור -Skin eruptions

מחלות חלל הפה - Periodontal disease. פצעי פה Canker sore.

דלקת חניכיים – Gingivitis.

התוויות נגד

לא פועל נגד פתוגנים הנמצאים במערכת העיכול ובמעיים, כי הוא פועל דרך מחזור הדם.

הזמנה

ניתן להזמין את התוסף ישירות בחו"ל במחיר מוזל .

אם רוצים אותו מיידית או לא רוצים להתעסק עם הזמנות מחו"ל, ניתן להזמין דרך טבע-לי נטורופתיה.

בחרו היום בבריאות של מחר! טופהיל הוקמה כדי להנגיש ידע נטורופתי בחינם וכדי לעשות שינוי תודעתי בתפיסת הבריאות של כולנו, היא מממנת זאת ע"י מתן ייעוצים נטורופתים ומכירת תוספי תזונה. הירשמו לקבלת טיפים ומבצעים למייל. וכן לערוץ הטלגרם החדש שלנו - @topheal. אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא ייעוץ נטורופתי יכול לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. לשירותכם גם חנות טבע ייחודית - עם שפע ויטמינים ומינרלים במבצע, ומשלוח במיזוג עד הבית כדי שלא ינמס לכם בדרך. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-9569449, לכתוב לנו, או להגיע אלינו לקליניקה בראשון לציון.

מינון מומלץ

3 כמוסות, על קיבה ריקה, 3 פעמים ביום או לפי הנחיית המטפל.

References

  1. להרחבה, ראו מאמר על אנזים תרפי באתר זה.
    באתר של ד"ר גונזלס, מייסד השיטה
×

נשמח להקשיב ולבדוק איך ניתן לסייע. כתבו לנו כאן:

×