woman with pink cancer awareness ribbon

סרטן השד- טיפול ומניעה- כתבת חובה לכ-ו-ל-ם

חודש המודעות לסרטן השד כבר פה, ומודעות מחייבת קודם כל אחריות. אחריות לשמר את בריאותינו ואחריות לדעת כיצד נוכל להתמודד עם המחלה, גם אם חלקכם או יקיריכם לקו בה.  אתם תראו שהמסקנות מן הכתבה הזו, הן מסקנות אופטימיות שכן מסרטן ניתן להימנע ובסרטן ניתן לטפל בצורה שתשמר  אורח חיים נכון ובריא בצד המחלה.

אם שמתם לב, השתמשנו בביטוי –  "אורח חיים נכון", שכן נראה לכם  בכתבה זו, שהמושג שיש לנו על "בריאות", שונה בהרבה מהמושגים וההגדרות שחינכו את כולנו להאמין בהם.   נדבר על אורח חיים נכון  שיודע למנוע  את התפתחות המחלה  ונציג בפניכם עדויות ופתרונות לטיפול במחלה, עבור  אלו מכן שחולות בסרטן השד. זו הזדמנות להעביר לכם את המשנה הסדורה שלנו לגבי איכות חיים, רפואה מונעת ותפיסת  בריאות שהמציאות המודרנית מחייבת אותנו לאמץ.

ומילה לפני שמתחילים-

כל המידע שיוצג פה הינו מידע המיועד להרחיב את בסיס הידע שלכם. התכנים אינם מהווים עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. רצוי להתייעץ באופן אישי עם בר סמכא בתחום ו/או עם רופאכם ואנו ממליצים שזה יהיה גם בקיא  בתזונה ובעולם הטבע.

מתחילים.

כולנו רוצים להיות בריאים. אבל איך?

כולנו רוצים להיות בריאים. אבל האם חשבתם על כך שבריאות כ"מטרה", אינה קיימת בטבע?  הבריאות בטבע היא נתון- בקרב חיות בטבע, לא נמצא גילויים של סרטן- אלה שמורים לחיות הבית כמו כלבים או חתולים הניזונים מהתזונה המעובדת שאנו מספקים להם.

וזהו כבר רמז ראשון למה שאנחנו הולכים לדבר עליו- על פתרונות טבעיים להתמודדות ולמניעה של מחלת הסרטן, הקשורים  כמובן בתזונה שלנו.

אחד מן המטפלים העובדים איתנו- ד"ר אריה אבני- מטפל באמצעות תוספי תזונה, עומד על  דיכוטומיה בין שתי תפיסות לגבי הסרטן- תפיסת הרפואה הקונבנציונאלית- קרי ה"אונקולוגיה הישנה" אל מול  התפיסה החדשה- קרי "האונקולוגיה החדשה".  להלן גישתו כפי שהועברה בהרצאה בחודש שעבר בבית ציוני אמריקה (ולמעוניינים- מתקיימת הרצאה נוספת בירושלים ב14.11. כל הפרטים פה)

אבני מסביר כי תחת דיכטומיה הזו,  ה"אונקולוגיה הישנה" גורסת כי  תאי סרטן מתפתחים בגרעין התא. כלומר סרטן מתפתח כאשר יש פגיעה בחומר הגנטי בDNA והוא נוצר על ידי התפתחות של תא סרטני בגרעין עצמו של התא.

המשמעות- דמיינו לעצמכם רכיב  פוגעני בגוף אשר נדרש לעבור  מסע ארוך עד שמתמקם בגרעין התא. עליו לעבור את השכבות המרכיבות את התא- לחדור את מעטפת הגרעין- המיטוכונדריות ישירות לגרעין. במובן זה הסרטן בגישה זו הוא:

 • אירוע מקומי- התפתחות מקומית של תאים סרטניים
 • סיבה גנטית- מקור התפתחות בגרעין התא
 • ולפיכך החלמה מן הסרטן מחיבת השמדה של גרעין התא- קרי כל התא כולו.

על הגישה הזו בדיוק, אבני מערער: האונקולוגיה שד"ר אבני מכנה אותה "האונקולוגיה החדשה" מסבירה כי ההסתברות שתא סרטני יחדור את שכבות ההגנה של התא עד לגרעין, היא כל כך קטנה עד שהיא אינה מובהקת סטטיסטית.

למעשה מחקרים רבים הראו כי סרטן מתפתח לא כאירוע מקומי בגרעין התא, אלא הסרטן  מתפתח במיטוכונרדיות- אותם חלקיקים העוטפים את גרעין התא ואחראיים על אספקת האנרגיה של התא.

אז איך הוכח שסרטן אינו מתפתח כאירוע מקומי בגרעין התא? ומה זה אומר??

הכירו את ד"ר רוטורבורג. יהודי במלחמת העולם השנייה אשר קיבלת אישור מיוחד מהיטלר להמשיך את עבודתו בברלין כרופא וכביולוג חוקר סרטן.

מה הוא מצא?

