במחקר משווה נמצאו סיכונים מזעזעים לגבי התרופה פלוויקס

מחקר זה פורסם בארה"ב. בסקר שנערך שם נמצא שכל אדם בארה"ב נוטל, בממוצע,  13 תרופות מרשם שונות כל יום (1). הילדים בארה"ב מקבלים יותר תרופות מרשם לעומת ילדים אחרים בכל מקום על פני האדמה, כ- 4 תרופות מרשם בממוצע לילד.  בקרב זקנים, המצב פשוט מוזר – כל אדם בגילאים אלו נוטל בממוצע כל יום 28 תרופות מרשם. לא מדובר פה על תוספי מזון ומוצרי טבע – אלו לא צריכים מרשם ולמעשה הם בגדר מזון. השאלה המרכזית היא מה כל זה עושה לבריאות של תושבי ארה"ב. אינני יודע מה המצב עם תרופות מרשם, גם תרופות כימיות ללא מרשם, בארץ. אבל, ברור שאנחנו במקום די טוב…

העובדות הפשוטות מלמדות שאין הקבלה בין נטילת תרופות רבות לבין בריאות טובה יותר. לדעתי, יש הצדקה לנטילת תרופות מרשם רק במקרים נדירים, כמו הפסקה מוחלטת של פעילות בלוטת התריס, לחולי סוכרת מסוג 1 הזקוקים לאינסולין וכדומה. במצבים שאינם כאלו, ככל שאדם נוטל יותר תרופות כימיות, כך מחלתו נעשית יותר כרונית ויותר קשה לריפוי,  אם בכלל. ככל שנמשך טירוף זה של נטילת עוד ועוד תרופות, כך יש יותר ויותר הידרדרות של הבריאות. תרופות רבות למעשה מדרדרות את הבריאות ומקצרות את החיים – פלוויקס היא אחת מהן.

נטילת התרופות פלוויקס ואספירין היא דרך מסוכנת למניעה של מחלות לב

התרופה פלוויקס היא תרופה מדללת דם ומפחיתה את יכולת הקרישה שלו.  נותנים אותה לשם מניעת אירוע מוחי והתקף לב. בארה"ב היא התרופה שמבחינת כמות המכירות שלה, היא מצויה במקום השני.

הבעיה היא שלתרופה זו יש תופעות לוואי שרבים מן הנוטלים אותה כלל לא מודעים להן. כבר 6 שנים לפני כן, דר' מרקולה הזהיר את הנוטלים תרופה זו כשהם נוטלים אותה ביחד עם אספירין. צירוף זה כמעט מכפיל את התמותה ממחלות לב בקרב אלו שלא היה להם התקף לב מלכתחילה, אבל הם היו בקבוצת סיכון,  וזאת בהשוואה לנוטלי אספירין לבדו.

המכירות של תרופות מרשם בארה"ב, לפי נתונים שפורסמו בשנת 2011, היו כך:

מקום ראשון: ליפיטור לשם הורדת כולסטרול – 7.7 מיליארד דולר לשנה

מקום שני: פלוויקס, תרופה ללב – 6.8 מיליארד דולר לשנה, וכן הלאה

התרופה פלוויקס ניתנת לשם טיפול ומניעה של מחלות לב. אבל, מחקרים אחרונים מלמדים את ההיפך מכך. בארה"ב, שלטונות הבריאות פנו לאזרחים בהודעה למי שנוטל פלוויקס ביחד עם אספירין לשם מניעת אירוע מוחי ופגיעה קוגניטיבית, להפסיק לקחת פלוויקס וליטול רק אספירין.  זאת מאחר והוכח שנטילת שתי תרופות אלו יחדיו מעלות במידה ניכרת  את הסיכון לתמותה.

צירוף זה מכפיל סיכון לשטף דם בצינור העיכול ויותר ממכפיל סיכון לתמותה מדימום כזה. לנוטלים פלוויקס יש גם יותר סיכון לפתח כיב קיבה או תריסריון. נגד חברת התרופות המייצרת תרופה זו הוגשו תביעות רבות על  נזק בריאותי. בארה"ב, ההוצאה החודשית לרכישת תרופה זו מסתכמת ב- 200 דולר.

