ניסויים בבני אדם בישראל – באו נעשה קצת סדר

אחים יקרים בוא נעשה קצת סדר . להלן עובדות ברורות שניתן לבדוק ולאמת את כולן לגבי ניסויים שבוצעו בבני אדם בישראל:

1) משנת 1951 -1961 . צבא ארה"ב שילם 3 מיליון לירות למשרד הבריאות , על מנת לבצע ניסויים בקרינה על ילדי עדות המזרח . לילדים אמרו שהם הולכים "להיבדק ולקבל צילום רנטגן" . מעל 110,000 ילדים הוקרנו בראשם , פי 35 יותר מהמינון המקסימלי של קרני רנטגן . רובם נפטרו , כולם איבדו את השיער . וישנם שחיים היום וסובלים מבעיות רפואיות חמורות .

2) חזי לוי – מנכ"ל משרד הבריאות היום . היה אחראי לפשע עומר 2 , ניסוי לחיסון נגד נגיף האנטרקס על חיילי צה"ל משנת 1998 – 2006 . ניסוי שנערך במאות לוחמים . הניסוי היה סודי ביותר עם פרוטוקולים חסויים (מזכיר לכם משהו?) . מאות לוחמים סובלים עד היום מתופעות לוואי קשות , וחלק מהחיילים נפטרו . מערכת הביטחון התכחשו לדברים . בעקבות כתבה בתוכנית עובדה ששם נחשפו הפרוטוקולים החסויים , החליטו להודות לבסוף שעשרות חיילים פיתחו בעיות רפואיות כתוצאה מהניסוי . שהרופאים הסתירו מידע קריטי מהחיילים . לא הזהירו את מתנדבי הניסוי . ולמרות הכתבה אף אחד מהרופאים לא מודה ומבקש סליחה מהחיילים . החיילים חשפו : התייחסו אלינו כבובות ניסוי ושפני ניסיון .

3) ד"ר שמואל לוי סגן מנהל בית החולים קפלן , ומנהל בית החולים הרצפלד . ערך עשרות ניסויים מחרידים במשך שנים על מאות מאושפזים . החולים היו בני 80 – 102 . חלשים , תשושים , צלולים ולא צלולים . ניסויים נגד החוק , ללא הסכמת החולים ובני משפחותיהם . הרופאים זייפו חלק מהחתימות של החולים , וחלק היו מענים ומרעיבים אותם כדי שיחתמו . ד"ר אבנר שחר שפרש מקפלן , חשף את השחיתות הנוראה . הפטירות לא דווחו למשרד הבריאות , ורופאים העלימו עין ושיתפו פעולה .

4) נשים אתיופיות קיבלו זריקות פרו דרוברה ע"י רופאים , והזריקות גרמו להם לעקרות . מעל 50% סבלו מבעיות עקרות ותופעות לוואי קשות . מי שהיה מנכ"ל משרד הבריאות באותה תקופה הוא פרופ' רוני גמזו פרויקטור הקורונה לשעבר . המדינה הודתה בכך לאחר שהפרוטוקולים נחשפו . הנשים האתיופיות חשפו שהופעל עליהן לחץ לקחת את הזריקה (מזכיר לכם משהו?) , כדי לצמצם את שיעור הילודה בקרבן .

5) חטיפת ילדי תימן מהוריהם כדי לבצע ניסויים מחרידים . הניסויים נערכו ע"י רופאים שהודו וחשפו לבסוף את הדברים . המדינה הכחישה את הדברים במשך שנים , הוטל חיסיון ל – 70 שנה (מזכיר לכם משהו?) . זייפו תעודות פטירה , ושיקרו להורים שילדיהם "נפטרו" . לאחר שנים של מאבק , המדינה מודה בכך , ומשלמת פיצויים לאותם משפחות , בסך של כ – 200,000 ₪ . כל הדברים הללו נחשפו במלואם .

בכל המקרים הללו הפרוטוקולים היו חסויים (בדיוק כמו דיוני קבינט הקורונה וההסכם המושחר עם פייזר) , הניסויים והשקרים נעשו ע"י משרד הבריאות , הממשלה , רופאים בכירים וכו' . נ.ב : יש עוד המון מקרים של ניסויים מחרידים בילדים ומבוגרים , שניסו לטייח אותם ולהסתיר (במשך 5 שנים חברה ישראלית ניסתה את ניסוי הפטיטיס-B (סייביוואק) על תינוקות בישראל, במטרה לשווק את החיסון לאפריקה. עשרות אלפי הורים הגישו תביעה ייצוגית בנושא). נסתפק בזה בנתיים . לממשלה ומשרד הבריאות , יש עבר "מרשים" של שקרים , טיוח , ניסוי בילדים ומבוגרים . אז למה אנשים מופתעים , שהם שומעים שישראל היא מעבדת הניסויים של העולם לטובת חברת פייזר?!

"מה שהיה הוא שיהיה , ומה שנעשה הוא שיעשה , אין כל חדש תחת השמש" (קהלת א' / ט')

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X