טיפות עיניים ואוזניים: MSM, מי כסף, אבץ ו-N אצטיל L- קרנוזין

"סבלתי מתופעת העצמים הצפים בעיניים כל חיי. אני בשנות ה-30 לחיי. רכשתי את הטיפות בהמלצת הרופא שלי ולא האמנתי. השתמשתי בטיפות עיניים 3 פעמים ותוך מספר ימים מספר העצמים הצפים ירד מלמעלה מ-12 ל-3!" ( Lauren Albanese 29.1.18 AMAZON)

האם אתם או קרוביכם סובלים מאחת או יותר מהבעיות הבאות?

  • דלקות בעיניים
  • תופעת "העצמים הצפים"
  • עיניים יבשות
  • גלאוקומה

יש פתרון עבורכם!

(MSM (MethylSulfonylMethane הוא גופרית ביולוגית הדרושה על ידי הגוף כדי לשמור על רקמת החיבור, נעורים בריאים, ורמות pH.

הנטורופט האנגלי רוברט רדפרן היה הראשון שהתחיל להשתמש בטיפות MSM כמעט לפני 20 שנה. הוא מספר:

"סבלתי רבות מעיניים אדומות ובמיוחד כשטסתי טיסות ארוכות. …לא משנה כמה אדומות העיניים שלי היו, 15 דקות לאחר שימוש בטיפות MSM הן הרגישו ונראו נהדר. שמעתי גם כי טיפות אלה יכול לשמש כטיפות אוזניים, ומכיוון שאני נוטה לדלקות אוזניים ניסיתי אותן ובתוך ימים האוזניים שלי הרגישו יותר טוב.  עכשיו בזמן העקצוץ הראשון באוזניים אני מוציא טיפות MSM והזיהום עובר."

"הטיפות גם עוזרות לילדים להימנע מניתוחי "כפתורים" באוזניים (המבוצעים לצורך ניקוז נוזלים מהאוזן התיכונה אחרי דלקות אוזניים). הראשון היה האחיין שלי לפני 17 שנה ואני לא יכול לספור כמה ילדים נמנעו מאז מכפתורים אחרי ההמלצה שלי להשתמש ב- MSM."

"טיפות MSM שבהן אני משתמש מכילות: OptiMSMמי כסף HydroSol (יעיל נגד כל הזיהומים וגם משמש כחומר משמר טבעי), ולבסוף, N- אצטיל L- קרנוזין (נוגד חמצון חזק) שנמצא במחקרים ברוסיה כמנקה קטרקט."

"במשך השנים קיבלתי משוב מאין ספור אנשים שאמרו לי שזה פתר מגוון עצום של בעיות עיניים. זה ההסבר שנתקלתי בו: העין שלך היא כמו בלון מים. הרקמה האופטית בדרך כלל מאפשרת לנוזלים לזרום דרך קיר הממברנה, אשר פועל כמו מסנן לאספקת תזונה וניקוי חלקיקים. כאשר הקרום הופך קשה, נוזלים נלכדים, וחלקיקים מתחילים להצטבר.  אם ההצטברות נמשכת, זה ייראה כאילו אתה מסתכל דרך זכוכית קפואה. "

"העיניים שלנו צריכות להיות גם גמישות, כך השרירים יכולים לשנות את קווי העין ואת המיקוד.  כאשר קרום העין והשרירים נעשים קשיחים, העין אינה יכולה להתמקד כראוי והראיה הופך מטושטשת."

"כאשר מטפלים בעיניים מגורות, רוב טיפות העין והתרופות ממיתות את העצבים ומכסות על הכאב, אך הבעיה לא נפתרת וחוסר הנוחות חוזר ואנחנו קונים טיפות עיניים נוספות כדי להקל על אי הנוחות."

"טיפות עיניים MSM מרככות את הממברנות, והדבר המאפשר לנוזלים לעבור דרך הרקמות האופטיות."

"כאשר הממברנה האופטית שלנו הופכת חדירה, חומרים מזינים מסוגלים לחדור דרך הרקמות האופטיות ולספק חומרים מזינים הדרושים לגוף לרפא את עצמו."

MSM מרכך את הרקמה הקשיחה, העורית, משווה את הלחצים, מתקן אזורים פגומים, מנקה כתמים אדומים וכלי דם שבורים ומסייע בהסרת ציפויים וחלקיקי עיניים אחרים.

קירות תא פחות נוקשים עשויים לשפר את הראייה, אבל הם עשויים גם לשפר את בריאות העין. ממברנות רכות משפרות את תנועת הנוזלים והתזונה בעין.

טיפות אלו תורמות לגמישות של קירות התא. קירות תא קשיחים בעין יכולים לגרום לבעיות ראייה, זיהום, ניוון אשר המשתמשים בטיפות טוענים שהם עזרו להם.

"עצמים צפים" – Floaters הם גושים קטנים של חלבון שצף בתוך החומר דמוי הג'לי בתוך העין. לאנשים שיש להם קושי בראיה לקרוב או שהם מעל לגיל 70  לעתים קרובות יש floaters בעיניים.  קיים מיתוס שלא ניתן לסלק floaters, אבל ישנם מספר דברים שניתן לעשות כדי להקל על מצב מעצבן אך לא מזיק זה.

