ניקוי רעלים – צפו בהרצאתו של ד"ר עדיאל תל-אורן

אינדקס נושאים (טיוטה):

תהליך ניקוי רעלים

28:30 שלב א' של תהליך טיהור הרעלים ומה צריך כדי שיפעל.

29:30 – איך להימנע מהנזקים של הרעלים הקשים ביותר שהם התוצאות של שלב א' בטיהור הרעלים? כמות נאותה של ויטמין E, ויטמין A, קרוטנואידים, ויטמין C, טיולים (פיטונוטריינטים שמופיעים בשום, בבצל, בברוקלי, בכרובית, בכרוב, במצליבים למיניהם ובפקעות בצלים), סוגים מסויימים של שומנים, והרבה כימיקלים אחרים, שמתפקדים כמונעי התחמצנות.

30:35 – שלב ב'. מחברים את התוצרת של שלב א' למולקולות פולאריות, מסיסות מים, שגורמות לרעלים להפוך להיות מומסי מים. היא מצריכה המון חומרי מזון נוספים – גופרית, קבוצות מתיל, גלוטטיון (וכל התזונה שעוזרת לייצר גלוטטיון) אצטיל, 5-6 חומצות אמינו שחיוניות לתהליך.

32:30 – למה אי אפשר לטהר רעלים כשאנו בצום?

40:00 האם יש צורך בתרופות?

40:30 – שלב ג', שלב השינוע של הרעלים.

46:05 – בזמן טיהור רעלים שלב 3, אם לא לוקחים כלורופיל כתוסף תזונה, לקחת הרבה עלים ירוקים.

ניקוי רעלים – תזונה אופטימלית בשלבים השונים

46:35 – צריך לנקות את מערכת העיכול על ידי תזונה נכונה, לא את המעי הגס.

48:00 – בתזונה לטיהור רעלים חשוב לשלב מצליבים, בצל, שום ומלח שחור מההימלאיה.

50:00 – בתהליך הימנעות מרעלים צריך גם הרבה מינרלים כגון סלניום, אבץ, נחושת, מנגן שכולם קשורים לתהליך טיהור הרעלים.

50:40 – חשוב לאכול ירקות עשירים באשלגן (כגון ברוקלי ואבוקדו) כי הם עוזרים בהבססה של השתן.

 

אינדקס הנושאים נוצר על ידי אמנון לבב, עורך אתר טופהיל:  "הקשבתי להרצאתו של ד"ר עדיאל תל-אורן בכנס אוכלים בריא 4 בנושא ניקוי רעלים, תוך כדי ההקשבה, יצרתי אינדקס של הנושאים בוידאו, שיקל על הצפיה. צפו ותיהנו!"

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X