רוטורברג לקח תאים בריאים והניח בתרבית. הוא הוריד להם את אספקת החמצן ב35%. כעבור יומיים, גילה כי בתרבית התפתח סרטן.  שימו לב- המקום היחידי בתא שיש בו צריכת חמצן  טמון במיטוכונדריה- אותה יחידה העוטפת את גרעין התא.

אם המיטוכונדריה לא מקבלת מספיק חמצן, מתפתחים תנאים להמרת התא הבריא לתא סרטני. סרטן מתפתח בסביבה ללא חמצן ולכן כאשר רמות החמצן בתאים יעילות ומוגברות, אנו פוגעים כאמור ביכולת ההתרבות של תאים סרטניים

המשמעות היא שעל ידי אספקת חמצן ואנרגיה למיטוכונדריה, נוכל לחזק את התאים, לעודד את ייצור החמצן בצורה כזו שתהווה מניעה וטיפול לתאים הסרטניים.

הדרך לספק למיטוכונדריה חמצן ואנרגיה היא עלי ידי תזונה נכונה ותוספי מזון מעודדי חמצון כמו  סארפפטז  ויוד אבל מיד נגיע לזה. החומרים מעודדי החמצון שהגוף צריך, מצויים בירקות, בעלים, בפירות ובקליפות וניתן לצרוך אותם בצורה מרוכזת באמצעות תוספי תזונה.

ואם סרטן מתפתח במעטפת התא, במיטוכונדיריות, המשמעות היא:

 • שסרטן הינו אירוע גורף של כלל הגוף – מה שאומר שכל הגוף מגוייס או למחלה או לבריאות
 • שהסרטן הוא אירוע שאינו קשור ולא מותנה בגנטיקה או DNA- ולכן הוא  אינו גזירה משמיים וניתן לשינוי
 • שהסרטן הוא אירוע שקשור ישירות לשינויים במבנה המיטוכונרדיות – מה שאומר שאם נחזק אותן ונספק להן אנרגיה יעילה- הסיכויים שלנו להחלים או למנוע סרטן יעלו פלאים.

מניעה וטיפול בסרטן השד. מה עושים?

מתחילים לחזק את מעטפת התא- את המיטוכונדריות הזקוקות לחמצן כדי להפיק אנרגיה לגוף.

פלא היוד

ראו שתי עדויות של טיפול בסרטן השד באמצעות יוד. בלינק המצורף אנחנו מפנים אתכם למחקר מקיף שערכה חולה שהבריאה מסרטן השד בשם  Lyne Farrow ומסכם את שלל המחקרים והעדויות לעצירת סרטן השד באמצעות יוד. הנה שתיים מהדוגמאות:

ג'ואן בת 63 מורה לאנגלית. אובחנה כחולת סרטן השד ב1989. בתמונה ניתן לראות בבירור כיצד הגוש הסרטני הצטמק כתוצאה מטיפול ביוד

breastcancerpetscan1

ג'ויס. בת 52. החלה טיפול ביוד של 50 מיליגרם ביום תחת המלצת המטפל. 3 שנים לאחר מכן הסרטן הצטמק וחדל להתפתח- נעצר לחלוטין.

%d7%a7%d7%99%d7%99%d7%a1-2-%d7%99%d7%95%d7%93-%d7%92%d7%95%d7%99%d7%a1

מה יש ביוד?

מחקרים מראים כי מחסור ביוד גורם לשורה של תופעות כמו אלרגיות, כולסטרול, בעיות בבלוטת התריס, ציסטות וגושים. יוד מספק לגוף חילוף חומרים תקין ומאזן את רמות הכולסטרול בדם. הוא מוכח כמסייע במניעה של סרטן ופה ראינו שהוא אפילו מאפשר החלמה מסרטן השד כאשר נצרך במרוכז באמצעות תוספים. (הרחבה על יוד)

פלא הסראפפטאז 250,000

הכירו את א.ש (שמה המלא שמור אצלנו) והנה מה שהיא מספרת-

"יש לי בראש מספר גושים. אחד מהם הפך לדלקתי, גדל לקוטר של 1 ס"מ, כאב מאד ושיתק לי חצי ראש. במשך שנתיים חיפשתי פתרון ולא מצאתי.
בהמלצת ד"ר גדעון, קיבלתי את האנזים "סראפפטאז", 3 כדורים 3 פעמים ביום, וכבר ביום הראשון החלה הקלה בכאב. כאשר חלף שבוע, גודל הגוש ירד משמעותית, וכעבור שבועיים, הגוש נעלם לחלוטין! תודות לגדעון."

מה הסראפפטאז עושה?

האנזים סראפפטאז, הוא אנזים ייחודי שנוצר על-ידי בקטריה מסוג Seratia E15, הנמצאת במעיים של תולעי המשי. מיוצר כיום במעבדה (מתאים לצמחונים). האנזים נחשב פרוטאוליטי – מפרק חלבון, מסוגל לפרק ביעילות רבה רקמות מתות, קרישי דם, ציסטות, פלאקים בכלי הדם, ולהתערב בתהליכים דלקתיים בשלבים שונים. נמצא בשימוש בעולם מעל 30 שנה.