שינוי התזונה: ביצוע שינויים כגון אי צריכת פחמימות עמילניות ומזונות / משקאות מסוכרים. הגדלת ירקות ירוקים ופירות עם קליפה כהה, אכילת אגוזים, זרעים, דגים וירקות צבעוניים. שינוי בתזונה פלוס טיפות MSM מביאים לצמצום ה- Floaters.

ד"ר אריק ברג על הטיפול בתופעת ה"עצמים הצפים" בעיניים

 

גלאוקומה – היא מחלה קשה שבה קירות תא נוקשים לא מאפשרים לנוזלים לצאת מהעין.

המחלה מוגדרת כהצטברות של לחץ בעין. MSM מסייע לרכך רקמות ולאפשר חדירה נכונה של נוזל דרך רקמות- דבר חיוני במקרה של גלאוקומה.

 

Blepharitis – AKA עיניים יבשות, המכונה לעתים קרובות תסמונת העיניים היבשות, היא התלונה  הנפוצה ביותר אצל רופא העיניים. כ -15% מהאוכלוסייה חווים דרגות שונות של תסמונות העין היבשה. כמו רוב מצבי העין, תסמונת העין היבשה קשורה לעיתים קרובות למצבים בריאותיים בשאר חלקי הגוף כגון יובש של ממברנות ריריות אחרות בפנים הגוף- במפרקים וציפורניים שבירות.

 

רדפרן ממליץ על טיפות MSM כתמיכת קו ראשון בתסמונת ראיית המחשב – על פי מידע שפורסם ב -19 בנובמבר 1999, תסמונת ראיית המחשב (CVS), המוגדרת כמכלול של בעיות עיניים וראייה שחווים במהלך השימוש במחשב, הפרעת זו חוזרת ונשנית, מחקרים מעריכים כי 90 אחוזים ממשתמשי המחשב במשך יותר מ- 3 שעות ביום יחוו אותה בצורה כלשהי. שימוש יומיומי בטיפות MSM אמור לעזור להקל על חלק מהתסמינים.

 

דלקת הלחמית – היא מחלת העיניים הנפוצה ביותר בחצי הכדור המערבי. בגלל המצב החשוף של העין, היא מגיעה במגע עם מיקרו-אורגניזמים יותר מכל קרום אחר. חיידקים, כגון סטפילוקוק זהוב   (Staphylococcus), פנוימוקוק (Pneumococcus) או סטרפטוקוקוס, גורמים ליותר מקרים למרות שאלרגיות ווירוסים מסוימים יכולים גם לגרום לדלקת הלחמית. למשל וירוס הנקרא אדנווירוס הנפוץ בבריכות שחייה, מגבות רטובות, וכו'.

התוצאה הן עיניים אדומות, מגורות, אשר אם משתמשים מיד בטיפות MSM , ייעלמו בתוך יום או יומיים. אם התסמינים ממשיכים, יש לגשת לרופא העיניים.

 

מצבים נפוצים אחרים, בהם אנשים מדווחים על תוצאות טובות כוללים: איריטיסקראטקונוס, פטריגיום.

 

תופעות לוואי – תופעת הלוואי הידועה היחידה של MSM (במינונים גבוהים מאוד או גבישים) היא אי נוחות במערכת העיכול וצמיחה מהירה של ציפורניים. עודף של MSM יוצא ללא נזק מהגוף, ללא השפעות רעילות ידועות והחומר בטוח בכל רמת מינון.

 

רדפרן ממליץ שטיפות MSM ימצאו בחדר האמבטיה של כל אחד ובתיק הנסיעות.

 

לקוחות ממליצים

 משתמשת לוורטיגו ולבריאות העין

 "אני משתמשת בטיפות אלה כבר זמן מה. בתחילה השתמשתי בהן אך ורק עבור בריאות העין אבל במשך זמן מה גיליתי שהן גם עצרו את ההתקפים התכופים של הוורטיגו שלי (סחרחורות). אני ממש מרוצה כי אני עכשיו חוסכת את הסבל מהסימפטומים של הבעיה הזו. אני משתמשת בהם בכל בוקר ובלילה ואני בדרך כלל ללא תסמינים."  (קטי, 29.4.18)

 

מוצר מצוין! 

"אבא שלי בן 97 משתמש בטיפות. הן מנקות את עיניו ומונעות כאב ויובש." (סילבי 1.11.18)

 

 מאוד מרגיע את העין

"השתמשתי בטיפות לעיניים יבשות, שלפעמים מגורות. אני מרגיש שהטיפות מרגיעות מאוד כאב בעיניים. אני מאוד ממליץ עליהן , הן טובות בהרבה מכל טיפות העיניים האחרות שניסיתי." (16.6.18)

איפה להשיג?

ניתן להזמין את הטיפות ישירות בחנות טופהיל.

מינונים מומלצים

1-2 טיפות בכל עין או בכל אוזן, 2-4 פעמים ביום.

בבקבוק יש 30 מ"ל (כ-600 טיפות).

טיפות עיניים אחרות

טיפות Can-C – טיפות אלו ממוקדות יותר לטיפול בקטרקט.

רשימת המקורות

  1. רוברט רדפורט- GOODHEAL THNATURALLY
  2. Fix Floaters in the Eyes

 

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X