טיפות מצ"ב – מולקולות צמחיות ביו-אקטיביות

שיטת הטיפול במולקולות צמחיות ביו-אקטיביות מתייחסת לשימוש הטיפולי במולקולות מהטבע, אותן אנו נושמים כשאנחנו הולכים בטבע, ונמצאו להן במחקרים אינספור שימושים יעילים מאד לשיפור הבריאות. הן שונות מכל דבר שנחשפנו לו עד עתה בתחום הרפואה הטבעית. זהו סוג טיפול חשוב מאד, שהוזנח עד היום, כי בדרך כלל לא היינו למודעים למה שאיננו יכולים לראות. עלינו להריח את המולקולות האלו כדי להיות מודעים לקיומן. וכשאנחנו אנו בתוך הבית, במטוס, או בכל מקום אחר שבו מולקולות צמחיות אלו אינן בנמצא, איננו מודעים לקיומן. כעת, לבסוף, יש לנו את היכולת ליהנות ממולקולות אלו במצבן הטבעי, ובריכוז הטבעי שלהן. נוכל פשוט לשאוף אותן בעזרת טיפול במולקולות צמחיות ביו-אקטיביות

ד"ר עדיאל תל-אורן, LN, DC, CCN, DABFM, DABCN, MD.

כשחיידקים ומיקרואורגניזמים אלימים מורשים להתפתח בגוף, הם תורמים רבות לדלקות, רדיקלים חופשיים, מתח, התפתחות של מחלות ניווניות והזדקנות מוקדמת. אי לכך, עלינו למצוא דרכים יעילות להלחם בפטריות פתוגניות, בוירוסים ובחידקים בריאות, במעיים, איברים פנימיים נוספים וברקמות השונות. בעלי חיים טרופיים, החיים בסביבתם הטבעית, העשירה במזון מן הצומח (כפי שבני האדם חיו פעם), חשופים למולקולות צמחיות ביו אקטיביות נדיפות הנמצאות בסביבתם בכל עת. האדם המודרני אינו חי בסביבה כזו.

האתגרים העומדים בפני האדם המודרני כוללים: זיהומים, מתח, תזונה לא מאוזנת, וסביבה לא בריאה ומעוטת צמחיה. אלו יכולים להוביל לדיכוי של מערכת החיסון ולדלקות תכופות אשר מטופלות לרוב באנטיביוטיקה סינתטית, המובילה לחוסר איזון כרוני במערכת החיסון ונוכחות של חיידקים עמידים. ישנם מחקרים שאף מצביעים על כך שזיהומים חידקיים ווירוסים יכולים לגרום לאלרגיות, אסטמה, קרון ואף סרטן.

לשמחתנו, קיים פתרון המגיע ישירות מן הטבע בצורה של מולקולות צמחיות ביו אקטיביות המופקות מצמחים. לחלק מן המולקולות הללו, המופקות מן הצמחים המשתמשים בהן לצורך הגנה עצמית, ישנן תכונות אנטי חידקיות, שלא רק הורגות חיידקים (בדומה לאנטיביוטיקה), אלא גם מפריעים לתקשורת שלהם , וכך מונעים מהם להפוך לפתוגנים. מולקולות אלו הורכבו במעבדה באופן אופטימלי למטרות בריאותיות שונות, ומכונות מצ"ב – מולקולות צמחיות ביו אקטיביות.

מולקולות צמחיות נדיפות אלו יכולות להישאף מתוך מתקן מיוחד, או באמצעות שימוש במאדה אולטרסוני. פיזור הפורמולה בחדר באמצעות המאדה האולטרסוני מסייע כנגד עובש, חיידקים ובהפחתת דלקת הנגרמת מהמזהמים בתוך החדר.

מחקרים מדעיים רבים מראים שלמולקולות צמחיות ביו אקטיביות בתרכובות מצ"ב ישנן התכונות הבאות:

  • מפריעות להתפתחותם של חיידקים, כולל כאלו שעמידים באנטיביוטיקה, פטריות ווירוסים.
  • נלחמות כנגד וירוסים גורמי סרטן
  • פעילות אנטי אוקסידנטית
  • פעילות אנטי חיידקית

ד"ר עדיאל תל-אורן ממליץ על שלוש תרכובות בסיסיות:

Skin+ תרכובת נוגדת חמצון לחיזוק כללי

תרכובת זו משמשת לחיזוק כללי ע"י לחימה ברדיקלים החופשיים בגוף. רדיקלים חופשיים הינם מולקולות הרסניות בלתי יציבות הנוצרות כחלק מהתהליך חילוף החומרים בתא, כתוצאה ממתח, זיהומים רעלים וכן מדלקות. רדיקלים חופשיים מאיצים את ההזדקנות, וקשורים לכל המחלות הכרוניות. מולקולות צמחיות ספציפיות בנוסחה זו מנטרלות את הרדיקלים החופשיים, ומסייעות בצמצומם על ידי פעילות כנגד השפעתם של מזהמים סביבתיים ומיקרוביאליים, תהליכים דלקתיים ומתח. שאיפת מולקולות אלו מאפשר ספיגה מהירה בגוף דרך הריאות, בניגוד לספיגה האיטית האופיינית לאנטי-אוקסידנטים שמקורם בתזונה, וצריכים לעבור את תהליך העיכול וחילוף החומרים בכבד על מנת שיהיו זמינים לנו.

Body+ – תרכובת איזון לחיזוק מע' החיסון

תרכובת איזון ביחד עם תזונה נכונה ואורח חיים בריא, מסייעת במקרים הקשורים לפעילות בלתי מספקת של מערכת החיסון. לדוגמא: אסטמה, עייפות כרונית, פיברומיאלגיה, כאבי פרקים. מולקולות צמחיות אלו נלחמות באוכלוסיות של חידקים ווירוסים. פעילות זו מפחיתה דלקת, רעילות וסיכון לסרטן. פורמולה זו מסייעת גם ברגיעה פיזית.

Air+ תרכובת לחיזוק מערכת הנשימה

תרכובת זו תומכת במערכת הנשימה באמצעות התנגדות לוירוסים וחיידקים. היא מסייעת במקרים של חשיפה לאלרגנים, עובש ומזהמים בסביבה סגורה כגון: מטוסים, כיתות, דיבור בפני קהל. הפורמולה בנויה לתמול במקרים של שיעול, קשיי נשימה. כאשר יש הרגשה של מצב בריאותי נשימתי שמתחיל להתפתח בריאות, באף או בגרון, מומלץ להתחיל להשתמש לעיתים תכופות, וזה יכול לסייע למניעת התפתחות של המצב הבריאותי.

איך מזמינים

ניתן להזמין ערכה המכילה את שלושת המוצרים דרך חנות טופהיל, בקישור זה.

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

.

References

למידע נוסף: http://www.plantfractions.com

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X