לינדה טרנטר, בעלת  מרפאה לרפואה טבעית בגייטסהד,  מעידה על הסראפפטאז:

"זה כל כך טוב. לכולם כדאי לקחת סראפפטאז." אומרת לינדה. "אני רושמת אותו למספר בעיות בריאותיות והתוצאות מדברות בשביל עצמן. אישה אחת סבלה כל חייה משדיים גושיים. לאחר שהיא קבלה סראפפטאז במשך 3 חודשים, הממוגרם האחרון שלה הראה שכמות הגושים הציסטיים ירדו מתשעה לאחד."

נתראה בכתבת המגזין הבאה ושכולנו נהיה בריאים

סראפפטאז ויוד – שאלות ותשובות

 כמה זמן לוקח עד שרואים תוצאות?

אנו ממליצים לקחת תוספי תזונה לפחות שישה חודשים. אבל התוצאות מאד אינדיבידואליות. אם קראתם את העדות של א.ש- ראיתם כי גוש בראש הצטמק לאחר כמה שבועות. ההמלצה שלנו- להתחיל במינון לפי המלצת המטפל ולעקוב.

האם יש תופעות לוואי?

לא ידועות תופעות לוואי לשימוש בסראפפטאז. אבל כל מוצר כדאי להתחיל בהדרגה.

בעוד שהשימוש ביוד במינון גבוה חיוני לבריאותם של מרבית האנשים, חשוב מאוד להבין את ההשלכות של תיסוף זה וכיצד לנהל אותו ללא סיכונים, בעיקר אצל מי שיש לו עבר של בעיות בלוטת התריס (להרחבה קראו את דבריו של גדעון כינר, וכן את העדויות בספר).

איך משתמשים בזה?

את הסראפפטאז מומלץ ליטול  בבוקר על בטן ריקה עם כוס מים. את היוד כדאי עם האוכל, בתוספת סלניום >.

איפה להשיג את התוספים המוזכרים בכתבה?

סראזים 250,000 – החזק והמשתלם ביותר. ניתן להשיג בחנות טופהיל.

יוד חזק ניתן להשיג כאן. רצוי לשלב עם סלניום.

אם אתם מתוסכלים ממצב הבריאות שלכם, נבוכים מול שפע האפשרויות, חסרי סבלנות מול הרצון לבדוק את כולן וחוסר הזמן לעשות זאת, יש עצה! אנחנו בטופהיל מאמינים שלכל אדם יש את הפרופיל הבריאותי הייחודי לו, וכל אדם זקוק לתמיכה אישית ולליווי לאורך זמן. בחרו היום בבריאות של מחר! העיקר הבריאות! וכשרוצים להבריא תמיכה נטורופתית יכולה לסייע מאד ולחסוך הרבה זמן וכסף. התקשרו עכשיו לקו החם 03-9569449 או כתבו לנו בוואטסאפ. בואו לבקר!

ידע הוא כח! הכל מתחיל בהקשבה לעצמנו, באמירת תודה, בתפילה לבורא עולם, ובבחירה מושכלת של הערוצים שלהם אנחנו מקשיבים. מי שמעריך מזון בריא וטיפול טבעי, מומלץ שיתעדכן בערוצי תקשורת אלטרנטיביים ונקיים, שאינם מצונזרים. התחברו לקבלת עדכונים במייל . אנחנו שולחים מדי פעם מילות עידוד והעצמה, כתבות מרחבי העולם, מידע על חידושי בריאות , וטיפים מועילים.

מידע נוסף

 •  Lynne Farrow  אותה ציינו בכתבה אשר החלימה מסרטן השד,  חיברה את הספר The Iodine Crisis
 • המידע המפורט עבור התנאים להתפתחות סרטן לקוח מהרצאתו של ד"ר אריה אבני- 20/9 בבית ציוני אמריקה. הירשמו לדף הפייסבוק שלו כדי להתעדכן במועדי ההרצאות הבאות.
 • רשימת מטפלים המומלצים לטיפול במחלה- כאן
ממגורפיה או הדמיה תרמוגרפית?

ממוגרפיה היא  בדיקה המומלצת כמעט לכל אישה מעל גיל 50, כדי לשלול סיכוי לסרטן השד.  אבל ממוגרפיה אינה בטוחה כפי שאתם חושבים:

 • היא מלאה בקרינה, שבפני עצמה מגבירה את הסיכויים למחלה.
 •  יש חבלות. הבדיקה אגרסיבית ולעיתים קורעת כלי דם בשד ואת מרגישה בסוף הבדיקה כמו לימון סחוט.

שיטה בטוחה יותר היא הדמיה תרמורגפית. בדיקה לא פולשנית וללא קרינה וללא דחיסה של רקמות השד. כל הפרטים בלינק המצורף-

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X

7 טעויות מפתיעות שהורסות לכם את השיניים והחניכיים

X