SONY DSC

גרמניום- היסוד הזה עשוי להציל את חייכם!

אם יש יסוד אחד חזק וחיוני בטבע, הרי הוא הגרמניום. הגרמניום הוא יסוד בעל מבנה גבישי של יהלום- מה שאולי מרמז על היותו יקר כל כך לבריאות שלנו. גרמניום הוא מוליך למחצה, עם תכונות ביניים של מתכת והוכח כיעיל במיוחד לסיוע ולמניעה של התפתחות תאים סרטניים.  בכתבה הזו, נציג בפניכם עדויות של מטופלים בדרגות גבוהות של התפתחות הסרטן,  אשר הגרמניום שינה את חייהם. 

ומילה לפני שמתחילים-

כל המידע שיוצג פה הינו מידע המיועד להרחיב את בסיס הידע שלכם. התכנים אינם מהווים עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. רצוי להתייעץ באופן אישי עם בר סמכא בתחום ו/או עם רופאכם ואנו ממליצים שזה יהיה גם בקיא  בתזונה ובעולם הטבע.

מה עושה הגרמניום?

  1. הוא מעצים את יכולות הגוף לייצר אינטרפרונים– אותו חומר חלבוני המיוצר בתאי הגוף כתגובה לזיהום נגיפי. האינטרפרונים שהגוף מייצר, בולמים התפשטות נגיפים כמו וירוסים, חיידקים והם גם תגובת הגוף להפיכת תא לסרטני.
  2. הוא מסייע באספקת חמצן לרקמות הגוף:  התא הסרטני נוצר בסביבה ללא חמצן. כאשר אנו מגבירים הזרמת חמצן לתאים אנו פוגעים ביכולת ההתרבות של התאים הסרטניים.

יתרונותיו של הגרמניום ידועים מזמן. כבר ב1979 בכנס התאגדות הסרטן ביפן, הוכח כי הגרמניום משמש כגורם יצירה של אינטרפרונים החיוניים  לגוף כדי להילחם במזהמים.  מחקרים שפורסמו כעשור לאחר מכן, מאוששים את הטענה הזו.

ואלה המתעניינים במקורות המידע והעדויות שנביא כאן-  תוכלו להעמיק בקישור הזה.

עדויות להחלמה מסרטן באמצעות טיפול בגרמניום

ד"ר Serge Jurasunas מליסבון, ידוע באירופה כמקדם נלהב של שימוש בגרמניום לטיפול בסרטן.

Jurasunas מביא שלל עדויות שהמסקנה שלהם אופטימית: סיכויי ההישרדות של חולי סרטן דרך טיפול בגרמניום, גבוהים משמעותית בהשוואה לטיפולים המסורתיים.(1)

שיקום מופלא לחולה סרטן הלבלב שלב 3

מקרה זה, מציג גבר בן 71 אשר הגיע לטיפול אצל ד"ר Jurasunas ב1989 בעודו שוקל 55 ק"ג. הרופאים לא היו אופיטימיים ולפיכך בעצת המשפחה,  הוחלט אפילו לא לנסות לתת טיפולים כימותרפיים.

החולה החל פרוטוקול של טיפול בגרמניום הכולל 300 מיליגרם ביום. כעבור חודש, הוא העלה כבר 3 קילו והרגיש הרבה יותר חזק. הדיאטה שלו הורכבה ממיצי ירקות אורגניים. עד לרגע זה  הוא חי ובריא ופוקד את המרפאה לביקורת 3 פעמים בשנה.

שיקום סרטן השד שלב 3

מקרה זה, מציג אשה בת 31. היא עברה כריתה של השד השמאלי ב 1988 והחלה להתלונן על כאבים בעמוד השדרה שהתגלו כגרורות בגב. היא החלה פרוטוקול הכולל 300 מיליגרם גרמניום ביום. אחרי 5 חודשים, הגרורות נעלמו והיא ירדה למינון של 200 מיליגרם ביום. כיום היא חופשיה מסרטן.

ישנם שני סוגים של גרמניום

  1. גרמניום אורגני  – carboxyethyl germanium sesquioxide.
  2. גרמניום אנ-אורגני – לא לשימוש.

התוויות נגד, תופעות לוואי

מחקרים טוקסיקולגיים הוכיחו כי הגרמניום האורגני בטוח לחלוטין לשימוש.

גרמניום אנאורגני הוא בעל רעילות ותופעות לוואי. בזמנו תוסף גרמניום אורגני, לא אושר לשימוש ע"י ה FDA, כנראה בגלל רעילות האנ-אורגני.

גרמניום ניתן לאיתור דרך בדיקות דם.

תופעות חסר לא ידועות.

מזונות המכילים גרמניום

כמות מסויימת של גרמניום אורגני, נמצאת במזון. ובייחוד בספירולינה, שיטאקה, עגבניה, שום, מגידולים אורגניים, גו'גי ברי. דיאטה רגילה מכילה 0.4 עד 3.4 מ"ג של גרמניום.

 

איזה תוסף גרמניום מומלץ?

לאנשים בריאים, לספורטאים, לחיזוק האנרגייה, לסובלים מכאב, ולמעוניינים להשתמש בתוסף באופן מניעתי מומלצת חומצה פולבית, המכילה בנוסף לגרמניום מעל 70 מנרלים, יסודות קורט, וחומצות אמינו בצורתם הטבעית, בתמיסה יונית וללא תוספות.

למעוניינים במינון טיפולי נדרש גרמניום בריכוז גבוה.

המינון הטיפולי שבו השתמש ד"ר Serge Jurasunas מליסבון הוא בין 200 ל-400 מ"ג גרמניום אורגני ליום, בהתאם למקרה (1). במקרה זה, מספיק לקנות גרמניום בכמוסות (150 מ"ג לכמוסה).

ד"ר אריה אבני ממליץ לקחת 1.5 עד 3 גרם ליום מגרמניום אורגני נוסף, שניתן לקנות ישירות מחנות טופהיל.

 

לקבלת השירות המלא מומלץ להיעזר בטבע-לי נטורופתיה. השירות כולל ייעוץ נטורופתי בנושאי מינון ומוצרים משלימים, עזרה בביצוע ההזמנה ובבחירת דרך השילוח האופטימלית, ושירות מגן מכס. השירות בעברית וגם ברוסית

References

1. http://www.encognitive.com/node/2529

2. Miracle Cure – Organic Germanium
http://www.iglobehealthcare.com/download/dr_asai_book.pdf

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X