ניסויים בבני אדם בישראל - באו נעשה קצת סדר

אחים יקרים בוא נעשה קצת סדר . להלן עובדות ברורות שניתן לבדוק ולאמת את כולן לגבי ניסויים שבוצעו בבני אדם בישראל:

1) משנת 1951 -1961 . צבא ארה"ב שילם 3 מיליון לירות למשרד הבריאות , על מנת לבצע ניסויים בקרינה על ילדי עדות המזרח . לילדים אמרו שהם הולכים "להיבדק ולקבל צילום רנטגן" . מעל 110,000 ילדים הוקרנו בראשם , פי 35 יותר מהמינון המקסימלי של קרני רנטגן . רובם נפטרו , כולם איבדו את השיער . וישנם שחיים היום וסובלים מבעיות רפואיות חמורות .

2) חזי לוי - מנכ"ל משרד הבריאות היום . היה אחראי לפשע עומר 2 , ניסוי לחיסון נגד נגיף האנטרקס על חיילי צה"ל משנת 1998 - 2006 . ניסוי שנערך במאות לוחמים . הניסוי היה סודי ביותר עם פרוטוקולים חסויים (מזכיר לכם משהו?) . מאות לוחמים סובלים עד היום מתופעות לוואי קשות , וחלק מהחיילים נפטרו . מערכת הביטחון התכחשו לדברים . בעקבות כתבה בתוכנית עובדה ששם נחשפו הפרוטוקולים החסויים , החליטו להודות לבסוף שעשרות חיילים פיתחו בעיות רפואיות כתוצאה מהניסוי . שהרופאים הסתירו מידע קריטי מהחיילים . לא הזהירו את מתנדבי הניסוי . ולמרות הכתבה אף אחד מהרופאים לא מודה ומבקש סליחה מהחיילים . החיילים חשפו : התייחסו אלינו כבובות ניסוי ושפני ניסיון .

3) ד"ר שמואל לוי סגן מנהל בית החולים קפלן , ומנהל בית החולים הרצפלד . ערך עשרות ניסויים מחרידים במשך שנים על מאות מאושפזים . החולים היו בני 80 - 102 . חלשים , תשושים , צלולים ולא צלולים . ניסויים נגד החוק , ללא הסכמת החולים ובני משפחותיהם . הרופאים זייפו חלק מהחתימות של החולים , וחלק היו מענים ומרעיבים אותם כדי שיחתמו . ד"ר אבנר שחר שפרש מקפלן , חשף את השחיתות הנוראה . הפטירות לא דווחו למשרד הבריאות , ורופאים העלימו עין ושיתפו פעולה .

4) נשים אתיופיות קיבלו זריקות פרו דרוברה ע"י רופאים , והזריקות גרמו להם לעקרות . מעל 50% סבלו מבעיות עקרות ותופעות לוואי קשות . מי שהיה מנכ"ל משרד הבריאות באותה תקופה הוא פרופ' רוני גמזו פרויקטור הקורונה לשעבר . המדינה הודתה בכך לאחר שהפרוטוקולים נחשפו . הנשים האתיופיות חשפו שהופעל עליהן לחץ לקחת את הזריקה (מזכיר לכם משהו?) , כדי לצמצם את שיעור הילודה בקרבן .

5) חטיפת ילדי תימן מהוריהם כדי לבצע ניסויים מחרידים . הניסויים נערכו ע"י רופאים שהודו וחשפו לבסוף את הדברים . המדינה הכחישה את הדברים במשך שנים , הוטל חיסיון ל - 70 שנה (מזכיר לכם משהו?) . זייפו תעודות פטירה , ושיקרו להורים שילדיהם "נפטרו" . לאחר שנים של מאבק , המדינה מודה בכך , ומשלמת פיצויים לאותם משפחות , בסך של כ - 200,000 ₪ . כל הדברים הללו נחשפו במלואם .

בכל המקרים הללו הפרוטוקולים היו חסויים (בדיוק כמו דיוני קבינט הקורונה וההסכם המושחר עם פייזר) , הניסויים והשקרים נעשו ע"י משרד הבריאות , הממשלה , רופאים בכירים וכו' . נ.ב : יש עוד המון מקרים של ניסויים מחרידים בילדים ומבוגרים , שניסו לטייח אותם ולהסתיר (במשך 5 שנים חברה ישראלית ניסתה את ניסוי הפטיטיס-B (סייביוואק) על תינוקות בישראל, במטרה לשווק את החיסון לאפריקה. עשרות אלפי הורים הגישו תביעה ייצוגית בנושא). נסתפק בזה בנתיים . לממשלה ומשרד הבריאות , יש עבר "מרשים" של שקרים , טיוח , ניסוי בילדים ומבוגרים . אז למה אנשים מופתעים , שהם שומעים שישראל היא מעבדת הניסויים של העולם לטובת חברת פייזר?!

"מה שהיה הוא שיהיה , ומה שנעשה הוא שיעשה , אין כל חדש תחת השמש" (קהלת א' / ט')

ייעוץ נטורופתי אישי

מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם? נבוכים מול שפע האפשרויות? חסרי סבלנות? יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא יעוץ נטורופתי יכול לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף.

אל תגידו שלא אמרנו לכם

התחברו אלינו במייל כדי לקבל מילות עידוד ולהתעדכן בחידושים ובמבצעים.

×

נשמח להקשיב ולבדוק איך ניתן לסייע. כתבו לנו כאן:

×