אז יש תרופה, שמעלה את הסיכון לתמותה ועולה כ-200 דולר לחודש. איזו הצדקה יש לקחת תרופה כזו כאשר יש אלטרנטיבות הרבה יותר זולות ויותר בטוחות? אין הצדקה, חוץ מרווחי החברה. אפילו נטילת תרופה זו לבד, ללא אספירין, יש בה יותר סיכונים מאשר תועלת.

יש חלופה טבעית פשוטה שאיננה כרוכה בהוצאה כספית

על חלופה טבעית זו נערכו לפחות תריסר מחקרים – אלו הוכיחו ללא כל ספק שטיפול זה עוזר. הטיפול הוא ללכת יחף, או לשבת עם רגליים יחפות הבאות במגע עם הקרקע, וזאת כחצי שעה ביום.

כאשר הולכים או יושבים עם רגליים יחפות על אדמה, זו שולחת אלקטרונים חופשיים שהם  כפי הנראה האנטיאוקסידנט החזק בעולם. אלו עוזרים נגד מצבים דלקתיים שקיימים ברקע של כל המחלות – כך שמניעת מצב דלקתי תביא לשיפור בכל מה ששיך לבריאות. הליכה יחף מפעילה לחץ על כל המרידיאנים של האקופונקטורה המצויים ברגליים. כאשר הולכים יחף השפעה זו חשובה ביותר לבריאות. עם הליכה יחף, כל הרדיקלים החופשיים בגוף  מנוטרלים מאחר ולאלקטרונים יש מטען שלילי בעוד שלרדיקלים החופשיים יש מטען  חיובי. נתון מאוד חשוב הוא שהליכה יחף מדללת את הדם כמו התרופה פלוויקס, אבל  ללא שום תופעות לוואי.

מהו המנגנון בו הליכה יחף מדללת את הדם

יש בגוף תהליך בו כדוריות דם אדומות מתרכזות יותר באזור בגוף בו  יש שדה אלקטרי. כאשר הולכים יחף, תהליך זה מואץ, מה שאומר שעל פני כדוריות הדם האדומות יש יותר מטען חשמלי, וזה מרחיק אותם האחת מהשנייה. כך הדם זורם יותר בחופשיות ויש גם ירידה בלחץ הדם. תסחיף דם יכול להיווצר די מהר אם כדוריות הדם האדומות אינן דוחות זו את זו – אם תסחיף מגיע לריאות זו סכנת חיים. הליכה יחף גם שומרת על חדות המחשבה של המוח. אם יש במוח התקשויות דם זעירות, יכולתו פוחתת.

יש מספר דרכים בהן ניתן לקלוט את הקרינה של כדור הארץ. אפשר ללכת יחף עם עדיפות על הליכה בשפת הים. בטון ומרצפות אף הן מעבירות את הקרינות וכן הליכה עם נעליים להן יש סוליות עור. אספלט, פלסטיק וגומי לא מעבירים את הקרינות האלו. לכן, מבחינת קליטת הקרינות אין תועלת בהליכה עם סוליות פלסטיק או גומי.

יש גם אפשרות לקשור, לברזל התקוע באדמה, חוט נחושת המשמש חשמלאים, שמשני קצותיו מורידים את הציפוי הפלסטי. חלק אחד מלפפים סביב הברזל. את סופו של החוט, המוכנס הביתה, עושים  טבעת רחבה שיכולה להקיף את כף הרגל או את השוק, או שמכניסים אותו בין הגרביים לרגל או שמחזיקים אותו ביד.  סידור כזה מתאים לעובדים בישיבה, כמו על-יד מחשב.

עבודה בחקלאות, כאשר באים במגע עם צמחים שצומחים בקרקע, לא עם עציצים או אדניות, עוזרת אף היא.  בצמחים החיים הצומחים מן הקרקע יש קרינה כזו והיא עוברת לכפות הידיים של העובד במגע איתם.

Refereces

  1. Mercola.com.Shocking Dangers of Plavix Revealed in 2nd Comparison Study
  2. October 10 2012 | 176,628 views | + Add to Favorites

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X